MY.UAНовини
В Ту-160М насправді був не Путін: розмова зі Світаном про двійників, F-16 та мобілізацію
В Ту-160М насправді був не Путін: розмова зі Світаном про двійників, F-16 та мобілізацію

В Ту-160М насправді був не Путін: розмова зі Світаном про двійників, F-16 та мобілізацію

Полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор та військовий експерт Роман Світан у розмові з 24 Каналом зауважив, що це імовірніше була "путіноподібна" істота. Більше про це, мобілізацію та винищувачі F-16 – читайте далі у матеріалі.

Путін відправив двійника політати

Владімір Путін прибув на злітну смугу Казанського авіазаводу, щоб здійснити політ на стратегічному ракетоносці Ту-160М. Дивно, що людина, яка усього боїться і не вилазить з бункера вирішила політати, абсолютно, нехтуючи своїми правилами про безпеку. Щось не так з обличчям, яке ми побачили. Не можу зрозуміти, але щось мене бентежить. Знову засвітили вони двійника?

Це якась путіноподібна істота. Їх там багато. Двійники, трійники, "подовжувачі", тобто все залежить від завдання. Ось така істота, її покатали, повозили. Розповіли про те, що це був Путін. Та й будь ласка – їм там видніше, який з них.

Пів години він політав на "тушці" – Ту-160. Це старий радянський літак, так званий "білий лебідь". Свого часу у нас їх було достатньо, у Полтаві їх різали. Показати це як нове досягнення. Трошки незрозуміло навіщо, але, найімовірніше, це було інформаційне послання у порядку проведення передвиборчої кампанії, не більше.

Колись він літав зі стерхами. Незрозуміло, куди ці стерхи поділися, але лаються досі. Зараз лаятимуться льотчики, яким довелося возити цю путіноподібну істоту з валізкою, бо йому навіть на пів години треба її із собою десь возити. Думаю, це інформаційне послання нікому не цікаве.

Можливо, це спроба перекрити досягнення наших Повітряних сил – усі ці збиття російських літаків?

Ні, річ у тому, що росіяни не знають, що літаки збиваються. Це загальний потік в інформаційному зрізі передвиборчої кампанії, проведення заходів у її межах. Залишилося кілька тижнів до перевиборів – переписування Путіна на Путіна.

Чи можуть F-16 вже працювати в Україні

Уже повідомляють терміни, коли F-16 можуть бути в Україні, хоча це стратегічна інформація й не повинно було б відомо. Однак не стільки це дивує, скільки наші приємні здобутки – збиття літаків. Вони обумовлені новою тактикою ППО, чи ми можемо припустити, що F-16 вже працюють?

На цих дальностях справді могли працювати й F-16, там десь 70 – 120 кілометрів. Сім російських бортів відмінусували за кілька днів. Утім, найімовірніше, це все-таки зенітно-ракетний комплекс. Тому що дальність дозволяє відпрацювати і SAMP/T, і Patriot.


F-16 в небі / Getty Images

Patriot добре себе показав і в Клинцях, коли було знищено 5 російських бортів, і в районі Кринків теж 3 борти відмінусували, і тут 7 бортів за кілька днів. Найімовірніше, один з так званих Patriot, що блукають. Хоча під цією личиною можуть ховатися і SAMP/T, і якась з наших гібридних систем.

Кілька пускових установок підключаються до інших локаторів, локаторів інших систем і наводяться. Цей механізм вже відпрацьований. Він у нас добре себе показав, тому це могла бути така пускова установка – від того ж Patriot, що працює, припустимо, із системою наведення іншого локатора.

Чи дійсно нам потрібен закон про мобілізацію

Щодо мобілізації. Давид Арахамія сказав, що якщо допомоги від США буде менше, то доведеться додатково мобілізувати людей. Водночас якщо допомоги буде більше, то тоді виріс би коефіцієнт озброєності, внаслідок чого потрібно менше людей. Зрозуміло, що там є своя політична гра, де ми дотискаємо наших партнерів, щоб вони зробили те, що мають. Але чи працює це так буквально?

