![Захист енергооб'єктів, транзит газу і ЗАЕС: Галущенко зустрівся із єврокомісаром Сімсон](https://thumbor.my.ua/irV1_YFXM7S0IRbLxdY2fdBP62U=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fe76ed0c8576690b3dc30a07cbd6ebc48.jpg)
Захист енергооб'єктів, транзит газу і ЗАЕС: Галущенко зустрівся із єврокомісаром Сімсон
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.
«Очільник Міненерго поінформував єврокомісара про посилення ворогом обстрілів енергетичних об’єктів за останні тижні. У цьому контексті сторони обговорили потреби енергосектору для відновлювальних робіт та посилення фізичного захисту енергооб’єктів, зокрема встановлення габіонів», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що із заявленого останнього траншу Єврокомісії у Фонд підтримки енергетики вже надійшло 46,4 млн євро. Значна частина цього внеску буде витрачена на закупівлю газових турбін для Оператора газотранспортної системи України.
Загальна сума грантів Єврокомісії з початку роботи фонду становить 63 млн євро - це друге місце за величиною внесків серед донорів.
Галущенко та Сімсон також обговорили забезпечення ядерної та радіаційної безпеки з огляду на ситуацію на ЗАЕС, співпрацю у транзиті газу та інтеграцію українських енергетичних ринків до європейських.
Як повідомлялося, у січні міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив із послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом подальшу співпрацю країн в енергетиці, зокрема, в атомній.
Фото: Міненерго