MY.UAНовини
Тернопільська «Міс Японія»: моделінг з 15 років та роман з одруженим хірургом
Тернопільська «Міс Японія»: моделінг з 15 років та роман з одруженим хірургом

Тернопільська «Міс Японія»: моделінг з 15 років та роман з одруженим хірургом

Зазвичай стримані японці цього разу не приховують свого обурення. І, як і українці, волають у соцмережах «Ганьба!». В центрі скандалу – етнічна українка Кароліна Шиїно, яка нещодавно здобула титул «Міс Японія». Місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що вона таємно зустрічалася з одруженим чоловіком. Скандал набрав таких обертів, що перша красуня країни відмовилася від титулу. 

Про колотнечу навколо української «Міс Японія», а також про те, що думають щодо цього тернополяни, які знайомі із сім’єю Кароліни, читайте у матеріалі Коротко про.

Двічі повечеряли – і закрутилося

Лише кілька тижнів етнічна українка Кароліна Шиїно з гордістю носила титул і корону переможниці конкурсу краси «Міс Японія». І тут новина-шок: красуня відмовилася від усіх почестей. Причина, як для нас, дивна: кохання не з тим чоловіком. Місцеві ЗМІ поширили інформацію про те, що Кароліна зустрічалася з 45-річним одруженим пластичним хірургом Такумою Маедою. Відомий лікар-красень, автор кількох книг, тренер багатьох відомих японських зірок. Він і сам активно шліфує свої м’язи, його неофіційно так і називають - «м’язистий лікар», а кілька років тому навіть здобув Гран-прі серед чоловіків у конкурсі «Краще тіло Японії». До речі, назва цього конкурсу частенько зустрічається у новинах, пов’язаних із сім’єю Шиїно. Але про це трохи нижче.

Місцеві пліткарі кажуть, що Кароліна і Такумо кілька разів зустрічалася за вечерею, а потім усе й закрутилося. Закохалися один в одного не на жарт. Він захоплювався її українською красою, а вона… Очевидно ж, що харизматичний, розумний та, чого лукавити, заможний чоловік причарував дівчину.

Відомий японський лікар Такума Маеда і сам активно шліфує свої м’язи. Фото: news.livedoor.com/

Після небажаного для обох оприлюднення роману Кароліна спробувала відхреститися від незручного кохання. Спочатку пояснювала, що нібито не знала про сімейний стан коханого та наявність у нього дитини. Пізніше вже обоє коханців заявили, що стосунки були, але суто платонічні. Звісно, навіть довірливі японці у таке недолуге пояснення не повірили.

А в ЗМІ тим часом почали з’являтися інші докази роману «міски» з одруженим пластичним хірургом. Шила у мішку не приховаєш. Тому Кароліна Шиїно в усьому зізналася, відмовилася від титулу, залишила своє модельне агентство. І вибачилася на своїй сторінці в соцмережах. Текст вибачення написала японською мовою.

«Я хотіла б принести глибокі вибачення за незручності, спричинені дружині Маеди-сана, родині та всім... Були деякі розбіжності в тому, що я пояснила своєму агентству днями. Розгубленість і страх не давали можливості говорити правду. Мені щиро прикро, що (в мережі. - Авт.) говорять про мене і доносять до всіх, хто мене підтримував, щось неправдиве. Я сприймаю цю ситуацію серйозно і відмовилась від Гран-прі «Міс Японія». Я також звернулася до свого агентства з проханням вилучити мене з філії, і таке рішення було прийнято. Я щиро прошу вибачення за незручності, які це спричинило, і за те, що зрадила всіх, хто підтримував мене», – написала вона.

А в інтерв’ю одному з видань заявила, що «завела роман і була повною ідіоткою».

Тим часом асоціація «Міс Японія», яка організовувала конкурс, оголосила, що модель сама вирішила повернути звання. Організатори вибачилися перед спонсорами й суддями, заявивши, що найвища нагорода конкурсу залишатиметься вакантною до кінця року.