До військової справи це не має стосунку. Найімовірніше, Арахамія знову намагається через продавлювання закону про мобілізацію щось там собі "наарахамити", не більше.

Закон про мобілізацію абсолютно не потрібний, потрібний закон про демобілізацію. У нас і так є практично мільйонна армія, а на лінії бойового зіткнення – не більше 100 тисяч. Десять разів можемо поміняти людей, з огляду на ті цифри, які озвучуються. Тому треба демобілізувати стільки непотрібних нам військовослужбовців, а тим більше тих, що не виконують бойові завдання. Тобто ставити у лави треба лише тих, хто бачить військову справу як свою професію.

А питання постачання озброєнь не зовсім прямо залежать від тактичних дій. Річ у тім, що якщо немає озброєнь, то треба займати кращу оборонну позицію: іноді відходячи, іноді наступаючи по деяких питаннях там, де не потрібно великою кількістю снарядів утримувати кордон. Це треба відходити за річки, займати висоти або одразу гряди з річкою.

У нас практично усі західні береги вищі, ніж східні береги. У нас сама природа, фізика – закон Бера, сила Коріоліса – нам благоволить. Росіянам треба буде форсувати річки, забиратися на висоти. Тобто саме це все треба використовувати, а не набирати людей.

Однак тут є непрямий зв'язок. Найімовірніше, Арахамія в черговий раз хоче покрити якийсь свій політичний момент, пов'язаний з мобілізаційним законом. Припустимо перекласти провину на мобілізаційні моменти, на наших партнерів. Так не робиться, принаймні це точно не по-партнерськи.

Що робити з людьми, які чекають на "русскій мір" в Україні

Колаборантка з Авдіївки заявила пропагандистам, мовляв, дуже рада, що росіяни окупували місто. Довкола одні руїни, а людина радіє, що з ними це сталося. Ви з тих країв, спілкувалися з тими людьми, розумієте їх – у них всі такі одурманені?

Ні, тут річ не в дурмані. Ми просто побачили представника російської імперії.

Мешканка окупованої Авдіївки тішиться "русскому міру": дивіться відео

Тобто останні 70 – 80 років на Донбас заходили так звані "заброди" – забрели звідкись через Уральські гори на український Донбас. До речі, весь Донбас – це українська земля. Ми – українці, які народилися на Донбасі, мені вже сьомий десяток пішов.

Там українські села, сотні років тому там запорізькі козаки рухалися на Дон. На моєму хуторі – там, де моя рідня лежить, перші родичі з'явилися у ХІХ столітті, а це вже щонайменше п'яте коліно. І основні прізвища були Дмитренко, Бороденко тощо, тобто це – українські козаки.

А ось останні десь років 70 – 80 на Донбас почали забрідати росіяни зі сходу. Пускали коріння, народжували дітей. Питань немає, але вони залишалися психологічно росіянами, тобто це написана така психоматриця. І у них не вистачило розуму у 1991 році просто зібратися та виїхати до Росії. Не вистачило розуму повернутися до свого коріння.

А у 2014 році вони покликали це лихо на наш український Донбас. Покликали росіян, начебто себе "звільняти". Це така "повзуча" окупація, розтягнута на десятки років. Крім гібридної війни, так заведено ще в Радянському Союзі.

Ці "заброди" йшли переважно через Урал. Можливо, і було десь якесь московське, астраханське коріння. До речі, у нас був чіткий поділ, хто куди їздить до бабусі на літо, той звідти й родом. Ось частина їздила під Донецьк, під Макіївку – до хуторів, сіл, а частина їздила у той бік – за Урал. Ось ці "заброди" й досі лишилися, їх "ждунами" називають зараз.

Зрештою відбувається така цікава тема: росіяни заходять, як ми вже бачили в районі Ізюма та Херсона, як пилосмок відсмоктують цих "ждунів" та випльовують десь за Урал. Тобто вони повертаються назад, а потім росіяни йдуть і залишають територію, вже зачищену від "ждунів". Так працює російський "пилосмок" на Донбасі та в Криму.

