MY.UAНовини
"Ми ще колись побачимось?" Історія Ольги, яка бореться за повернення чоловіка з полону й з раком
"Ми ще колись побачимось?" Історія Ольги, яка бореться за повернення чоловіка з полону й з раком

"Ми ще колись побачимось?" Історія Ольги, яка бореться за повернення чоловіка з полону й з раком

Цьогоріч Ольга та її коханий святкуватимуть десяту річницю знайомства і сьому річницю шлюбу. Однак вже майже 2 роки вони не разом – їх розлучив полон. І лічити вже доводиться не дні, не тижні, а місяці. І вже 22 місяці їй доводиться боротися за повернення чоловіка.

Та боротися зараз доводиться не тільки за нього, але й за себе – ще в рідному Бердянську в неї діагностували онкологію. Фото з однієї з нещодавніх акцій протесту облетіло мережу, адже Ольга вийшла на мітинг з плакатом: "У мене рак, а мій чоловік в полоні 2 роки. Скажіть, ми ще колись побачимось?"

Цей матеріал мав бути іншим. У цій історії мав ти бути "happy end", адже під час запису інтерв’ю з’явилося повідомлення про великий обмін полоненими, в межах якого повернулися 207 військовослужбовців. Однак, на жаль, серед них не було чоловіка Ольги.

22 довгих місяці. Десятки обмінів. Надії, які спалахують і згасають. Любов, яка дає сили боротися. Рідний дім, який в окупації і найближча людина, яка у полоні. І саме про це сьогодні розповість 24 Канал.

Розлука з 2021 року

Ольга познайомилася зі своїм коханим вже тоді, коли він боронив нашу державу на Сході. Уже відтоді більшість часу її майбутній чоловік проводив у зоні АТО, а пізніше – в ООС. Після майже трьох років стосунків пара побралася у 2017 році. Попереду мало б бути насичене життя, повне любові та радості, але війна вносила свої корективи.

Чоловік, який служив у лавах 501-го батальйону морської піхоти, щонайменше 9 місяців на рік проводив на фронті, а Ольга чекала його у Бердянську. Її коханий хотів дітей, але Ольга розуміла, що в таких умовах це означає, що дитину доведеться виховувати самостійно.

Попри постійну розлуку і хвилювання, яке, мабуть, відчуває кожна дружина військовослужбовця, Ольга повністю підтримувала свого чоловіка. Її коханий вірив у свій народ, свою країну і постійно повторював: "А хто, якщо не я?"

7 грудня чоловік разом із побратимами вирушив на ротацію на Донеччину в зону ООС. Тоді ні він, ні вона не усвідомлювали, наскільки довга розлука попереду і скільки ще випробувань випаде на долю цієї сім'ї.

Загроза повномасштабного вторгнення нависала у повітрі. Чоловік не говорив про це своїй коханій, проте неодноразово просив її поїхати за кордон і продовжувати лікування там. Дівчина натомість вважала, що покидати рідний Бердянськ – зрада. Навіть, коли почалося повномасштабне вторгнення.

Кожен дзвінок немов останній

Ще до повномасштабного вторгнення в Ольги діагностувати лімфогранулетоз – злоякісне захворювання лімфатичної системи. У рідному Бердянську онкологічного відділення у жодній з лікарень не було, тому потрібно було проходити лікування в іншому місті. Вона без вагань обрала Маріуполь, адже це означало, що з чоловіком буде нагода бачитися частіше – інколи йому дозволяли навідувати кохану в лікарні.

24 лютого все змінилося. Того дня чоловік зателефонував Ользі і наполегливо просив виїхати з міста, поїхати за кордон і лікуватися там. Та жінка вирішила для себе, що їхати з міста – зрада, бо підрозділ її чоловіка відправили на оборону Маріуполя. Коли місто оточили і там почались жорстокі бої, Ольга була ще більш впевненою у своєму рішенні.

Коханому вдавалося телефонувати їй. І в нетривалих розмовах вони нагадували одне одному про те, що кохають, а Ольга записувала прізвища побратимів, щоб передати їхнім рідним, що вони живі і з ними все гаразд на скільки це можливо.

