![Ліга чемпіонів: "Арсенал" програв "Порту", а "Барселона" зіграла внічию з "Наполі"](https://thumbor.my.ua/TiMr8SWcu_JOm2zpxB0nvZ1JOC8=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F46%2F7a0fa3af5fdb0457e15e6eeeb82f1a34.jpg)
Ліга чемпіонів: "Арсенал" програв "Порту", а "Барселона" зіграла внічию з "Наполі"
У середу, 21 лютого, у перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" у гостях не змогла переграти "Наполі", а "Порту" вдома переміг "Арсенал"
Про це повідомляє Еспресо.TV.
У Неаполі "Барселону" на 60-й хвилині вивів вперед Роберт Левандовські. "Наполі" відігрався на 75-й хвилині зусиллями Віктора Осімхена.
"Барселона" та "Наполі" зіграли внічию 1:1.
У Португалії український футболіст "Арсеналу" Олександр Зінченко не потрапив у заявку лондонців на матч через травму. "Порту" вирвав перемогу над англійцями у компенсований час - гол забив Галену.
Португальці перемогли з рахунком 1:0.
Повторні матчі у парах "Барселона" - "Наполі" та "Арсенал" - "Порту" відбудуться 12 березня.
Ліга чемпіонів
1/8 фіналу. Перші матчі
21 лютого
"Наполі" (Італія) - "Барселона" (Іспанія) 1:1
Голи: Осімхен, 75 - Левандовські, 60
"Порту" (Португалія) - "Арсенал" (Англія) 1:0
Гол: Галену, 90+4
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони