MY.UAНовини
Ключ до Півдня․ Як і завдяки кому Кремль готував окупацію Мелітополя
Ключ до Півдня․ Як і завдяки кому Кремль готував окупацію Мелітополя

Ключ до Півдня․ Як і завдяки кому Кремль готував окупацію Мелітополя

Маніакальне бажання Путіна захопити більшу частину України ніколи нікуди не зникало, хоч і після 2015 року війна на Донбасі перейшла у заморожений стан. Після того як Києву ціною життя тисяч героїв вдалося зупинити рашистську навалу на Сході, Кремль ретельно готувався до нового нападу. Росіяни створювали бази на території Білорусі, аби майбутнє вторгнення відбувалося зі всіх сторін, переозброювали свої війська, вербували й просували на керівні посади своїх агентів або ж робили їх нардепами.

Словом, плануючи чергові агресивні дії, воєнні злочинці робили ставку не лише на свою армію, а ще й традиційно на гібридну складову війни. Рашисти хотіли уникнути спротиву та затягування бойових дій, пам'ятаючи, в який спосіб захоплювали Крим та частини Донеччини з Луганщиною у 2014-му. Тоді двері багатьох міст окупантам відкривали представники місцевих еліт. Мери, депутати, чиновники та поліцейські, які були куплені Москвою, фактично віддавали загарбникам ключі від власних міст, не чинили ніякого опору, пускали всередину адмінбудівель, а також відкривали приміщення зі зброєю.

Задачі, які ставили рашисти своїм агентам перед початком повномасштабного вторгнення, полягали у допомозі загарбникам. Наприклад, завдяки зраднику із СБУ Ігорю Садохіну, що координував антитерористичну діяльність Управління служби у Херсонській області, росіяни могли мати карту мінних полів та об'єктів оборони. Інші держслужбовці, такі як Володимир Сальдо, також займалися і координуванням окупантів, і підготовкою до створення так званих "адміністрацій".

Аналогічно діяли зрадники на Київщині, Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Луганщині та Донеччині – у кожному окупованому регіоні були політики, правоохоронці та попи з УПЦ МП, які одразу після заходу ворожої армії вірою і правдою служили рашистам: здавали адреси бійців АТО/ООС, а також проукраїнських активістів, допомагали організовувати катівні, займалися пропагандою та підбором людей до окупаційних органів влади.

Редакція 24 Каналу проаналізувала листи з робочої пошти загарбницької "військово-цивільної адміністрації" Мелітополя, який Кремль зробив "столицею" Запорізької області. Як саме рашисти підбирали свою агентуру, чим займалися зрадники, які попали до складу "військово-цивільних адміністрацій", і як злочинці вибудовували свою роботу, читайте у матеріалі.

Запоріжжя – ключ до півдня України

Перш за все варто відзначити, що бункерний фюрер і його команда свято вірили у те, що більшість українців не чинитиме ніякого опору російським солдатам. Путін розраховував на те, що "друга армія світу" зайде у Київ, посадить на трон вже заздалегідь підготовлену та підібрану команду Медведчука й ОПЗЖ, а далі у Кремлі вже обиратимуть, що робити із Заходом країни. Аби швидко знищити активні бойові угруповання ЗСУ, росіяни спланували гігантські й стрімкі просування до Донбасу з Криму та Харківщини. Вони хотіли оточити бригади, що брали участь в ООС, аби потім панувати на наших землях. Крім того, рашисти збиралися відрізати Україну від моря, для чого їм було потрібно оточення Одеси. Для цього Москві вкрай важливо було встигнути у перші ж дні великої війни проскочити через мости на Херсонщину, аби мати подальшу можливість розширювати зону контролю.

Не менш важливою зі стратегічної точки зору для Путіна була й окупація Запорізької області. Захоплення навіть частини цієї області давало загарбникам можливість і оточити Маріуполь, і встановити сухопутний коридор із Кримом. Також рашисти жадали захопити Запорізьку АЕС, адже в такий спосіб вони отримували серйозний важіль для шантажу всього цивілізованого людства.

Росіяни покладалися і на те, що зможуть вивезти з території Запоріжжя та Херсонщини весь врожай фермерів – аби влаштувати черговий голодомор. Не дарма ж за рік до початку вторгнення росіяни почали закуповувати та ремонтувати спеціальні зерновози, а також готуватися до масового вивезення пшениці до Криму й далі на експорт.

Запорізька область була для росіян певним ключем до контролю за Півднем України, то ж перед окупацією спецслужбісти країни-терористки активно готували підґрунтя для забезпечення вдалої операції.

Команда місцевих зрадників

Ключовим персонажем серед місцевих агентів виявився колишній нардеп і чинний депутат облради Євген Балицький, який навіть російський паспорт отримав за кілька місяців до повномасштабного вторгнення – 7 грудня 2021 року.


Балицький отримав рашистський паспорт ще до окупації Запорізької області / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Прописався "у Росії" колаборант за 2 тижні до повномасштабного вторгнення – 10 лютого 2022 за адресою: Севастополь, проспект генерала Острякова, будинок 155, квартира 16.


Адреса прописки Балицького у Криму / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

На практиці початок формування окупаційної адміністрації збігся із заходом рашистів у Мелітополь. Перші загони загарбників увійшли у місто вже 24 лютого. Залишивши у населеному пункті ФСБшників та бойовиків СОБРу, штурмові батальйонно-тактичні групи окупантів попрямували до Енергодару, а у самому Мелітополі почалася так звана зачистка.

Озброєні росіяни не без допомоги місцевих зрадників "полювали" на проукраїнськи налаштованих мешканців, облаштовували катівні та займалися придушенням будь-яких протестів. Не маючи кандидатур на обіймання багатьох посад, окупанти почали пропонувати співпрацю діючим чиновникам. Саме так злочинці викрали на той момент мера міста Івана Федорова, проте згодом його звільнили з полону й вивезли на вільну територію.

Втім, оскільки кандидатів на деякі посади рашисти банально не змогли знайти, їм довелося задовольнятися тими, хто погоджувався на колаборацію. Більшість "призначень" на "посади" у Мелітополі так чи інакше пролобіював Балицький. Завдяки йому гауляйтеркою стала місцева депутатка від "ОПЗЖ" Галина Данильченко, що до політичної кар'єри багато років працювала на заводі Балицького.


Гауляйтерка Данильченко стала "громадянкою Росії" лише через 4 місяці після окупації / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Заступником "керівниці ВЦА" став також наближений до головного колаборанта Сергій Золотарьов.

До самого колишнього нардепа росіяни вже приставили кураторів із Росії, які мали б ретельно контролювати все, що відбувається на захопленій ними території. Щоб і допомогли налагодити роботу адміністрацій, і простежили за тим, аби виділені Кремлем мільярди не осідали виключно у кишені зрадника. Саме так у команді Балицького з'явився Віктор Колесник, рашист, що раніше був "радником" ватажка бойовиків "ДНР". Також нав'язали "регіоналу" кримчанина Андрія Трофімова, який працює на ворога з 2014 року.

Втім, запорізький царьок все ж таки зміг протягнути у свою команду, яку поставили керувати частиною області, наближених до себе осіб: колишнього головного конструктора ПАТ "Мотор Січ" Ігоря Сунцова, а також свого однокурсника по Тамбовському вищому військовому авіаційному училищу льотчиків ім. М.М. Раскової Андрія Ковганка.

Усі ці зрадники (крім Колесника та Трофимова) отримали російські паспорти або на початку окупації, або через кілька місяців після неї.


"Очільники" Мелітополя та окупованої частини Запорізької області / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Паралельно з підбором кадрів на керівні "посади", відповідальні за формування "адміністрацій" займалися пошуком колаборантів, що могли б очолити та працювати у "міністерствах", комунальних підприємствах, лікарнях, бібліотеках та школах. Потрібні їм були, звісно, виключно лояльні до ворожої країни персонажі, яких підкупали чималенькою зарплатою (а чоловіків ще й обіцянкою надалі не мобілізовувати до лав армії Росії).

