MY.UAНовини
Огляд Helldivers 2. Весела тоталітарна демократія
Огляд Helldivers 2. Весела тоталітарна демократія

Огляд Helldivers 2. Весела тоталітарна демократія

Перша частина Helldivers вийшла у 2015 році одразу на PS3 та PS4 й здобула статус ідейного послідовника Magicka в декораціях космічних загарбницьких воєн. За сім років розробки Helldivers 2 встигла змінити жанр, а з моменту виходу вона вже потрапила в чарти найпопулярніших ігор у Steam. А от чи вийшло у розробників зберегти серце оригіналу, зараз розкажемо у нашому огляді Helldivers II.

Helldivers 2
1199 грн.

Плюси:

кінематографічність, базовий ігролад, «вогонь по своїм», сатира на тоталітаризм

Купити в Steam

Мінуси:

розтягнута прогресія, нестабільний мережевий код, в окремі моменти графіка наче з PS3

Купити в Steam
8/10
Оцінка ITC.ua

За свободу. За мир. За демократію

Історії, як такої, гра не має. У вступному відео нам окреслюють світ в якому відбуваються події й на тому все. Гра є прямим продовженням першої частини, а відтак практично дослівно цитує військово-тоталітарну доктрину Землі з фільму Зоряний Десант Пола Верховена. Браві солдати Пекельні десантники несуть звільнення та демократію в нові світи, звільняючи планету за планетою, сектор за сектором. Під цим, авжеж, мається на увазі знищення всього живого. Як би не загальний сатиричний настрій гри, цю фабулу було б важко сприймати в наш час. 

Шкода, що розробники не додали бодай 5-годинну сюжетну кампанію. Рекламна агітка (вступне відео) показала Супер-Землю з її ідеальними будиночками та чистими вуличками. Хотілося б бачити її, та звичайних громадян, більше.

Візуально гру важко назвати технологічною. Простоту картинки особливо помітно у навчальній місії. Та й пара членів екіпажу виглядають так, наче були перенесені з оригінальної гри 2015 року без жодних поліпшень. Але ця аскетичність чудово компенсується загальним виглядом, особливо в динаміці, за що варто дякувати художникам.

А ще гра дуже кінематографічна, чого зовсім не очікуєш від подібного проєкту. З капітанської рубки відкривається панорама на кораблі інших гравців які пришвартовані на орбіті планети. Можна навіть помітити як з них вилітають ракети та постріли. При переміщенні на іншу точку планети корабель фізично летить до місця призначення. Висадка на планету показана в профіль десантної капсули з краєвидом планети. На задньому плані також помітні інші десантники які вирушають на свої завдання.

Під час виконання місії, особливо вночі, хоча б раз трапиться момент який захочеться записати окремим відео. Хай то зграя жуків які виринають з-за пагорба чи скидання напалму на форпост. Навіть просте пересування нічними джунглями залитими місячним сяйвом створює неймовірну атмосферу. Так, це «дешевий» спосіб покращити картинку, але він працює. Особливо, якщо з-за дерев десь виглядає база противників на яку за секунду полетить чимала порція вибухівки.

Кожна планета має лише один тип покриття. Це може бути засніжена пустеля чи джунглі, чия вологість закривають сонце навіть у денний період доби. Біомами їх складно назвати, бо типи ворогів залежать від складності гри, а фауни як такої немає. Природні перешкоди на планетах відрізняються лише візуально. На засніженій планеті сповільнюють рух глибокі сніги, а на планетах з теплішим кліматом — багнюка. Чогось унікального, що притаманне лише одній планеті я не зустрічав.

Концептуально та ігромеханічно Helldivers 2 практично дослівно повторює першу гру, тільки під іншим кутом. Фанати оригіналу навряд побачать щось нове для себе. 

Військові дії розгортаються на планетах одночасно у двох напрямках: Термінідів (жуки) та Автоматонів. Третю сторону, якою в першій частині були Ілюмінати, поки ще не додали.

Поступово потрібно звільняти планети під ворожим контролем. Звільнення відбувається шляхом знищенням ворожих сил. Після виконання місії нам показують, що наші дії призвели до звільнення планети на 0,00020% (ні, я не помилився числом).

Головні стовпи нашої цивілізації

Аби підвищити шанси на успіх гра має кілька напрямків прогресії. Спорядження, зброя та підсилення (бустери) для десантника купуються в Бойовому Пропуску за медалі здобуті за виконання місій. Також їх можна знайти в розбитих евакуаційних капсулах, які зустрічаються на локаціях. Бустери діють як перк чи пасивка: один з перших дає повний набір амуніції, гранат та аптечок при десантуванні на планету.

Зброя додаткових поліпшень не має. Натомість конкретні типи володіють модулями, на кшталт Crysis. Можна обрати: дальність прицілу, постріли чергами чи поодинокими, скорострільність кулемета та інше. Всього у грі 11 видів базової зброї.

З одягу конкретно на ігролад впливає лише броня, при цьому ультимативно-кращого варіанту немає. Відносно стандартної броні, в якої характеристики збалансовані, броня за медалі одні характеристики підвищує (наприклад відновлення витривалості), а інші погіршує (захисний ефект). Натомість новий одяг містить бонусні ефекти, як от можливість носити більшу кількість гранат чи аптечок, або покращений захист від вибухів.

Прогресія відбувається блоками. В кожному з них є комплект броні, зброя, емоція тощо. Для відкриття наступного блоку потрібно витратити конкретну суму жетонів. Всього їх 10, за 15 годин я дійшов до четвертого. Також є окремі блоки для власників Преміум перепустки. Їх всього три, предмети там коштують значно дорожче, але й відповідно кращої якості.

Преміум перепустка купується за Супер Кредити (СК), їх можна отримати в базових блоках (приблизно 850 СК), знайти на мапі або ж купити за реальні гроші. Преміум перепустка коштує 1000 СК або 329 гривень. Також за СК можна окремо купувати броню.

Окремо стоїть покупка різних видів бойової допомоги з нашого корабля, який припаркований на орбіті. Це може бути точковий потужний удар вибухівкою, скидання напалму на велику територію чи кулеметна черга з чималого калібру, яка чудово підходить для зачистки різної щільності скупчень противників. Також можна викликати допоміжну ручну зброю, наприклад кулемет чи гранатомет. З собою можна носити обмежений боєзапас такої зброї, але вона часто допомагає у критичних ситуаціях.

Можливість отримати усі ці смаколики відкривається зі здобуванням певного рівня, але кожний потрібно купувати окремо за кредити.

І остання умовна гілка прогресії — поліпшення корабля. Воно здійснюється за окремі ресурси, здобуті на завданнях. Ці поліпшення впливають на ефективність корабельної допомоги: менше часу на перезаряджання напалму чи збільшена кількість магазинів додаткової зброї.

Загалом прогресія відчувається повільною, не в останню чергу з причини малої кількості зброї. За перші десять годин я відкрив дробовик, автомат, пістолет-кулемет та гранату. Ресурсів зміг зібрати лише на одне поліпшення корабля. Більш-менш збалансованим є відкриття корабельної допомоги за кредити. Вже після кількох завдань можна придбати кілька типів тактичної допомоги та ручний кулемет. 

Зрозуміло, чому розробники затягують прокачування — це сесійна сервісна гра й гравців потрібно чимось тримати якнайдовше. Але на мій смак краще б зробили додаткового контенту, бо до нової зброї фармити доводиться довго, а її ефективність не настільки висока, як хотілося б. Або ж пришвидшити отримання базової зброї, бо зараз виходить, що з 11 типів зброї, чотири я відкрив за приблизно 10 годин.

Тобто, що б відкрити усі 11 потрібно витратити приблизно 30-40 годин часу, що, на мій погляд, занадто довго. Успішна евакуація з ресурсами трішки прискорює прокачування, але на загальну картину повільної прогресії це мало впливає.

Демократію на кожну планету

Helldivers 2 — сесійний extraction-екшн. Виконуємо поставлені задачі (чи ні), збираємо ресурси, забираємося з планети поки жуки чи роботи не розбили макітру. Хоча в контексті тоталітарної планети останнє не є обов’язковим аби завдання вважалось виконаним. В такому випадку ми не отримаємо бонус за евакуацію десантника, а також втратимо усі знайдені ресурси. Якщо грати в компанії, то це може не бути проблемою, якщо ресурси були у гравця, який зміг евакуюватися. Знайдені ресурси кожним з учасників загону в кінці сумуються та нараховуються всім гравцям.

Helldivers 2 має цілих дев’ять рівнів складності. Всі вони є частиною ігрових механік. На складності «Банально» доступні лише основні задачі та базові вороги, які ходять патрулями. На складному рівні (4й з 9) вже є тактичні цілі союзників та противників, другорядні завдання, великі бази противників та добре захищені бронею жуки чи роботи. Окрім цього на складніших рівнях з’являється новий ресурс, який необхідний для високорівневого поліпшення корабля. Що б відкрити наступну складність потрібно пройти бодай одне завдання на поточній.