Він мені телефонував десь один-два рази на тиждень. Це були декілька хвилин розмови. І суть їхня була в тому, що я питала, чи він живий, чи з ним все добре. Він питав, чи все добре зі мною. І далі я брала ручку і листочок, записувала прізвища, щоб передати також дівчатам, матерям, які чекали звістки, що з їх рідними все добре, що вони не загинули,
– пригадує Ольга.

Тільки після того, як перші морпіхи повернулися з полону, вони розповіли, що кожен дзвінок рідним був надто ризикованим і немов останнім, адже в оточеному Маріуполі були проблеми зі зв'язком. Щоб зателефонувати рідним, доводилося виходити на дах багатоповерхівки, тобто серйозно ризикувати. Ольга наголошує, що якби знала, як чоловік щоразу ризикує, аби зателефонувати їй, то заборонила б йому це робити.

У що окупанти перетворили Маріуполь навесні 2022: дивіться відео

Живий щит до Маріуполя

Що переживали рідні тих, хто боровся у Маріуполі – відомо тільки їм, адже передові позиції ЗСУ все віддалялися від заблокованого міста. Зрозумілим ставало одне – військової деблокади, на жаль, не буде. Це вже визнала і влада.

То що робити? Сидіти, склавши руки, неможливо. Але як діяти? Дружини військовослужбовців з усіх бригад, які воювали у Маріуполі почали обговорювати, мабуть, найвідчайдушнішу ідею з усіх.

Жінки бійців з усіх бригад, які були в Маріуполі, хотіли йти живим щитом, щоб прикрити їх, щоб їм дали вийти,
– пригадує Ольга.

За задумом іти треба було від Бердянська. Однак було кілька проблем. Перша полягала у тому, що не всі з них були у Бердянську чи на окупованій території. Тобто дружинам для цього треба було б в'їхати на підконтрольну ворогу територію, щоб іти в Маріуполь. Навесні 2022 року здавалося, що цей план може спрацювати, та що більше часу минає, тим більше з'являється впевненості в тому, що росіяни б без вагань розправилися з дружинами військових.

Ми вважали, що якщо ми вийдемо живим щитом, закриємо хлопців, то росіяни не будуть стріляти, а тоді дадуть їм вийти. Зараз я розумію, що це безумство, і скоріш за все нас би просто вбили. А тоді нам здавалося, що це єдиний вихід,
– згадує дружина морпіха.

Тому цей задум залишився задумом, але сама його поява є нічим іншим, як свідченням величезної любові. Тільки вона змушує іти на серйозні ризики заради порятунку близької людини.

Не дезертири, а жертви зради

Та разом із тим в окупації опинився Бердянськ. Ольга разом з іншими мешканцями міста виходила на проукраїнські мітинги, поки ворог не почав розганяти їх силою. Та боротьба не зупинялася.

4 квітня 2022 року в російських пабліках вона побачила повідомлення про те, що весь 501-ий батальйон опинився у полоні, а на кадрах помітила свого чоловіка. І саме з цього дня почалася боротьба, яка триває вже 22 місяці.

Ще будучи в Бердянську Ольга писала електронні листи до держструктур, телефонувала їм, просила допомогти повернути 501-ий батальйон.

Та була одна суттєва проблема. Історія того, як 501-ий батальйон морської піхоти потрапив у полон тривалий час була загадковою і незрозумілою, адже 4 квітня майже весь батальйон, окрім поранених у госпіталі, потрапив у руки ворога. Спершу проти всіх бійців порушили кримінальні справи за статтею про дезертирство. Відповідно, рідних морпіхів позбавили виплат, а для багатьох сімей це був удар, адже більшість із них – із Бердянська. Чимало з них покинули рідні домівки і ці виплати були важливими для банального виживання в умовах, коли всі пожитки залишилися в окупації, а рідна людина – у полоні.

