MY.UAНовини
Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок
Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок

Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок

До свого релізу Skull and Bones подолала довгий шлях у 10 років переживши кілька перезапусків розробки. Спочатку гра планувалася як доповнення для Assassin’s Creed IV: Black Flag, але поступово концепція змінилася на користь багатокористувацької гри. Після показу остаточного бачення гри важко було знайти людину, якій би подобалася сервісна концепція гри. В останній вагон потягу скепсису до гри застрибнув голова Ubisoft зі словами про АААА-гру з цінником у $70 (у нашому випадку 1299 грн для ПК та 2299 грн для PS5). Та попри усі скандали та роздуті обіцянки зараз розповімо якою насправді вийшла Skull and Bones.

Skull and Bones
1299 грн.

Плюси:

Графіка, бойова механіка, водіння корабля, кількість активностей

Купити в Uplay

Мінуси:

Номінальний основний сюжет, загальна невідшліфованість гри, гучні заяви керівника компанії розробки

Купити в Uplay
7/10
Оцінка ITC.ua

Не Assassin’s Creed

Для початку варто розібратися чим не є Skull and Bones. Це не Assassin’s Creed. І не екшен від третьої особи в якому персонаж бігає, стрибає, б’ється з противниками на шпагах чи тихенько їх вирізає ховаючись в стосі пальмового листя.

Skull and Bones  — гра про корабель. Найближча по тематиці гра це Sea of Thieves від Xbox. Та навіть її концепція відрізняється. Весь базовий ігролад проєкту від Rare побудований на команді з живих гравців та їхньої комунікації.

В Skull and Bones один корабель призначений виключно для одного гравця, а команда корабля, загалом, є функцією яка виконує накази при натисканні на кнопку. Хоча інколи і їх потрібно підгодовувати для відновлення сил. Проте весь успіх залежить виключно від вправності гравця.

Наш довгий шлях до найвеличнішого пірата починається з кораблетрощі, яка наслідком епічної битви з флотом Компанії. Прийшовши до тями на залишках судна, створюємо персонажа у доволі стильному редакторі, після чого нас підбирають виживші члени команди. Пройшовши невеличке навчання базових механік гри, відправляємося зі стартової локації в приблизний регіон Сейшелів та Мальдів з важливим листом для місцевого управлінця.

Звичної сюжетної кампанії гра не має. Але наш підйом ієрархією супроводжується гілкою завдань для Скарлока, головного пірата регіону.

У нього свої справи з місцевими племенами та угрупуваннями. З кожним він намагається знайти власний підхід і авжеж, з найбільшою вигодою для себе.

Що б довести свою вірність спочатку доводиться виконувати роль «хлопчика на побігеньках». З часом піднімаючи репутацію нам доручають серйозніші справи, поступово розкриваючи та навчаючи новим можливостям гри.

Прогрес не зупинити

У світі піратів репутація є мірилом усього. У грі відсутня система загального рівня персонажа, але за усі активності зростає наша репутація як пірата. З кожним новим її рівнем відкривається можливість змайструвати новий корабель та зброю чи обладнання для нього. Але що б змайструвати щось нове, потрібно ще знайти та придбати креслення потрібного устаткування.

Кораблі мають свій окремий рівень. Базовий, яким створюється судно, залежить від його розміру. Встановлюючи нову зброю, захист та устаткування, що дає пасивні бонуси, рівень корабля зростає. А це вже додає очок здоров’я та місткість трюму.

І повірте, збільшеному «багажнику» ви радітимете ледве не більше аніж кільком зайвим ОЗ. Особливо на перших етапах гри виникає непереборне бажання збирати кокос та деревину, обшукувати покинуті та розтрощені кораблі, купувати товари за зниженою ціною в одного племені та перепродувати їх дорожче іншим.

Торгувати звичайно корисно, але якось не по піратські. Можна займатися пошуком скарбів. Для цього потрібно знайти мапу, на якій зображений клаптик суші та підказка де його шукати. Можна спробувати обчистити відомого потужного пірата, як аналог світового боса. На ранніх етапах гри для цього завдання краще покликати інших гравців.

Також є можливість вполювати акулу, крокодила чи навіть бегемота. Це навіть можна зробити гарматою з великого корабля, але з вбитого таким чином звіра шкіра буде не найкращої якості, тому краще взяти маленький човник та озброїтися списом.

