MY.UAНовини
Білл Браудер: Конфісковані мільярди РФ – страховка від Трампа. Чому не варто поспішати інвестувати в Україну
Білл Браудер: Конфісковані мільярди РФ – страховка від Трампа. Чому не варто поспішати інвестувати в Україну

Білл Браудер: Конфісковані мільярди РФ – страховка від Трампа. Чому не варто поспішати інвестувати в Україну

DW: Білл Браудер, народжений у США британський фінансист і політичний активіст, колись керував найбільшим портфелем іноземних інвестицій у Росії. Ми запитали його, наскільки реальним є використання заморожених активів Центрального банку Росії для відновлення України.

Білл Браудер:

Зараз настав критичний момент, коли Україна виснажує свої боєприпаси та ресурси. Захід, який обіцяв підтримувати її стільки, скільки потрібно, тепер вагається. Ми бачимо, як Угорщина блокує фонди ЄС у розмірі 50 мільярдів доларів, бачимо, як невелика група ультраправих республіканців блокує фонди США. Це більше питання про те, як Україна має виграти війну та які кошти їй для цього потрібні. Я сказав би, що заморожені російські активи слід використовувати в першу чергу для оборони, а вже після закінчення війни можна буде говорити про відновлення.

Кореспондент DW News:

Про які суми йдеться? Сотні мільярдів?

Білл Браудер:

Точно ніхто не знає, бо нема прозорості. Багато країн не розкривають повної інформації, але йдеться про суму між 300 і 350 мільярдами доларів заморожених резервів Центрального банку Росії на Заході, Сполучених Штатах, Великобританії, ЄС та інших місцях. Це викликає багато питань, насамперед тому, що кожна країна сама вирішує, чи конфіскувати ці гроші. Але з фінансової та моральної точки зору очевидно, що Росія має платити за завдану шкоду.

Кореспондент DW News:

Як можна конфіскувати ці кошти?

Білл Браудер:

Гроші вже заморожені, це перший крок. Якби ви запитали мене, скажімо, 3 роки тому, до того, чи заморозить ЄС російські резерви Центрального банку, я б сказав вам, що це неможливо, що для цього немає політичної волі. Але вони заморозили ці гроші. Тепер їх потрібно конфіскувати. Багато хто каже: "Що це дасть? Це створює невизначеність. Що щодо суверенного імунітету російських грошей?" Мій аргумент у тому, що Росія порушила міжнародні правила, вторгнувшись до України, і можна ясно аргументувати конфіскацію цих грошей. І найголовніше, гроші буде взято або з нашої кишені, або з кишені росіян, і Путін має заплатити за свою війну до того, як ми заплатимо за неї.

Кореспондент DW News:

Які можуть бути наслідки, найгірший сценарій, коли так багато грошей одразу ж вилучаються з погляду фінансової стабільності?

Білл Браудер:

Панікери кажуть, якщо це станеться, якщо ці гроші будуть конфісковані, то всі відмовляться від євро, долара, фунта стерлінгів і швейцарського франка. Але куди вони покладуть гроші? У Китай чи Саудівську Аравію? Це вузьколобе твердження, що люди не триматимуть долари чи євро через це. Звичайно, якщо ви збираєтеся вторгнутися в сусідню країну і завдати збитків на сотні мільярдів, ви, можливо, не триматимете свої гроші в євро та доларах. Але здебільшого це не вплине на фінансову стабільність. Цікаво, що це кажуть політики, а не фінансисти. Я все своє життя працював на фінансових ринках і можу вам сказати, що долар і євро залишаться резервними валютами після всього цього.

Кореспондент DW News:

Дехто каже, що це встановить небезпечний прецедент. Це незвідана територія, але хіба це не надіслало б дуже сильний сигнал Росії та іншим про початок воєн?

Білл Браудер:

Справді, це основний непередбачуваний наслідок таких дій, що стане потужним стримуючим чинником для Китаю щодо Тайваню. Якщо країна має великі резерви іноземної валюти і плани на щось жахливе, вони можуть сказати: "Ці резерви іноземної валюти, ймовірно, для нас цінніші, ніж будь-які агресивні плани на вторгнення в іноземну країну". Так що я сказав би, так, це встановлює прецедент, згідно з яким, якщо ви вторгаєтеся в сусідні країни, ви не зможете зберегти свої гроші.

