У Megogo підрахували, який контент у різних категоріях опинився на перших позиціях рейтингу переглядів за 2023 рік, про що повідомив «Детектор медіа» пресрелізом.
У повідомленні Megogo, зокрема, йдеться про те, що пряма трансляція матчу національних збірних України та Італії, яка відбулася 20 листопада, встановила рекорд року за кількістю глядачів.
Загалом рейтинг контенту, який користувався найбільшим попитом серед користувачів найбільшого українського ОТТ-сервісу протягом 2023 року, має такий вигляд:
- «Аватар: Шлях води» / «Аватар» – #1 фільм за кількістю проданих одиниць
- «Снайпер. Білий Ворон» – #1 український фільм за загальною тривалістю перегляду в годинах
- «Сам Удома» / «Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку» – #1 фільм за загальною тривалістю перегляду в годинах у передплаті
- «Гра престолів» – #1 серіал за загальною тривалістю перегляду в годинах у передплаті
- «Міст» – #1 серіал за загальною тривалістю у безкоштовному перегляді
- Кваліфікація Євро-2024. Україна — Італія – #1 спортивна подія за загальною кількістю переглядів
- «Спати з жінками» – #1 аудіокнига за кількістю унікальних користувачів
- «1984» – #1 аудіокнига за тривалістю прослуховування
- «Війна в Україні» – #1 подкаст за тривалістю прослуховування
- «Оггі та кукарачі» – #1 анімаційний серіал у безкоштовному перегляді
- «Губка Боб Квадратні Штани» – #1 анімаційний серіал у передплаті
- «Зоотрополіс» – #1 анімаційний фільм у передплаті
При цьому, за даними Megogo, перше місце в списку фільмів, перегляд яких найчастіше купували у 2023-му, — «Аватар: Шлях води». Далі з мінімальним розривом — «Оппенгеймер» та «Барбі».
Лідерство серед фільмів у передплаті на Megogo тримає новорічний фільм «Сам удома», на другому місці — «Аватар: Шлях води». Також глядачі часто дивилися «Топ Ґан: Меверік», «Загублене місто» та «Гнів людський».
Рейтинг фільмів за безкоштовним доступом:
- «Кіборги» Ахтема Сеітаблаєва
- «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас» Івана Тимченка
- «Крути 1918» Олексія Шапарєва
- «Донбас» Сергія Лозниці
- «Плем'я» Мирослава Слабошпицького
«Якщо виділити лідерів виключно серед стрічок українського виробництва та в копродукції з іншими країнами — перше місце вже другий рік поспіль тримає «Снайпер. Білий Ворон», що заснована на реальних подіях війни на Донбасі, а головний герой — актор Павло Алдошин наразі захищає Україну у лавах ЗСУ. На другому місці також йде воєнний фільм — «Мирний-21» про спротив Луганського прикордонного загону. А на третій позиції трагікомедія «Люксембург, Люксембург» про братів-близнюків із різними долями, яких дебютно зіграли Аміл та Раміл Насірови, учасники гурту “Курган і Agregat”», — йдеться у повідомленні Megogo.
До десятки українських фільмів, які отримали набільший інтерес серед користувачів Megogo у минулому році, увійшли також українсько-польська історична драма «Щедрик», перша українська екранізація коміксу — «Максим Оса та золото Песиголовця», повнометражний дебют Олексія Тараненка «Я працюю на цвинтарі», «Кіборги», «Все буде ОК!», «Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”» та «Памфір».
Як раніше писав «Детектор медіа», четвертий сезон серіалу «Справжній детектив» виробництва HBO вийшов на медіасервісі Megogo одночасно зі світовою прем’єрою — 15 січня.
Читайте також:
- Кому належать найпопулярніші українські ОТТ-сервіси
- Власником каналів Megogo замість кіпрської компанії став Володимир Боровик
Як повідомляв «ДМ» раніше, сатиричний влог «Ньюспалм» від «Детектора медіа» і поета-сатирика Юрка Космини почав виходити на Megogo. Випуски проєкту, який являє собою тижневий огляд вітчизняного медіаабсурду та перлів ворожої пропаганди, можна переглядати цілодобово в режимі нонстоп на каналі «[M] Ньюспалм».
Крім цього, з листопада минулого року проєкт «Детектора медіа» про тактики і практики російської дезінформації «Локшину замовляли?» також можна дивитися на Megogo.
Фото надала пресслужба Megogo
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.