Лише через рік Медійна ініціатива з прав людини опублікувала розслідування, яке дещо прояснювало картину довкола тих подій. За даними розслідування, 277 морпіхів фактично здав у полон начальник речової служби батальйону Костянтин Безсмертний. У травні 2023 року ДБР повідомило про підозру Безсмертному, а також оголосила, що всі справи проти військовослужбовців батальйону за статтею про дезертирство закрито. Рідним поновили виплати, а значить – з'явилася надія на те, що морпіхи повернуться додому швидше.


Рідні полонених просять не мовчати про їхніх найближчих / Фото з інстаграму Ольги

Боротися за себе і за морпіхів

З початком повномасштабного вторгнення лікування в Маріуполі для Ольги стало неможливим. Після того, як вона дізналася, що чоловік потрапив у полон – вона й не думала вже про це. Будучи в окупації, вона створювала групи, в які об'єднувалися рідні полонених морпіхів. Та влітку 2022 року вона покинула Бердянськ і стала активною учасницею акцій із закликом повернути полонених морпіхів. Для того, аби завжди була можливість виходити на мітинги, Ольга поселилася у Києві.

Нагадування про полонених морпіхів: дивіться відео

Питання власного здоров'я для Ольги тоді відійшло на другий план.

Я до останнього вважала, що от зараз буде наступний обмін, його повернуть, і я в лікарню,
– пригадує Ольга.

Та сталося інакше – у важкому стані вона потрапила у лікарню, де медики констатували – хвороба прогресує. Тоді ж Ольга усвідомила, що зараз доводиться боротися не тільки за повернення чоловіка, але і боротися з хворобою.

Проте, на жаль, боротись з хворобою доводиться самостійно, бо найрідніша людина – у полоні.

Дзвінок на день народження мами

Чи не найскладнішим для родин, яких роз'єднав полон, є втрата зв'язку. А це тягне за собою невідомість та нерозуміння того, в яких умовах близька людина.

Ольга написала десятки листів, які передавала через Інформаційне бюро, але, як тепер вона розуміє, жоден лист до чоловіка не дійшов. Однак одного дня вона отримала звістку від нього.

Я під дверима той конверт відкривала, навіть трохи порвала сам лист, бо в мене трусились руки. Там було 4 рядки, але з них я зрозуміла, що моїх листів він не отримував. Він написав російською: "Сподіваюся, з тобою все добре". А я писала йому, що зі мною все гаразд, щоб він не хвилювався, писала, що я кохаю,
– пригадує Ольга.

Вона називає себе щасливою через один випадок. Коли вона була у супермаркеті, задзвонив телефон. На екрані – російський номер. Спершу зв'язок обірвався, тому наступний виклик був по відеозв'язку. Ольга змогла хоча б так побачитися з чоловіком. Він помітив, що у її коханої немає волосся, що означає, що хіміотерапія продовжується, однак дружина запевняла його, що з нею все гаразд.

Не знаючи, чи чоловік орієнтується в тому, яка зараз дата, вона просто сказала йому, що сьогодні день народження в його мами. То ж йому дозволили ще на 2 хвилини зателефонувати до мами.

"Скажіть, ми ще побачимось?"

Ольга – співзасновниця громадської організації рідних бійців 501-го батальйону морської піхоти і наголошує, що її мета – боротися до повернення останнього морпіха. Тому відвідуючи зустрічі у Координаційному штабі, офісі омбудсмена, ГУР МО та інших, вона ніколи не казала: "Поверніть мого чоловіка", а вимагала повернення усіх морпіхів.


Дружини полонених щодня нагадують про своїх коханих у полоні / Фото з інстаграму Ольги

Зараз же Ольга вимушена самостійно боротися із хворобою і тому тепер, крім того, що доводиться говорити про весь батальйон, вона просить якнайшвидше повернути її чоловіка. Найперше для того, аби розділити з ним радість того дня, коли лікарі скажуть, що вона одужала.

Тому на мітинг у Києві Ольга вийшла з промовистим плакатом, який облетів мережу. Та він привернув увагу не лише до її чоловіка, а до всіх бійців 501-го батальйону.