Кореспондент DW News:

Тим часом, дебати йдуть гаряче між різними країнами Європейського союзу. Німеччина, Італія, Бельгія, Франція стурбовані ідеєю просто перерозподілу прибутку, отриманого від цих заморожених активів, які вони нині утримують, і в деяких випадках йдеться про суму 3 мільярди євро, як я розумію.

Білл Браудер:

Цікава річ. Європейський Союз почав усвідомлювати ідею вилучення деяких грошей Росії, конфіскацію деяких цих резервів. У той момент, коли ви конфіскуєте 1% або 3% або скільки завгодно відсотків, які ви хочете конфіскувати, ви перейшли Рубікон. Навіщо конфіскувати 2%, коли можна конфіскувати 100%? Україні потрібні гроші, Росія завдала шкоди, ви вже перейшли межу. Це здається маленьким непотрібним кроком, адже мені ясно, що через якийсь час буде політична воля конфіскуватиме всі гроші.

Кореспондент DW News:

Що щодо правових аспектів цього? Чи можете просвітити нас, що тут правильно, що неправильно?

Білл Браудер:

Російський уряд кричатиме, що це порушення закону, що ці гроші належать суверенній державі Росії, що ці гроші захищені суверенним імунітетом, який, наприклад, не дозволяє чіпати ваше посольство. Західні юристи наводитимуть аргументи про так званий закон про контрзаходи. Якщо ви вторгаєтеся в іноземну країну і завдаєте збитків на 300 мільярдів, 400 мільярдів, трильйон доларів, то ви повинні відшкодувати ці збитки країні, в яку ви вторглися. У світі є багато ситуацій, коли закони суперечать одне одному. І тут досить ясно, що суверенний імунітет скасовується законом контрмерах. Це аргумент, який наводитимуть юристи.

Кореспондент DW News:

Що щодо загроз із боку Росії тоді? Загрози взаємних репресалій у зв'язку з вилученням активів. Чи Росія в позиції, щоб вилучати активи будь-яких типів?

Білл Браудер:

Не те щоб Федеральна резервна система США тримає свої рублі в Центральному банку Росії… Але ми тут, у Давосі, і в понеділок увечері я був на вечері, і одним із учасників був старший виконавчий директор компанії Hyundai з Кореї. Вони мали інвестиції у виробництво автомобілів у Санкт-Петербурзі на суму 3 мільярди доларів, і їх змусили продати його за 114 млн доларів якомусь росіянину.

Тож експропріація у приватному секторі вже відбулася. Не можна сказати, що вони зараз під загрозою. Вони вже або були добровільно ліквідовані цими західними компаніями, або зараз їх експропріює російський уряд.

Кореспондент DW News:

Що ще може зробити Росія?

Білл Браудер:

Вони можуть пихкати, верещати і кричати благим матом. Але чого б це не вартувало, це не лише допомога Україні, а й спосіб покарати Путіна. Ми маємо покарати його за те, що він зробив. Він має заплатити дорогу ціну. Його народ має бачити, що це відбувається, коли ти робиш щось настільки безрозсудне, як вторгнення та вбивства у сусідній країні.

Кореспондент DW News:

Ви критик Кремля, але були й великим інвестором у Росії. Як би ви почували себе, бачачи, що всі ці активи, всі ці гроші раптово переходять із Росії в Україну?

Білл Браудер:

Я зітхнув би з полегшенням. Я гадаю, що це морально правильне рішення. Україні відчайдушно треба стати на власні ноги, і до того, як ми почнемо відправляти наші гроші із Заходу, Путін має заплатити за війну, яку він викликав, а українці мають отримати гроші Путіна для боротьби. Це здається єдиним правильним та чесним рішенням. І цікаво, коли я говорю про це публічно, коли я говорю про це у Твіттері, відповіді одностайні в тому, що це правильне рішення, і люди на Заході не розуміють, чому це ще не було зроблено.

Кореспондент DW News:

Скільки грошей потрібно Україні на відновлення? Я читав, що близько 400 мільярдів євро та більше.

Білл Браудер:

Цифри, які я бачив значно перевищують 400 мільярдів. Я бачив цифри до одного трильйона. Все залежить від того, як ви оцінюєте збитки і які види відновлення потрібно провести. Ми говоримо про інфраструктуру, електромережі, житло, лікарні тощо. Ви можете подивитися на фотографії Маріуполя та Бучі, вони були зруйновані вщент. І до речі, це навіть не враховує втрату життів, повного знищення людяності, яке там сталося. Є просто незліченна шкода, яку потрібно компенсувати.