Не довіряли рашисти місцевим лише обіймати "крісла" очільників поліції та прокуратури, "мінздраву" та пропаганди. Втім, через майже 2 роки окупації за наказом із Кремля куратори регіону поступово почали замінювати зрадників на посадовців із Росії.

Пошук "нічийного" та спалення книжок

Доки в окупованому місті тривало формування команди "чиновників-очільників", колаборанти та їх власники не простоювали у своїй "роботі" ані на мить. Разом з озброєними рашистами, зрадники буквально з перших днів окупації активно займалися пошуком "нічийного" майна, аби швидше його "націоналізувати" чи навіть передати у власність новим "господарям".

Злочинці робили "комунальною власністю" земельні ділянки, банківські філії, автівки, обладнання провайдерів тощо.


"Комунальна власність", яку у Мелітополі "віджали" серед перших / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

У численні аптеки, ресторани, ТРЦ, АЗС та супермаркети, що закрилися на час окупації, рашисти заводили "тимчасову адміністрацію".


Розкуркулювання по-рашистськи / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Через кілька місяців після початку окупації, коли більшість цивілізованих місцевих жителів вже почала відчувати проблеми з грошами, рашисти "віджали" ломбарди.


Ломбард – прибутковий бізнес на окупованих територіях / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Паралельно з цим колаборанти активно допомагали заїжджим "поліцейським", ФСБшникам та іншим окупантам шукати приміщення для облаштування штабів.

Приміщення для загарбників працівники "військово-цивільної адміністрації" завжди знаходили / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

А також займалися пошуком житла, куди могли заселитися окупанти. При цьому місцевим мешканцям, які насправді потребували даху над головою (наприклад, сиротам), відповідали, що "адміністрація не наділена відповідними повноваженнями".


Сиротам квартир не передбачили / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Пропаганда понад усе

А доки колаборанти займалися "общипуванням" людей і роботою з облаштування окупантів, соціально-економічний стан захоплених територій постійно погіршувався. "Випадково" з'ясувалося, що непідконтрольна Києву частина Запорізької області під п'ятою Кремля є глибоко дотаційною, і без виділення додаткових коштів "адміністрація" навіть не здатна відремонтувати комунальну техніку чи замінити труби.


Дотаційний регіон Російської Федерації (с) / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Серед проблем "області", про які Балицький писав керівнику "Єдиної Росії" Андрію Турчаку, колаборант у лютому 2023 року виділяв:

  • відсутність джерел фінансування капремонтів багатоквартирних будинків;
  • відсутність державної програми заміни ліфтів;
  • погіршення фінансово-економічного стану компаній, що надають комунальні послуги, через введення ПДВ;
  • велика різниця між тарифами, що існують, та економічно обґрунтованими.

Дивіться опис проблем "регіону", які виділив Балицький для звіту своєму керівництву:

Чомусь колаборант не говорив про масові викрадення та катування людей, існування величезної кількості бандформувань із числа окупантів, обмеження у правах людей, що не хочуть оформлювати паспорт із двоглавою куркою; та безліч інших проблем, які принесла людям рашистська армія.

Втім, жоден із перелічених аспектів життя нікого зі зрадників та загарбників взагалі ніколи не хвилював. Під час своєї "роботи" вони лише декларували вигадану турботу про населення, однак займалися геть іншими речами. Наприклад, пошуком забороненої літератури та вилученням її з бібліотек. Адже не можна, аби люди читали книги з описами воєнних злочинів Росії чи з не переписаними Москвою історичними фактами.


Частина забороненої рашистами літератури / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Або ж займалися організацією концертів на "велике свято" – День Росії. Виступи збитих льотчиків болотної естради, на думку загарбників, – саме те, чого потребує зубожіле населення в окупації. Бо Москві потрібні не задоволені життям люди, а покірні раби із просякнутими пропагандою мізками.