Місії мають обмеження у часі та зазвичай це 10-40 хвилин залежно від типу місії. Чим ближче до завершення відведеного часу на виконання місії, тим агресивнішими стають противники та збільшується їх кількість. Проте, бували випадки, коли час тільки підходив до екватора, а вороги налітали нескінченними хвилями. Наче у них точка відродження за найближчим деревом. Втікти від них практично неможливо, перебити також, бо нескінченно наступають нові.

Також дратує всевидющість противників. Навіть якщо перебуваючи десь високо на пагорбі, чи далеко ховаючись за великою каменюкою, кинути сигнальний маячок для скидання бомби, противники одразу дізнаються розташування гравця. Наче на нас вказує велика стрілка розміром з зоряний крейсер. 

І починаючи з середньої складності це становить справжню ігрову проблему. З’являються великі броньовані жуки, у яких відкрита до ураження лише задня частина тіла. Граючи з командою це не проблема, поки членистоногий бігає за одним героєм, інші розстрілюють його у дупу. Та коли граєш один, єдиний безпроблемний спосіб вбити велетня, це скинути на нього потужну вибухівку.

І тут набирає чинності всевидющість противників. Як тільки запускаємо маячок для удару бомби, так велетень одразу починає наступати в наш бік наче бик на червону ганчірку. Ще й так швидко, що ракета просто потрапляє в молоко. В результаті маємо танці довкола будівлі чи скель на кілька хвилин, поки не вийде підірвати жука знизу гранатами, або потихеньку розстрілюючи ззаду, коли він пробіжить повз нас і промахнеться.

Загалом цикл гри виглядає наступним чином. Перед десантуванням підбираємо зброю, броню та стратегічну зброю (удари з корабля). Обираємо місце висадки яким може бути безпечна точка евакуації, або ж будь-яке інше місце в полі, яке не контролюється противником. Після посадки викликати капсулу з додатковою зброєю (якщо брали її), або ж спробувати знайти таку на покинутих дослідницьких центрах чи розбитих капсулах евакуації. На початку гри на локаціях найчастіше можна натрапити на потужний двоствольний дробовик чи кулемет.

Та сама планета вдень та вночі

Далі маємо вибір, одразу вирушити на виконання основного завдання, яке позначається на мапі, або ж спробувати відшукати другорядні місії та активності, які можуть поліпшити наше перебування на ворожій планеті. Наприклад знайти радіолокаційну вежу, вона покаже на мапі усі цікаві місця де можуть бути різні ресурси. Деякі сховища відкриваються лише одночасним натисканням кнопки двох гравців, тож тут змиріться.

На середній складності на локації також може бути центр артилерійських ударів. Його потрібно активувати та завантажити п’ять снарядів різного типу (дим, EMP, вибуховий тощо), після чого відкриється можливість запускати ці снаряди по ворогах. Усі ці бонуси діють лише в межах місії під час якої вони були активовані.

Виконуючи завдання бажано попутно знищувати гнізда жуків або заводи по виробництву роботів. За них також нараховують досвід та кредити, а на місці знищення може бути кілька одиниць якогось ресурсу.

Якщо героя вбили, не біда, маємо можливість п’ять разів повернутися на місію без жодного чекання. Після використання п’ятої спроби кожна наступна буде з’являтися після спливу 2 хв, тож спробуйте не померти. А скажу відверто, інколи це буває не просто.

Після смерті по суті десантується інший солдат і бажано повернутися на місце смерті попереднього, щоб підібрати всі ресурси та знайдену додаткову зброю.

Під час блукання локацією потрібно уважно стежити за патрулями ворогів. Якщо нас помітять, то неодмінно викличуть підмогу, тож краще не зволікати, а спробувати одразу знищити розвідників.

Виконавши всі поставлені задачі вирушаємо на точку евакуації та чекаємо 2 хв на прибуття шатла відстрілюючись від потоків ворогів. Якщо не встигнути до спливу часу відведеного на виконання місії, корабель сходить з орбіти й вся тактична зброя та підмога (респаун) стають недоступними, але евакуаційний шатл все одно може прибути. Тут головне не гаяти часу. Після повернення на наш корабель купуємо поліпшення та відправляємося на нове завдання.

Я грав залпом, тож доволі швидко цей ігровий колообіг почав набридати. Впевнений, якщо звертатися до гри сесійно, як належить цьому типу ігор, то її вистачить надовго, як в плані прогресії, так і цікавості до неї. І звичайно ж, в такі ігри краще грати в компанії. Це полегшує винищення недемократизованих одиниць та збільшуються шанси на успішне завершення місії.

Сподобалось, що при організації загону гравці фізично прибувають на корабель капітана і вже з нього вирушають на завдання. Окрім цього, напарник може приносити й іншу користь в бою, наприклад носити великокаліберні набої та перезаряджати гранатомет поки ви його тримаєте напоготові.

На першому кадрі процес заряджання гранатомета

На початку гри впадають в око не найкращі анімації, та й до особливостей прицілювання потрібно звикати, воно тут інертне. Але за кілька годин грання та підлаштування чутливості геймпада грати стає зручніше та веселіше. Хоча загальна дубовість персонажа часто про себе нагадує.

На PS5 проблем з грою не було зовсім. На ПК (ноутбук на Intel Core i7-12650H+RTX 4070) гра вилітала декілька разів під час матчів. Частота кадрів на пресеті «Ультра» була 70+ fps, грати було комфортно, відчутних просідань частоти кадрів не виявлено.

Концептуально Helldivers 2 не відрізняється від свого попередника, але нова форма шутеру від третьої особи дає можливість під іншим кутом глянути на відважних десантників. Невпинно та не жаліючи власного життя вони несуть світоч демократії на нові, ще не демократизовані планети.

Висновок:

Helldivers 2 — сесійний екстракшн-шутер, в який весело грати з друзями та навіть на самоті. Сатиричний погляд на тоталітарну країну (по суті всю планету) додає певного шарму, але бодай коротка сюжетна кампанія грі не завадила б. Також прогресія могла бути збалансованішою, особливо, що стосується базової зброї. Але жодні мінуси не завадять отримувати задоволення від місіонерства з факелом свободи, який запалить вогонь демократії в кожному куточку галактики. Навіть якщо ніхто цього не просив.