Основним джерелом репутації та ресурсів є контракти. Вони по суті виступають другорядними квестами. Контракти можуть бути абсолютно різними: від збору продуктів для забезпечення діяльності бази до вистеження та вбивства зрадників якогось племені. Окрім грошової та репутаційної подяки, нас винагородять косметичними предметами, ресурсами, кресленнями чи будь-чим іншим, що має цінність у грі.

Після досягнення певного рівня репутації відкриваються Розслідування. Ця активність починається з підслуховування розмови про якусь подію чи особу. Після чого шукаючи та співставляючи підказки просуваємося історією в кінці якої чекає винагорода.

На пізніх етапах гри відкриється Контрабанда. Це окремий великий режим, в якому ми прямо конкуруємо з іншими гравцями. Для окремих задач в цьому режимі навіть не працює швидке переміщення. Тобто контрабанду з одного кінця мапи в інший потрібно доставляти особисто. А що б не нудьгувати на нас можуть напасти, у тому числі інші гравці.

У Skull and Bones гарний фоторежим

PvP в Skull and Bones базово опціональний. Це, на мій погляд, правильне рішення, адже не всі люблять сутички з іншими гравця. Для PvP є окремі активності до яких можна миттєво приєднатися за оповіщенням на екрані.

Наприклад, полювання за скарбами. У одного гравця опиняється мапа з місцем розташуванням скарбів, інші гравці повинні заволодіти мапою. Хто перший знайде скарб, той молодець. При цьому всі учасники перегонів позначаються на мапі та можуть вільно нападати один на одного.

З кооперативними активностями така сама схема. За оповіщенням долучаємося до спільного подолання місії. Також усю гру можна грати в класичному кооперативі без додаткових умовностей.

Попри наче стандартні для жанру активності гра може й дивувати. Наприклад, неочікуваною зустріччю з левіафаном.

Грабувати торгові або навіть військові судна теж праведне діло, та навіть грабежі фортів вітаються. Але до цього заняття краще підготуватися, бо швидкий набіг на поодинокі торгові судна можуть перетворитися у бійню на 4-6 кораблів.

На абордаж

Бойова система проста базово, але має чималу кількість нюансів. Кораблі поділяються на класи відповідно до їх особливостей: танк, підтримка та нанесення пошкоджень. Зброя по периметру судна розподілені на сектори: борти, ніс та корма. Гармати мають невеликий кут огляд, що насправді потрібно використовувати під час бою. Відстрілявшись з бортової зброї, змінивши швидко кут вже можна дати залп з носової частини корабля. І так по колу.

Гармати є різних типів та з різними властивостями. Одні стріляють далеко, інші мають велику зону ураження, а треті взагалі вибухові й легко підпалять вороже судно. Кожна гармата стріляє окремо, що дає змогу краще контролювати їх перезаряджання та вести прицільний вогонь. А він тут потрібний, бо противники мають слабкі місця, ураження яких позбавляє їх певного функціонала та навіть бойових можливостей.

Бої в Skull and Bones динамічні, й якщо противник старший за рівнем, доводиться постійно маневрувати, збільшувати та зменшувати швидкість, вицілювати слабкі місця.

Якщо загинути, то весь не базовий вантаж залишається на місці смерті. За невелику плату можна відродитися одразу ж морі неподалік місця катастрофи, ніби як відремонтувавши корабель. При цьому максимальне здоров’я трішки зменшиться. З кожним разом корабель відновлюватиметься все менше й це зображуватиметься навіть у його зовнішньому вигляді. Якщо ж померти в останній раз, то відновимося вже на найближчому причалі й інколи по покинутий вантаж доведеться чимало плисти.

Щодо порівняння з Black Flag, яке лунає на кожному кроці, то як я згадував на початку, Skull and Bones — гра іншого жанру з іншими акцентами. Деякі механіки, які присутні в Assassin’s Creed IV, будуть лише дратувати у Skull and Bones. В тому числі абордаж з повноцінною бойовою системою. Сам по собі він є необов’язковим, але дає бонусну здобич, тож особливо на початкових етапах гри краще ним не нехтувати.

