Як передає Укрінформ, про це повідомляє France24.
Як зазначається,Amazon France Logistique відстежувала роботу співробітників, зокрема за допомогою даних зі сканерів, які використовував персонал для обробки посилок, свідчать дані CNIL.
Сканери сповіщали керівництво про бездіяльність понад 10 хвилин або обробку пакунків і посилок «з точністю до секунди». Окрім цього, одним із методів стеження було використання системи для визначення, чи скануються товари «занадто швидко», тобто менш ніж за 1,25 секунди.
В агентстві зазначили, що працівники перебувають під постійним тиском і змушені регулярно виправдовувати свою відсутність. Контролювався навіть проміжок часу між входом співробітників на склад і початком роботи.
Водночас у CNIL додали, що працівники не були належним чином поінформовані про спостереження, а дані збиралися протягом 31 дня.
Стеження Amazon було визнано таким, що суперечать загальному регламенту захисту даних ЄС (GDPR), який накладає на компанії суворі правила щодо отримання згоди на використання особистої інформації.
У компанії відкинули висновок CNIL як «фактично неправильний» і заявили про намір оскаржувати рішення агентства. Однак там додали, що у відповідь на висновки агентства Amazon вимкне системи відліку швидкості обробки товарів, а також збільшить попередження про «простій» з 10 до 30 хвилин.
Як повідомлялося, компанія Google погодилася сплатити 5 млрд дол. у справі таємного відстеження дій користувачів, навіть коли вони використовували режим «інкогніто».
Фото: DPA