Що робити з цими людьми?

Не треба нічого з ними робити. Російський "пилосмок" відпрацює, їх "відсмокчуть" росіяни. Вони отримають російське громадянство, російські паспорти, і після відходу окупантів тікатимуть разом із ними.

А з тими, які на нашій зараз території вимагають і чекають?

Вони зрештою нарвуться десь на військових, особливо на тих, що повертаються з війни, і заспокояться. Повірте, заспокояться років на сто. Їх не буде ні чути, ні видно, коли хлопці повернуться після перемоги з лінії бойового зіткнення. Їм буде неможливо перебувати в Україні, тому вони тишком-нишком зберуться, попродаються і поїдуть до Росії. Тобто туди, куди їм і треба було від початку їхати.

Це "заброди", які не проросли корінням в українській землі, не стали українцями. Тому що більшість росіян, які свого часу потрапили в Україну, одружилися з українцями, народили дітей, і більшість цих дітей вже вважають себе українцями. Ніхто не згадує російського коріння, і не згадає через 2 – 3 покоління, тому це все скасовується без проблем.

Можу на своєму прикладі показати – у мене теща росіянка з Пермі, моя дружина виходить – мішанка, бо її батько українець. Але якщо ви запитаєте, то вона вам конкретно скаже, що вона – українка, у неї навіть думок немає про якусь Росію. Вона народилася в Україні – у Макіївці, це українка за своєю психоматрицею.

А ці "ждуни" – росіяни за психоматрицей, не має значення, яка у них кров. Їм хочеться жити у Росії – питань немає, їх абсолютно ніхто не тримає. Кілька разів повторювали вже, вони знають цю формулу: валіза – вокзал – Росія. Ця формула працювала 10 – 20 років тому, працює зараз і ще років 10 працюватиме.

Нічого страшного немає. До речі, негативу до цих людей не повинно бути жодного. Чому? Вони – росіяни, з ними ж нічого не зробити. Це психоматриця, їм до 5 років записали її, це не переб'єш. Їм просто треба поїхати на "споконвічно російські землі". Краще одразу за Урал і жити собі спокійно в Росії чи в тих країнах, на які Росія розпадеться у найближчі 10 років.

Про ризиковане інтерв'ю Зеленського на фронті

Володимир Зеленський дав інтерв'ю американському каналу Fox News. Наскільки я розумію, це канал, що близький до республіканців і Дональда Трампа. Це інтерв'ю записали досить близько до фронту, і в мене одразу виникли думки про те, що це дуже небезпечно. Чи потрібно достукуватися до республіканців ціною такого ризику? Як ви це побачили?

Річ у тім, що я трошки, м'яко кажучи, негативно ставлюся до політики, політиків. Це все-таки вже зайвий інструмент між народом та виконавчою владою, між людьми та виконавчою владою.

Чому зайвий інструмент? Я політиків порівнюю з пейджерами: поки не було смартфонів, поки не було прямого контакту з інтернетом, з мережею, то пейджери потрібні були для того, щоб передавати деякі сигнали чи інформацію, принаймні від одного до іншого. Нині цього просто не треба. Політики на цей момент просто не потрібні. Вони мають піти, як пішли пейджер.

І ця прокладка між населенням та виконавчою владою абсолютно не треба. Достатньо зараз під'єднати серйозний софт для того, щоб визначати вподобання населення, і далі виконавча влада має працювати.

Це політичний момент, тому мені дуже складно з такого погляду якось його оцінити. Мені це не подобається. З військового погляду, питання – негативне. Річ у тім, що Верховний Головнокомандувач – носій певного функціонала. І заради якихось політичних дивідендів, пов'язаних з інформаційним потоком, точно не варто цей функціонал наражати на небезпеку в районі лінії фронту. Тобто з військового погляду – цього робити точно не можна.