І дамба, підірвана росіянами, і так далі, і так далі, і таке інше. Майже неможливо уявити, що зробили росіяни в Україні... Вони використовують тактику випаленої землі, повної руйнації. І це не лише в Україні. Вони робили це у Чечні, у різних місцях Грузії, у Сирії. Це те, що роблять росіяни. Вони не вміють будувати; вони вміють руйнувати. І війну ще далеко не закінчено. Путін ясно дав зрозуміти, що він продовжить, тому будь-яка оцінка збитків - це лише тимчасовий захід, і збитки тільки збільшуватимуться. Щодня відбуваються ракетні атаки із Росії до України.

Кореспондент DW News:

Чи бачите ви проблеми в інвестуванні у відновлення одночасно з продовженням війни?

Білл Браудер:

Мені здається, що цю війну треба виграти. Україні потрібні гроші, щоб виграти війну, і це має бути першим та єдиним пріоритетом. А потім ми говоритимемо про відновлення.

Кореспондент DW News:

Ви інвестували б свої гроші в Україну прямо зараз?

Білл Браудер:

Я почекав би закінчення війни. Це не те, що потрібно Україні. Я щойно згадав проблему з електромережами, житлом.

Найважливіше громадянам України, які там знаходяться, їм потрібне опалення, електрика, гаряча вода, їм потрібно функціонувати у повсякденному житті. Але я думаю, що зараз йдеться про латки та будь-які тимчасові заходи, щоб підтримувати все в робочому стані, поки ми намагаємося виграти цю війну. І що їм потрібно найбільше, то це зброя, серйозна зброя, щоб витіснити Росію з їхньої території.

Кореспондент DW News:

Але чому у вас така обережність чи вагання? Це тому, що ви хотіли б спочатку бачити використання публічних коштів, а чи не приватних? Чи потрібне спільне зусилля?

Білл Браудер:

На даному етапі приватні інвестори дивляться на ризик та прибутковість, і як ви можете оцінити ризик, якщо бомба прилетить і знищить все, що ви могли б збудувати? Тож на цьому етапі все зводиться до оборони. Тому реальність така, що інвестори тут, у Давосі, приватні інвестори насамперед дивитимуться на прибутковість інвестицій, на ризики.

Але чи потрібно державі втрутитися? Так, коли приватний сектор не працює, на допомогу має прийти державний сектор. І це ситуація, коли для виживання України потрібні державні кошти. І Захід, і Європа, і Сполучені Штати, та Великобританія надавали кошти. І вони мають продовжувати надавати кошти, але це не мають бути лише платники податків наших країн.

Кореспондент DW News:

Щодо кризи США, Великобританія збільшує фінансування, щоб спробувати закрити цю прогалину. ЄС також намагається. Як би ви переконали американських політиків продовжити цю підтримку тут?

Білл Браудер:

Більшість американських політиків, яких я знаю, і я знаю їх багато, є повністю на боці України. Нині це не довгострокова проблема. Я думаю, що Конгрес знайде спосіб надати ті 63 з гаком мільярда доларів, які були обіцяні на цей рік. Велике питання – що буде, коли з’явиться новий президент у листопаді цього року.

Цього року відбудуться вибори президента США. Колишній президент Трамп зараз є фаворитом. Він сказав, що закінчить війну за день. Під цим він має на увазі, що припинить фінансування України. І якщо це станеться, чи зможе Європа знайти ресурси, щоби взяти на себе відповідальність? І, до речі, повертаючись до заморожених резервів Росії. Я міг би навіть описати їх як страховку від Дональда Трампа.

Кореспондент DW News:

Поясніть, чому. Як це працює?

Білл Браудер:

По суті, якщо Дональд Трамп припинить фінансування України, а Україні потрібні кошти, то тут є одна доступна велика купа грошей - ці заморожені резерви Центрального банку Росії на суму понад 300 мільярдів доларів, які можна використати, щоб заповнити прогалину, яку залишить Дональд Трамп.

