MY.UAНовини
Регулярні втрати авіації РФ та розширення наступу росіян: огляд подій війни за тиждень
Регулярні втрати авіації РФ та розширення наступу росіян: огляд подій війни за тиждень

Регулярні втрати авіації РФ та розширення наступу росіян: огляд подій війни за тиждень

Українські сили за тиждень знищили значну частину російських літаків Су-34 та Су-35, включно із дефіцитним для Росії літаком А-50.

Водночас два дні поспіль були завдані удари по полігонах росіян, де окупанти вибудовувались на шикування, що призвело до масових втрат для ворога.

Ці та інші події війни в огляді за тиждень, що минає, у коментарі Фактам ICTV розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Зараз дивляться
  • Збиття російських літаків
  • Збиття А-50
  • Українці в полоні РФ
  • Наступ РФ після Авдіївки
  • Удари по полігонах
  • Іранські ракети

Збиття російських літаків

За минулий тиждень Україна знищила щонайменше 7 українських військових літаків, зокрема, і літак далекого радіолокаційного виявлення (ДЛРВ) А-50У.

За словами Мусієнка, це пов’язано із тим, що протягом кількох останніх місяців Росія збільшила кількість ударів керованими авіаційними бомбами (КАБ).

– Дійсно, на тих напрямках, де ворог веде особливо активні наступальні дії, або які визначають для себе пріоритетними, з точки зору наступу, як була Авдіївка, кількість цих КАБів, вона була доволі таки значна. І, звичайно, що це проблема. Тому що, по-перше, застосування КАБів давало можливість російським літакам скидати їх на відстані 30-35 км від лінії бойового зіткнення, бо, як вони думали, що це безпечніше, – каже він.

Військовий експерт вказує, що КАБи значно точніші, ніж звичайні авіабомби (ФАБ).

– І наші сили знайшли спосіб, як з цим боротися. З’явився ось цей блукаючий Patriot, який почав збивати досить активно літаки Су-34, які скидають керовані авіабомби. Бомбардувальники російські. І Су-35, винищувач, який забезпечує їх прикриття, охорону, тобто, фактично, веде патрулювання. Вилітають вони разом. А я думаю, що це дуже хороша тенденція, те, що відбувається. Тому що авіабомби, вони, дійсно, доволі такі руйнівні, – пояснює експерт.

Мусієнко додає, що допоки у Росії буде можливість скидати КАБи, це складатиме ризики для українських укріплень. Саме тому, вважає експерт, російську авіацію треба відганяти і знищувати.

– І наші Повітряні сили системно над цим працюють, і доволі таки успішно, – сказав він.

Крім того, вважає експерт, це може бути ще й підготовкою до того, що Україна буде отримувати західні винищувачі F-16, тим самим будуть розширюватись можливості для української авіації.

Фото: Факти ICTV

Збиття А-50

Окремо Мусієнко зупинився на темі знищення ДЛРВ А-50У, яке сталось 23 лютого. За його словами, це важливе досягнення, яке зменшить можливості ворога і позбавить “очей” в небі.

– Цей літак, він використовувався для координації ударів російською авіацією, саме КАБами. По-друге, він використовувався для того, щоб вести спостереження за українським повітряним простором, що куди літає, куди переміщується. Третє, він коригував, фактично, завдання ракетних ударів по території України, які там завдавались стратегічною авіацією Росії або балістичними ракетами. Тому це дуже серйозне досягнення насправді. Воно вже війде такими теж золотими літерами в цю історію російсько-української війни, тому що це показово. Ну от, тепер їм буде це робити складніше, – вважає він.

Водночас щодо того, чим саме був збитий російський ДЛРВ А-50У, військовий експерт має кілька версій.

– F-16 – одна із цих версій. Я розумію, чому про неї менше говорять, тому що їх ще немає на озброєнні. І про те, що Україна їх не могла застосувати, тому що далеко. Хоча, в принципі, є можливості у F-16 літаки, ракети AMRAAM модифікації на 180 км, класу повітря-повітря. Тобто, доволі таки значну відстань вони так само покривають, – каже він.

