MY.UAНовини
Сили оборони за добу відбили 41 атаку на п'яти напрямках
Сили оборони за добу відбили 41 атаку на п'яти напрямках

Сили оборони за добу відбили 41 атаку на п'яти напрямках

Сили оборони України протягом доби відбили чотири ворожі штурми на лівому березі Дніпра та 41 атаку на інших п'яти напрямках, зокрема 23 – на Авдіївському.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці, оприлюднивши оперативну інформацію станом на 18:00 суботи, 3 лютого. 

Загалом на фронті протягом доби, згідно з даними Генштабу, відбулися 45 бойових зіткнень. Оперативна обстановка на сході та півдні країни залишається складною.

Українська авіація протягом дня завдала ударів по 12 районах зосередження особового складу російських загарбників. Підрозділи ракетних військ ЗСУ зі свого боку вдарили по району зосередження особового складу ворога та його артилерійському засобу. 

Російська армія за добу здійснила загалом 54 авіаційні удари й 33 обстріли із реактивних систем залпового вогню по позиціях Сил оборони і населених пунктах. Унаслідок ворожих атак є поранені серед цивільного населення, руйнувань і пошкоджень зазнали житлові приватні й багатоквартирні будинки, а також інша цивільна інфраструктура.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка суттєво не змінилася, ознаки формування наступальних угруповань ворога не виявлені.

Визначені підрозділи Збройних сил Білорусі продовжують виконувати завдання у прикордонних з Україною районах.

На Сіверському і Слобожанському напрямках Російська Федерація й надалі зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, обстрілює зі своєї території населені пункти та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону України.

Із авіації війська РФ ударили в районах Бударків, Колодязного та Григорівки Харківської області.

Понад 20 населених пунктів на Сіверському і Слобожанському напрямках протягом доби загарбники обстріляли з мінометів й артилерії, зокрема Карповичі Чернігівської області, Степок, Грабовське, Попівку й Могрицю Сумської області, Козачу Лопань, Огірцеве, Малу Вовчу та Піщане Харківської області.

На Куп’янському напрямку українські захисники відбили дві ворожі атаки в районах Синьківки й Іванівки Харківської області. Росіяни безуспішно намагалися прорвати там оборону. 

Авіаційних ударів війська РФ завдали в районах Куп’янська, Іванівки, Кислівки, Табаївки та Піщаного Харківської області. 

Близько 15 населених пунктів на Куп’янському напрямку російська армія атакувала артилерійським і мінометним вогнем, зокрема Синьківку, Іванівку, Кислівку й Котлярівку Харківської області.

На Лиманському напрямку захисники України відбили п'ять ворожих атак у районах Серебрянського лісництва Луганської області, Тернів та Ямполівки Донецької області. Росіяни намагалися прорвати там оборону за підтримки авіації. 

Від мінометних й артилерійських ударів російської армії протягом доби на Лиманському напрямку постраждали близько 15 населених пунктів, серед них – Білогорівка Луганської області, Терни, Ямполівка, Торське, Серебрянка, Верхньокам’янське та Виїмка Донецької області.

На Бахмутському напрямку Сили оборони України відбили три ворожі атаки в районі Богданівки та Кліщіївки Донецької області. Війська РФ безуспішно намагалися покращити там своє тактичне положення. 

Понад 10 населених пунктів на Бахмутському напрямку потрапили під вогонь російських мінометів й артилерії, зокрема Григорівка, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку українські захисники відбили 20 ворожих атак у районі Авдіївки та ще три – у районі Первомайського Донецької області. За підтримки авіації російська армія намагалася прорвати там оборону. 

Авіаудару загарбники завдали в районі Олександрополя Донецької області. По більш ніж 15 населених пунктів на цьому напрямку росіяни спрямували артилерійський і мінометний вогонь, зокрема по Новобахмутівці, Бердичах, Степовому, Авдіївці та Первомайському Донецької області.