Зеленський дав інтерв'ю неподалік фронту / Скриншот з відео

Які ризики є після виходу з Авдіївки

Російська журналістка Юлія Латиніна написала, мовляв, ЗСУ не відступили з Авдіївки, а втекли. Загалом вона розповідає це все з дивним обрамленням. Хотілося б зрозуміти реальну ситуацію, що сталося з військового погляду?

Авдіївка була двох "іпостасей". Річ у тім, що це перший оборонний рубіж. Це перша лінія оборони, яка 10 років стояла – з 2014 року. Це оборонний рубіж, досить добре залитий і вирівняний у загальній структурі фронту по першій лінії.

Зокрема, це був і наступальний рубіж – стратегічний наступальний плацдарм. Він підходив практично до трьох міст одночасно: Донецька, Макіївки та Ясинуватої. Ясинуватська розвилка вела щонайменше у 7 міст: Авдіївка, Донецьк, Макіївка, Ясинувата, це і Горлівка, тобто напрямок на Горлівку, Єнакієве, Ханжонкове, Криничну. Тобто це досить серйозна розв'язка, і це – висота.

Ми стояли у 3 кілометрах. Свого часу нас зупинив Порошенко "Мінськом-2" – прокреслив лінію між промзоною Авдіївки та Ясинуватським блокпостом, цією Ясинуватською розв'язкою. Проте це був наступальний рубіж. Ми його втратили. З цього погляду – це дуже велика втрата.

Чому? Тому що з цього рубежу можна було виконувати бойові завдання будь-коли. Зараз можна вже про це відверто говорити, краще б минулого року ми рухалися не у бік Токмака (Запорізька область – 24 Канал), бо без авіації більш як 15 кілометрів ми й не пройшли б, а краще ми пішли б до Донецька.

15 кілометрів від Авдіївки – це центр Донецька, це Донецька область. Тому Донецьк ми могли звільнити б ще минулого року. З огляду на ті сили та засоби, які ми мали минулого року. І найцікавіше – у бік Донецька не було ліній Суровікіна. Росіяни чомусь на 100% знали, що ми до Донецька не підемо, тобто не перетнемо лінію 24 лютого.


Як зараз виглядає Авдіївка / Getty Images

Там не було ніяких серйозних споруд. Донецьк був практично відкритий. Якби ми розвернули ті бригади, які були підготовлені, до Донецька – Донецьк, Макіївка та Ясинувата були б звільнені минулого року. Але історія умовного способу, звичайно, не має. Не будемо це вже згадувати, було що було. Тож ми втратили цей наступальний рубіж під час відходу, чому й треба було його боронити. До того ж 4 місяці тому не можна було відступати.

Пам'ятаєте, щойно росіяни почали тиснути на Авдіївку восени минулого року, у нас були "всепропальщики": усе пропало, тікаємо, відступаємо тощо. Якби ми тоді відступили б, то в нас впав би весь фронт до рівня Карлівка – Очеретине. Це друга лінія оборони, яку ще з 2015 року відбудовували: Курахове, Карлівка, Очеретине і далі на Торецьк.

Якби ми відступили 4 місяці тому – весь фронт обвалився б. Наші хлопці втримали Авдіївку. За цей час більш-менш відкрили лінію оборони західніше Авдіївки, там наразі проходить лінія перехоплення. Приблизно так само, як і по Мар'їнці – також західніше, в районі Григорівки, і так само в районі Ласточкине – Орлівки.

Зараз уже ніякого обвалення фронту немає. Ми перехопили росіян, зміцнюємося, тобто йде вирівнювання фронту. 4 місяців було достатньо, щоб принаймні визначити цей напрямок. Але залишати його не варто було, бо це наступальний плацдарм. Це все одно, що росіяни зараз натиснуть на Роботине, а ми раз і втекли до Оріхового – повернулися назад. Це та сама Авдіївка – наступальний плацдарм.

Тут пряма провина нашого Міністерства оборони – не організували постачання боєприпасів. Якщо іноді вже рахували навіть патрони, то це безпосередньо їхня пряма вина. А там далі за Міністерством оборони наші партнери, які там десь не заплатили, не відточили й не привезли. Це вже друга хвиля цього лиха.