Іншою версією, додає Мусієнко, є можливий так званий friendly fire (дружній вогонь), згідно з якою збиття літака А-50У могло бути спричинено тим, що Україна атакувала літак ДЛРВ, наприклад, безпілотниками, чим створила “дуже багато цілей для російських ППО, що вони могли не розібратися, фактично, і збити свій же літак”, вважає експерт.

– Не те, що це просто, знаєте, головотяпство, як в Росії називають. От просто збили випадково. Ні. Цей friendly fire міг бути викликаний українськими діями, – додає він.

Втім, зазначає Мусієнко, на сьогодні залишається ще забагато питань до цього збиття, тому сказати достеменно, що це могло бути, важко.

– Є версія про С-200. Вона обговорюється. Я не можу цього відкидати, звичайно, на 100%. Можливо, це була і С-200. Але у мене є питання (до цієї версії, – Ред.). Як С-200 вдалося переоснастити на платформу, яку можна фактично використовувати, перевозити і з неї завдавати удари, – зазначає він.

Олександр Мусієнко нагадав, що комплекси С-200 мають ракети, яка знаходились “фактично в бункері”, а за потреби виїздили на залізничній платформі по коліях.

– Тобто вона не пересувається. С-300 вона переїжджає фактично на шасі. Тобто є машина, яка перевозить. І вона за рахунок цього мобільна, як і інші системи. С-200, її особливість, що вона стаціонарна. Її не можна перевозити. Тому якщо знайшли спосіб використання якоїсь платформи для її перевезення і вдосконалення цієї ракети таким чином, що її можна запускати на таку відстань, то я тоді аплодую. Це надзвичайно велике досягнення. Але сумніви, певні, у мене все одно є, – каже він.

Українці у полоні РФ

Після виведення українських військ з Авдіївки Донецької області бригадний генерал Олександр Тарнавський вказував, що серед військ ЗСУ є бійці, які, на жаль, потрапили у полон росіян.

Пізніше з’явилась інформація від New York Times, що у полон могли потрапити до 1 тис. українських військових, хоча це і спростовували у відповідних бригадах та командуваннях.

На думку Мусієнка, ззараз мало чого можна сказати, спираючись на відкриті джерела, бо в наявній інформації “є розбіжності”.

– Тобто ми розуміємо, що полонені є. Яка точна кількість, наразі сказати не можна. Але ось ці всі чутки, що там ледь не до тисячі могли потрапити, я думаю, що вони не відповідають дійсності. Мова йде про меншу кількість людей, – запевнив він.

Військовий експерт зазначає, що у випадку, якщо такі полонені є, про це російська сторона мала б сповістити український Гуманітарний штаб з питань поводження з військовополоненими, а вже цей штаб, який здійснює роботу по обміну військовополоненими, “вже приблизно може знати, розуміти, скільки цих людей, хто вони”.

– І я переконаний, що будуть готуватися відповідні списки на обмін з метою, аби їх повернути якнайшвидше з полон наших громадян. Ця принципова позиція, вона завжди застосовується. Це підхід, який озвучує президент України Володимир Зеленський, що полонених потрібно повертати якнайшвидше. І обміни у нас відбуваються. Тому я сподіваюся, що ми і цих полонених так само повернемо, – додає він.

Наступ РФ після Авдіївки

На думку Мусієнка, після того, як росіяни захопили Авдіївку, втративши тисячі окупантів та десятки одиниць техніки, вони можуть продовжити наступ на декількох напрямках.

Однією з таких зон фронту може бути й той самий Авдіївський напрямок, де після окупації міста росіяни продовжували штурми і проводили інтенсивні бойові дії. Тут, зазначає Мусієнко, можуть бути ризики флангових атак.

– Те, що Росія постійно робить, тактика малих клешнів, це з Бердичів і з Первомайського там, з півночі і з півдня відповідно. Звідти вони можуть тиснути. І там ворог зараз веде активні бойові дії, – каже він.

Факти ICTV

Є загрозливий проміжок фронту і біля Мар’їнки, оскільки ворог намагається там рухатись по двом напрямкам.

– Це на захід у бік Курахового, інший напрямок це на південь. Фактично, після того, як вони там в районі села Побєда мали успіхи певні, то є це намагання рухатися і створювати загрози і небезпеки нашому угрупуванню військ в районі Вугледару. Тобто там ворог неодноразово застосовував спроби атак з півдня, фактично з-під Волновахи, звідти вони йшли. Але ці колони українські сили, за рахунок того, що перебувають на висотах, розбивали доволі успішно і ці всі спроби ворога були нівельовані, – вказує він.