На Мар’їнському напрямку Сили оборони України продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки й Новомихайлівки Донецької області. Війська РФ за підтримки авіації шість разів безуспішно намагалися покращити там своє тактичне положення. 

Під артилерійським і мінометним вогнем загарбників опинилися Красногорівка, Георгіївка, Побєда, Новомихайлівка й Парасковіївка Донецької області. 

На Шахтарському напрямку українські оборонці відбили дві ворожі атаки в районі, що південніше від Золотої Ниви Донецької області.

Російські війська вдарили з авіації по районах Старомайорського, Вугледара й Урожайного Донецької області. Близько 10 населених пунктів на цьому напрямку зазнали артилерійських і мінометних ударів ворога, серед них – Водяне, Пречистівка, Старомайорське та Рівнопіль Донецької області.

На Запорізькому напрямку наступальних (штурмових) дій росіяни не вели, натомість били з артилерії й мінометів по населених пунктах. Під ворожим вогнем перебували понад 20 міст і сіл, зокрема Полтавка, Малинівка, Гуляйполе, Білогір’я, Роботине і П'ятихатки Запорізької області.

На Херсонському напрямку війська РФ не відмовляються від наміру вибити підрозділи Сил оборони із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом доби загарбники чотири рази намагалися штурмувати українські позиції, але безуспішно. 

У районах Червоного Маяка, Кринків та Зміївки Херсонської області російська армія завдала авіаційних ударів. Від артилерійського й мінометного вогню загарбників потерпали Херсон, Червоний Маяк, Токарівка, Садове й Кізомис Херсонської області. 

Із реактивних систем залпового вогню росіяни вдарили по районах Іванівки, Кринків й Інженерного Херсонської області. 

Як повідомляв Укрінформ, за даними командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, на Куп’янському напрямку на всіх ділянках точаться важкі бої, росіяни продовжують вести штурмові дії високої інтенсивності та постійно підтягують нові резерви.