Ольга з промовистим плакатом на мітингу в Києві / Фото з інстаграму Ольги

Сумка на день обміну

Ольга готується до повернення свого чоловіка. Насамперед, працює з психологами, аби зрозуміти, як вона може допомогти йому після повернення оговтатися та адаптуватися. Жінка наголошує, що психологічній реабілітації тих, хто повертається, зараз, на жаль, приділяють недостатньо уваги.

Крім того, у її квартирі уже півтора року стоїть сумка з речима, яка чекає того заповітного дня, коли вона побачить ім'я коханого в списку тих, хто повернувся.

Я щоразу засиноючи уявляю, як мені зателефонують і скажуть, що він у Україні, як я буду їхати до нього. У мене сумка зібрана вже півтора року. І я туди просто міняю там речі по сезону. Міняю куртку зимову на осінню, міняю спортивні костюми і вона завжди стоїть, щоб я просто була готовою,
– каже Ольга.

А ще публічно підтримує законопроєкт, який передбачає можливість для повернених з полону ставати в стрій тільки за власним бажанням. Зараз повернені з полону після реабілітації можуть отримати 2 тижні відпустки, після чого мають повернутися до армії.

Надії, які згасають і загоряються знову

За останні 13 місяців повернувся лише 1 боєць 501-го батальйону морської піхоти і трапилося це 31 січня 2024 року. З квітня 2022 року вдалося повернули лише 23 бійців. 254 воїни досі у полоні. Серед них і чоловік Ольги.

Надії загоряються напередодні нового обміну і згорають після того, як з'являються списки. І так знову.

Коли важко, я беру його фото. Я знаю, що він би мені сказав, що я сильна і я мушу боротися, мушу вилікуватися. Я знаю, що він буде сварити мене за те, що я не поїхала лікуватися. Я знаю, що він буде дуже сварити мене за те, що я в окупації виходила на проукраїнські мітинги. Але я не могла робити інакше. І зараз я просто хочу, щоб його обміняли. Хочу, щоб він був поруч. Хочу, щоб у момент, коли лікар скаже, що я одужала, він був біля мене,
– наголошує Ольга.

Ольга, як і сотні чи навіть тисячі українок та українців, чекає повернення з полону своїх найрідніших. У день обміну загоряються тисячі вогників надії, і багато із них гаснуть.


Наше мовчання – вбиває / Фото з інстаграму Ольги

Що в цій ситуації можемо робити ми? Бути голосом тих, хто у полоні. Говорити про них, кричати. Говорити задля них. Підтримувати їхніх рідних, аби ніхто не почувався самотнім у своїй проблемі.