У мене бували випадки коли я брав на абордаж трьох противників поспіль з різницею у кілька секунд. І було дуже важливо робити це швидко, поки інший корабель не викликає підмогу чи не розвернеться для кількох залпів у мій бік. Розтягувати рутинну діяльність, чим є абордаж, тільки призведе до зайвого дратування через кілька годин грання та бажанням банального знищення кораблів противників.

Щодо бойової системи персонажа, то робити її тільки для абордажу безглуздо. Бо це місяці роботи, яку гравці будуть пропускати. А якщо розкривати її повноцінними бойовими завданнями, вилазками тощо, то це вже відволікатиме від кораблів та зробить гру перевантаженою механіками. Ми ж не занижуємо оцінку NFS за те, що в ній не можна вийти з авто та прогулятися містом, як в GTA, чи наваляти стусанами противнику після програного заїзду.

Але якщо ігролад цих ігор по концепції та акцентах знаходиться на різних полюсах, то сюжетну складову справді можна порівняти. І в Skull and Bones хотілося б бачити оповідь у більш традиційній формі. Хай би навіть вона була лінійною, але з хорошою постановкою, катсценами та сюжетними поворотами зі зрадою та неочікуваними союзниками. Ігор про романтизоване піратство, та й піратство загалом, не так вже й багато, а сюжетних ще менше.

Найбільше дратування викликають дрібні незручності. Наприклад, що б просто відновити корабель після кількох трощ, потрібно спочатку висадитися на берег, потім повернутися назад на корабель, і тільки тоді з’явиться меню, в якому будуть функції ремонту, розподілення вантажу та іншого. Було б добре одразу пришвартуватися тільки для ремонту та кастомізації, без висадки на берег.

Ще одна дратівлива дрібничка — при зміні корабля гра дає на вибір лише два варіанти, що робити з вантажем, це перемістити все на новий корабель або у сховок. І коли ми міняємо велике судно на ще більше, це не становить проблем. Але коли нам потрібна маленька шхуна, що б дістатися важкодоступних місць, то тут вже виникають проблеми. Зручніше було б лишати весь вантаж окремо для кожного корабля. Але як я розумію, технічно трюм це єдиний простір для всіх кораблів, величина якого залежить від обраного судна.

Загалом користувацький досвід позитивний. Будь-який предмет, який потребує ресурси для створення можна закріпити, як завдання, що б моніторити, що саме необхідно, в якій кількості та навіть де його шукати.

Для розділення стосу великої кількості ресурсу чи товару не потрібно чекати з затисненою кнопкою поки лічильник прокрутить сотню чи другу кіл до потрібної кількості. Тут все працює, як тризначний кодовий замок. Тобто обирати потрібно від 0 до 9, що сильно спрощує всю процедуру. Щобільше, натисканням однієї кнопки можна обрати між мінімальним та максимальним числом предметів. І таких позитивних дрібничок насправді у грі багато.

Після виробничого пекла та кількох перезапусків концепції Skull and Bones вийшла непоганою грою для любителів піратської тематики. Багато в чому вона стала жертвою обіцянок студії, які спричинили завищені очікування гравців та їх прискіпливіше ставлення ледве не до кожного елементу гри. Але й реальних проблем вистачає, як загальна невідшліфованість гри, а деякі рутинні моменти, як ремонт судна в порту, могли б бути реалізовані з меншою кількістю дій.

Гра має цілу 8-годинну демоверсію. Цього часу більше ніж достатньо щоб визначитися чи подобається вам гра, та чи вартує вона своїх 1300 грн на ПК чи 2300 на консолі.

Висновок:

Skull and Bones має неспішний загальний темп гри зі збором ресурсів, доставкою товарів та пошуком скарбів. Але з динамічними боями, грабежами фортів та загалом чималою різноманітністю активностей. Гра не вивалює на гравця одразу усі свої механіки та можливості, що з одного боку є плюсом, а з іншого — по перших годин може скластися враження, що у грі окрім збору жита та виконання контрактів більше нічого немає.