Будь-який керований відступ – це найскладніший маневр, який має бути проведений, обов'язково з повним стовідсотковим управлінням військами. Отже, найімовірніше, сталася так звана втрата управління. Це також логічно, оскільки перед цим була зміна керівництва Генштабу.

Коли одна команда пішла, друга команда зайшла – втрата управління за якимись позиціями буде 100%. Вона, звісно, докотиться до низових ланок, тобто до самих підрозділів. Втрата управління призвела до втрати деяких наших позицій, особового складу, техніки та боєприпасів. З боку це могло здаватися нібито як "втеча", тому деякі оглядачі так про це й розповідають.

Якщо резюмувати простими словами, яка загальна картина?

Оборонна картина у нас не змінилася, а росіяни зрізали наш наступальний плацдарм шляхом справді дуже великих втрат. З погляду росіян, вони нічого практично не набули – трохи убезпечили напрямок на Донецьк, але це коштувало дуже дорого.

А ми втратили наступальний плацдарм, на який цього року точно не повернемося. Це лише наступного року, та й то зі Сходу. Але ми втримали оборону вздовж практично першої лінії фронту, трохи вирівнявши позиції, фронт.

Якщо говорити про стратегічну втрату, то у нас вона набагато більша. Мається на увазі втрата наступального стратегічного плацдарму. А якщо говорити про втрати особового складу та ціну, то, звісно, росіяни втратили набагато більше, виконуючи такі завдання. Тут з якого боку подивитися.

Що треба обов'язково зробити перед наступом ЗСУ

Які загалом у нас проблеми та перспективи на різних напрямках? Де точки зростання і точки ризику?

Нам однозначно треба цього року провести певні ротаційні заходи. Усе ж таки два роки вже воюємо, треба людей відпустити. Тобто, по-перше, демобілізація строковиків і мобілізованих. Також – певний аудит сил, засобів, які ми маємо, уточнення за пріоритетними напрямами на наступний рік. Треба розуміння процесу хоча б на рік – півтора вперед. Це можливо з огляду на конфігурації фронту. Перше завдання у нас – Крим. Будь-який рух на Крим є стратегічним і він загалом має бути у планах.

Потрібні оборонні рубежі. Однак знову ж таки – треба чітко розуміти, де "заливатися", де бути в режимі активної оборони. А це залежить від кількості боєприпасів, які ми можемо мати в розпорядженні у середньостроковій перспективі.

Після визначення лінії оборони, після аудиту, заміни людей, демобілізації – треба запускати режим набору до професійної армії. Нам треба цього року створити професійну армію, щоб у нас на лінії фронту взагалі не було жодного роду мобілізованих. Мають бути контрактники, професіонали, які як на роботу ходитимуть на війну і виконуватимуть бойові завдання в армії. Таких людей достатньо буде 400 тисяч.

А далі, утримуючи лінію фронту, створювати тиск на противника скрізь, де тільки можна, тими силами та засобами, які будуть. Обов'язково зачекати на літаки. Без авіації жодних наступальних дій проводити не можна.

Після того як визначимо, скільки в нас буде авіації, які боєприпаси та в якій кількості будуть передані разом з нею, треба починати певні наступальні дії. Пробиваючись у напрямку Криму, проломивши оборону противника та виконуючи вже наземні наступальні операції.

