/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff3447019f53b9f5f4a3dd1feadfff04e.jpg)
Загинули 10 людей: у Пакистані невідомі напали на поліцейський відділок, підозрюють терористів
Уранці понеділка, 5 лютого, група озброєних людей напали на поліцейський відділок на північному заході Пакистану, унаслідок чого загинули щонайменше 10 правоохоронців
Про це інформує BBC.
За даними поліції регіону, що бойовики почали атаку приблизно о 03:00 за місцевим часом спочатку зі снайперського вогню, а потім із застосуванням гранат.
Перестрілка тривала понад дві з половиною години, унаслідок чого загинули 10 людей, ще 6 зазнали поранень.
Правоохоронцям поки невідомо, хто саме здійснив напад, проте BBC наголошує, що пакистанські таліби, "Ісламська держава" та інші бойовики протягом багатьох років завдавали ударів по урядових об'єктах і об'єктах безпеки, а також по мирному населенню.
Видання нагадує, що 31 січня в іншій частині Хайбер-Пахтунхви був застрелений кандидат у депутати парламенту.
Також минулого тижня в Белуджистані, провінції на південному заході Пакистану, політичного лідера застрелили у виборчому офісі його партії, а під час вибуху після політичного мітингу загинули щонайменше чотири людини. Відповідальність за цей напад взяла на себе "Ісламська держава".
- Майже рік тому ісламісти увірвалися до поліцейської дільниці в місті Карачі на півдні Пакистану, бойовики влаштували серію вибухів та вбили двох людей.