Купити в Uplay
Теги за темою
Ігри
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Вибори у США. Чому Гарріс випереджає Трампа у зборі коштів?
ГЛАВКОМ NET
2024-09-23T07:27:43Z
Кремль кидає моряків гинути в Україну, а флот РФ розвалюється на очах - Forbes
GlavRed
2024-09-23T07:27:34Z
Трамп зізнався, чи балотуватиметься у 2028 році, якщо програє вибори у листопаді
24tv
2024-09-23T07:26:31Z
Зеленський у США провів зустріч із губернатором та сенатором Пенсильванії
УкраинФорм
2024-09-23T07:24:58Z
Мобілізація з 20 років: в Генштабі відповіли, чи є в цьому потреба
Политека
2024-09-23T07:21:43Z
Путін шукає альтернативу ядерним погрозам, – The Washington Post
ГЛАВКОМ NET
2024-09-23T07:18:46Z
Ізраїль готує наземне вторгнення до Лівану та створення буферної зони – The Economist
ГЛАВКОМ NET
2024-09-23T07:15:10Z
У Бундестазі прогнозують розвал урядової коаліції ще до кінця року
Европейская правда
2024-09-23T07:11:51Z
Макрон зробив резонансну заяву про перегляд відносин з Росією
ГЛАВКОМ NET
2024-09-23T07:07:27Z
"Мілан" на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Інтером" у напруженому матчі Серії А
TSN
2024-09-23T07:24:33Z
Баскетбольний клуб БІПА зможе повернутися до Суперліги вже наступного року
УкраинФорм
2024-09-23T07:20:57Z
Інтер — Мілан 1:2 Відео голів та огляд матчу Серії А
Football.ua
2024-09-23T07:17:51Z
Перша ліга: нестримний «Агробізнес» і вольовий ФК ЮКСА
УкраинФорм
2024-09-23T07:01:27Z
"Важливий результат": Довбик оцінив перемогу Роми у грі, в якій його визнали найкращим гравцем
24tv
2024-09-23T07:00:09Z
Жіноча Ліга чемпіонів УЄФА: «Ворскла» поступилася у першій грі «Селтіку»
УкраинФорм
2024-09-23T06:51:28Z
Долганський: Один гол міг вирішити все в матчі проти Кривбасу
Football.ua
2024-09-23T06:36:40Z
Довбик відзначився голом та результативним пасом у грі за «Рому»
УкраинФорм
2024-09-23T06:36:12Z
Соса: Попереду в Кривбасу велика робота над помилками
Football.ua
2024-09-23T06:16:31Z
Які трендові кольори волосся для жінок за 40: омолоджують і роблять образ бездоганним
TSN
2024-09-13T17:42:40Z
Тіна Кароль обрана музичною продюсеркою Нацвідбору на "Євробачення-2025"
TSN
2024-09-13T13:15:00Z
"Живемо вже майже три роки": Алан Бадоєв возз'єднався з Ольгою Навроцькою
GlavRed
2024-09-23T07:27:40Z
На благодійному фестивалі у Салоніках представили український стенд
УкраинФорм
2024-09-23T07:20:24Z
Анна Саліванчук висловилась про особисте життя після розлучення та чи перебуває вона в стосунках
TSN
2024-09-23T07:18:51Z
Учасник гурту АВВА Бьорн Ульвеус одружився втретє і показав кадри з весілля
Комсомольская правда
2024-09-23T07:17:34Z
79-річний лідер гурту ABBA одружився: перші весільні фото музиканта
24tv
2024-09-23T07:00:55Z
66-річна Мадонна засвітилася в обіймах 26-річного чоловіка-супермоделі
Фокус
2024-09-23T06:42:27Z
Зірка "Сватів" Анна Кошмал вдруге стане мамою
Комсомольская правда
2024-09-23T06:39:31Z
Залили і забули: чим прибрати запах у вуличному туалеті
GlavRed
2024-09-23T07:27:42Z
Знаки зодіаку, яким відкриті шляхи в інші реальності: їх називають людьми "нового часу"
TSN
2024-09-23T07:18:57Z
У Великій Британії затоплене приморське село приховує трагічну історію
Фокус
2024-09-23T07:12:25Z
Зробіть акцент на собі. Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 23 вересня 2024 року
Фокус
2024-09-23T07:06:24Z