Купити в Steam
Теги за темою
Игры
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Мелони и Эрдоган поддержали мирные переговоры между Киевом и Москвой
Корреспондент
2025-05-13T22:48:53Z
Пункт пропуска Ягодин - Дорогуск разблокирован
Корреспондент
2025-05-13T21:54:07Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
Трамп озвучил новое требование к Украине после речи Путина
Telegraf
2025-05-11T16:58:17Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
Украина вышла в финал Евровидения
Корреспондент
2025-05-13T22:54:14Z
Евровидение 2025. Что нужно знать о конкурсе
Корреспондент
2025-05-13T21:27:33Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Баранчик Шон появится на экранах
Корреспондент
2025-05-09T08:30:51Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
В МВД объяснили, почему водительское удостоверение не отображается в Дії
UAToday
2025-05-13T18:03:04Z
Финляндия обновит железнодорожные пути для оборонной мобильности
Корреспондент
2025-05-13T17:51:19Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Названо количество пользователей искусственного интеллекта среди украинцев
Корреспондент
2025-05-12T18:51:37Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Какие продукты нужно есть для укрепления костей
UAToday
2025-05-13T12:03:26Z
Болезнь Лайма: мифы, факты и как уберечься
VGorode
2025-05-13T11:57:11Z
Какие 2 продукта нужно обязательно есть, чтобы улучшить память и защитить мозг от старения
UAToday
2025-05-13T09:03:06Z
Операция через глаз: американцы удалили опасную опухоль позвоночника
Новости Украины
2025-05-12T12:45:55Z
Сезонные рецепты: как приготовить спаржу с соусом голландайз
Фокус
2025-05-12T12:36:49Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Обвал цен на нефть: Россия теряет экспортные доходы
Корреспондент
2025-05-13T16:06:24Z
В Украине изменят правила перерегистрации автомобилей должниками
UAToday
2025-05-13T15:24:26Z
В Украине могут возобновить отключение света летом
UAToday
2025-05-13T15:24:16Z
ЕБРР ухудшил прогноз роста ВВП Украины
Корреспондент
2025-05-13T15:00:50Z
Украина прошла экватор посевной - Шмыгаль
Корреспондент
2025-05-13T10:42:13Z
Какие недостатки имеет план ЕС по прекращению импорта энергоносителей из РФ и что делать Украине
Европейская правда
2025-05-13T10:19:20Z
Курсы доллара и евро упали в обменных пунктах
Корреспондент
2025-05-13T09:57:30Z
В Украине растет инфляция: с июля 2025 могут повысить минимальную зарплату
VGorode
2025-05-13T08:27:34Z
Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне
Корреспондент
2025-05-13T05:06:12Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 13 мая в Украине
UAToday
2025-05-13T04:30:17Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Армия РФ атакует на 11 направлениях - Генштаб
Корреспондент
2025-05-13T15:27:49Z
Двум надзирателям пыточной на Харьковщине сообщили о подозрении
Корреспондент
2025-05-13T14:00:28Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Украине задержали 66 участников наркокартеля
UAToday
2025-05-13T21:11:26Z
Россияне сбросили бомбы на село в Харьковской области: трое погибших
Корреспондент
2025-05-13T15:39:44Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Украине задержали 66 участников наркокартеля
Корреспондент
2025-05-13T15:18:57Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
BMW представила специальную версию внедорожника X7 для Японии
Корреспондент
2025-05-13T16:48:42Z
Audi отзывает около 90 тысяч автомобилей из-за утечки моторного масла
Корреспондент
2025-05-12T16:45:30Z
Руководство Формулы-1 может неожиданно смениться
Корреспондент
2025-05-12T16:30:33Z
Универсальный транспорт: представлен оригинальный автодом-амфибия
Фокус
2025-05-12T09:27:56Z
Уклонистам не оставят ничего: заберут деньги, авто и жилье
Знай
2025-05-12T08:30:18Z
Большой вэн и еще большие возможности: Toyota Proace и Proace Verso тест
Корреспондент
2025-05-12T07:28:37Z
Как правильно действовать, если ваше авто заблокировали на парковке
Comments UA
2025-05-12T05:54:28Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Гороскоп на 14 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-13T15:30:57Z
Гороскоп на среду 14 мая 2025 года
UAToday
2025-05-13T15:24:59Z
США недополучат $12,5 млрд от туризма в 2025 году
Корреспондент
2025-05-13T10:21:37Z
Британец завершил 8-месячный триатлон на Эвересте
Корреспондент
2025-05-13T07:00:22Z
Раки должны довериться тишине, а Скорпионам пора остановиться: астрологический прогноз на рунах на 13 мая 2025 года
TSN
2025-05-13T02:34:59Z
5 самых популярных заправок, которые сделают любой салат вкуснее
TSN
2025-05-12T18:03:48Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z
Лидер Бостона прооперирован после тяжелого повреждения
Корреспондент
2025-05-13T21:18:09Z
Арсенал готов значительно потратиться на приобретение звездного нападающего
Корреспондент
2025-05-13T21:09:01Z
Наполи официально обратился к Шахтеру по трансферу полузащитника
Корреспондент
2025-05-13T20:57:29Z
ПСЖ и Бавария охотятся за самым высокооплачиваемым футболистом Ман Сити
Корреспондент
2025-05-13T20:06:56Z
Легенда сборной Бразилии вернется в ряды "селесао"
Корреспондент
2025-05-13T19:21:13Z
Деку: Задача Барселоны - сохранение состава и поиск новых Рафиньи и Ямаля
Корреспондент
2025-05-13T19:03:38Z
Тренер МЮ из собственного кармана оплатил билеты сотрудникам на финал ЛЕ
Корреспондент
2025-05-13T18:36:10Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Samsung официально представила сверхтонкий Galaxy S25 Edge
Корреспондент
2025-05-13T19:30:54Z
В Германии обнаружены бронзовые урны возрастом более 3 тысяч лет
Корреспондент
2025-05-13T17:18:54Z
Украинский геймер продлил контракт со шведской командой
Корреспондент
2025-05-13T17:09:35Z
Samsung выпустила первый в мире OLED-монитор с частотой обновления 500 Гц
Корреспондент
2025-05-13T17:03:45Z
На Марсе обнаружили структуры, похожие на вафли и соты: ученые предполагают следы старой жизни
UAToday
2025-05-13T15:24:51Z
Есть ли жизнь под ледниковым панцирем Антарктиды: ученые рассказали о новых открытиях
UAToday
2025-05-13T15:24:17Z
Google обновляет свой логотип "G" впервые за 10 лет
Корреспондент
2025-05-12T16:36:14Z
Украинский турнирный оператор объявил о проведении Budapest Major 2025
Корреспондент
2025-05-12T16:24:23Z