MY.UAНовини
Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок
Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок

Огляд Skull and Bones. Жертва великих обіцянок

До свого релізу Skull and Bones подолала довгий шлях у 10 років переживши кілька перезапусків розробки. Спочатку гра планувалася як доповнення для Assassin’s Creed IV: Black Flag, але поступово концепція змінилася на користь багатокористувацької гри. Після показу остаточного бачення гри важко було знайти людину, якій би подобалася сервісна концепція гри. В останній вагон потягу скепсису до гри застрибнув голова Ubisoft зі словами про АААА-гру з цінником у $70 (у нашому випадку 1299 грн для ПК та 2299 грн для PS5). Та попри усі скандали та роздуті обіцянки зараз розповімо якою насправді вийшла Skull and Bones.

Skull and Bones
1299 грн.

Плюси:

Графіка, бойова механіка, водіння корабля, кількість активностей

Купити в Uplay

Мінуси:

Номінальний основний сюжет, загальна невідшліфованість гри, гучні заяви керівника компанії розробки

Купити в Uplay
7/10
Оцінка ITC.ua

Не Assassin’s Creed

Для початку варто розібратися чим не є Skull and Bones. Це не Assassin’s Creed. І не екшен від третьої особи в якому персонаж бігає, стрибає, б’ється з противниками на шпагах чи тихенько їх вирізає ховаючись в стосі пальмового листя.

Skull and Bones  — гра про корабель. Найближча по тематиці гра це Sea of Thieves від Xbox. Та навіть її концепція відрізняється. Весь базовий ігролад проєкту від Rare побудований на команді з живих гравців та їхньої комунікації.

В Skull and Bones один корабель призначений виключно для одного гравця, а команда корабля, загалом, є функцією яка виконує накази при натисканні на кнопку. Хоча інколи і їх потрібно підгодовувати для відновлення сил. Проте весь успіх залежить виключно від вправності гравця.

Наш довгий шлях до найвеличнішого пірата починається з кораблетрощі, яка наслідком епічної битви з флотом Компанії. Прийшовши до тями на залишках судна, створюємо персонажа у доволі стильному редакторі, після чого нас підбирають виживші члени команди. Пройшовши невеличке навчання базових механік гри, відправляємося зі стартової локації в приблизний регіон Сейшелів та Мальдів з важливим листом для місцевого управлінця.

Звичної сюжетної кампанії гра не має. Але наш підйом ієрархією супроводжується гілкою завдань для Скарлока, головного пірата регіону.

У нього свої справи з місцевими племенами та угрупуваннями. З кожним він намагається знайти власний підхід і авжеж, з найбільшою вигодою для себе.

Що б довести свою вірність спочатку доводиться виконувати роль «хлопчика на побігеньках». З часом піднімаючи репутацію нам доручають серйозніші справи, поступово розкриваючи та навчаючи новим можливостям гри.

Прогрес не зупинити

У світі піратів репутація є мірилом усього. У грі відсутня система загального рівня персонажа, але за усі активності зростає наша репутація як пірата. З кожним новим її рівнем відкривається можливість змайструвати новий корабель та зброю чи обладнання для нього. Але що б змайструвати щось нове, потрібно ще знайти та придбати креслення потрібного устаткування.

Кораблі мають свій окремий рівень. Базовий, яким створюється судно, залежить від його розміру. Встановлюючи нову зброю, захист та устаткування, що дає пасивні бонуси, рівень корабля зростає. А це вже додає очок здоров’я та місткість трюму.

І повірте, збільшеному «багажнику» ви радітимете ледве не більше аніж кільком зайвим ОЗ. Особливо на перших етапах гри виникає непереборне бажання збирати кокос та деревину, обшукувати покинуті та розтрощені кораблі, купувати товари за зниженою ціною в одного племені та перепродувати їх дорожче іншим.

Торгувати звичайно корисно, але якось не по піратські. Можна займатися пошуком скарбів. Для цього потрібно знайти мапу, на якій зображений клаптик суші та підказка де його шукати. Можна спробувати обчистити відомого потужного пірата, як аналог світового боса. На ранніх етапах гри для цього завдання краще покликати інших гравців.

Також є можливість вполювати акулу, крокодила чи навіть бегемота. Це навіть можна зробити гарматою з великого корабля, але з вбитого таким чином звіра шкіра буде не найкращої якості, тому краще взяти маленький човник та озброїтися списом.

