MY.UAНовини
"Сталося чудо": DREVO розповів, як з’явилася спільна пісня з Олександром Усиком і чому не взяли на Нацвідбір 2023
"Сталося чудо": DREVO розповів, як з’явилася спільна пісня з Олександром Усиком і чому не взяли на Нацвідбір 2023

"Сталося чудо": DREVO розповів, як з’явилася спільна пісня з Олександром Усиком і чому не взяли на Нацвідбір 2023

DREVO слухачі вже порівнюють з Олегом Скрипкою та Maneskin

Фіналіст українського Нацвідбору на Євробачення 2024 року DREVO презентував позаконкурсну пісню, написану на вірші чемпіона світу з боку Олександра Усика. В ексклюзивному інтерв’ю "Телеграф" співак розповів, як з’явилася ця колаборація. А також про підготовку до теле-шоу та особистого життя.

- У вас з’явилася спільна пісня з Олександром Усиком "Терпи, козак". Як сталося це знайомство?

- На мою думку, сталося диво. Я жив собі спокійним життям і робив усе як завжди. Повертався із тренування з футболу, це було десь наприкінці листопада. Дивлюсь у телефон і раптом бачу, надійшло повідомлення від Олександра Усика. А для мене це людина, на яку я завжди рівнявся, бо це людина найвищого рівня. А досягти цього без великого таланту та мудрості просто не реально. Тому я був здивований, коли він підписався на мене, написав мені кілька приємних слів і запропонував зробити пісню на його вірші. Звичайно ж, я погодився і вже наступного дня-два скинув демоверсію. Йому сподобалося, і ми почали працювати над піснею на студії з хлопцями.

- Коли побачили його вірші, що вас насамперед зачепило?

- Я текстам завжди приділяю менше значення, ніж мелодії. Пісня "Терпи козак" для мене не про текст. Для мене важливі емоції та енергетика. Коли я уявляю шлях Олександра, розумію про що він пише. Я ж за ним постійно стежу. Тож це прояв його душі, бачення життя. Є в цій пісні і мої слова — додав другий та третій куплет. Перший куплет та приспів написав Олександр Усик.

- Що у вас та вашої музики спільного з Євробаченням та навіщо вам цей конкурс?

- Я вважаю, що формату як такого не існує. Раніше я дискутував із різними людьми на цю тему. Мені казали, що мої пісні не є форматом елю цього конкурсу. Тоді я питав, а який він тоді на цьому конкурсі? І ми приходили разом до того, що його нема. Мені здається, що тут треба показати свої сильні сторони та постаратися запам’ятатися. А це можливо зробити, коли ти відрізняєшся від інших. Заради цього я й пішов до Нацвідбору. Якщо моя пісня не формат, то вона виділятиметься.

– Як з’явився ваш псевдонім DREVO? Знаєте, що вже існує етноколектив з такою назвою?

- Раніше я зовсім не цікавився і не знав, що є такий гурт "Дерево". Тепер знаю, що це один із найстаріших колективів, які грають етно-музику. Сподіваюся, що далі це слово також асоціюватиметься і зі мною. А з появою псевдоніма все просто. Моє прізвище Дерев’янчук. Я нічого не вигадував. Мене у дитинстві завжди обзивали "дерево". Але в нас із ними одна річ — ми популяризуємо українську музику.

- На жеребкуванні Нацвідбору у вас була дивна розмова з Шуровим про вашу минулу пісню. Чому вирішили її видалити з Мережі і чому він не взяв пісню у минулий конкурс, якщо сказав, що це хіт?

- Я брав участь торік у Нацвідборі, пройшов у лонглист, але не влучив у фінал. Туди потрапляли лише ті учасники, які мають хоча б невелику аудиторію та присутні в інфо-просторі, щоби конкурс дивилося більше людей. Я вважаю, що торішня пісня справді була в мене хуковою та крутою. Але все одно тоді якість запису була не дуже і не було людей такого рівня, які працюють зі мною зараз. Та й фінансових можливостей особливо не було. Тому все звучало сиро, як якась демка, і я вирішив видалити її та всі інші, які в мене вийшли до появи першого справжнього хіта — "Завітавши до храму". Але я їх не знищив, а відклав на майбутнє, щоби зробити їх якісно.

- У вас оригінальна манера співу — злегка простягаєте та підвиваєте. Самі це вигадали чи в когось підглянули?

