MY.UAНовини
Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок
Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок

Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок

До свого релізу Skull and Bones подолала довгий шлях у 10 років переживши кілька перезапусків розробки. Спочатку гра планувалася як доповнення для Assassin’s Creed IV: Black Flag, але поступово концепція змінилася на користь багатокористувацької гри. Після показу остаточного бачення гри важко було знайти людину, якій би подобалася сервісна концепція гри. В останній вагон потягу скепсису до гри застрибнув голова Ubisoft зі словами про АААА-гру з цінником у $70 (у нашому випадку 1299 грн для ПК та 2299 грн для PS5). Та попри усі скандали та роздуті обіцянки зараз розповімо якою насправді вийшла Skull and Bones.

Skull and Bones
1299 грн.

Плюси:

Графіка, бойова механіка, водіння корабля, кількість активностей

Купити в Uplay

Мінуси:

Номінальний основний сюжет, загальна невідшліфованість гри, гучні заяви керівника компанії розробки

Купити в Uplay
7/10
Оцінка ITC.ua

Не Assassin’s Creed

Для початку варто розібратися чим не є Skull and Bones. Це не Assassin’s Creed. І не екшен від третьої особи в якому персонаж бігає, стрибає, б’ється з противниками на шпагах чи тихенько їх вирізає ховаючись в стосі пальмового листя.

Skull and Bones  — гра про корабель. Найближча по тематиці гра це Sea of Thieves від Xbox. Та навіть її концепція відрізняється. Весь базовий ігролад проєкту від Rare побудований на команді з живих гравців та їхньої комунікації.

В Skull and Bones один корабель призначений виключно для одного гравця, а команда корабля, загалом, є функцією яка виконує накази при натисканні на кнопку. Хоча інколи і їх потрібно підгодовувати для відновлення сил. Проте весь успіх залежить виключно від вправності гравця.

Наш довгий шлях до найвеличнішого пірата починається з кораблетрощі, яка наслідком епічної битви з флотом Компанії. Прийшовши до тями на залишках судна, створюємо персонажа у доволі стильному редакторі, після чого нас підбирають виживші члени команди. Пройшовши невеличке навчання базових механік гри, відправляємося зі стартової локації в приблизний регіон Сейшелів та Мальдів з важливим листом для місцевого управлінця.

Звичної сюжетної кампанії гра не має. Але наш підйом ієрархією супроводжується гілкою завдань для Скарлока, головного пірата регіону.

У нього свої справи з місцевими племенами та угрупуваннями. З кожним він намагається знайти власний підхід і авжеж, з найбільшою вигодою для себе.

Що б довести свою вірність спочатку доводиться виконувати роль «хлопчика на побігеньках». З часом піднімаючи репутацію нам доручають серйозніші справи, поступово розкриваючи та навчаючи новим можливостям гри.

Прогрес не зупинити

У світі піратів репутація є мірилом усього. У грі відсутня система загального рівня персонажа, але за усі активності зростає наша репутація як пірата. З кожним новим її рівнем відкривається можливість змайструвати новий корабель та зброю чи обладнання для нього. Але що б змайструвати щось нове, потрібно ще знайти та придбати креслення потрібного устаткування.

Кораблі мають свій окремий рівень. Базовий, яким створюється судно, залежить від його розміру. Встановлюючи нову зброю, захист та устаткування, що дає пасивні бонуси, рівень корабля зростає. А це вже додає очок здоров’я та місткість трюму.

І повірте, збільшеному «багажнику» ви радітимете ледве не більше аніж кільком зайвим ОЗ. Особливо на перших етапах гри виникає непереборне бажання збирати кокос та деревину, обшукувати покинуті та розтрощені кораблі, купувати товари за зниженою ціною в одного племені та перепродувати їх дорожче іншим.

Торгувати звичайно корисно, але якось не по піратські. Можна займатися пошуком скарбів. Для цього потрібно знайти мапу, на якій зображений клаптик суші та підказка де його шукати. Можна спробувати обчистити відомого потужного пірата, як аналог світового боса. На ранніх етапах гри для цього завдання краще покликати інших гравців.