Кароліна Шиїно відмовилася від титулу «Міс Японія». Фото: instagram.com/karolina0824/

Головна людина в житті дівчини – мама Світлана

У Тернополі, як і в інших регіонах України, історію Кароліни Шиїно теж обговорюють і на ринках, і в кабінетах держустанов, і, звісно, в соцмережах. Хтось іронічно підсміюється над скандалом: «Українки і в Японії відмітилися», «Захейтили дівчину». А дехто бачить у цьому руку російських спецслужб, які нібито таким чином хочуть зіпсувати репутацію України на міжнародному полі: «Зрозуміло, що і тут Росія зробила свою чорну справу».

З бабусею Марією, яка з Тернополя переїхала до Японії. Фото: instagram.com/karolina0824/

Ті ж тернополяни, які особисто знайомі з сім’єю Кароліни, більш стримані в судженнях. Нагадують про те, що молодість – це час, коли роблять помилки, в тому числі і в коханні. А ще згадують близьких родичів дівчини. Кажуть, в Тернополі все ще живе рідна тітка Кароліни. А от бабуся Марія переїхала до Японії після початку війни в Україні. Кароліна рідко навідувалася до рідного Тернополя, вважає себе японкою, хоч українською володіє добре.

- Там усім керує її мама Світлана, - розповідає Коротко про тернополянка Надія. – Я її добре знала, але не буду розповідати подробиць, не хочу зайвих запитань. Скажу так: у Світлани репутація жінки, яка переступить через будь-кого, аби добитися своїх цілей.. Свої життєві поради вона передала дочці. От і все.

Мама Світлана – головна людина в житті Кароліни. На сторінці дівчини є чимало їхніх спільних фотографій. Сама Світлана свій профіль в соцмережах уже закрила від непроханих гостей. Але відомо, що жінка також активно бере участь у всіляких конкурсах краси у віковій категорії 40+. І нещодавно отримала титул «Краще тіло Японії» серед жінок.

Мама Кароліни Світлана нещодавно отримала титул «Краще тіло Японії» серед жінок віком 40+. Фото: instagram.com/karolina0824/

Що ж стосується батька, то у своїх багаточисельних інтерв’ю Кароліна ні разу не згадала про нього. Відомо, що дівчинка народилася та до 5 років жила в Тернополі. Переїхала в Японію, адже мама одружилась з японцем Шиїно-саном. У 15 років Кароліна почала працювати моделлю. У 2020 році вона виграла загальну першість у конкурсі, увага, «Краще тіло Японії». Очевидно, що на цих змаганнях і сталася та доленосна зустріч з пластичним хірургом, яка в подальшому коштувала Кароліні титулу «Міс Японія».

У 2022 році дівчина отримала заповітне японське громадянство і подала заявку на «Міс Японія». Саме паспорт – важлива умова для конкурсанток, які ще мають бути віком від 17 до 26 років та незаміжніми. Цікавий факт: обираючи переможців, журі оцінює учасниць не лише зовнішньо, а й за їхніми вчинками.

Етнічна українка Кароліна Шиїно здобула перемогу на конкурсі краси «Міс Японія». З очима, повними сліз, дякувала всім, цілувала корону. Та на цьому казка закінчилася. Чимало японців обурювалися через те, що головна красуня країни не має рис японської етнічної групи. Більш того, люди вимагали забрати у Кароліни титул, хотіли бачити з короною лише справжню японку. Наша красуня невпинно пояснювала у своїх інтерв’ю те, що насправді японська краса – це не лише зовнішність, але й духовний світ. Зараз їй пригадують ці слова і журналісти, і фанати конкурсу краси.

До речі, першою переможницею «Міс Всесвіт Японія» була у 2015 році Аріана Міямото, яка народилася від матері-японки та батька-афроамериканця.

Заповітний японський паспорт Кароліна отримала у 2022 році. Фото: instagram.com/karolina0824/