- Раніше я ніколи не приділяв особливої уваги вокалу. Хоча зараз треба зайнятися, щоби з ним нічого не трапилося. Зараз просто співаю собі в кайф і завжди намагався це робити так, щоб мені подобалося. Так воно саме собою й вийшло. Тож ні в кого нічого я не злизував. Звісно, мені приємно. коли мене порівнюють із кимось крутим. Наприклад, на початку із Олегом Скрипкою. А після того, як подав заявку на Нацвідбір, почали проводити паралелі з Maneskin.

- Ви навчаєтесь у КПІ – яка у вас спеціальність і ким далі ви плануєте бути?

- З першого курсу навчання в КПІ я поставив собі за мету зробити все можливе, щоб не працювати за цією професією, якою я навчаюся. Для моїх батьків та родичів вона звучить прикольно – автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Але вступав до інституту я з таким баченням — я маю знайти себе і те, що мені подобатиметься, щоб заробляти гроші. Перепробував багато чого і так я прийшов до музики. Думаю, якщо я від цього кайфую, значить я себе знайшов і тепер я робитиму все можливе, щоб і подальше моє життя було пов’язане з музикою.

– Рівненська область, з якої ви родом, досить релігійна. Як ваші батьки та оточення ставляться до вашої музики?

- Я б не сказав, що моє оточення є релігійним. А ті віруючі, яких я знаю, курили пили зі мною ще в шкільні роки. А в деяких справах вони були навіть більш просунуті за мене. Мої батьки дуже мудрі та розумні люди. Я вдячний їм, що вони займалися моїм вихованням. Вони в мене обидва вже на пенсії, але вони зрозуміли найголовніше — дитину треба просто підтримувати. І вони це робили, попри все, даючи мені свободу вибору. Батьки слухають мою музику, незважаючи на те, що вони інше, старше покоління.

- Яке у вас ставлення до того, що не всім подобається, коли під час війни люди проводять концерти? Чи стикалися ви через це з хейтом?

- У мене є правило – я ніколи не відповідаю на хейт. Хоча, якщо чесно, я багато чого не помічаю. Мені важлива кількість. А хороший чи поганий коментар, мені байдуже. Якщо людині стане легше від того, що вона напише мені якусь гидоту, то я тільки за. Від цього дійсно людині може стати краще, у суспільстві дуже багато болю. Тож пишіть, я на це не ображаюся. А щодо музики в такий час, то це життя і всі ми різні. Я повністю розумію тих людей, які втратили на війні близьку людину. Але з-поміж них є ті, хто пишуть мені теплі слова. Я борюся за тих людей, які слухатимуть мою творчість і щось любитимуть мене.

- Коли у вас з’явилися сотні тисяч, а потім мільйони переглядів ваших пісень знайомитися з дівчатами полегшало? І на кого ви більше звертаєте увагу – киянок чи у вашому місті залишилася ваша дівчина?

- Мене недавно запитали, що я найбільше люблю у своєму місті? Я дуже вдячний йому за те, що він дав мені найближчу людину — мою дівчину з якою ми вже понад три роки. Тому я не маю потреби з кимось ще знайомитися і до моєї першої сотні тисяч переглядів з цим все було окей. Я був досить гнучким хлопцем і до знайомства з моєю дівчиною моє життя було бурхливим. Але тоді я зрозумів, що хочу знайти одну єдину з якою я пройду весь шлях. Те, що я зараз маю, це результат нашої спільної роботи пліч-о-пліч.

- Ваш імідж зовсім не збігається зі звичним для людини, яка грає важкий рок. Швидше, повна йому протилежність. З чим це пов’язано?

- Не те щоб я вибирав тут щось. Я компенсую те, що маю. Я згоден з вами, що мені потрібно розвиватися у своєму образі і стає цікавішим для аудиторії. Для цього потрібно більше часу і я потихеньку розвиваюся. Раніше я виходив і знімався в тому, що мав гардероб. Що стосується зачіски, то я робив з нею все, що мені хотілося і я продовжуватиму експериментувати. А що стосується стилю одягу, то він не такий різнокольоровий, як мені хотілося б. Але й над цим я працюю. А це, в тому числі і фінансова складова. Мені потрібно ще трохи попрацювати, щоб мій гардероб поповнився тими речами, якими хочу. Коли я зрозумію, що до мене прикуто достатньо уваги, я почну змінюватися, щоб викликати суперечки. Мені приємно чути, що я вже змінюю якісь стереотипи. Усім не догодиш, тому треба робити, як душа бажає. На Нацвідборі ви побачите мене вже іншим.