Цього року чи наступного року – залежатиме від кількості сил і засобів, переданих партнерами, а також кількості вироблених нашим Міністерством оборони, якщо змінять у ньому керівництво, бо з цим керівництвом ми нічого не зробимо і не закупимо.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Что будет, если крошечная черная дыра пройдет через тело человека
TSN
2025-02-23T19:51:56Z
Крокодилам грозит вымирание: ученые назвали неожиданную причину
TSN
2025-02-23T18:06:32Z
Game of Thrones: Kingsroad обзавелась системными требованиями к ПК — скоро выйдет демоверсия
GameMag
2025-02-23T17:24:18Z
В продолжении Cyberpunk 2077 могут появиться самые реалистичные NPC и мультиплеерный режим
GameMag
2025-02-23T17:12:51Z
"Как эта штука работает": кот стал звездой интернета благодаря своей любознательности
Фокус
2025-02-23T17:00:49Z
Путешествие быстрее скорости света: если варп-двигатель возможен, то почему его не создали
Фокус
2025-02-23T15:00:52Z
Эксперты назвали 5 причин, по которым маленькие телефоны не имеют смысла в 2025 году
Фокус
2025-02-23T15:00:50Z
NVIDIA RTX 5070 Ti для максимальных настроек графики: Системные требования Lost Soul Aside на ПК
GameMag
2025-02-23T14:15:59Z
Как улучшить скорость зарядки любого ноутбука: топ-5 советов от экспертов
Фокус
2025-02-23T14:00:07Z
Гороскоп на неделю 24 февраля-2 марта для всех знаков Зодиака: страсть Овнов, побег Раков и тяжелая работа Весов
Знай
2025-02-24T02:30:25Z
Почему современные подростки не боятся родителей и при чем здесь закрытые дефициты
Marie Claire
2025-02-24T02:03:58Z
Какие сладости выбирают разные знаки Зодиака
Comments UA
2025-02-23T22:30:56Z
Шо ты налепила? Мастера честно ответили, с какого возраста девочкам можно делать гель-лак
Знай
2025-02-23T20:51:13Z
Масленица-2025: рецепт блинов на пиве, ароматное угощение для веселого праздника
Знай
2025-02-23T16:51:38Z
Гороскоп на понедельник 24 февраля 2025 года
UAToday
2025-02-23T16:00:02Z
Завтрак за пять минут: рецепт необычных горячих бутербродов
TSN
2025-02-23T15:48:49Z
Спальня мечты: как интерьер влияет на качество вашего сна
Marie Claire
2025-02-23T15:00:59Z
Гороскоп Таро на неделю: что ждет каждого знака Зодиака с 24 февраля по 2 марта
Политека
2025-02-23T14:30:16Z
В районе Харькова и Хмельницкой области прогремели взрывы, продолжается атака "шахедов" на Украину
ZN UA
2025-02-24T01:15:03Z
Студент едва не сжег дотла общагу, когда "играл" с реалистичной куклой: в дверь постучали
Знай
2025-02-23T19:51:08Z
Полиция пришла в ночной клуб на звуки "русского мира": подробности. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-23T19:33:32Z
В Херсоне во время атаки российских беспилотников мужчина утратил обе ноги от взрыва
ZN UA
2025-02-23T16:19:35Z
Огромные провалы в земле "пожирают" город: бразильские власти объявили чрезвычайную ситуацию
TSN
2025-02-23T16:18:04Z
Глупый и опасный: полиция задержала мужчину со странными "орудиями преступления"
Фокус
2025-02-23T14:00:30Z
В Испании ликвидировали сеть торговли людьми
Европейская правда
2025-02-23T12:49:52Z
В результате ночного удара дронами по Одесщине пострадали три человека
Апостроф
2025-02-23T09:03:28Z
Запорожье под ударом: детали последствий обстрела
TSN
2025-02-23T07:36:35Z
Подпись на футболке и объятия: Роналду и Усик встретились в Саудовской Аравии
Фокус
2025-02-23T21:15:07Z
Голевые передачи украинцев помогли команде победить в матче чемпионата Турции
ZN UA
2025-02-23T19:54:23Z
"Всегда учимся друг у друга": Усик встретился с Роналду в Саудовской Аравии