Також є можливість вполювати акулу, крокодила чи навіть бегемота. Це навіть можна зробити гарматою з великого корабля, але з вбитого таким чином звіра шкіра буде не найкращої якості, тому краще взяти маленький човник та озброїтися списом.

Основним джерелом репутації та ресурсів є контракти. Вони по суті виступають другорядними квестами. Контракти можуть бути абсолютно різними: від збору продуктів для забезпечення діяльності бази до вистеження та вбивства зрадників якогось племені. Окрім грошової та репутаційної подяки, нас винагородять косметичними предметами, ресурсами, кресленнями чи будь-чим іншим, що має цінність у грі.

Після досягнення певного рівня репутації відкриваються Розслідування. Ця активність починається з підслуховування розмови про якусь подію чи особу. Після чого шукаючи та співставляючи підказки просуваємося історією в кінці якої чекає винагорода.

На пізніх етапах гри відкриється Контрабанда. Це окремий великий режим, в якому ми прямо конкуруємо з іншими гравцями. Для окремих задач в цьому режимі навіть не працює швидке переміщення. Тобто контрабанду з одного кінця мапи в інший потрібно доставляти особисто. А що б не нудьгувати на нас можуть напасти, у тому числі інші гравці.

У Skull and Bones гарний фоторежим

PvP в Skull and Bones базово опціональний. Це, на мій погляд, правильне рішення, адже не всі люблять сутички з іншими гравця. Для PvP є окремі активності до яких можна миттєво приєднатися за оповіщенням на екрані.

Наприклад, полювання за скарбами. У одного гравця опиняється мапа з місцем розташуванням скарбів, інші гравці повинні заволодіти мапою. Хто перший знайде скарб, той молодець. При цьому всі учасники перегонів позначаються на мапі та можуть вільно нападати один на одного.

З кооперативними активностями така сама схема. За оповіщенням долучаємося до спільного подолання місії. Також усю гру можна грати в класичному кооперативі без додаткових умовностей.

Попри наче стандартні для жанру активності гра може й дивувати. Наприклад, неочікуваною зустріччю з левіафаном.

Грабувати торгові або навіть військові судна теж праведне діло, та навіть грабежі фортів вітаються. Але до цього заняття краще підготуватися, бо швидкий набіг на поодинокі торгові судна можуть перетворитися у бійню на 4-6 кораблів.

На абордаж

Бойова система проста базово, але має чималу кількість нюансів. Кораблі поділяються на класи відповідно до їх особливостей: танк, підтримка та нанесення пошкоджень. Зброя по периметру судна розподілені на сектори: борти, ніс та корма. Гармати мають невеликий кут огляд, що насправді потрібно використовувати під час бою. Відстрілявшись з бортової зброї, змінивши швидко кут вже можна дати залп з носової частини корабля. І так по колу.

Гармати є різних типів та з різними властивостями. Одні стріляють далеко, інші мають велику зону ураження, а треті взагалі вибухові й легко підпалять вороже судно. Кожна гармата стріляє окремо, що дає змогу краще контролювати їх перезаряджання та вести прицільний вогонь. А він тут потрібний, бо противники мають слабкі місця, ураження яких позбавляє їх певного функціонала та навіть бойових можливостей.

Бої в Skull and Bones динамічні, й якщо противник старший за рівнем, доводиться постійно маневрувати, збільшувати та зменшувати швидкість, вицілювати слабкі місця.

Якщо загинути, то весь не базовий вантаж залишається на місці смерті. За невелику плату можна відродитися одразу ж морі неподалік місця катастрофи, ніби як відремонтувавши корабель. При цьому максимальне здоров’я трішки зменшиться. З кожним разом корабель відновлюватиметься все менше й це зображуватиметься навіть у його зовнішньому вигляді. Якщо ж померти в останній раз, то відновимося вже на найближчому причалі й інколи по покинутий вантаж доведеться чимало плисти.

Щодо порівняння з Black Flag, яке лунає на кожному кроці, то як я згадував на початку, Skull and Bones — гра іншого жанру з іншими акцентами. Деякі механіки, які присутні в Assassin’s Creed IV, будуть лише дратувати у Skull and Bones. В тому числі абордаж з повноцінною бойовою системою. Сам по собі він є необов’язковим, але дає бонусну здобич, тож особливо на початкових етапах гри краще ним не нехтувати.