Основним джерелом репутації та ресурсів є контракти. Вони по суті виступають другорядними квестами. Контракти можуть бути абсолютно різними: від збору продуктів для забезпечення діяльності бази до вистеження та вбивства зрадників якогось племені. Окрім грошової та репутаційної подяки, нас винагородять косметичними предметами, ресурсами, кресленнями чи будь-чим іншим, що має цінність у грі.

Після досягнення певного рівня репутації відкриваються Розслідування. Ця активність починається з підслуховування розмови про якусь подію чи особу. Після чого шукаючи та співставляючи підказки просуваємося історією в кінці якої чекає винагорода.

На пізніх етапах гри відкриється Контрабанда. Це окремий великий режим, в якому ми прямо конкуруємо з іншими гравцями. Для окремих задач в цьому режимі навіть не працює швидке переміщення. Тобто контрабанду з одного кінця мапи в інший потрібно доставляти особисто. А що б не нудьгувати на нас можуть напасти, у тому числі інші гравці.

У Skull and Bones гарний фоторежим

PvP в Skull and Bones базово опціональний. Це, на мій погляд, правильне рішення, адже не всі люблять сутички з іншими гравця. Для PvP є окремі активності до яких можна миттєво приєднатися за оповіщенням на екрані.

Наприклад, полювання за скарбами. У одного гравця опиняється мапа з місцем розташуванням скарбів, інші гравці повинні заволодіти мапою. Хто перший знайде скарб, той молодець. При цьому всі учасники перегонів позначаються на мапі та можуть вільно нападати один на одного.

З кооперативними активностями така сама схема. За оповіщенням долучаємося до спільного подолання місії. Також усю гру можна грати в класичному кооперативі без додаткових умовностей.

Попри наче стандартні для жанру активності гра може й дивувати. Наприклад, неочікуваною зустріччю з левіафаном.

Грабувати торгові або навіть військові судна теж праведне діло, та навіть грабежі фортів вітаються. Але до цього заняття краще підготуватися, бо швидкий набіг на поодинокі торгові судна можуть перетворитися у бійню на 4-6 кораблів.

На абордаж

Бойова система проста базово, але має чималу кількість нюансів. Кораблі поділяються на класи відповідно до їх особливостей: танк, підтримка та нанесення пошкоджень. Зброя по периметру судна розподілені на сектори: борти, ніс та корма. Гармати мають невеликий кут огляд, що насправді потрібно використовувати під час бою. Відстрілявшись з бортової зброї, змінивши швидко кут вже можна дати залп з носової частини корабля. І так по колу.

Гармати є різних типів та з різними властивостями. Одні стріляють далеко, інші мають велику зону ураження, а треті взагалі вибухові й легко підпалять вороже судно. Кожна гармата стріляє окремо, що дає змогу краще контролювати їх перезаряджання та вести прицільний вогонь. А він тут потрібний, бо противники мають слабкі місця, ураження яких позбавляє їх певного функціонала та навіть бойових можливостей.

Бої в Skull and Bones динамічні, й якщо противник старший за рівнем, доводиться постійно маневрувати, збільшувати та зменшувати швидкість, вицілювати слабкі місця.

Якщо загинути, то весь не базовий вантаж залишається на місці смерті. За невелику плату можна відродитися одразу ж морі неподалік місця катастрофи, ніби як відремонтувавши корабель. При цьому максимальне здоров’я трішки зменшиться. З кожним разом корабель відновлюватиметься все менше й це зображуватиметься навіть у його зовнішньому вигляді. Якщо ж померти в останній раз, то відновимося вже на найближчому причалі й інколи по покинутий вантаж доведеться чимало плисти.

Щодо порівняння з Black Flag, яке лунає на кожному кроці, то як я згадував на початку, Skull and Bones — гра іншого жанру з іншими акцентами. Деякі механіки, які присутні в Assassin’s Creed IV, будуть лише дратувати у Skull and Bones. В тому числі абордаж з повноцінною бойовою системою. Сам по собі він є необов’язковим, але дає бонусну здобич, тож особливо на початкових етапах гри краще ним не нехтувати.

