У Туапсе після атаки безпілотника горів нафтопереробний завод
У місті Туапсе Краснодарського краю внаслідок атаки безпілотника горів нафтопереробний завод. Міжнародний аеропорт Сочі тимчасово обмежував приліт та виліт літаків.
Про пожежу на НПЗ пізно ввечері 24 січня повідомили місцеві жителі, виклавши відео та заявивши про атаку безпілотника. Голова Туапсинського району Сергій Бойко повідомив у своєму телеграм-каналі, що пожежу ліквідували 25 січня о 04:53.
- Знаходжусь на місці пожежі. Світиться вакуумна установка на території НПЗ. За інформацією жертв і постраждалих немає, - писав глава Туапсинського району.
За даними російського телеграм-каналу ASTRA, "РН-Морський термінал Туапсе" атакував один безпілотник. Пошкоджено нафтопереробну установку, в якій знаходилося близько 100 тонн бензину та 200 тонн мазуту. З території підприємства евакуювали 38 працівників. Постраждалих немає.
Міжнародний аеропорт Сочі тимчасово вводив обмеження на приліт та виліт повітряних суден з метою безпеки. Аеропорт знаходиться приблизно за 100 км від Туапсе. Аеропорт відновив роботу приблизно через дві години.
- 29 жовтня 2023 року Афіпський нафтопереробний завод у Краснодарському краї атакували два безпілотники. Це була спецоперація СБУ.
- 21-22 січня в Росії гасили пожежу на нафтовому терміналі компанії «Новатек» в Усть-Лузі Ленінградської області після атаки БПЛА, за якою стоїть СБУ.