Теги за темою
СкандалЯпония
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Что делать, если телефон перестал ловить сеть: инструкция от экспертов
Политека
2025-02-02T21:27:54Z
Заживляет язвы за 11 дней: ученые создали дешевую и эффективную лечебную повязку
Фокус
2025-02-02T21:00:16Z
Потусторонний мир существует: ученые шокировали открытием
TSN
2025-02-02T20:54:16Z
Семь игр покинут Xbox Game Pass в середине февраля 2025 года — успейте сыграть
GameMag
2025-02-02T20:09:55Z
Инсайдер назвал сроки проведения следующей презентации State of Play — Sony покажет новые игры для PlayStation 5
GameMag
2025-02-02T20:04:06Z
Sega через это уже проходила: Ветеран PlayStation Шон Лейден высказался о мультиплатформенном развороте Xbox
GameMag
2025-02-02T18:42:19Z
Однофамилица? Что известно о Зеленской, "замутившей" с российским блогером-молчуном Милохиным
Telegraf
2025-02-02T18:06:47Z
Официально: Electronic Arts завтра сообщит поклонникам о предстоящем тестировании Battlefield 6
GameMag
2025-02-02T17:34:54Z
Неуверенность опустошает их кошельки: ученые выяснили, какие геймеры ведутся на донат в играх
Фокус
2025-02-02T17:15:39Z
Гороскоп на неделю 3-9 февраля для всех знаков Зодиака: проблемы Козерогов, болезни Дев и удивление Овнов
Знай
2025-02-03T02:30:25Z
Как приготовить знаменитые "Орешки": звезда "Мастер Шеф" Глинская дала улучшенный рецепт
Политека
2025-02-03T02:00:28Z
Гороскоп на неделю с 3 по 9 февраля: кого ждет карьерный взлет, а кого — новые поклонники
Marie Claire
2025-02-03T01:00:30Z
Чувства и феномены: 7 причин прочитать новый номер «Вокруг света»
Marie Claire
2025-02-02T22:45:50Z
6 действенных лайфхаков, чтобы сохранить бананы свежими надолго
Marie Claire
2025-02-02T22:01:49Z
Что нельзя делать, если внезапно проснулись ночью
Gazeta UA
2025-02-02T20:12:20Z
Шоколадно-сливочное наслаждение: рецепт сметанного желе с какао, которое тает во рту
Знай
2025-02-02T19:51:14Z
Любимцы Фортуны: 5 знаков Зодиака, которых в феврале ждет сюрприз от Вселенной
Marie Claire
2025-02-02T19:00:52Z
Забудете о пятнах: действенный лайфхак защитит одежду от тонального крема
Gazeta UA
2025-02-02T18:45:45Z
Огненная ночь в России: где в этот раз взрывались дроны и горели НПЗ
Comments UA
2025-02-02T23:48:04Z
Безуглая высказалась про убийство сотрудника ТЦК на Полтавщине: казалось бы, при чем здесь Сырский
Comments UA
2025-02-02T23:21:36Z
Судья требовал от мужчины "наконец повзрослеть": что сделал осужденный, детали
Фокус
2025-02-02T20:06:51Z
Потерял 67 тысяч гривен из-за "помощи" от благотворителей: мошенники выманили деньги у жителя Сумщины
TSN
2025-02-02T19:55:21Z
На Днепропетровщие прогремел взрыв возле ТЦК: что известно о последствиях
Comments UA
2025-02-02T19:48:27Z
Взрыв в Павлограде: Потерпевший получил легкое ранение
Gazeta UA
2025-02-02T19:39:55Z
В Полтаве возросло количество погибших детей - жертв удара РФ
Comments UA
2025-02-02T18:57:50Z
В Москве гремят взрывы, пожар и паника: что происходит. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-02T18:27:01Z
Полтавский ТЦК: Лишь заключение лиц, причастных к убийству воина ВСУ, будет недостаточным
Апостроф
2025-02-02T17:57:52Z
"Манчестер Юнайтед" отдал в аренду звездного футболиста
ZN UA
2025-02-03T01:40:21Z
"Арсенал" жестко потроллил Холанда
Telegraf
2025-02-02T21:30:50Z
Ястремская потерпела поражение в сверхсложном финале турнира в Линце
TSN
2025-02-02T19:43:03Z
"Интер" на последних минутах вырвал ничью против "Милана" в чемпионате Италии
TSN
2025-02-02T19:21:37Z