Теги за темою
Дональд Трамп
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У США помер «заклятий ворог» президента Ердогана
ГЛАВКОМ NET
2024-10-21T07:27:18Z
Наталка Денисенко вперше прокоментувала зрадницьку позицію Безрук: "Це нормально"
24tv
2024-10-21T07:24:30Z
Нічна атака "Шахедів" по Україні: куди летіли та які наслідки ударів
TSN
2024-10-21T07:24:27Z
Зеленський: З російського полону загалом повернули 3 767 українців та українок
УкраинФорм
2024-10-21T07:22:26Z
Військових з КНДР, які намагалися втекти, можуть задіяти у штурмах проти ЗСУ, - джерела
24tv
2024-10-21T07:21:57Z
Вночі Росія атакувала ракетами трьох типів та 116 ударними дронами
Комсомольская правда
2024-10-21T07:19:42Z
Трамп розробляє сценарій для скасування виборів 2024 року – Politico
iPress
2024-10-21T07:18:50Z
Санду повідомила про шахрайство на виборах
Петр и Мазепа
2024-10-21T07:18:16Z
Вдова Навального балотуватиметься у президенти РФ після режиму Путіна
УкраинФорм
2024-10-21T07:15:53Z
Відвідувачі опери блювали і непритомніли під час вистави зі справжнім сексом на сцені – фото
TSN
2024-10-11T06:58:13Z
Ексдружину Бена Аффлека помітили на побаченні з нареченим
Фокус
2024-10-08T10:21:21Z
Злата Огнєвіч відреагувала на чутки про роман із солістом "Бумбокс" Хливнюком: Він мені подобався
Комсомольская правда
2024-10-08T10:29:20Z
Зручно та практично: для чого на Галичині використовували бамбетель
24tv
2024-10-08T18:24:51Z
«Дедпул і Росомаха» став 12-м найприбутковішим фільмом США і випередив «Барбі»
ITC
2024-10-21T07:26:27Z
3 найкращі пуховики на листопад: як виглядає трендовий верхній одяг
24tv
2024-10-21T07:24:24Z
Це найсмачніша картинка, яка взагалі може бути, - Олег Тістол про різні проєкти українських грошей
Политека
2024-10-08T18:31:34Z
Зірка "Голодних ігор" Дженніфер Лоуренс вагітна
24tv
2024-10-21T07:09:11Z
Фільм Олега Сенцова «Реал» дозволяє пережити війну з відстані кількох метрів, ніби сам стоїш в окопі поряд з воїнами
Детектор М
2024-10-21T07:05:57Z
На Буковині від початку року вже п'ять релігійних громад перейшли до ПЦУ
УкраинФорм
2024-10-21T07:28:37Z
5 речей, які не можна робити у свій день народження, щоб наступний рік був успішним
TSN
2024-10-21T07:09:29Z
Світлину дев’яти перших леді та джентльменів розмістили на обкладинці журналу ELLE Ukraine
Детектор М
2024-10-21T07:02:23Z
"Я тебе кохаю" від них ви чекатимете довго: 3 знаки Зодіаку, які не поспішають говорити про почуття
Знай
2024-10-21T06:51:34Z
У Чикаго пройшов 30-й Крайовий з’їзд Спілки української молоді в США
УкраинФорм
2024-10-21T06:48:22Z
Бос звільнив жінку після того, як вона знову вийшла з декретної відпустки вагітною
Фокус
2024-10-21T06:45:35Z
Анатомія корупції. Як проста сім’я держслужбовців раптом стала доларовими мільйонерами
Украина Криминальная
2024-10-21T06:39:23Z
Ефективний, але має обмеження: які характеристики нових російських дронів з оптоволокном
24tv
2024-10-21T06:39:06Z
ООН заявила, що Ізраїль навмисно пошкодив базу миротворців у Лівані
ГЛАВКОМ NET
2024-10-21T06:36:52Z
Гороскоп на завтра 22 жовтня: Терезам - важливий дзвінок, Водоліям - великий успіх
GlavRed
2024-10-21T07:25:40Z
Який нетиповий і секретний вантаж Росія переправляє через порт Маріуполя
24tv
2024-10-21T07:24:45Z
Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на 08.00 21.10.2024
Украина Криминальная
2024-10-21T07:12:43Z
Втрати ворога станом на 21 жовтня 2024 – Генштаб ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2024-10-21T06:54:11Z