TSN
2025-02-23T16:51:02Z
Во время матча НХЛ в лицо комментатора прилетела шайба
ZN UA
2025-02-23T13:34:03Z
Нокаутированный Баколе проанализировал поражение от Паркера
Корреспондент
2025-02-23T13:00:17Z
Решила пошутить: женщина отправила бегунов в 2,5-километровый обход во время забега
Фокус
2025-02-23T12:00:49Z
В Англии похвалили выход на замену украинского футболиста "Арсенала" Зинченко
ZN UA
2025-02-23T10:07:54Z
Пригласил "станцевать": Паркер остроумно обратился к Усику после яркой победы над Баколе
TSN
2025-02-23T09:48:57Z
Известная российская теннисистка призналась в избиении самой себя
ZN UA
2025-02-23T09:31:53Z
Ситуация на фронте на вечер 23 февраля
UAToday
2025-02-24T02:33:29Z
К врачу – без «прописки» в Киеве: пошаговая инструкция
VGorode
2025-02-23T23:03:32Z
Масштабная коррупция в Киеве: на чем "зарабатывают" "эффективные менеджеры" Кличко
Comments UA
2025-02-23T21:48:24Z
Киевляне соблазнились обломками шахеда
Корреспондент
2025-02-23T21:30:43Z
Россия запустила ударные дроны: где есть угроза обстрелов
Comments UA
2025-02-23T20:18:33Z
Синоптикиня рассказала, когда спадут морозы
ZN UA
2025-02-23T19:58:26Z
А в Покровск наблюдатели приедут? – Зеленский о выборах во время войны
ZN UA
2025-02-23T19:07:25Z
Неделя начнется с хаоса в погоде: от весенних +5 до морозных -12
Новости Украины
2025-02-23T18:30:08Z
Тариф на водоснабжение планируют повысить почти втрое: кого ждет такая судьба
Политека
2025-02-23T18:01:19Z
Сила ракурса: секреты лучшего позирования от Ирины Шейк
Marie Claire
2025-02-23T23:15:25Z
Продолжение фильма "Константин: Повелитель тьмы" официально запущено в разработку
GameMag
2025-02-23T22:49:24Z
Жан Рено был бы рад поработать с Capcom над ремастером Onimusha 3: Demon Siege
GameMag
2025-02-23T22:49:14Z
Канье Уэст выпустит фильм о Бьянке Цензори: «Это будет модное кино»
Marie Claire
2025-02-23T18:01:04Z
Джарел Лето снова "подлизал" россиянам: позировал с поддерживающими Путина актерами на BAFTA
Знай
2025-02-23T17:51:17Z
"До недавнего времени не хватало моральных сил выходить в люди". Интервью с актрисой Надеждой Хильской/У актрисы пока нет желания работать в театре
Апостроф
2025-02-23T17:27:37Z
Фильм о Глиноликом снимет режиссер триллера "Не говори никому"
GameMag
2025-02-23T17:19:28Z
Даша Квиктова с роскошными букетами цветов заинтриговала подробностями личной жизни
TSN
2025-02-23T16:51:17Z
Осталось мало времени: Netflix удаляет культовые фильмы и сериал
Фокус
2025-02-23T15:06:02Z
Генштаб и Минобороны должны в ближайшее время поддержать военных, дать больше ротаций и отпусков - Зеленский
UAToday
2025-02-24T02:33:44Z
Водительское удостоверение: как обменять документ
ZN UA
2025-02-24T02:03:22Z
Новая религия: 10 высказываний папы римского Франциска, которые вас удивят
Marie Claire
2025-02-24T01:00:02Z
В Украине срочно меняют правила бронирования для военнообязанных: что важно знать
Хвиля
2025-02-24T00:33:28Z
Масленица: история и запреты
ZN UA
2025-02-23T22:33:12Z
День ангела 24 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-23T22:18:17Z
Отпуск в Украине: сколько дней могут предоставить в 2025 году
Политека
2025-02-23T21:30:57Z
Можно ли жениться, убирать и ходить в гости на Масленицу: народные приметы на 24 февраля-2 марта
Знай
2025-02-23T20:30:52Z
В Киеве мобилизовали священнослужителя УПЦ МП - соцсети
Корреспондент
2025-02-23T20:06:08Z
Использование жидкого мыла может привести к серьезным заболеваниям: подробности
Comments UA
