/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F09f3afd410723cfae3990945e2727488.jpg)
В ОК "Південь" розповіли про втрати окупантів на полігоні на Херсонщині
Про це 24 Каналу заявила керівниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, зауваживши, що мовиться про глибину тимчасово окупованої території. Тож загарбники максимально ретельно приховують інформацію. До слова, про удар українських військових ворог почав скаржитися ввечері 21 лютого.
"Щонайменше, згідно з відеофіксацією того, що відбувалося, до 60 окупантів безповоротної втрати. Мається на думці й ті, хто загинули там на місці, і ті, хто були надто важкі, "трьохсоті", які, можливо, і до госпіталю не дотягнули", – сказала Гуменюк.
Однак це попередні дані. Нині ЗСУ перевіряють інформацію чи "долучилося" туди командування окупаційного угруповання військ "Днєпр".
Втрати ворога
Зокрема, на полігоні ворога, який вразили українські захисники, знищили дуже багато автомобільної техніки росіян. Загалом протягом 21 лютого на Півдні українські бійці знищили 14 одиниць автобронетанкової техніки окупантів.
Доба була досить результативною для нас. Це і відбиті 4 штурми на Кринках, і ураження полігону. Це було мінус 133 окупанти. Станом на зараз вже маємо підтвердження про знищення ще 26 окупантів за цей бойовий день. Продовжуємо свою бойову роботу,
– розповіла керівниця пресцентру Сил оборони Півдня.
Окрім того, українські військові протягом середи знищили РСЗВ "Град" окупантів та щонайменше 4 артилерійських установки.
Що відомо про ураження полігону на Херсонщині
- Після скарг росіян з'явилося відео інциденту. Це сталося неподалік Подо-Калинівки поблизу Олешківських пісків.
- Відомо, що керівництво ворожого угруповання "Днєпр" приїхало перевірити вогневу підготовку росіян, яких готуються для безуспішних штурмів Кринок на лівобережжі Дніпра. Саме того населеного пункту, де плацдарм українських військових.
- Окупанти заявили, що по полігону нібито вдарили з HIMARS. Однак у ЗСУ цієї інформації не підтвердили. Відомо, що по території полігону вдарили тричі.
- Росіяни почали істерити після удару. Загарбники заявили, що тепер нібито треба змінити "техніку безпеки".