Кетчуп на зиму: рецепт від екс-судді головного кулінарного шоу країни
Политека
2024-09-23T07:01:50Z
Астрологи назвали знаки зодіаку, які не можуть бути самотніми
24tv
2024-09-23T06:15:53Z
Навіть не треба окропу: як за секунди почистити помідори від шкірки
24tv
2024-09-23T05:39:20Z
Врятувати стосунки може одне слово
Знай
2024-09-23T03:51:59Z
Леви – сидіть удома, Раки – виходьте до людей: гороскоп на тиждень 23 – 29 вересня для чоловіків
24tv
2024-09-23T03:33:37Z
Викликають запалення: 8 продуктів, які можуть бути причиною болю в спині
Фокус
2024-09-23T07:00:40Z
Кардіо чи силові: які тренування допоможуть ефективніше прибрати жир на животі
Фокус
2024-09-23T06:30:23Z
Низькоферментована дієта набирає популярності: що це таке
Знай
2024-09-23T05:51:57Z
Чи може алергія перерости в астму
24tv
2024-09-23T05:09:40Z
Сомнолог Костянтин Зуєв - про проблеми зі сном під час війни: антидепресанти можуть не допомогти
Комсомольская правда
2024-09-23T05:04:59Z
Чому кілька крапель води змінять ваш досвід вживання бурбона
24tv
2024-09-22T19:03:49Z
Ліки проти діабету можуть захистити від деменції
Portaltele
2024-09-22T16:10:00Z
З якими хворобами визнають непридатним до служби та не мобілізують: повний перелік
24tv
2024-09-22T15:54:18Z
Бруд та запах зникнуть з пральної машини: як її швидко почистити
24tv
2024-09-22T15:06:03Z
Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла, пошкоджені 13 багатоповерхівок
TSN
2024-09-23T07:26:24Z
Столичні оперативники затримали наркозбувачку, у якої вилучили гранати та набої
Украина Криминальная
2024-09-23T07:24:54Z
Масована стрілянина у США: четверо загиблих, багато поранених
TSN
2024-09-23T07:18:20Z
"Це жах, у голові осколки скла": жителі Запоріжжя розповіли про пережиту атаку
TSN
2024-09-23T07:18:10Z
7 років за ґратами проведуть двоє киян за пограбування свого знайомого
Украина Криминальная
2024-09-23T06:57:44Z
Чекаючи на вирок суду за крадіжку і шахрайство, жителька Ізмаїла знову ошукала громадян
Украина Криминальная
2024-09-23T06:42:44Z
Начальниця відділення пошти привласнила понад 128 тис грн: деталі справи
Политека
2024-09-23T06:33:22Z
Чоловік віддав інтернет-шахраям 200 тисяч гривень
InternetUA
2024-09-23T06:28:27Z
В Ужгороді затримали чоловіка, який підірвав гранату біля житлового будинку
УкраинФорм
2024-09-23T06:15:26Z
Прикордонники попередили українців про можливі труднощі з перетином польського кордону
ГЛАВКОМ NET
2024-09-13T15:49:31Z
Ціна Курської операції: українські військові розповіли, чи вартий наступ важких зусиль
TSN
2024-09-13T17:42:32Z
Знищення арсеналу в Торопці скоротить війну: керівник ЦПД розповів про успіх ЗСУ
GlavRed
2024-09-23T07:27:03Z
РФ атакувала Україну авіаракетами та "Шахедами": перші подробиці
TSN
2024-09-23T07:18:36Z
Епічне 58-сторінкове викриття жінки про зради бойфренда з 300 коханками коштувало йому роботи
TSN
2024-09-23T07:18:35Z
Яке завтра, 24 вересня, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
TSN
2024-09-23T07:18:08Z
Заборона Московської церкви. Хроніка контратаки
ГЛАВКОМ NET
2024-09-23T07:09:22Z
У Римі урочисто відкрили Український дім
УкраинФорм
2024-09-23T06:57:58Z
Під Києвом свині тероризують село: місцеві мешканці готуються йти до суду
Фокус
2024-09-23T06:57:28Z
Гороскоп на завтра 24 вересня: Скорпіонам - важливий дзвінок, Володіям - вигорання
GlavRed
2024-09-23T07:27:25Z