В Києві впали уламки "шахеда" - в КМВА розповіли про перші наслідки дроновї атаки на столицю
ZN UA
2024-10-21T06:39:01Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 21 жовтня
Мій Харків
2024-10-21T06:37:09Z
Курська операція виконує три завдання: експерт перелічив їх
TSN
2024-10-21T06:33:39Z
Окупанти просунулись під Торецьком та Селидовим, а ЗСУ мали успіх біля Суджі – звіт ISW
ГЛАВКОМ NET
2024-10-21T06:33:02Z
Момент "прильоту" КАБа по Харкову потрапив на відео
TSN
2024-10-21T06:33:01Z
Українські суперфуди завойовують ринки
AgroNews
2024-10-21T07:10:53Z
Спалах пташиного грипу: на Київщині посилили контроль продукції птахівництва
24tv
2024-10-21T06:42:04Z
Треба обирати інші варіанти: чому не рекомендують снідати канапками з сиром та маслом
24tv
2024-10-21T06:30:52Z
Чому нудить від сильного голоду
24tv
2024-10-21T05:15:46Z
Чи справді впливає кава на колір зубів
24tv
2024-10-21T04:39:19Z
Як зберегти врожай капусти до весни: господині поділилися метода
Политека
2024-10-21T00:03:04Z
8 продуктів, які допоможуть дожити до 100 років: запам'ятайте їх
24tv
2024-10-20T20:33:42Z
Як позбутися прищів: усі найдієвіші методи для чоловічої шкіри
24tv
2024-10-20T18:57:25Z
Розроблено датчик, який визначає серцевий напад за хвилини
InternetUA
2024-10-20T18:47:37Z
Українцям пообіцяли ще один перерахунок пенсій: у Мінсоці розкрили деталі масштабної реформи
Политека
2024-10-21T07:22:19Z
Ціни в обмінниках злетіли: скільки коштує долар та євро
24tv
2024-10-21T07:09:37Z
Україна може втратити $4,6 млрд через екологічний податок ЄС
iPress
2024-10-21T07:05:04Z
Чи буде долар по 45 у 2025: відповідь дав НБУ
24tv
2024-10-21T06:51:48Z
Курс валют на 21 жовтня: скільки коштують долар, євро і злотий
TSN
2024-10-21T06:33:03Z
Гроші можна отримати найближчими днями: виплати по "Національному кешбеку" прийдуть українцям
Политека
2024-10-21T06:31:51Z
Kernel погасив єврооблігації на $300 млн
AgroPortal
2024-10-21T06:31:10Z
Білл Гейтс розповів, скільки у ньому буде грошей у разі втрати 99% капіталу
InternetUA
2024-10-21T06:29:19Z
Ціни на нафту стабілізувалися після обвалу цін минулого тижня
УкраинФорм
2024-10-21T06:25:51Z
Експосадовця ПАТ «Київський електровагоноремонтний завод» судитимуть за розтрату понад півмільйона гривень на закупівлі електричного обладнання
Украина Криминальная
2024-10-21T07:27:03Z
У Росії ліквідували воєнного злочинця Дмітрія Голєнкова
24tv
2024-10-21T07:25:13Z
Атака на Київську область: в ДСНС показали фото і відео руйнувань
TSN
2024-10-21T07:24:04Z
Агент ФСБ готував ракетні удари по Кіровоградщині “в обхід” ППО – CБУ
1News
2024-10-21T07:22:45Z
Росіяни вранці вдарили по житловому кварталу Запоріжжя
ZN UA
2024-10-21T07:18:48Z
Уламки безпілотника влучили у 5-поверхівку в селищі Глеваха Фастівського району
Khreschatyk
2024-10-21T07:18:30Z
В Одесі мопедист збив на смерть двох літніх людей
Украина Криминальная
2024-10-21T07:18:05Z
Унаслідок нічного ракетного удару по Кривому Рогу постраждали четверо людей
УкраинФорм
2024-10-21T07:13:00Z
На Львівщині під видом гуманітарної допомоги в Україну намагались провезти Jaguar
Комсомольская правда
2024-10-21T07:10:08Z
Мод Fallout London став популярнішим, ніж деякі AAA ігри, а розробники випустили новий патч
24tv
2024-10-21T07:24:37Z
Успіх Baldur’s Gate 3 не змінить Elder Scrolls 6, — розробник Skyrim
ITC
2024-10-21T07:23:49Z