Також можна виокремити Бахмутський напрямок, де українські війська успішно відбивають атаки ворога.

– Там російські війська загрожують Часовому Яру. Але дещо інтенсивність наступальних дій зменшилась, – вказує він.

Факти ICTV

Щодо Куп’янсько-Лиманського напрямку, то він, як і раніше, залишається таким, де окупанти ведуть наступальні дії, але значних успіхів не мають.

У Запорізькій області, то тут є спроби ворога тиснути на Роботине і Вербове на Запорізькому напрямку, де ворог постійно змінює тактику.

– Якщо раніше вони застосовували більшу кількість техніки і важке озброєння, то зараз застосовують тактику штурмових груп і намагаються там прориватися. Там задача стоїть у ворога витіснити наші сили якраз за цього виступу, який був звільнений внаслідок українського контрнаступу у 2023 році, – вказує він.

Факти ICTV

Щодо українського плацдарму в Кринках, що на лівобережжі річки Дніпро у Херсонській області, то там точаться інтенсивні бої.

– Ворог не полишає спроб витіснити наші сили на правобережжя. Вони різні способи застосовують. От хотіли на човнах з Голої Пристані піднятись по Дніпру і загрожувати нашому угрупуванню, фактично з тилу. Зараз є інформація, що вони там труби підвезли для відкачування води і намагаються якісь тунелі, підкопи рити. Теж є загрози для нашого угрупування, – каже він.

Разом з тим, військовий експерт Мусієнко вказує, що заяви російського міністра оборони Сергія Шойгу щодо “взяття Кринок” є спробою підтримувати підтримувати бойовий дух серед власного особового складу і чинити тиск українців, а також спробувати деморалізувати українські війська.

– Це називається, знаєте, на куражі продемонструвати, що начебто, дивіться, російські війська наступають і на Сході, і на Півдні, і мають успіхи. Тому це радше про такий психологічний інструмент тиску, психологічно-пропагандистський, ніж про те, що відповідало дійсності і реаліям, – додає експерт.

Удари по полігонах

Окремо військовий експерт прокоментував удари по скупченнях окупантів на полігонах в Донецькій та Херсонській областях, які відбувались два дні поспіль.

За його словами, росіяни не вчаться на своїх помилках, а з боку України здійснюється відповідний для цього комплекс заходів.

– Операції, які зараз виконувалися по ураженню особового складу і скупчення російських військ, вони показові в першу чергу через те, що це координація, комунікація і злагоджені дії різних окремих підрозділів Сил оборони України між собою. Тобто ми побачили, що доволі такі успішні дії досягаються через взаємодію розвідок і взаємодію безпосередньо артилерії і командування, яке швидко ухвалює рішення. Яким чином це досягається? Способи є різні, – каже експерт.

Олександр Мусієнко вказує, що для цього могли бути залучені як українська агентурна розвідка, яка може забезпечувати певну інформацію щодо дій ворога, так і розвідка з безпілотників, які ворог не зміг заглушити власними засобами РЕБ.

– Я б ще додав такий момент, що зараз в російських військах на окупованих територіях проходять такі інспекційно-перевірочні заходи, які мають на меті перевірку стану особового складу на питання того, чому вони не можуть фактично, якщо ми говоримо про Лівобережжя, вже скільки місяців витіснити наші сили з плацдарму на Лівобережжі, чому виникають такі труднощі, хто відповідальний і так далі. Тому проводять показухи. І це все разом і дає можливість, скажімо так, досягати таких значних успіхів нашим Силам оборони, – каже експерт.

Мусієнко резюмує тим, що наслідком цих ударів є те, що України має результати, а ворог помилки не виправляє.

Іранські ракети

На тижні, що минає, видання Reuters повідомляло, що Росія, ймовірно, отримала від Ірану щонайменше 400 балістичних ракет Fateh-110 та Zolfaghar. Наразі немає офіційних підтверджень їх застосування проти України, як і офіційно невідомо про такі поставки з боку Тегерана. Втім, каже Мусієнко, якщо вони дійсно надійшли до російських військ, то вони, скоріш за все, будуть застосовані проти України.