- За правилами Євробачення на сцену заборонено виходити із тваринами. Але якби дозволили, то хто б це був і чому?

– Я розумію, чому заборонено виводити їх на сцену. Тому й сам не хотів би виходити з твариною на сцену. Я люблю їх і не хочу, щоб вона страждала, тому що це був би для неї величезний стрес. Це був би знущання з неї.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
З боргами відстрочку отримати не вдасться
Telegraf
2025-04-21T05:48:28Z
США депортували німецьких туристок через несподівану причину
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:45:23Z
Британія хоче збільшити виробництво зброї, аби не залежати в цьому від основних партнерів – The Guardian
ZN UA
2025-04-21T05:39:44Z
Українські канали у Польщі. Чи чекають нас на сусідньому ринку
Детектор М
2025-04-21T05:30:03Z
Пенсія по інвалідності чи за віком: що вигідніше обрати у 2025 році
24tv
2025-04-21T05:03:30Z
Великодні традиції України: для чого обливатися водою на Поливаний понеділок
24tv
2025-04-21T04:33:15Z
Яку пенсію за вислугу років отримують вчителі у 2025 році
24tv
2025-04-21T04:27:07Z
Поливаний понеділок 2025: найкращі привітання зі святом у картинках та листівках
24tv
2025-04-21T04:27:01Z
Яке свято 21 квітня 2025 року та навіщо обливатися водою
Факти ICTV
2025-04-21T04:06:38Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 21.04.2025
Факти ICTV
2025-04-21T05:48:09Z
Росіяни планують відновити ходу «Безсмертного полку» в Вашингтоні
УкраинФорм
2025-04-21T05:45:46Z
Південна Корея не буде опиратися митам Трампа через "історичний борг" країни перед США, – FT
24tv
2025-04-21T05:45:09Z
Суд у Москві оштрафував Google за розголошення втрат росіян на війні в Україні
ZN UA
2025-04-21T05:39:07Z
США можуть взяти ЗАЕС під свій контроль: нова ідея Трампа
Gazeta UA
2025-04-21T05:33:50Z
У США тисячі чиновників помилково отримали доступ до планів будівлі Білого дому – WP
Лига
2025-04-21T05:33:42Z
РФ атакувала Черкащину дронами, пошкоджено інфраструктурний об’єкт
Комсомольская правда
2025-04-21T05:33:28Z
Тотальна мілітаризація: Кремль налаштовує росіян на затяжну війну з НАТО
Telegraf
2025-04-21T05:33:23Z
Мобілізація в Україні: з якими хворобами очей і спини не призивають до війська
24tv
2025-04-21T05:15:55Z
Чи шкідливі соцмережі: вчені спростували поширений міф
InternetUA
2025-04-20T20:31:38Z
Продукти, які підвищують рівень серотоніну та покращують настрій
360ua.news
2025-04-20T19:15:57Z
Що найкраще випити перед сном. Оберіть свій напій
Gazeta UA
2025-04-20T18:27:45Z
Назвали найгірші пози для сну, якщо болить спина
Gazeta UA
2025-04-20T18:06:06Z
Як миттєво позбутись запаху часнику з рота. Вчені здивували відкриттям
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:22Z
Шість продуктів, які зменшують тривалість життя
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:21Z
Все життя ви робили це неправильно: як насправді потрібно мити волосся
24tv
2025-04-20T11:42:52Z
Вісім причин, чому манго треба їсти чоловікам та жінкам
Gazeta UA
2025-04-20T09:57:36Z
"Пробила дно": Злата Огнєвіч потрапила в гучний скандал на Великдень
GlavRed
2025-04-21T05:27:04Z
Надя Дорофєєва святкує день народження: як за час кар'єри змінилась зірка
24tv
2025-04-21T04:06:32Z
Мінус 40 кг і боротьба за життя: Ярмак зустрів друга, який пережив російський полон
Gazeta UA
2025-04-21T01:33:09Z
Музикант Ярмак зустрівся на обміні полоненими зі своїм побратимом: той втратив 40 кілограмів
24tv
2025-04-20T21:12:12Z
"Скромність - сестра бідності": Тіна Кароль дала 4 зухвалі поради
GlavRed
2025-04-20T19:27:28Z