У мене бували випадки коли я брав на абордаж трьох противників поспіль з різницею у кілька секунд. І було дуже важливо робити це швидко, поки інший корабель не викликає підмогу чи не розвернеться для кількох залпів у мій бік. Розтягувати рутинну діяльність, чим є абордаж, тільки призведе до зайвого дратування через кілька годин грання та бажанням банального знищення кораблів противників.

Щодо бойової системи персонажа, то робити її тільки для абордажу безглуздо. Бо це місяці роботи, яку гравці будуть пропускати. А якщо розкривати її повноцінними бойовими завданнями, вилазками тощо, то це вже відволікатиме від кораблів та зробить гру перевантаженою механіками. Ми ж не занижуємо оцінку NFS за те, що в ній не можна вийти з авто та прогулятися містом, як в GTA, чи наваляти стусанами противнику після програного заїзду.

Але якщо ігролад цих ігор по концепції та акцентах знаходиться на різних полюсах, то сюжетну складову справді можна порівняти. І в Skull and Bones хотілося б бачити оповідь у більш традиційній формі. Хай би навіть вона була лінійною, але з хорошою постановкою, катсценами та сюжетними поворотами зі зрадою та неочікуваними союзниками. Ігор про романтизоване піратство, та й піратство загалом, не так вже й багато, а сюжетних ще менше.

Найбільше дратування викликають дрібні незручності. Наприклад, що б просто відновити корабель після кількох трощ, потрібно спочатку висадитися на берег, потім повернутися назад на корабель, і тільки тоді з’явиться меню, в якому будуть функції ремонту, розподілення вантажу та іншого. Було б добре одразу пришвартуватися тільки для ремонту та кастомізації, без висадки на берег.

Ще одна дратівлива дрібничка — при зміні корабля гра дає на вибір лише два варіанти, що робити з вантажем, це перемістити все на новий корабель або у сховок. І коли ми міняємо велике судно на ще більше, це не становить проблем. Але коли нам потрібна маленька шхуна, що б дістатися важкодоступних місць, то тут вже виникають проблеми. Зручніше було б лишати весь вантаж окремо для кожного корабля. Але як я розумію, технічно трюм це єдиний простір для всіх кораблів, величина якого залежить від обраного судна.

Загалом користувацький досвід позитивний. Будь-який предмет, який потребує ресурси для створення можна закріпити, як завдання, що б моніторити, що саме необхідно, в якій кількості та навіть де його шукати.

Для розділення стосу великої кількості ресурсу чи товару не потрібно чекати з затисненою кнопкою поки лічильник прокрутить сотню чи другу кіл до потрібної кількості. Тут все працює, як тризначний кодовий замок. Тобто обирати потрібно від 0 до 9, що сильно спрощує всю процедуру. Щобільше, натисканням однієї кнопки можна обрати між мінімальним та максимальним числом предметів. І таких позитивних дрібничок насправді у грі багато.

Після виробничого пекла та кількох перезапусків концепції Skull and Bones вийшла непоганою грою для любителів піратської тематики. Багато в чому вона стала жертвою обіцянок студії, які спричинили завищені очікування гравців та їх прискіпливіше ставлення ледве не до кожного елементу гри. Але й реальних проблем вистачає, як загальна невідшліфованість гри, а деякі рутинні моменти, як ремонт судна в порту, могли б бути реалізовані з меншою кількістю дій.

Гра має цілу 8-годинну демоверсію. Цього часу більше ніж достатньо щоб визначитися чи подобається вам гра, та чи вартує вона своїх 1300 грн на ПК чи 2300 на консолі.

Висновок:

Skull and Bones має неспішний загальний темп гри зі збором ресурсів, доставкою товарів та пошуком скарбів. Але з динамічними боями, грабежами фортів та загалом чималою різноманітністю активностей. Гра не вивалює на гравця одразу усі свої механіки та можливості, що з одного боку є плюсом, а з іншого — по перших годин може скластися враження, що у грі окрім збору жита та виконання контрактів більше нічого немає.