За словами військового експерта, Zolfaghar мають відстань ураження до 700 км, коли ж Fateh-110 – 300 км.

– Тобто радіус ураження доволі таки значний. Як дальності польоту, так і можливостей. В принципі, є підстава вважати, що ворог буде пробувати їх застосовувати, зокрема, по українських аеродромах і летовищах. Тобто вони будуть пробувати зашкодити тому, щоб там розміщувалися в F-16, – вважає експерт.

Але під загрозою можуть бути й інші об’єкти, вказує експерт, тому для України це може бути певним викликом.

– Зараз ці 400 (іранських балістичних ракет, – Ред.) може здаватись не такою великою цифрою. Але це немало, насправді. І ми на сьогоднішній день знаємо тільки про певні технічні характеристики цих ракет. Це балістична траєкторія, дальність і кількість вибухівки. Це все, – вказує він.

Щодо того, чим Україна може протидіяти ракетам, військовий експерт каже, що для цього можуть бути залучені ЗРК Patriot та комплекси Samp-T.

– В принципі, не думаю, що тут для Patriot будуть складнощі. Ну, а далі це вже покаже досвід і практика застосування. Можна буде робити більше висновків. Оскільки, наприклад, як уже можна зробити висновки, то північно-корейські ракети KN-23. Тому що вже було помітно, що ці ракети мають таку здатність не долітати до цілей і можуть можуть впасти десь у полі чи лісі, як ми це бачили, – вказує експерт.

Водночас зараз казати про те, наскільки є надійними чи ненадійними іранські ракети – важко.

– Рано чи пізно, мабуть, якщо вони їх отримали, то це питання часу, коли вони їх застосують. Тоді можна буде зробити більше оцінки ситуації і більше висновків з цього, – каже він.

Для ефективнішої протидії, зазначає експерт, Україні потрібна підтримка від партнерів у вигляді ракети для комплексів ППО та ПРО.