Зубожіння зубожінням, а День Росії – за розкладом / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Чимало часу поплічники рашистів витрачали й на забезпечення хоча б формального прикриття злочинів, які скоювали вічно п'яні окупанти. Якщо приховувати у звітах для кураторів численні вбивства та зґвалтування цивільного населення місцеві "князьки" могли достатньо легко, то із деякими інцидентами їм доводилося складніше. Наприклад, із ДТП за участю армійської техніки, коли фото наслідків засвітилися у соцмережах.

Так, коли нетверезі загарбники з шаленою швидкістю неслися на "Тигрі" на червоне світло і врізалися у цивільний ВАЗ, місцевим посадовцям довелося продемонструвати дива бюрократії.


Про червоне світло, на яке їхали окупанти, ані слова / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

У підсумку рашисти вказали причиною аварії відсутність дорожніх знаків та розмітки, а також наявність "зайвої" зеленої стрілки.


Феноменальне пояснення проїзду на червоне / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Не менш епічними були й звіти колаборантів про інші інциденти, що сталися на території "області". Наприклад, коли під час виконання бойового завдання загинув "воєнкор" Ростислав Журавльов, а вся пропаганда горлала про "вбивство журналіста", з окупаційної адміністрації до Москви відправили сповіщення про нещасний випадок на виробництві.


Нещасний випадок – привід не сплачувати компенсації / Скриншот із пошти окупаційної "адміністрації" Мелітополя

Перегони зі смертю

Наразі ж до поточних справ колаборантів додалося ще чимало "надважливих завдань" із Москви – змусити чоловіків, які залишилися на окупованій території, стати на облік до військкоматів, а також всіляко заганяти місцевих мешканців на вибори Путіна. Для останнього дійства з Росії вже завезли й розселили величезну кількість агітаторів та "членів ЦВК", а також тисячі гастарбайтерів із Сибіру.

Для проведення мобілізації та відправлення людей на війну проти України Балицький та його команда разом зі своїми кураторами постійно придумують якісь нові обмеження й схеми, як загнати чоловіче населення у військкомати.

Тож нема ніяких сумнівів, що під п'ятою окупантів захоплена Кремлем частина Запорізької області продовжить занепадати, тоді як під час фейкових виборів "усі жителі одностайно оберуть Путіна". А коли рашисти матимуть потребу у поповненні свого війська за тим саме принципом, що й у "ДНР" та "ЛНР", озброєні загарбники гребтимуть людей прямо на вулицях.