Фото: 56 окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Іраклі Макацарія похрестив доньку: яскраві кадри
Gazeta UA
2025-09-10T15:09:48Z
У Харкові створили музично-хореографічну виставу «Війна. Обличчя. Монологи»
УкраинФорм
2025-09-10T14:45:31Z
Оля Полякова здивувала виходом її документального фільму і розкрила дату прем'єри
TSN
2025-09-10T14:36:58Z
Гостросюжетний бойовик на Netflix, який тримає в напрузі до останньої хвилини
24tv
2025-09-10T14:36:55Z
Які джинси зараз в моді: трендові моделі незамінного елементу гардеробу
GlavRed
2025-09-10T14:33:20Z
"Навчитися страждати": Ірина Білик зробила двозначну заяву
GlavRed
2025-09-10T14:25:59Z
"Жадан з квітами на колінах": Тіна Кароль показала несподіване відео, яке вразило фанів
24tv
2025-09-10T14:15:44Z
Трендові сумки, які будуть в моді цієї осені: вони вже почали домінувати
24tv
2025-09-10T14:15:09Z
Продюсер Олександр Ягольник обвінчався та показав щемливі фото з таїнства
TSN
2025-09-10T13:30:01Z
Найближчий конкурент Маска за звання найбагатшої людини планети за день заробив $70 мільярдів
InternetUA
2025-09-10T15:12:29Z
Квартири зникають з ринку за лічені дні: де найдорожча оренда житла в Україні
Фокус
2025-09-10T15:12:27Z
Скільки коштує приготувати борщ у столиці: ціни станом на вересень
ГЛАВКОМ NET
2025-09-10T15:09:34Z
Meta і TikTok виграли суд проти ЄС
УкраинФорм
2025-09-10T15:09:12Z
Ristone Holdings закупив техніки на €3,5 млн
AgroPortal
2025-09-10T15:00:31Z
Харківські бізнесмени з "чорного списку" АМКУ знову пиляють сотні мільйонів на тендерах МВС
Знай
2025-09-10T14:51:51Z
Кількість компаній у «клубі білого бізнесу» скоротилася до 7,1 тисячі
УкраинФорм
2025-09-10T14:51:28Z
Газ і нафта поза санкціями: ЄС не обмежить російські енергоресурси у 19–му пакеті
24tv
2025-09-10T14:45:37Z
Долар може шалено злетіти: скільки коштуватиме валюта наприкінці 2025 року
GlavRed
2025-09-10T14:25:28Z
Російські шахеди у Польщі. Президент Навроцький зробив заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-09-10T15:12:45Z
Прем’єр Канади назвав російські дрони в Польщі "ескалацією"
Европейская правда
2025-09-10T15:10:47Z
ЄС пропонує створити на Кіпрі хаб для гасіння лісових пожеж
Европейская правда
2025-09-10T15:10:30Z
Британія може направити винищувачі до Польщі після вторгнення російських дронів
TSN
2025-09-10T15:06:10Z
Україна ввела санкції проти британця, що допомагав РФ із «тіньовим флотом»
ГЛАВКОМ NET
2025-09-10T15:03:57Z
Фіцо про російські дрони у Польщі: потрібно з’ясувати, хто їх контролював
Европейская правда
2025-09-10T15:03:07Z
Є дві вигоди для Китаю: політтехнолог припустив мету вторгнення російських дронів до Польщі
24tv
2025-09-10T15:00:29Z
Підготовка до Третьої світової: з якою метою РФ атакувала Польщу дронами, — Храпчинський
Фокус
2025-09-10T15:00:20Z
"Було дві цілі": у Європарламенті прокоментували наліт російських дронів на Польщу
Telegraf
2025-09-10T15:00:20Z
Автомобіль евакгрупи підірвався у Бериславі, загинув поліцейський
Комсомольская правда
2025-09-10T15:09:12Z
Приватне підприємство із Кременчука викрили в умисній несплаті податків майже на ₴7,5 млн
Украина Криминальная
2025-09-10T15:03:40Z
У Польщі публікують фото російського дрона "Гербера", що впав і не вибухнув
InternetUA
2025-09-10T15:00:11Z
"Вона читала мої думки": убивця українки Ірини Заруцької зізнався, чому вдарив її ножем
Фокус
2025-09-10T14:51:47Z
Тюремні строки отримали ще два агенти ФСБ, один з яких намагався підірвати поліцейських у центрі Києва
Украина Криминальная
2025-09-10T14:48:25Z
У селі на Запоріжжі від удару російського дрона поранений чоловік