У мене бували випадки коли я брав на абордаж трьох противників поспіль з різницею у кілька секунд. І було дуже важливо робити це швидко, поки інший корабель не викликає підмогу чи не розвернеться для кількох залпів у мій бік. Розтягувати рутинну діяльність, чим є абордаж, тільки призведе до зайвого дратування через кілька годин грання та бажанням банального знищення кораблів противників.

Щодо бойової системи персонажа, то робити її тільки для абордажу безглуздо. Бо це місяці роботи, яку гравці будуть пропускати. А якщо розкривати її повноцінними бойовими завданнями, вилазками тощо, то це вже відволікатиме від кораблів та зробить гру перевантаженою механіками. Ми ж не занижуємо оцінку NFS за те, що в ній не можна вийти з авто та прогулятися містом, як в GTA, чи наваляти стусанами противнику після програного заїзду.

Але якщо ігролад цих ігор по концепції та акцентах знаходиться на різних полюсах, то сюжетну складову справді можна порівняти. І в Skull and Bones хотілося б бачити оповідь у більш традиційній формі. Хай би навіть вона була лінійною, але з хорошою постановкою, катсценами та сюжетними поворотами зі зрадою та неочікуваними союзниками. Ігор про романтизоване піратство, та й піратство загалом, не так вже й багато, а сюжетних ще менше.

Найбільше дратування викликають дрібні незручності. Наприклад, що б просто відновити корабель після кількох трощ, потрібно спочатку висадитися на берег, потім повернутися назад на корабель, і тільки тоді з’явиться меню, в якому будуть функції ремонту, розподілення вантажу та іншого. Було б добре одразу пришвартуватися тільки для ремонту та кастомізації, без висадки на берег.

Ще одна дратівлива дрібничка — при зміні корабля гра дає на вибір лише два варіанти, що робити з вантажем, це перемістити все на новий корабель або у сховок. І коли ми міняємо велике судно на ще більше, це не становить проблем. Але коли нам потрібна маленька шхуна, що б дістатися важкодоступних місць, то тут вже виникають проблеми. Зручніше було б лишати весь вантаж окремо для кожного корабля. Але як я розумію, технічно трюм це єдиний простір для всіх кораблів, величина якого залежить від обраного судна.

Загалом користувацький досвід позитивний. Будь-який предмет, який потребує ресурси для створення можна закріпити, як завдання, що б моніторити, що саме необхідно, в якій кількості та навіть де його шукати.

Для розділення стосу великої кількості ресурсу чи товару не потрібно чекати з затисненою кнопкою поки лічильник прокрутить сотню чи другу кіл до потрібної кількості. Тут все працює, як тризначний кодовий замок. Тобто обирати потрібно від 0 до 9, що сильно спрощує всю процедуру. Щобільше, натисканням однієї кнопки можна обрати між мінімальним та максимальним числом предметів. І таких позитивних дрібничок насправді у грі багато.

Після виробничого пекла та кількох перезапусків концепції Skull and Bones вийшла непоганою грою для любителів піратської тематики. Багато в чому вона стала жертвою обіцянок студії, які спричинили завищені очікування гравців та їх прискіпливіше ставлення ледве не до кожного елементу гри. Але й реальних проблем вистачає, як загальна невідшліфованість гри, а деякі рутинні моменти, як ремонт судна в порту, могли б бути реалізовані з меншою кількістю дій.

Гра має цілу 8-годинну демоверсію. Цього часу більше ніж достатньо щоб визначитися чи подобається вам гра, та чи вартує вона своїх 1300 грн на ПК чи 2300 на консолі.

Висновок:

Skull and Bones має неспішний загальний темп гри зі збором ресурсів, доставкою товарів та пошуком скарбів. Але з динамічними боями, грабежами фортів та загалом чималою різноманітністю активностей. Гра не вивалює на гравця одразу усі свої механіки та можливості, що з одного боку є плюсом, а з іншого — по перших годин може скластися враження, що у грі окрім збору жита та виконання контрактів більше нічого немає.