Наступний iPhone отримає довгоочікувану зміну в дизайні
InternetUA
2024-10-21T07:16:56Z
Цей браузер допоможе лишатися онлайн навіть при поганій мережі: як він працює
24tv
2024-10-21T07:03:43Z
Інна Мірошниченко здивувала, як сильно змінився її названий син: щемливе відео
24tv
2024-10-21T07:03:13Z
80% розробників повинні підвищити кваліфікацію через штучний інтелект до 2027 року
InternetUA
2024-10-21T07:02:39Z
Творці Star Citizen розкрили дату виходу Squadron 42 та продемонструвала нову демоверсію гри
24tv
2024-10-21T07:00:53Z
На Землі 99 млн років тому ночі не були такими вже темними: що освітлювало стежки динозаврам
Фокус
2024-10-21T06:51:25Z
Samsung представила Galaxy Z Fold 6 Special Edition
Portaltele
2024-10-21T06:29:30Z
Зоря — Кривбас 0:1 Відео гола та огляд матчу УПЛ
Football.ua
2024-10-21T07:16:02Z
"Барселона" розтрощила "Севілью" та повернула собі одноосібне лідерство в Ла Лізі
TSN
2024-10-21T07:09:49Z
"У кожен день тижня та двічі в неділю": легенда боксу назвав переможця реваншу Усик – Ф'юрі
24tv
2024-10-21T07:00:20Z
Шандрук: Верес був ближчим до перемоги в грі проти Чорноморця
Football.ua
2024-10-21T06:58:47Z
Бабич: Чорноморець не витримав навали від Вересу в другому таймі
Football.ua
2024-10-21T06:41:31Z
"Рома" з Довбиком поступилася "Інтеру" в центральному матчі 8-го туру Серії А
TSN
2024-10-21T06:39:24Z
Чорноморець — Верес 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Football.ua
2024-10-21T06:01:26Z
Сіднней: Мені дуже комфортно у колективі Лівого Берега
Football.ua
2024-10-21T05:55:58Z
Шаповал: Полісся не здивувало Лівий Берег
Football.ua
2024-10-21T05:37:39Z
Конденсату на вікнах не буде: що потрібно поставити на підвіконня
GlavRed
2024-10-21T07:25:30Z
Як приготувати рамен: "Мастер Шеф" Хіменес-Браво дав простий і бюджетний рецепт
Политека
2024-10-21T07:01:53Z
Де не слід вішати сімейні фото: засторога від дизайнерів
24tv
2024-10-21T06:30:35Z
Астрологи виділили 3 знаки зодіаку, які постійно фліртують з іншими
24tv
2024-10-21T06:03:37Z
Гороскоп на тиждень 21-27 жовтня для всіх знаків Зодіаку: підвищення Козерогів, витрати Дів та приємності Тельців
Знай
2024-10-21T05:36:57Z
Швидкий гарбузовий рулет: ніжні ласощі для осінніх вечорів
Политека
2024-10-21T05:31:22Z
"Біла шуба": оригінальна варіація улюбленого оселедця до свята
24tv
2024-10-21T04:48:22Z
Як позбутися неприємного запаху в пральній машині: кращі поради фахівців
Политека
2024-10-21T04:33:04Z
Терези – дійте вже і швидко, Козероги – прийміть свою темну сторону: гороскоп на 21 – 27 жовтня
24tv
2024-10-21T03:48:16Z
Цифра дня: стало відомо, скільки електромобілів продали у світі за вересень
AutoGeek
2024-10-21T07:25:06Z
Тест-драйв Jeep Avenger e-Hybrid: більше джип, ніж здається
ITC
2024-10-21T07:23:39Z
Названо дизельні авто, які найчастіше купують українці
AutoCentre
2024-10-21T07:15:59Z
Оновлений Lexus ES засвітили на фото незадовго до прем’єри
AutoCentre
2024-10-21T07:10:06Z
Названо найпопулярніші в Україні вживані авто з США та наскільки вони старі
ЗаРулем
2024-10-21T07:06:04Z
BAE Systems представляє новий варіант БМП AMPV, оснащений 30-мм гарматною баштою KONGSBERG
InternetUA
2024-10-21T06:46:57Z
Представлений Porsche 911 GT3 2025
Portaltele
2024-10-21T05:28:48Z
Представлений Mercedes-Benz G-Class Past II Future
Portaltele
2024-10-21T04:28:48Z
В Україні засвітився елітний Porsche за 12 млн: такому забарвленню позаздрить навіть "Пес Патрон"
Знай
2024-10-20T16:51:06Z