Украинский футболист отметился благородным поступком в новом клубе
Telegraf
2025-02-02T19:12:46Z
Известный украинский футболист оказался в машине с наркоторговцем в момент его задержания в Ужгороде
ZN UA
2025-02-02T18:36:31Z
Сделка десятилетия: "Лейкерс" и "Даллас" согласовали обмен звезд лиги
ZN UA
2025-02-02T15:49:56Z
Усик против Кличко: промоутер боксера ответил, возможен ли поединок
Фокус
2025-02-02T14:57:39Z
"Динамо" готовит трансферную бомбу: в деле замешан агент Роналду
Telegraf
2025-02-02T14:45:51Z
Враг продвинулся в Донецкой области — DeepState
TSN
2025-02-02T23:18:19Z
Российские захватчики атакуют Украину ударными БпЛА: карта тревог
TSN
2025-02-02T22:36:51Z
Как сражается 155 бригада под Покровском после скандала с СОЧ: репортаж с фронта
TSN
2025-02-02T22:18:38Z
Война — день 1076: обстрелы мирных городов и инциденты у ТЦК
Telegraf
2025-02-02T22:03:38Z
Зима решила вернуться: синоптик рассказала, где 3 февраля будет -4 и снег
Новости Украины
2025-02-02T20:33:09Z
Подтверждать отсрочку больше не нужно: кого оставят в покое до конца военного положения
Знай
2025-02-02T19:36:09Z
Оккупанты похвастались, сколько заработали на продаже квартиры Зеленского в Крыму
Comments UA
2025-02-02T19:33:55Z
Счастливчики недели: три знака Зодиака, которым повезет с 3 по 9 февраля 2025 года
Фокус
2025-02-02T19:30:23Z
На фронте в Курской области ликвидирован российский вице-губернатор
UAToday
2025-02-02T19:27:15Z
Жадан презентовал новый альбом на станции метрополитена в Харькове
Фокус
2025-02-03T00:00:55Z
Елена Тополя ошеломила мистическим случаем после смерти Скрябина: "Почувствовала его присутствие"
TSN
2025-02-02T21:06:44Z
Макс Чмерковский восхитил фото сразу с тремя сыновьями в их доме в США
TSN
2025-02-02T20:09:10Z
Умерла актриса сериала "Игра в кальмара 2" и фильма "Поезд в Пусан": подробности
Фокус
2025-02-02T19:51:55Z
"Ну не был он революционером, обладателем дум и борцом с режимом": артист раскритиковал покойного Скрябина
Апостроф
2025-02-02T17:03:27Z
Игорь Пустовит рассекретил новый роман и показался в объятиях возлюбленной
TSN
2025-02-02T15:12:58Z
От трагедии к искусству: как живопись дала второй шанс
ZN UA
2025-02-02T15:04:50Z
Ирина Сопонару восхитила фото с мужем-иностранцем и как они развлекались в Лондоне
TSN
2025-02-02T14:54:47Z
Ольга Сумская призналась, как поцеловалась в губы с Козловским и как потом на нее обижался муж
TSN
2025-02-02T14:21:12Z
Почему нельзя подметать 3 февраля и что нужно приготовить сегодня: приметы и запреты на Анны и Симеона
Знай
2025-02-03T03:03:58Z
Пособие по безработице: кто может его получить
ZN UA
2025-02-03T03:03:36Z
Полезные контакты: где можно получить бесплатную психологическую помощь
ZN UA
2025-02-03T02:04:20Z
Велосипедисты могут нарваться на немалый штраф: что нужно знать владельцам
Знай
2025-02-03T01:30:30Z
Уроки языка: как сказать на украинском «мнимый»
ZN UA
2025-02-03T01:04:05Z
Пряталась 7 лет в подвале: в доме мужчины в Китае тайно жила бывшая владелица жилья
Фокус
2025-02-03T00:45:52Z
РосСМИ сообщили об атаке дронов на Волгоград
Корреспондент
2025-02-03T00:24:16Z
От 17 до 59 тысяч гривен: за что военнообязанные могут получить штраф в феврале
Знай
2025-02-02T23:30:20Z
День Симеона и Анны: история и запреты праздника
ZN UA
2025-02-02T23:00:40Z
3 симптома рака шейки матки, которые можно спутать с обычными спазмами — никогда их не игнорируйте
Marie Claire
2025-02-03T03:00:30Z
Кого-то могут и "разбронировать": в Минздраве разъяснили постановление Кабмина
Фокус
2025-02-03T02:42:36Z