2025-02-24T02:30:59Z
Топ самых опасных соусов, которые употребляют каждый день
Comments UA
2025-02-24T01:21:35Z
Венерические инфекции, которые передаются не только половым путем
Comments UA
2025-02-24T00:21:20Z
Розмариновая вода: действительно ли это панацея от выпадения волос
Comments UA
2025-02-23T23:42:54Z
Распространенная привычка может привести к потере зрения
Comments UA
2025-02-23T23:00:28Z
Почему иммунитет зависит от кишечника и как его укрепить
Знай
2025-02-23T21:51:56Z
Почему жир идет в живот: 7 опасных привычек, которые мешают похудеть
UAToday
2025-02-23T14:12:34Z
Названы самые полезные консервы для здоровья пожилых людей: укрепляют сердце и кости
TSN
2025-02-23T12:36:34Z
Постановление Кабмина лишило тяжелобольных пациентов скидок на лекарства: семья ветерана бьет тревогу
Фокус
2025-02-23T12:06:22Z
Зеленский о сделке по редкоземам: речь о "500 млрд долларов" больше не идет
UAToday
2025-02-24T02:33:47Z
Скрытые долги за электричество могут оставить украинцев без света: на что нужно срочно обратить внимание
Знай
2025-02-23T21:12:48Z
Мораторий на коммунальные услуги: что будет с тарифами в 2025 году
Знай
2025-02-23T19:30:12Z
Главное за 23 февраля: повышение цен на воду, 60 тысяч штрафа, жалобы сотрдуников ТЦК на тяжелую работу и Масленица
Знай
2025-02-23T18:21:53Z
GameFile: NetEase может закрыть свои западные студии, включая Quantic Dream и Grasshopper Manufacture
GameMag
2025-02-23T17:19:57Z
Гетманцев назвал новый налог, который введут в Украине: "Он действует в Евросоюзе"
UAToday
2025-02-23T17:06:33Z
Благодаря энергетикам ДТЭК удалось вернуть тепло в доме одесситов после обстрелов — Труханов
TSN
2025-02-23T15:06:53Z
Кабмин продлит сроки перебронирования работников предприятий: названа дата
GlavRed
2025-02-23T13:27:42Z
Без субсидий и с ростом тарифов: украинцы остались без помощи в феврале
Знай
2025-02-23T13:12:07Z
Китай подложил России неожиданную "свинью": о чем идет речь
Comments UA
2025-02-23T14:12:13Z
В интернете показали раритетные и малоизвестные прототипы "Таврии"
Фокус
2025-02-23T13:51:45Z
Летающий электромобиль уже реальность: стартап с украинскими корнями показал впечатляющее видео
Знай
2025-02-23T12:51:08Z
Без окон, без дверей: в Киеве засветился редкий трехколесный спорткар из США
Фокус
2025-02-23T12:21:18Z
Вибрация руля - тревожный сигнал, который может стоить вам целое состояние: что это значит для водителя
Знай
2025-02-23T10:51:10Z
Сколько белья можно класть в стиральную машину
TSN
2025-02-23T09:06:45Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Шольц признал поражение на выборах и взял на себя ответственность за результат
UAToday
2025-02-24T02:33:53Z
Буданов назвал самую большую ошибку Кремля перед вторжением
UAToday
2025-02-24T02:33:50Z
Зеленский о соглашении с США: я не подписываю то, что будут выплачивать 10 поколений украинцев
UAToday
2025-02-24T02:33:45Z
Зеленский допустил получение оружия из Китая и назвал условие
UAToday
2025-02-24T02:33:32Z
Украине надо еще 20 "Патриотов", идет разработка их аналогов - Зеленский
UAToday
2025-02-24T02:33:05Z
Переговоры с США о полезных ископаемых: Ермак раскрыл первые детали
UAToday
2025-02-24T02:33:04Z
Прессконференция Зеленского: главное, что рассказал президент сегодня
UAToday
2025-02-24T02:33:00Z
"Попытки обобрать жертву": республиканец высказался о политике Трампа
Корреспондент
2025-02-24T02:27:05Z
Выборы в Германии: блок ХДС/ХСС официально одержал победу, пророссийская АдГ вторая
TSN
2025-02-24T02:21:03Z