УкраинФорм
2025-09-10T14:42:10Z
Поліцейські Бучача затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонера
Украина Криминальная
2025-09-10T14:30:20Z
На півдні Франції стався напад з ножем у школі, постраждали двоє людей
Европейская правда
2025-09-10T14:17:18Z
У Вінницькій області знайшли вбитими двох школярів: підозрюваний вже затриманий
Telegraf
2025-09-10T14:00:27Z
В Україні спростили отримання водійських прав певної категорії – деталі
TSN
2025-09-10T15:12:58Z
Підіймали F-16, F-36 і не лише: чому Польщі вдалося збити лиш 4 з 19 російських дронів
24tv
2025-09-10T15:06:09Z
Грошова допомога для пенсіонерів у Черкаській області: кому варто негайно звернутися до ПФУ
Политека
2025-09-10T15:00:35Z
Мій дорогий європейський друже
Петр и Мазепа
2025-09-10T15:00:17Z
ЗМІ: Німеччина схвалила закупівлю ізраїльських безпілотників та бронетранспортерів
Европейская правда
2025-09-10T14:57:33Z
Понад 198 тисяч вступників на бакалаврат подали заяви до вишів в Україні у 2025 році
Детектор М
2025-09-10T14:57:29Z
Німеччина вийшла на перше місце у світі за обсягами підтримки України - Пісторіус
УкраинФорм
2025-09-10T14:57:25Z
Слабкий соцпакет, рівність можливостей та різноманітність: експерт назвав плюси та мінуси еміграції до Канади
Политека
2025-09-10T14:48:28Z
Українська молодь біжить із країни: чим загрожує дозвіл на виїзд чоловіків 18-22 років
Хвиля
2025-09-10T14:45:22Z
Чим зафарбувати сивину на волоссі: здивуєтеся після першого застосування
24tv
2025-09-10T14:21:36Z
Польща запроваджує обмеження медичних послуг для українців: що зміниться
TSN
2025-09-10T13:21:31Z
90-річний чоловік в морзі раптово «ожив» після зупинки серця
TSN
2025-09-10T13:03:50Z
Коли пити каву та енергетики, щоб не заснути на роботі: поради біолога
Знай
2025-09-10T11:51:23Z
Сильніші м’язи – здоровіший кишківник: як тренування "прокачують" мікробіом
24tv
2025-09-10T10:39:32Z
Лікарі радять пити чай із цієї пряності: кому він необхідний насамперед
TSN
2025-09-10T08:33:02Z
Вчені з'ясували чому так часто в людей виникає аутизм
24tv
2025-09-10T07:42:53Z
Меліса виганяє смуток, а ромашка допоможе при безсонні: чай з трав, щоб заспокоїти нерви
Комсомольская правда
2025-09-10T07:24:36Z
Надія для мільйонів: альпака допомогла розробити революційні ліки проти герпесу
24tv
2025-09-10T04:42:35Z
Невловимий гонщик: затримано чеха, який роками їздив по шосе на боліді "Формули-1"
Фокус
2025-09-10T14:57:36Z
Тойота GR відновлює виробництво запчастин для AE86, але з суттєвими змінами
Топ Жир
2025-09-10T14:51:56Z
«Фестиваль швидкості RTR 2025» TIMEATTACK. TUNING
AutoCentre
2025-09-10T14:31:32Z
Гендиректор китайського автовиробника попереджає: електрокари з Китаю знищать частину західних брендів
Топ Жир
2025-09-10T14:21:29Z
Китайський виробник пилососів випустить клон Bugatti Chiron
Фокус
2025-09-10T13:30:45Z
Легендарний божевільний, який роками ганяв на Ferrari F1 по громадських дорогах, нарешті спійманий поліцією
Топ Жир
2025-09-10T13:21:30Z
Український виробник пилососів серйозно пообіцяв створити автомобіль швидший за Bugatti
Топ Жир
2025-09-10T12:21:25Z
До Львова поставлять 48 нових автобусів «Електрон»
AutoCentre
2025-09-10T12:06:25Z
Нова версія Land Cruiser 2026 року подорожчала, проте не пропонує жодних істотних оновлень
Топ Жир
2025-09-10T11:51:42Z
У Краматорську внаслідок російської атаки поранені троє людей
УкраинФорм
2025-09-10T15:09:30Z
На Дніпропетровщині росіяни атакували об'єкт енергетики
УкраинФорм
2025-09-10T15:00:55Z
11 вересня в Україні місцями буде прохолодно та вітряно, на заході до +22 градусів