І, звісно, підтримувати тих, хто поповнює наш обмінний фонд, що дозволяє проводити обміни. Чим більший наш обмінний фонд, тим більше людей ми можемо повернути.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
"Росіяни збільшили кількість штурмів": Волошин розповів про ситуацію на півдні України
24tv
2025-04-12T19:12:22Z
В одних областях -8, а в інших +18: якою буде погода на Вербну неділю
GlavRed
2025-04-12T18:27:47Z
Спалили 2 танки, пошкодили 2 БМП: "Ахіллес" не дав ворогу прорватися на Куп'янському напрямку
24tv
2025-04-12T18:21:44Z
У Кропивницькому серед сміття знайшли кота в мішку
ГЛАВКОМ NET
2025-04-12T18:12:04Z
Київ оновив керівників РДА: на посадах залишилися лише Фесик і Кондрашова, серед новачків — Бахматов і чемпіон світу з дзюдо
Antikor
2025-04-12T18:00:30Z
ЗСУ ліквідували російського тхеквондиста
ГЛАВКОМ NET
2025-04-12T17:54:14Z
Сили оборони на Куп’янському напрямку розбили бронетанкову колону армії РФ
Antikor
2025-04-12T17:45:13Z
Запоріжжя чи Сумщина: де Кремль готує головний наступ
ГЛАВКОМ NET
2025-04-12T17:33:48Z
Найбільш високооплачені вакансії в Києві: які професії приносять дохід від 65 тисяч
Политека
2025-04-12T17:31:03Z
Трамп все ще наполягає на релокації технологічного сектору до США
ZN UA
2025-04-12T19:03:28Z
Шість головних новин України та світу на 22:00 12 квітня
Лига
2025-04-12T19:03:13Z
Особливий подарунок: Меган Маркл показала, що принц Гаррі привіз з України
GlavRed
2025-04-12T19:00:08Z
Вступ до ЄС: Нідерланди і Україна розраховують на відкриття всіх кластерів у 2025 році
Европейская правда
2025-04-12T18:55:34Z
Сибіга: Україна може зміцнити НАТО завдяки 110 бригадам з бойовим досвідом
Antikor
2025-04-12T18:54:33Z
Трамп продовжив санкції проти Росії
24tv
2025-04-12T18:54:10Z
"Подія рівня вимирання". Чому рішення Трампа небезпечні для людства
InternetUA
2025-04-12T18:51:05Z
Мита США можуть спровокувати гуманітарну кризу, – міністр Китаю
24tv
2025-04-12T18:49:22Z
Трамп звільнив від мит ​​деякі товари: що увійшло до списку
Хвиля
2025-04-12T18:45:31Z
Літак F-16 збила російська ракета – ВВС
ГЛАВКОМ NET
2025-04-12T19:12:50Z
Зеленський поздоровив іудеїв з Песахом
1News
2025-04-12T19:09:17Z
Вербна неділя: привітання зі святом
ZN UA
2025-04-12T19:03:12Z
Мовознавиця назвала несподіваний синонім до слова «вільний»
ГЛАВКОМ NET
2025-04-12T18:57:11Z
На Київщині успішно пройшов випробування ловець "Шахедів"
TSN
2025-04-12T18:51:12Z
Серйозний виклик: росіянам вдалося покращити загони військових із КНДР
24tv
2025-04-12T18:48:08Z
Військовий оцінив, чи стали солдати КНДР найнебезпечнішими противниками у боях із ЗСУ
24tv
2025-04-12T18:48:08Z
Включаючи жінок: Паліса вважає, що служити в українській армії повинні всі
Antikor
2025-04-12T18:45:21Z
У Третій штурмовій бригаді воюють семеро рідних братів
ГЛАВКОМ NET
2025-04-12T18:21:56Z
Тренди макіяжу 2025 – як виглядати модно та природно водночас
GlavRed
2025-04-12T18:33:58Z
Голлівуд у вишиванках: ШІ показав, як би виглядали зірки, якби жили в Україні
24tv
2025-04-12T18:12:04Z
Дакота Джонсон: кращі фільми
CutInsight
2025-04-12T17:54:54Z
Нова стрижка Кріс Дженнер зробила її молодшою на 10 років: дивовижний вигляд
24tv
2025-04-12T17:48:08Z
Андрій Чивурін із КВК висловився про смерть Маслякова: "Я знав, що він хворів"
TSN
2025-04-12T16:21:36Z
Анна Кошмал показала одномісячну донечку та як вона виросла: "Тонна любові"
TSN
2025-04-12T16:21:08Z