Купити в Uplay
Теги за темою
Ігри
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Это самая богатая страна Европы: здесь средняя зарплата в 200 000 гривен в месяц
Comments UA
2025-07-09T13:57:56Z
Кондиционеры в поездах "Укрзалізниці" включают по особой схеме: что важно знать перед поездкой
Telegraf
2025-07-09T13:54:39Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Достали паразита из века: в Запорожье обнаружили случай дирофиляриоза – что это и как уберечься
VGorode
2025-07-09T13:57:09Z
Частота дефекации влияет на здоровье: исследование выявило опасные крайности
TSN
2025-07-09T13:18:12Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Сколько минут нужно ходить на неделю, чтобы продлить жизнь на 7 лет
TSN
2025-07-07T14:33:01Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
"Мы уже в состоянии геноцида" - Василий Шкляр о войне, потерях и безразличии Запада
Апостроф
2025-07-09T13:57:24Z
"Наш Формат" оценил ущерб от удара РФ по складу книжного издательства – до $100 тыс
Апостроф
2025-07-09T13:57:19Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Зеленский отреагировал на самую большую атаку России по Украине за всю войну: что показал Путин
Comments UA
2025-07-09T07:27:47Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Бойцы Третьей штурмовой впервые в истории взяли в плен россиян с помощью дронов и роботов
Комсомольская правда
2025-07-09T14:00:18Z
Планировал вывезти 565 сосен: экс-чиновник ОВА Киевщины пойдет под суд
Апостроф
2025-07-09T13:54:59Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Bloomberg: США вчетверо увеличили закупки ракет для комплексов Patriot
Апостроф
2025-07-09T13:58:24Z
Как вернуться из СОЧ по упрощенной процедуре - разъяснение Минобороны
TSN
2025-07-09T13:51:43Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Какие дни рождения нельзя отмечать и почему: приметы, запреты и объяснения
Comments UA
2025-07-08T21:12:53Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Рейтинг кинопремьер: что смотреть в кинотеатрах с 10 по 17 июля
VGorode
2025-07-09T11:36:36Z
Президент выразил соболезнования в связи со смертью композитора Поклада
Корреспондент
2025-07-09T11:12:55Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Объятия, поцелуи и внимание: какое поведение перед вашим выходом заставляет собачку паниковать
Знай
2025-07-09T13:51:49Z
Как быстро избавиться от косточек в вишнях: два лучших способа
TSN
2025-07-09T13:51:08Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
От удара молнии загорелся Дом Молитвы в Хмельницкой области: возник масштабный пожар
TSN
2025-07-09T13:51:02Z
В Киеве водитель покусал полицейских во время проверки документов
Comments UA
2025-07-09T13:18:50Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
В Киевской области повреждены дома, есть раненые
Корреспондент
2025-07-06T08:09:57Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Ред Булл уволил своего многолетнего руководителя
Корреспондент
2025-07-09T10:54:05Z
Растет спрос украинцев на электромобили: в июне было приобретено рекодное количество новых авто
Gazeta UA
2025-07-09T02:12:30Z
Безпілотний автобус Karsan виїде на вулиці Парижа
AutoCentre
2025-07-08T20:00:00Z
На дорогах появились авто с загадочными номерами: что нужно знать водителям
Хвиля
2025-07-08T19:51:16Z
У Porsche упали глобальные продажи, особенно сильно в Китае
Корреспондент
2025-07-08T17:12:57Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Официально: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl выйдет на PlayStation 5 в конце 2025 года
GameMag
2025-07-09T13:34:50Z
Эксперт: Гейб Ньюэлл приучил ПК-геймеров скупать игры, которые они даже никогда не запустят — в этом уникальность Steam
GameMag
2025-07-09T13:19:45Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Рома присмотрела нападающего в английском чемпионате, хочет его арендовать
Корреспондент
2025-07-09T13:15:42Z
ПСЖ - "Реал": онлайн-трансляция полуфинала КЧМ-2025
Telegraf
2025-07-09T11:54:12Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Паркер предсказал результат поединка Итаума - Уайт
Корреспондент
2025-07-09T11:45:55Z
Ливерпуль договорился о контракте с новым форвардом
Корреспондент
2025-07-09T11:33:53Z