Що ж стосується самих колаборантів, то їм важливо пам'ятати лише про одне: серед зрадників, що були лідерами "русской весны" на Донбасі, у живих не залишилося майже нікого. Процес заміни спочатку дрібних колаборантів, а згодом і "високопосадовців" на росіян, вже розпочався. Крім українських спецслужб, таких персонажів дуже активно ліквідовували й самі росіяни. До того ж у Мелітополі дуже активно проявляють себе представники руху опору. Так що зовсім не дарма деякі "чиновники" з окупованих "адміністрацій" регулярно міняють адреси проживання й намагаються мінімізувати свої переміщення. Але такі заходи навряд їх врятують.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
Реєстр лудоманів торік поповнила рекордна кількість українців
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T06:27:36Z
Американські розробники представили новий багатоцільовий гелікоптер MH-139 Grey Wolf
InternetUA
2025-04-25T06:25:33Z
Американські розробники інтегрували революційну оборонну систему IRDS у винищувачі F-22 Raptor
InternetUA
2025-04-25T06:10:40Z
Памʼяті ядерника, старшого сапера Геннадія Чумака
УкраинФорм
2025-04-25T06:06:07Z
Привітання з Днем доньки 25 квітня: милі листівки та теплі слова побажань
Telegraf
2025-04-25T06:00:44Z
Міша Крупін розповів, де проходить службу, та звернувся до людей, які досі не у війську
24tv
2025-04-25T05:57:37Z
Усе про 26 квітня: яке свято, день ангела та що не можна робити
Лига
2025-04-25T05:54:17Z
Мобілізація у травні зачепить і тих, кому ще немає 25 років: кому вручать повістку
Знай
2025-04-25T05:30:14Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Україна запропонувала провести саміт у Римі під час похорону Франциска - ЗМІ
GlavRed
2025-04-25T06:31:59Z
Росія атакувала 103 дронами, сили ППО збили 41
Комсомольская правда
2025-04-25T06:31:00Z
Трамп зрозумів головну перешкоду для мирної угоди щодо України - WSJ
GlavRed
2025-04-25T06:25:29Z
Коли ми ховаємо реалії війни від аудиторій, ми редагуємо реальність
Детектор М
2025-04-25T06:16:57Z
Суперечка з Трампом не допомогла ані Україні, ані США - Зеленський
Gazeta UA
2025-04-25T06:15:57Z
Уночі та вранці росіяни завдали 26 ударів по Сумщині, є поранений
УкраинФорм
2025-04-25T06:15:50Z
Іран висунув США нову ініціативу щодо ядерної угоди
Gazeta UA
2025-04-25T06:12:02Z
Ринок органічних продуктів по-новому: у Раді опрацьовують законопроєкт №13204
Agravery
2025-04-25T06:07:46Z
"Це моя нова": путініст Лепс прийшов на концерт із 15-річною дівчиною
GlavRed
2025-04-25T06:25:17Z
Пошарпаний Костянтин Меладзе з'явився на публіці
GlavRed
2025-04-25T06:25:15Z
На згадку про Україну: Шон Пенн набив тату у вигляді тризуба
Факти ICTV
2025-04-25T05:55:08Z
Дизайнерка Катя Сільченко таємно вийшла заміж: хто став її чоловіком
GlavRed
2025-04-25T05:27:25Z
Понад 3000 блоків: канадець вразив світ майстерністю балансування, складаючи "Дженгу"
Фокус
2025-04-25T02:12:08Z
38-річна наречена Стейтема показала ідеальне тіло в люксовому бікіні
Gazeta UA
2025-04-25T01:15:52Z
Справжній український вайб: Шон Пенн привіз із фронту символічне татуювання
GlavRed
2025-04-24T23:27:38Z
Відомий музикант зізнався, де служить після добровільної мобілізації
GlavRed
2025-04-24T21:27:26Z
Легкі фільми на вечір, які допоможуть розслабитись після робочого дня
24tv
2025-04-24T20:45:37Z
Вночі з-під завалів у Києві врятували двох котиків
Комсомольская правда
2025-04-25T06:32:06Z
У Києві відкрили справу на блогера-живодера
InternetUA
2025-04-25T06:28:53Z
У Києві аварія на проспекті Бандери, рух в напрямку Північного мосту ускладнено
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T06:24:35Z
На Херсонщині за добу внаслідок російських ударів - двоє загиблих та троє поранених
УкраинФорм
2025-04-25T06:03:27Z
У Павлограді внаслідок дронової атаки загинули три людини
Комсомольская правда
2025-04-25T05:49:50Z
Пакистан відкрив вогонь на лінії розмежування з Індією
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T05:39:53Z
У 74-річної жінки “лікар ООН” видурив 60 тис. грн
InternetUA
2025-04-25T05:28:34Z
РФ "Шахедами" атакувала Дніпретровську область: 2 людини загинуло, ще 8 поранено
Фокус
2025-04-25T05:21:46Z
На Чернігівщині поліція знешкодила бойову частину російського безпілотника
УкраинФорм
2025-04-25T04:45:43Z
У Британії у вагітної вийняли матку, щоб видалити ракові клітини, а потім повернули назад
Факти ICTV
2025-04-25T06:01:47Z
Яку каву обирає покоління зумерів? Виробники помітили новий тренд
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T05:15:39Z
Реформа МСЕК, перші підсумки: корупцію придушили, але «економлять» на групах інвалідності
Комсомольская правда
2025-04-25T05:04:43Z
Чип тверезості: в Китаї перевинайшли "кодування" від алкоголізму
24tv
2025-04-25T04:54:28Z
Довідка про необхідність постійного догляду: як її отримати
ZN UA
2025-04-24T23:42:09Z
Smile Boutique NY - ваш надійний партнер у посмішці
Gazeta UA
2025-04-24T21:06:47Z
Уся причина в холодильнику: експерт розповіла, чому цибуля швидко псується і як цього уникнути
Фокус
2025-04-24T19:27:30Z
Дефіцит заліза губить дітям майбутнє: вчені дізналися про нову небезпеку для новонароджених
Фокус
2025-04-24T17:45:50Z
Як краплі проти нежитю стають залежністю і що допоможе вирватися з неї: поради лікарки
24tv
2025-04-24T17:42:56Z
Новий графік потягів з Києва: Укрзалізниця повідомила про розклад у травні
Политека
2025-04-25T06:31:56Z
Ярими культурами в Україні вже засіяли понад 3,7 млн га
AgroPortal
2025-04-25T06:31:54Z
Від кредиту можна відмовитися: про що ніколи не розкажуть у банку
Знай
2025-04-25T06:31:53Z
Бензин зі спиртом, долар по 49 та нові виплати: що зміниться для українців з 1 травня
GlavRed
2025-04-25T06:25:30Z
Менше за ті самі гроші: продукти в Україні зменшують вагу
ZN UA
2025-04-25T06:22:42Z
Курс валют на 25 квітня: скільки коштує долар і євро
AIN
2025-04-25T06:09:52Z
Підвищення тарифів на воду на Дніпропетровщині: до яких цифр у платіжках готуватися
Политека
2025-04-25T06:01:50Z
Депозити в банках України в квітні: де найкращі відсотки
ZN UA
2025-04-25T06:01:19Z
В Агрейн засіяли 70% запланованих під кукурудзу площ
AgroPortal
2025-04-25T06:00:45Z
Гороскоп на завтра 26 квітня: Ракам - радісна новина, Стрільцям - шалені веселощі
GlavRed
2025-04-25T06:31:31Z
Атаки БПЛА по Росії: Шуя втретє під прицілом, під обстрілами опинились й аеродроми в Криму
Фокус
2025-04-25T06:27:43Z
У Києві завершені пошуково-рятувальні роботи у зруйнованій багатоповерхівці
Комсомольская правда
2025-04-25T06:24:51Z
На Черкащині знищили 16 БпЛА: в ОВА розповіли про наслідки атаки
24tv
2025-04-25T06:18:54Z
На Одещині відкрили першу підземну школу в області
24tv
2025-04-25T06:15:45Z
Росіяни тиснуть одразу на 6 напрямках: карта бойових 25 квітня
24tv
2025-04-25T06:15:15Z
Старт нового сезону Київської дитячої залізниці перенесено через день жалоби
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T06:06:26Z
Жителі захопленого росіянами Лисичанська з 2022 року - без опалення і води
УкраинФорм
2025-04-25T06:06:08Z
У Святошинському районі Києва тривають аварійно-рятувальні роботи на місці ракетного удару
УкраинФорм
2025-04-25T06:04:15Z
Діяти потрібно швидко: як позбутися тарганів у квартирі
24tv
2025-04-25T06:31:17Z
Популярні СПА-курорти Європи опинилися під загрозою зникнення
ГЛАВКОМ NET
2025-04-25T06:27:04Z
3 знаки зодіаку у травні 2025 ловитимуть фортуну за хвіст – хто це буде
24tv
2025-04-25T06:15:42Z
Якщо зробити самому, він ще корисніший: елементарний рецепт домашнього яблучного оцту
24tv
2025-04-25T05:39:16Z
В Албанії побудують морський курорт у стилі "Гри в Кальмара"
24tv
2025-04-25T05:24:48Z
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 5 секунд знайти метелика
GlavRed
2025-04-25T03:27:29Z
Це справа кількох хвилин: як приготувати найніжнішу печінку – секретний спосіб з окропом
24tv
2025-04-25T03:06:31Z
Чим підживити перець навесні: очікуйте на багатий врожай
24tv
2025-04-24T21:15:56Z
Як давня фортеця перетворилася на містичну заброшку, і що ще можна побачити на Замковій горі у Києві
Telegraf
2025-04-24T21:01:14Z
Італьяно: Фінал Кубка Італії — це мрія всього міста
Football.ua
2025-04-25T06:16:50Z
Стартує 26-й тур футбольної Прем'єр-ліги України
УкраинФорм
2025-04-25T06:03:50Z
Вальядолід після вильоту з Ла Ліги: Ми не виправдали надій. Ми не повинні забувати цей сезон
Football.ua
2025-04-25T06:01:29Z
Реал Бетіс — Вальядолід 5:1 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Football.ua
2025-04-25T05:00:53Z
Педрі – найкращий гравець Ла Ліги у квітні
Football.ua
2025-04-25T04:40:01Z
Атлетіко Мадрид — Райо Вальєкано 3:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Football.ua
2025-04-25T04:25:37Z
Ла Ліга. Атлетіко розгромив Райо Вальєкано, Бетіс — Вальядолід
Football.ua
2025-04-24T22:10:57Z
Зубков допоміг Трабзонспору пройти до фіналу Кубка Туреччини
Football.ua
2025-04-24T21:57:26Z
На Мюллера з'явився новий претендент
Football.ua
2025-04-24T21:12:09Z
Одразу у двох варіантах: Honda представила новий електричний ліфтбек
AutoGeek
2025-04-25T06:31:32Z
Tesla тестує FSD Supervised ─ «автономне» роботаксі, але з водієм за кермом
ITC
2025-04-25T06:25:37Z
Volkswagen запускає автономні автомобілі з ШІ-системою
Portaltele
2025-04-25T06:16:52Z
Honda презентувала два електричні ліфтбеки GT
AutoCentre
2025-04-25T06:13:53Z
Новий етап для групи RENAULT в Індії – відкриття дизайн-центру RENAULT у Ченнаї
AutoCentre
2025-04-25T05:46:19Z
Восени в Україні: DS інтегрував технології Formula E у флагманський електромобіль
AutoGeek
2025-04-25T05:42:24Z
Гібрид, якому позаздрить електрокар: Zeekr 9X проїжджає понад 380 км на електротязі
ITC
2025-04-25T05:07:07Z
В Україну їде новий кросовер Chery Tiggo: всі подробиці
ЗаРулем
2025-04-25T04:09:25Z
Інноваційний Slate атакує ринок електромобілів із пікапом за менше ніж $20,000, що може перетворюватися на SUV
Топ Жир
2025-04-25T03:30:31Z
Державна цензура поступово поширюється на Bluesky
InternetUA
2025-04-25T06:32:25Z
Adobe випускає нові моделі створення зображень Firefly і оновлену веб-програму Firefly
InternetUA
2025-04-25T06:16:48Z
Ексрозробники Metro майже готові випустити свій новий науково-фантастичний шутер – La Quimera
Знай
2025-04-25T05:51:29Z
Зонд NASA вперше зробив фотографію руху на Марсі: такого ще ніколи не бачили
Фокус
2025-04-25T05:45:20Z
Чому не можна залишати телефон на зарядці на всю ніч
InternetUA
2025-04-25T05:43:58Z
Огляд смартфона POCO F7 Ultra: несподівано дорогий, очікувано потужний
ITC
2025-04-25T05:07:54Z
Користувачі Apple частіше обирають доступніші моделі iPhone
InternetUA
2025-04-25T04:01:31Z
Bithumb попередила про ризики після атаки на телеком-гіганта Південної Кореї
InternetUA
2025-04-25T03:52:30Z
Загадка для найрозумніших: чим відрізняються 2 курки
GlavRed
2025-04-25T03:27:41Z