Тарас Цимбалюк зізнався в проблемах із серцем та назвав свій діагноз
TSN
2025-04-12T16:18:04Z
Ксенія Мішина неочікувано показала гріховне кохання з відомим українським співаком
TSN
2025-04-12T16:18:01Z
Дружина Юрія Ткача ошелешила ефектним схудненням і в купальнику похизувалася стрункою фігурою
TSN
2025-04-12T16:17:39Z
Що категорично не можна робити за дві години до сну: йдеться не лише про їжу
Gazeta UA
2025-04-12T18:45:46Z
Одна лише думка про голод може змінити ваш імунітет
Portaltele
2025-04-12T17:18:03Z
Світовий банк виділив Україні $50 млн на медицину
360ua.news
2025-04-12T17:12:04Z
Чим підживити тюльпани весною: секрет яскравого та тривалого цвітіння
GlavRed
2025-04-12T16:27:25Z
Необдумане скасування маркетингових договорів призвело до здорожчання ліків і зростання прибутків виробників на 500 млн грн щомісяця — економіст
TSN
2025-04-12T16:21:35Z
Як зрозуміти, що у вас високий вміст холестерину: перевірте чотири ознаки — їх видно на тілі
TSN
2025-04-12T16:21:09Z
Як правильно фарбувати волосся — на чисту чи брудну голову: що про це кажуть експерти
TSN
2025-04-12T16:17:15Z
Поради, які допоможуть вам врятувати волосся
24tv
2025-04-12T16:12:12Z
Як позбутися жиру внизу живота жінкам після 40: поради дієтолога
Gazeta UA
2025-04-12T15:57:57Z
Викрито шахраїв, які цинічно видурили у матері зниклого воїна ЗСУ чималі гроші
InternetUA
2025-04-12T18:58:08Z
У Харкові КамАЗ збив жінку на тротуарі
Antikor
2025-04-12T18:03:55Z
Поліція Буковини розшукує малолітню дівчинку
Украина Криминальная
2025-04-12T18:00:00Z
Майже 700 авіарейсів скасували в Пекіні через сильні вітри
iPress
2025-04-12T17:46:42Z
Турецький катер, з якого стріляли в берегову охорону Греції, перевозив мігрантів
Европейская правда
2025-04-12T17:42:43Z
Сильні вітри у Пекіні: людям з вагою до 50 кілограмів радять не виходити з дому
24tv
2025-04-12T17:42:36Z
Податківець Костянтин Алавідзе задекларував 51 тисячу доларів готівкою та користування майном без права власності
Antikor
2025-04-12T17:36:59Z
У російському Саратові горить аеродром
24tv
2025-04-12T17:24:33Z
У РФ на залізниці стався колапс: влада звинуватила українські БПЛА
Фокус
2025-04-12T16:48:03Z
Досвідчені водії завжди тримають у бардачку зубну щітку, і ось чому
24tv
2025-04-12T18:48:11Z
Неочікуваний факт: ветеринар розповів, як часто потрібно купати домашнього кота
Фокус
2025-04-12T18:42:59Z
Знайдіть гриб без пари за 9 сек.: головоломка, яка здатна "зламати" зір
Gazeta UA
2025-04-12T18:42:43Z
5 рослин, які ніколи не можна садити біля дому: вони досить шкідливі
24tv
2025-04-12T18:30:12Z
Смакує і холодною, і гарячою: трапеза на всю сімʼю, перед якою не встоять навіть гурмани
24tv
2025-04-12T18:12:16Z
Цитати, які допоможуть розвинути лідерство
24tv
2025-04-12T18:03:29Z
Як швидко зняти нагар з каструлі: ШІ розповів ТОП-3 лайфхаки для чистого посуду
GlavRed
2025-04-12T17:27:22Z
Популярний напій здатний зробити людей довгожителями: результати останнього дослідження, які можуть здивувати
TSN
2025-04-12T16:21:49Z
Вчені дійшли несподіваного висновку про домашніх собак: ви будете здивовані
TSN
2025-04-12T16:21:27Z
Оборонна промисловість України стала ключовим фактором економічного зростання в умовах війни
360ua.news
2025-04-12T19:12:48Z
Чому договір про оренду землі треба підписувати лише з юристом
24tv
2025-04-12T19:03:56Z
Подорожчання продуктів в Одесі: за що доведеться платити на 45% більше
Политека
2025-04-12T18:00:32Z
