/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2020df17c037b9aa37237ede2e30851e.jpg)
Ракетний удар по Харкову: кількість загиблих зросла до чотирьох, 42 поранених
Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає Укрінформ.
“Кількість загиблих внаслідок ударів окупантів зросла до чотирьох людей. Кількість поранених у Харкові зросла до 42 осіб. Серед них четверо дітей, їхній стан середньої важкості”, - поінформував Синєгубов.
Як повідомлялося, близько 7:15 у Харкові пролунало щонайменше 8 вибухів. Повністю зруйновано під’їзд житлового будинку. У деяких мікрорайонах зникло світло. Раніше повідомлялося про трьох загиблих і 38 поранених.
Це вже друга атака на Харків 23 січня: близько четвертої ранку була серія ударів. За попередніми даними, пошкоджено житловий будинок, цивільну інфраструктуру. За даними поліції, під ударами були одні й ті самі локації.
Попередньо, війська РФ застосували ракетиХ-22.
Фото: Телеграм/ Ігор Терехов