/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2Fcbfd6ebfe04b302fa3118560e42aaf36.jpg)
Український футболіст "Динамо" став трансферною ціллю турецьких клубів – ЗМІ
Український футболіст "Динамо" став трансферною ціллю турецьких клубів – ЗМІ
Футболіст київського "Динамо" Костянтин Вівчаренко став трансферною ціллю турецьких "Фенербахче" та "Бешикташа".
Про це повідомляє TUTTOmercatoWEB.
За інформацією джерела, турецькі гранди намагаються оформити перехід 21-річного захисника. Крім того, останніми місяцями за Вівчаренком стежать скаути італійської "Роми", а раніше гравець був близьким до переходу в "Болонью".
При цьому трансферне вікно в Туреччині закриється 9 лютого, а в Італії воно вже закрите, тому перехід гравця до клубу Серії А зараз неможливий.
У нинішньому сезоні Костянтин Вівчаренко провів за "Динамо" п'ять матчів. Він є вихованцем киян, а дебют гравця у першій команді відбувся влітку 2022 року.
Також Вівчаренко активно виступає за молодіжну збірну України.
"Фенербахче" є лідером турнірної таблиці чемпіонату Туреччини, тоді як "Бешикташ" займає третій рядок.
Раніше повідомлялося про те, що австрійський клуб викупив контракт перспективного українського футболіста.