Купити в Uplay
Теги за темою
Ігри
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Померло 12 осіб: кого з акторів серіалу "Свати" вже немає в живих
GlavRed
2025-05-08T16:27:20Z
Нові серії «Андора» набрали 9,8/10 на IMDb — рекорд у всесвіті «Зоряних війн»
ITC
2025-05-08T15:55:59Z
Даша Кацуріна засвітила обручку: фанати божеволіють від радості
Знай
2025-05-08T15:51:56Z
ESC United видалило інтерв’ю, в якому прозвучало некоректне запитання до гурту Ziferblat
Детектор М
2025-05-08T15:40:03Z
Вас це може здивувати: яка країна найбільшу кількість разів приймала Євробачення
24tv
2025-05-08T15:27:41Z
Їх знає весь світ: 8 видатних французьких акторів
Вива
2025-05-08T15:27:17Z
"Міс Україна" Марія Мельниченко показала національний костюм для "Міс Світу"
Комсомольская правда
2025-05-08T15:18:53Z
Учасник гурту Ziferblat різко відреагував на запитання журналіста про війну: "Це некоректно"
24tv
2025-05-08T15:12:11Z
Ці штани мають бути у кожної дівчини: універсальна річ, яку люблять всі
24tv
2025-05-08T14:51:03Z
США не будуть брати участь у створенні трибуналу для Путіна: у Польщі назвали це поступкою Кремлю
Европейская правда
2025-05-08T16:31:32Z
Німці сумніваються в здатності Мерца бути канцлером
360ua.news
2025-05-08T16:30:19Z
Ресурси і територія: Путін повторює за Гітлером і хоче від України того самого, — історик Снайдер
Фокус
2025-05-08T16:27:34Z
Наймасовіший наліт ударних дронів по РФ: що він означає
GlavRed
2025-05-08T16:27:30Z
Росіяни атакували Нікопольщину артилеріює: пошкоджені будинки та підприємство
УкраинФорм
2025-05-08T16:27:20Z
Можуть швидко відновитися: у розвідці Нідерландів говорять про можливий конфлікт Росії з ЄС
24tv
2025-05-08T16:24:46Z
"Сили зла об'єднуються": адмірал Бауер назвав країну, без якої Росія не змогла б вести війну
24tv
2025-05-08T16:21:59Z
БЕБ арештувало нові активи підсанкційного олігарха — ймовірно, йдеться про Жеваго
AIN
2025-05-08T16:15:31Z
Військова співпраця та розвиток ОПК: Шмигаль зустрівся із комісаром ЄС з питань оборони
УкраинФорм
2025-05-08T16:12:48Z
Від Петра до Франциска: які імена Папи Римські використовували лише один раз
24tv
2025-05-08T16:33:14Z
РФ будує величезний завод з виробництва вибухівки: де він розташований
GlavRed
2025-05-08T16:27:11Z
Чому бузок вважають "мертвими" квітами: пояснення священника
24tv
2025-05-08T16:24:59Z
Над Сикстинською капелою з’явився білий дим: Папу Римського обрано
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T16:15:35Z
У Ватикані побачили білий дим: нового Папу Римського вже обрали
24tv
2025-05-08T16:12:10Z
Жінка придбала шість будинків в Італії за 6 євро: що вона планує з ними зробити
Фокус
2025-05-08T16:06:54Z
В Україні понад три мільйони осіб з інвалідністю - Жолнович сказала, скільки з них мають роботу
УкраинФорм
2025-05-08T15:54:47Z
Під час Другої світової цивільних українців загинуло більше, аніж росіян - Снайдер
УкраинФорм
2025-05-08T15:54:01Z
Грецькі розробники представили новітні оборонні безпілотники Interceptigon
InternetUA
2025-05-08T15:52:53Z
Вчені нарешті знайшли шкоду від пластику — і вона смертельна
ITC
2025-05-08T15:55:22Z
Алергія на котів: міфи про гіпоалергенні породи та шерсть
24tv
2025-05-08T15:48:55Z
Вчені з’ясували яка група крові приваблює кліщів найбільше
360ua.news
2025-05-08T15:01:00Z
Уперше в Україні: у Києві немовляті зробили АВО-несумісну пересадку печінки
Факти ICTV
2025-05-08T14:51:22Z
Як побороти цукрового монстра: інструкція для ласунів, схуднете і снікерсів не захочеться
Знай
2025-05-08T13:51:55Z