66-річна Мадонна відзначила Великдень у компанії дітей і 28-річного коханця
Фокус
2025-04-20T19:01:37Z
На одному подиху: 3 легкі мінісеріали для вихідного дня
24tv
2025-04-20T18:18:19Z
Майбутнє української рок-музики: діти зіграли легендарну пісню, мережу у захваті
Telegraf
2025-04-20T17:48:30Z
Анна Саліванчук зізналася, навіщо вийшла заміж за експродюсера Студії Квартал 95
GlavRed
2025-04-20T17:27:48Z
Понад 90 тисяч пропагандистських книг завезли до бібліотек окупованої Луганщини, — ЦНС
Детектор М
2025-04-21T05:48:35Z
На фронті за добу відбулись 96 зіткнень, найбільше - на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-04-21T05:39:44Z
Росіяни найбільше використовують "антидронові коридори" в межах Курської області, – Демченко
24tv
2025-04-21T05:36:51Z
Російська армія за добу поранила чотирьох жителів Донеччини
УкраинФорм
2025-04-21T05:28:51Z
Окупант розповів, навіщо вбиває українців: "Спартан" показав відео допиту полоненого
24tv
2025-04-21T05:21:52Z
Карта бойових дій в Україні станом на 21 квітня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:21:23Z
На Херсонщині через удари РФ за добу - троє загиблих і троє поранених
УкраинФорм
2025-04-21T05:21:13Z
На Хрещатику рух транспорту з 21 по 26 квітня буде обмежено
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:12:43Z
Водомережу на Херсонщині реконструюють за 188,6 мільйона гривень
Agravery
2025-04-21T05:07:35Z
На Черкащині внаслідок атаки дронів пошкоджений інфраструктурний об'єкт
УкраинФорм
2025-04-21T05:43:29Z
У Святошинському районі ліквідовано масштабне загоряння трав'яного настилу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:39:35Z
Шматок заліза замість IPhone: неповнолітній шахрай обдурив двох підлітків на OLX
InternetUA
2025-04-21T05:28:01Z
Над Черкащиною вранці збили 8 БпЛА: пошкоджено об'єкт інфраструктури
24tv
2025-04-21T05:12:02Z
Румунські рятувальники шукають українця, який вже декілька днів блукає у горах
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T04:57:20Z
На Львівщині електропоїзд наїхав на пенсіонерку: подробиці трагедії
TSN
2025-04-21T04:24:03Z
Вночі вибухи пролунали у Миколаєві, Херсоні, Черкасах та на Київщині
Комсомольская правда
2025-04-21T04:09:21Z
На Харківщині під час пожежі підірвалась службова автівка: постраждали двоє лісників
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T02:33:53Z
Трагічне відкриття мотосезону на Хмельниччині: загинув 36-річний мотоцикліст
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T02:12:49Z
Ідеальне доповнення до вчорашніх страв: улюблений салат з куркою та ананасом
24tv
2025-04-21T05:45:31Z
4 знаки зодіаку, які по-справжньому люблять старіти
GlavRed
2025-04-21T05:27:24Z
Наче заново народитесь: що зʼїсти зранку після гучного застілля
24tv
2025-04-21T04:45:48Z
Відновлять втрачені сили за зиму: які овочі та зелень треба їсти у квітні
Gazeta UA
2025-04-21T04:12:43Z
Як позбутися жучків у крупах: допоможуть народні методи
Gazeta UA
2025-04-21T04:09:26Z
Оцет, окріп та пальник: як раз і назавжди позбутися бур'янів
Знай
2025-04-21T03:51:24Z
Експерти закликали покласти матрац біля вікна під сонячне світло: яка причина
GlavRed
2025-04-21T03:27:19Z
Не відводять очей годинами: чому коти люблять стежити за комахами
GlavRed
2025-04-21T03:27:08Z
Ракам загрожує сварка з коханою людиною: гороскоп на 21 квітня
24tv
2025-04-21T02:06:02Z
Китай застеріг країни від укладення торгових угод із США
ГЛАВКОМ NET
2025-04-21T05:42:55Z
Ціни на квартири в Одесі: скільки коштує квадратний метр у квітні 2025 року
Политека
2025-04-21T05:30:08Z
Західні компанії уникають російський ринок через ризики умов Кремля