Комсомольская правда
2025-09-10T14:57:52Z
Нові відключення світла в Києві та області з 12 по 15 вересня: ДТЕК попередив про графіки
Политека
2025-09-10T14:48:32Z
На Франківщині підтвердили зараження новим субваріантом коронавірусу Омікрон - Stratus
УкраинФорм
2025-09-10T14:36:59Z
Обмеження руху в Київській області: де перекриють проїзд
Политека
2025-09-10T14:31:45Z
Філашкін: Серед 18 поранених у Яровій п’ятеро - у важкому стані
УкраинФорм
2025-09-10T14:27:38Z
Від чорних овець до римлян: історики розкрили, звідки походить назва Чернівців
GlavRed
2025-09-10T14:25:00Z
Дощі, грози та пориви вітру: синоптики попередили українців про негоду 11 вересня
24tv
2025-09-10T14:21:05Z
Сауна, тераса, краєвид: скільки коштує і яка всередині найдорожча квартира Івано-Франківська
24tv
2025-09-10T15:09:24Z
Це не лише про комфорт, а й безпеку: стюардеса назвала неписані правила для пасажирів
24tv
2025-09-10T15:06:11Z
Насолода з першого шматка: засолюємо червону рибу за 5 хвилин і з 3 інгредієнтів
24tv
2025-09-10T14:36:38Z
Не крильця і не стегна: яке м’ясо ідеально підходить для бульйону — недороге і поживне
TSN
2025-09-10T14:36:22Z
2 знаки зодіаку, які у вересні відправляться у подорож з коханою людиною
24tv
2025-09-10T14:30:16Z
Красиво, але моторошно: долину в Китаї назвали найнебезпечнішим туристичним місцем у світі
24tv
2025-09-10T14:24:13Z
Як восени легко позбутись кротів у дворі та на городі: дієві способи
Gazeta UA
2025-09-10T13:42:26Z
Чи справді окуляри з фільтром синього світла корисні для очей
24tv
2025-09-10T13:39:58Z
Простіше не буває: рецепт повидла на зиму з секретним інгредієнтом
GlavRed
2025-09-10T13:28:07Z
Страви вражають: чоловік влаштував експеримент та скуштував "секретне меню" McDonald's
Фокус
2025-09-10T15:12:09Z
Це сталося: Spotify впроваджує Lossless як опцію Premium, без доплати
ITC
2025-09-10T15:06:14Z
Космічний дрон PHASA-35 із сонячними батареями може змінити війну: як він працює
Фокус
2025-09-10T15:06:13Z
Microsoft інтегрує Claude у Office 365, щоб зменшити залежність від OpenAI
24tv
2025-09-10T15:06:10Z
Поведінка риб та птахів допомагає у розробці дронів
InternetUA
2025-09-10T14:57:23Z
Чи відбудеться на Землі ще одне масове вимирання: вчені зробили нове дослідження
TSN
2025-09-10T14:48:44Z
Голова Єврокомісії підтримує вікові обмеження для користування соцмережами
Европейская правда
2025-09-10T14:46:16Z
Відомий блогер вразив геймерів бюджетним косплеєм на героїню Hollow Knight Silksong
24tv
2025-09-10T14:39:12Z
Науковці попереджають: ШІ може підштовхнути людство до ядерної війни
InternetUA
2025-09-10T14:36:04Z
Зірковий гравець збірної Росії може сісти до ґрати на 3 роки за бійку в кафе: скандальне відео
24tv
2025-09-10T15:09:04Z
Як Баварія втратила шанс підписати Ямала у 2022 році
Football.ua
2025-09-10T15:06:05Z
Катар пропонував Ярославі Магучіх стільки грошей, "скільки вона забажає", за зміну країни
FaceNews
2025-09-10T15:03:57Z
ФК «Полісся» і GGBET – про спільні плани, спортивні виклики і майбутнє
ГЛАВКОМ NET
2025-09-10T15:03:44Z
Федорівський: Оболонь із максимальною концентрацією готується до матчу проти Динамо
Football.ua
2025-09-10T14:51:33Z
Кабмін упорядкував зміни у наданні та оплати відпусток для участі у спортивних змаганнях
УкраинФорм
2025-09-10T14:48:44Z
Відмовлялася від громадянства України і розлучається: де зараз олімпійська чемпіонка Баюл
24tv
2025-09-10T14:36:13Z
Еріксен близький до підписання з Вольфсбургом
Football.ua
2025-09-10T14:36:07Z
Трубін: Якщо в наступній грі не переможемо, то про чемпіонат світу можна забути
Football.ua
2025-09-10T14:06:48Z