Барбекю чи шашлики можуть обернутись проблемами: лікар попередила про небезпеку
GlavRed
2025-05-08T13:26:27Z
У Чернівцях відкрили перше в області амбулаторне відділення гемодіалізу
УкраинФорм
2025-05-08T13:15:23Z
Майже автодок з Fallout — автономний лікарняний модуль H3 Health Cube прямує в Україну
ITC
2025-05-08T12:24:02Z
“Охматдит” оголосив тендер на будівельні роботи в пошкодженому корпусі
Подробности
2025-05-08T11:33:44Z
Голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку — про 5% податкову криптоамністію та адаптацію MiCA до наших реалій
ITC
2025-05-08T16:28:02Z
Білл Гейтс планує роздати свої статки до кінця 2045 року
УкраинФорм
2025-05-08T16:12:34Z
Біткоїн знову перевищив 100 тис. доларів після заяви Трампа про угоду з Британією
Комсомольская правда
2025-05-08T16:01:17Z
У НБУ думають про прив'язку гривні до євро замість долара
AgroPortal
2025-05-08T16:00:50Z
Газ в Росії здорожчає вдвічі: що Кремль може зробити з "Газпромом"
24tv
2025-05-08T16:00:14Z
Заморозки знищили частину врожаю: ціни в Україні зростуть на 25%
Фокус
2025-05-08T15:51:35Z
США шукає спосіб повернути російський газ на європейський ринок
24tv
2025-05-08T15:33:12Z
Не Київ чи Львів: де у квітні найвідчутніше подорожчали квартири в новобудовах
24tv
2025-05-08T15:33:07Z
РФ активно розширює виробництво вибухових речовин – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T15:30:24Z
СБУ затримала адміністратора Telegram-каналу для «ухилянтів»
InternetUA
2025-05-08T16:31:40Z
У Запорізькій області через атаку російського дрона загинула жінка
УкраинФорм
2025-05-08T16:24:30Z
Одна дівчина била, інша – знімала: поліція Львівщини встановила учасників побиття малолітнього
24tv
2025-05-08T16:00:56Z
Росіяни скинули з дрона вибухівку у Понятівці на Херсонщині - загинула жінка
УкраинФорм
2025-05-08T15:36:50Z
Чоловік втратив 88 тисяч гривень при купівлі авто через інтернет
InternetUA
2025-05-08T15:31:24Z
На Харківщині дитина підірвалася на невідомому предметі
УкраинФорм
2025-05-08T15:16:13Z
Чоловік приїхав до столицi та залишився без грошей – оголошено пiдозру в крадіжці місцевій мешканці
Украина Криминальная
2025-05-08T15:12:04Z
Вбив військового та його тещу: поліція затримала підозрюваного у стрілянині під Києвом
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T15:06:45Z
У Кам’янці-Подільському адвокатку затримали за сприяння в переправленні осіб через держкордон
Украина Криминальная
2025-05-08T14:57:00Z
Кладуть м’ячі в підвіску: механік розповів, що це за метод і чи він безпечний
GlavRed
2025-05-08T16:27:52Z
Покупці не готові викладати понад 35 тисяч доларів за майже невикористаний GR Corolla
Топ Жир
2025-05-08T16:00:02Z
Оновлений Jeep Grand Cherokee 2026 року показався публіці
Топ Жир
2025-05-08T15:45:28Z
Власники Cybertruck не отримали обіцяну функцію Autosteer від Tesla
Топ Жир
2025-05-08T15:30:48Z
Карбон, 755 сил і два антикрила: представлено екстравагантний кросовер Ferrari
Фокус
2025-05-08T15:30:01Z
Очереді з бажаючих виростають за Renault хетчбек вартістю понад 175 тисяч доларів
Топ Жир
2025-05-08T14:45:06Z
Свіжий дизайн і спортивна версія: Toyota оновила недорогий і економічний кросовер
Фокус
2025-05-08T14:27:03Z
У 2026 року Corolla Cross для США виглядає стильніше, але без ключової деталі
Топ Жир
2025-05-08T14:00:17Z
Jeep представив Wrangler у виконанні 1941 Willys Edition
AutoCentre
2025-05-08T13:40:50Z
На море в Одесу: скільки пляжів у 2025 році планують відкрити для відпочинку
24tv
2025-05-08T16:30:01Z
"Сюрприз" від України на 9 травня: відомо, по яких цілях в РФ можуть бити ЗСУ