Как победить пищевой шум — проблема, из-за которой многие переедают
Marie Claire
2025-02-03T02:01:06Z
Диетолог назвал лучшие продукты для вечернего рациона, которые помогут восстановить качественный сон
Gazeta UA
2025-02-02T22:36:31Z
От недосыпа до болезни: почему вы постоянно устали и как это исправить
Знай
2025-02-02T21:51:46Z
Метапневмовирус атакует: чем этот вирус отличается от гриппа и стоит ли волноваться
Знай
2025-02-02T20:51:09Z
Чтобы рассада не погибла - важный совет огородникам
Gazeta UA
2025-02-02T20:09:30Z
Родителям нужно срочно обновить данные детей: с 1 марта можно не получить медуслуг
Знай
2025-02-02T19:21:19Z
Страдают настроение и сон: ученые рассказали, как на нас влияет дефицит витамина D
Фокус
2025-02-02T19:12:48Z
Канада и Мексика вводят пошлины на импорт США
Корреспондент
2025-02-02T23:27:36Z
Нацбанк хочет изменить порядок открытия и закрытия счетов
Хвиля
2025-02-02T23:00:42Z
Клиентам не поздоровится: ПриватБанк меняет условия кредитных карт – платить придется больше
Знай
2025-02-02T20:30:02Z
Пенсионерам подняли выплаты на 600 гривен: какую категорию внесли в список
Знай
2025-02-02T18:36:30Z
Бензин стал роскошью: водителей ждет мощный удар по кошелькам
Знай
2025-02-02T18:06:28Z
Главное за 2 февраля: лимиты на переводы денег, графики отключений газа и новые правила для ТЦК и ВЛК
Знай
2025-02-02T17:57:36Z
Прощай, старая купюра! Евро готовится к первому обновлению дизайна за 23 года
Знай
2025-02-02T17:21:11Z
Минус 42 млн в бюджет: на Буковине таможенники и пограничники способствовали контрабанде электронных сигарет
Апостроф
2025-02-02T16:42:33Z
Торговая война России и Китая: Москва впервые отвечает на удары Пекина и проигрывает. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-02T16:21:40Z
Болид Mercedes стал одним из самых дорогих в мире
Корреспондент
2025-02-02T15:30:41Z
Техосмотр авто в Польше: кому из украинцев нужно проходить
Знай
2025-02-02T13:51:46Z
Tesla собирается выпускать более дешевые электрокары
Gazeta UA
2025-02-01T12:03:42Z
Известный гонщик оказался в коме после ужасного ДТП
Telegraf
2025-02-01T10:00:52Z
Инженер превратил старый мотоцикл в самый быстрый в мире пенни-фартинг – фото
TSN
2025-01-31T19:36:08Z
Водитель на год бросил авто в аэропорту: какую шокирующую сумму он должен заплатить за парковку
TSN
2025-01-31T14:42:53Z
Гость из 2000-х: обнаружен культовый американский спорткар в заводской упаковке
Фокус
2025-01-31T13:12:14Z
800-сильный монстр: тюнеры скрестили старый универсал Mercedes W123 и Toyota Supra
Фокус
2025-01-31T12:12:55Z
Доступная роскошь: лучшие подержанные авто премиум-класса
Фокус
2025-01-31T09:51:20Z
США отменяет защиту для более чем 300 тысяч венесуэльцев
Корреспондент
2025-02-03T03:06:54Z
США выдвинули ультиматум Панаме относительно канала
Корреспондент
2025-02-03T03:00:24Z
Маск назвал USAID "уголовной организацией" и обвинил в финансировании вирусных лабораторий
Gazeta UA
2025-02-03T03:00:20Z
Евросоюз готов ответить США на введение пошлин на свои товары — представитель Еврокомиссии
TSN
2025-02-03T02:51:11Z
В ЕС предостерегли Трампа от торговой войны
Корреспондент
2025-02-03T02:48:27Z
В Украине могут снизить мобилизационный возраст до 21 года – эксрадник Залужного
TSN
2025-02-03T02:27:55Z
В Испании заявили, что не верят в мирные планы Путина
Корреспондент
2025-02-03T02:18:08Z
Трамп заявил, что введение пошлин может ударить по экономике США, но "оно того стоит"
TSN
2025-02-03T01:45:53Z
Орбан хотел заблокировать санкции против РФ, но его сдержали заявления Трампа – Брайза
TSN
2025-02-03T01:36:19Z