Фрукти в Україні рекордно подорожчають: негода "вбила" до 80% урожаю
Хвиля
2025-04-12T17:15:57Z
Пенсія у Львові: городянка відмовлялася повертати ПФУ виплати, суд ухвалив рішення
Политека
2025-04-12T17:01:01Z
Маск розкритикував скорочення фінансування NASA
InternetUA
2025-04-12T16:52:56Z
Передвеликодній курс та вплив аграріїв: долар полізе вгору, чи вниз
24tv
2025-04-12T16:42:04Z
В Україні різко змінилася ціна на картоплю: яка причина
TSN
2025-04-12T16:18:21Z
Стало відомо, чи зростуть в Україні тарифи на світло від червня
TSN
2025-04-12T16:17:38Z
Зінченко вперше за місяць зіграв за Арсенал: лондонці провалили матч АПЛ після розгрому Реала
24tv
2025-04-12T19:15:51Z
Баварія та Боруссія Д у гарячому Der Klassiker сильнішого не виявили
Football.ua
2025-04-12T18:57:30Z
Ноттінгем Форест — Евертон 0:1 Відео гола та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-04-12T18:55:33Z
Кунде може перебратися в АПЛ
Football.ua
2025-04-12T18:55:06Z
Брентфорд з Ярмолюком у дербі відібрав очки в Арсеналу із Зінченком
Football.ua
2025-04-12T18:33:34Z
Еспаньйол розібрався із Сельтою
Football.ua
2025-04-12T18:30:56Z
Українські синхроністки відмовилися фотографуватись із "нейтральними"росіянками на Кубку світу
Фокус
2025-04-12T18:21:49Z
Катерина Усик опублікувала спокусливі кадри з ефектної фотосесії
24tv
2025-04-12T18:15:40Z
Двоє легіонерів Кривбасу виїхали з України після атаки Росії по дитячому майданчику
24tv
2025-04-12T18:12:55Z
Як змусити акумулятор iPhone служити довше
InternetUA
2025-04-12T19:13:22Z
"Рожева повня" вже над Україною: явище бачать у різних областях
24tv
2025-04-12T18:48:29Z
Небезпечна гра для підлітків поширюється в Україні: "Червоні двері, жовті двері" вводять у транс і викликають кошмари
Antikor
2025-04-12T18:36:53Z
Захисна Арка над четвертим ректором ЧАЕС після удару "Шахедом" втратила свій функціонал
24tv
2025-04-12T18:12:27Z
1152 км/год по небу: найшвидший цивільний літак світу готовий до польотів
InternetUA
2025-04-12T17:37:12Z
Вчені спробували знайти Дев’яту планету за допомогою міжзоряного об’єкту
Portaltele
2025-04-12T17:18:53Z
«Розумний» застосунок Nate за $88 млн обманув всіх, заявивши, що він ШІ
InternetUA
2025-04-12T17:16:43Z
У роботі WhatsApp стався глобальний збій
InternetUA
2025-04-12T16:52:56Z
Гриби-убивці можуть подолати шкідника, який загрожує продовольчій безпеці понад 80 країн
TSN
2025-04-12T16:21:35Z
Новий Lamborghini Huracan Sterrato був проданий на $15 000 дешевше, ніж рекомендована роздрібна ціна
Топ Жир
2025-04-12T19:15:34Z
Які раритетні автомобілі зберігаються біля садиби Маріуса Берліє
AutoCentre
2025-04-12T18:16:34Z
Неординарний роботичний мотоцикл Kawasaki нагадує ендуро-мотоцикл з ногами
Топ Жир
2025-04-12T18:00:02Z
Огляд Seres 5 2025: Чи зможе китайський новачок перемогти Tesla та BMW у грі з електромобілями?
Топ Жир
2025-04-12T16:15:49Z
Старовинні автомобілі не підлягають 25% миту на імпорт, але є один підвох
Топ Жир
2025-04-12T14:45:28Z
Ексклюзивний проект Bohse Safari Landau: колаборація Porsche та Lada, про яку ви не чули!
Топ Жир
2025-04-12T13:15:36Z
Електричний кросовер Skoda з 7 сидіннями може тягти причеп, але не очікуйте великого запасу ходу
Топ Жир
2025-04-12T11:30:42Z
Як у страшному сні: у гонщика "Формули-1" на великій швидкості відірвалося кермо
Фокус
2025-04-12T11:27:26Z
Понад 300 км: новий електробайк із Естонії встановив світовий рекорд запасу ходу
Фокус
2025-04-12T09:51:23Z