GlavRed
2025-05-08T16:27:44Z
Бої тривали 6 місяців: ЗСУ відбили тактично важливі території на одному з напрямків
GlavRed
2025-05-08T16:27:01Z
Графік відключення світла в Житомирській області в травні 2025 року: кому варто підготуватися
Политека
2025-05-08T16:16:34Z
Новий графік електричок в Києві: містян попередили про важливі зміни у розкладі
Политека
2025-05-08T16:01:08Z
Прогноз погоди в Харкові та області на 9 травня: коли чекати на дощі, грози та похолодання
Политека
2025-05-08T15:49:49Z
Відключення світла в Одеській області 9 травня: кого це стосується
Политека
2025-05-08T15:46:26Z
У Миколаєві за підтримки Данії відкрили укриття на 180 місць в дитячому садочку
УкраинФорм
2025-05-08T15:36:51Z
Бійці ГУР звільнили побратимів з російського полону прямо на полі бою – деталі та відео
Лига
2025-05-08T15:36:06Z
З віком набувають особливого шарму: 3 знаки зодіаку, які старіють найкрасивіше
GlavRed
2025-05-08T16:27:53Z
Як безслідно видалити плями від фарби з одягу - прості і ефективні засоби
GlavRed
2025-05-08T16:27:35Z
Як вибрати меблі: 4 речі, на які обов'язково треба звернути увагу під час купівлі
24tv
2025-05-08T16:00:00Z
Корисно і смачно: рецепт скумбрії в духовці
Фокус
2025-05-08T15:06:42Z
Як зробити рушники білосніжними: перевірений лайфхак
24tv
2025-05-08T14:48:25Z
Меню на травневі вихідні: рецепт соковитого курячого шашлику
Фокус
2025-05-08T14:40:00Z
Оцінять навіть діти, які завжди відмовлялися їсти: ніжні курячі котлетки нашвидкуруч
24tv
2025-05-08T14:36:20Z
Як виростити пишний сад із трояндами: експерти назвали ідеальні місця для посадки
24tv
2025-05-08T14:27:20Z
Тихі "вбивці" троянд: як відрізнити дикі пагони від базальних і врятувати кущ
GlavRed
2025-05-08T14:27:19Z
Кузик: Можна сказати, що Кривбас прорвало
Football.ua
2025-05-08T16:01:16Z
Фінал Ліги чемпіонів 2025: коли та о котрій відбудеться матч ПСЖ – Інтер
Факти ICTV
2025-05-08T15:28:21Z
Волейболісти збірної України націлені пробитися на Олімпіаду-2028 - тренер
УкраинФорм
2025-05-08T15:22:45Z
Шотландський супертяж зізнався, завдяки чому Дюбуа може перемогти Усика
24tv
2025-05-08T15:21:02Z
Лебеденко стане гравцем Віторії Гімарайнш
Football.ua
2025-05-08T15:19:39Z
Вимкни камеру, – Джошуа розлютився після питання про бій Усика з Дюбуа
24tv
2025-05-08T15:06:03Z
Наполі хоче переманити Гріліша
Football.ua
2025-05-08T14:55:21Z
УЄФА тисне на Ліон: клубу загрожує штраф і обмеження через фінансові порушення
Football.ua
2025-05-08T14:34:54Z
Тренер збірної України з хокею розповів, чому наша команда програла Японії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T14:24:43Z
Не США і не Китай: у "війну" передових чипів включається ще одна країна
Фокус
2025-05-08T16:27:39Z
Супердрон Пентагону Talon A2 поставив вражаючий рекорд: чим він відомий
Фокус
2025-05-08T16:16:35Z
"Коли вже буде білий": у мережі обговорюють двох мартинів, які чекають на нового Папу
24tv
2025-05-08T16:12:43Z
Netflix оновив інтерфейс на телевізорах — штучний інтелект та безліч змін
ITC
2025-05-08T15:55:48Z
Вартість акцій Alphabet впала на 8% після заяви Apple про рекордну втрату трафіку — Google заперечує
ITC
2025-05-08T15:55:29Z
У користувачів Coinbase вже кілька місяців зникають кошти: лише за тиждень вкрадено $45 млн
ITC
2025-05-08T15:55:05Z
Netflix запускає нову функцію, подібну на TikTok
ГЛАВКОМ NET
2025-05-08T15:54:49Z
5 нових функцій iOS 18.5, які змінять ваш iPhone
InternetUA
2025-05-08T15:28:26Z
Через 10 років iPhone буде нікому не потрібен: експерт пояснив чому
Фокус
2025-05-08T15:12:30Z