Українські десантники відбили масований штурм росіян на Донеччині
ZN UA
2024-09-23T07:27:22Z
Синоптики обіцяють Україні цього тижня аномальне тепло
Комсомольская правда
2024-09-23T07:18:57Z
Покровський та Курахівський напрямки - найгарячіші, на фронті за добу було 162 бої
УкраинФорм
2024-09-23T07:18:17Z
Краще закрити вікна: у Києві погіршився стан повітря
ГЛАВКОМ NET
2024-09-23T07:18:00Z
Київ знову в десятці міст світу за забрудненістю
24tv
2024-09-23T07:06:47Z
У Києві високий рівень забрудненості повітря: у якому районі найгірше
Фокус
2024-09-23T07:06:42Z
У Києві знову фіксують погіршення якості повітря
УкраинФорм
2024-09-23T07:06:28Z
Українські десантники прорвали ще одну ділянку кордону РФ у Курській області
УкраинФорм
2024-09-23T07:05:14Z
BAIC Motor офіційно оголошує про зміну логотипа
Portaltele
2024-09-23T07:17:25Z
24-річний BMW M5 майже без пробігу оцінили у 280 тисяч доларів
AutoCentre
2024-09-23T07:11:17Z
Неправильно запаркувався: у США епічно покарали водія
24tv
2024-09-23T07:06:50Z
Представлено екстремальний тюнінг нового Duster 2024
ЗаРулем
2024-09-23T06:45:28Z
Водневий Hyundai Nexo готується до зміни покоління
AutoCentre
2024-09-23T06:07:25Z
Огляд Toyota Auris 2007-2012 р. Головне, щоб не робот?
AutoCentre
2024-09-22T19:28:49Z
Бійці ЗСУ затрофеїли рідкісний російський бронеавтомобіль
AutoCentre
2024-09-22T17:27:36Z
Хтось покинув електричний Hummer просто на бездоріжжі, коли в машини зламалась підвіска
24tv
2024-09-22T14:03:45Z
«Формула-1». Британець Норріс виграв Гран-прі Сінгапуру
УкраинФорм
2024-09-22T14:01:22Z
Зима скоро: чи захищена енергосистема України
24tv
2024-09-23T07:27:57Z
Apple розширює виробництво iPhone 16 до Бразилії прагнучи подолати залежність від Китаю
24tv
2024-09-23T07:27:16Z
В Україні свинарі працюють з мінімальною рентабельністю
AgroNews
2024-09-23T07:11:58Z
На кіло "накинули" 23 грн: супермаркети змінили цінники цибулі, моркви та капусти
Знай
2024-09-23T07:07:02Z
Наслідки путінської мобілізації: російська залізниця почала наймати працівників з Африки
24tv
2024-09-23T07:06:26Z
Курси валют як виросли, так і опустилися за вихідні
24tv
2024-09-23T07:06:01Z
Нафта дорожчає на тлі загострення конфлікту на Близькому Сході
УкраинФорм
2024-09-23T07:05:46Z
Правила реєстрації торговельних марок в Україні адаптували до вимог ЄС
AgroPortal
2024-09-23T07:00:28Z
Скільки коштує рік стажу в 2024 році
24tv
2024-09-23T06:45:55Z
Повне відключення чи обов'язковий контент: як соцмережі впливають на нас у відпустці
24tv
2024-09-23T07:27:01Z
Унікальна камера нічного бачення створена за допомогою котячого ока
InternetUA
2024-09-23T07:26:14Z
Над Землею можна буде побачити два Місяці: скільки триватиме унікальне явище
TSN
2024-09-23T07:18:41Z
Всі нові iPhone 16 порівняли зі старими за автономністю
InternetUA
2024-09-23T07:06:09Z
Apple знову знижує продуктивність iPhone у iOS 18 — як сім років тому
ITC
2024-09-23T07:02:03Z
SpaceX запустить за два роки п'ять безпілотних кораблів Starship на Марс - Маск
УкраинФорм
2024-09-23T07:01:16Z
Розбір iPhone 16 розкрив спрощену систему заміни акумуляторів
InternetUA
2024-09-23T06:52:50Z
На калькуляторі Texas Instruments TI-84 запустили ChatGPT
InternetUA
2024-09-23T06:37:46Z
Маск відмовляється від своєї боротьби з бразильськими суддями за відновлення X
InternetUA
2024-09-23T06:31:21Z