InternetUA
2025-04-21T05:07:53Z
Кабмін змінив порядок надання грантів на сади та теплиці
AgroPortal
2025-04-21T05:00:45Z
Закон про землю: хто тепер захищений від повернення майна державі
Хвиля
2025-04-21T04:30:44Z
Подорожчання оренди квартир у Дніпрі: наскільки сильно вартість вдарить по кишенях
Политека
2025-04-21T04:30:18Z
Через рекордне вичерпання запасів Україні може знадобитися імпорт мільярдів кубів газу – Reuters
ZN UA
2025-04-21T04:21:25Z
Популярність дубайського шоколаду призвела до дефіциту фісташок у світі
УкраинФорм
2025-04-21T04:15:29Z
Упродовж останніх 10 днів пасажиропотік в Україні має тенденцію до збільшення - Демченко
УкраинФорм
2025-04-21T04:03:01Z
Болонья — Інтер 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-04-21T05:33:07Z
Став янголятком: Роналду з коханою зворушливо вшанували пам'ять покійного сина
GlavRed
2025-04-20T23:28:50Z
Ван Ністелрой прокоментував виліт Лестера з АПЛ
Football.ua
2025-04-20T21:28:59Z
Реал вирвав перемогу над Атлетіком завдяки божевільному м'ячу в овертаймі: відео суперголу
24tv
2025-04-20T21:03:54Z
Черговий божевільний удар Вальверде приніс Реалу перемогу в El Clasico проти Атлетіка
Football.ua
2025-04-20T21:01:46Z
Мілан додатково погіршив свої шанси на єврокубки мінімальною поразкою від Аталанти
Football.ua
2025-04-20T20:46:17Z
Світоліна у фіналі WTA здобула перший трофей за два роки
Факти ICTV
2025-04-20T20:39:26Z
Барелла: Інтер не повинен пропускати такі голи ні за яких обставин
Football.ua
2025-04-20T20:31:12Z
Болонья вирвала перемогу в Інтера на 94-й хвилині
Football.ua
2025-04-20T20:06:36Z
Як пришвидшити роботу смартфона: експерти назвали три прості кроки
InternetUA
2025-04-21T05:43:43Z
Штучний інтелект звільнить усіх: як новий стартап обіцяє замінити усю людську працю роботами
InternetUA
2025-04-21T05:22:55Z
Без GPS і оператора. У США створили незвичайний дрон-вантажівку
InternetUA
2025-04-21T05:03:12Z
Apple наростить випуск iPhone та iPad у другому кварталі 2025 року
InternetUA
2025-04-21T04:01:19Z
iPhone 16e почали збирати в Бразилії через введені Трампом тарифи
InternetUA
2025-04-21T03:01:39Z
Китай випробував водневу бомбу, що може знищити великі території
Gazeta UA
2025-04-21T02:27:02Z
Ілон Маск запускає у своїй соцмережі новий месенджер XChat
InternetUA
2025-04-21T02:01:59Z
Bungie зняла обмеження на огляди шутера Marathon через холодну реакцію гравців, - Forbes
InternetUA
2025-04-21T01:01:38Z
Власники GTA запатентували нову технологію анімації: що буде в новій частині гри
InternetUA
2025-04-20T23:01:59Z
Маск приїде в Індію: Tesla може увійти на ринок найбільш густонаселеної країни
InternetUA
2025-04-21T05:49:18Z
Геній призводить до обновлення Tesla Model Y з веселим новим вихлопом
Топ Жир
2025-04-21T02:00:11Z
Ціни на вживані автомобілі з бензиновим двигуном вперше за два роки зростають, тоді як ціни на електромобілі швидко падають
Топ Жир
2025-04-21T00:45:41Z
Авто не реагує на кнопку старту: що рекомендують фахівці
Gazeta UA
2025-04-21T00:33:45Z
Як вибрати ідеальне авто для втечі після ограблення?
Топ Жир
2025-04-20T23:00:29Z
3 мільйони за кемпер у стилі космічної ери, який виглядає, ніби він з іншої планети
Топ Жир
2025-04-20T21:30:03Z
Ford призупиняє експорт автомобілів до Китаю через наслідки торгової війни з тарифами
Топ Жир
2025-04-20T20:15:10Z
Піастрі виграв Гран-прі Саудівської Аравії та очолив загальний залік
Факти ICTV
2025-04-20T19:42:33Z
Чи хто-небудь керує Porsche 911 Dakar? Ще один автомобіль перевернувся, забезпечивши прибуток у $100,000
Топ Жир
2025-04-20T18:45:48Z