Окремим способом протидії є ураження безпосередньо пускових установок, якщо вони будуть розміщуватись вздовж кордону. Для цього можуть бути ефективні як безпілотники, так і ракети, якими б можна було завдавати такі удари.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
SpaceX запустила на орбіту ще 22 супутник Starlink
УкраинФорм
2025-02-23T12:39:13Z
Космічні сили США вперше показали знімок секретного літака X-37B на орбіті
InternetUA
2025-02-23T12:31:53Z
Нова шахрайська схема у Viber: як не втратити свій акаунт та гроші
InternetUA
2025-02-23T12:01:56Z
Тест ШІ-чатботів: Gemini ненавидить комах, Grok – добре жартує, а ChatGPT не вміє рахувати
ITC
2025-02-23T11:58:55Z
Інсайдер розкриває деталі про перший складний iPhone та його дисплеї
InternetUA
2025-02-23T11:31:31Z
iPhone 17 стане ще дорожчим: ось перші розрахунки вартості
InternetUA
2025-02-23T11:01:34Z
Ілон Маск заявив, що Starlink залишиться доступним для України
360ua.news
2025-02-23T11:00:50Z
Демографічна катастрофа: виявлено причину вимирання неандертальців і коли вона виникла
Фокус
2025-02-23T11:00:24Z
Якою була б наша планета, якби динозаври вижили: відповідь учених може здивувати
Фокус
2025-02-23T10:06:37Z
Не перуть майже ніколи, – "чиста" правда про номери від працівників готелів
24tv
2025-02-23T12:30:21Z
Хитрі господині завжди протирають ванну чайними пакетиками: для чого це роблять
GlavRed
2025-02-23T12:27:02Z
Науковці пояснили, чому потрібно частіше дзвонити друзям
24tv
2025-02-23T11:24:54Z
Омолоджуючі стрижки для жінок після 55 років: вони підійдуть всім
24tv
2025-02-23T11:24:00Z
Цей рецепт підірве ваші смакові рецепти: як приготувати хрумку картоплю із соусом
24tv
2025-02-23T11:21:30Z
Найщиріші слова для іменинників: привітання з днем народження у картинках, прозі й віршах
24tv
2025-02-23T11:21:26Z
Найсмачніші хрусткі деруни: як правильно приготувати картопляні оладки
24tv
2025-02-23T10:48:03Z
Китайський гороскоп на завтра 24 лютого: Кроликам - конфлікт, Козлам - помста
GlavRed
2025-02-23T10:27:23Z
Як відкрити дверцята пральної машинки, якщо їх заклинило після прання: найлегші способи
TSN
2025-02-23T10:06:57Z
У Херсоні росіяни скинули вибухівку з дрона на чоловіка, він важко поранений
УкраинФорм
2025-02-23T12:36:04Z
Рятувальники досі перебувають на Чорнобильській АЕС: чи є загроза для населення
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:36:03Z
У Франції алжирець убив ножем перехожого і поранив п’ятьох поліцейських
УкраинФорм
2025-02-23T12:18:32Z
Російська музика під час наймасштабнішої дронової атаки: нічний клуб у Києві вляпався у скандал
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:00:41Z
У Києві сталася моторошна ДТП: трамвай на смерть збив чоловіка
TSN
2025-02-23T11:42:40Z
На Херсонщині російський БпЛА влетів у вікно будинку, поранена жінка
УкраинФорм
2025-02-23T11:15:38Z
На ЧАЕС нових осередків тління не виявили, радіаційний фон у нормі - ДСНС
УкраинФорм
2025-02-23T10:39:27Z
Хмельницьку область атакували "Шахеди": в ОВА розповіли про наслідки
ZN UA
2025-02-23T10:16:37Z
«Діяв з антисемітських мотивів»: поліція повідомила деталі нападу на туриста в центрі Берліна
УкраинФорм
2025-02-23T10:15:57Z
Куртуа: Я готовий повернутись у збірну Бельгії
Football.ua
2025-02-23T12:31:29Z
У столиці відбувся забіг ветеранів «Коло міцних»
УкраинФорм
2025-02-23T12:30:08Z
Арсенал може придбати нападника Фіорентини — ЗМІ
Football.ua
2025-02-23T12:18:57Z
Іраола -про вилучення Забарного: Він просто послизнувся, але тепер може пропустити чотири матчі
Football.ua
2025-02-23T11:54:24Z
Став претендентом на пояс Усика: непереможний німець піднявся з нокдауну і нокаутував Чжилея
TSN
2025-02-23T11:48:12Z
Феєнорд призначив легендарного бомбардира на посаду головного тренера
24tv
2025-02-23T11:39:18Z
Консейсан — після поразки від Торіно: Я приношу вибачення вболівальникам, які були присутні на останніх матчах
Football.ua
2025-02-23T11:37:21Z
Костюк та Калініна можуть зустрітися у другому колі турніру у Мериді
УкраинФорм
2025-02-23T11:36:02Z
Ван Персі — новий головний тренер Феєнорда
Football.ua
2025-02-23T11:21:30Z
КМДА назвала причину погіршення якості повітря у столиці
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:27:01Z
Почав підтягувати спецпідрозділи: в ЗСУ назвали цілі й тактику ворога на Покровському напрямку
24tv
2025-02-23T12:06:50Z
Окупанти покращили тактичне положення на Донеччині: де просунулись росіяни
TSN
2025-02-23T12:06:32Z
Російські ракети пошкодили храм у Кривому Розі: з’явились фото та відео
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T11:24:15Z
Кошти компенсують: Львівська ОВА поверне виплати родинам загиблих героїв
24tv
2025-02-23T11:24:07Z
Перші в Україні: у Харкові оповіщення про повітряні тривоги відбувається за новою системою
24tv
2025-02-23T11:18:45Z
Просування ворога на Новопавлівському напрямку, уточнена ситуація в Улаклах: мапа DeepState
24tv
2025-02-23T10:39:48Z
Графіки відключення світла в Одесі на тиждень з 24 лютого по 2 березня: до чого готуватися у ці дні
Политека
2025-02-23T10:33:34Z
Розвідники майстерно підірвали укріплення та позиції росіян на Півдні України: відео
24tv
2025-02-23T10:27:40Z
Рецензія на фільм «Мавпа» / The Monkey
ITC
2025-02-23T12:07:24Z
Мама трьох дітей Катя Осадча зізналася, чи буде четверта
GlavRed
2025-02-23T11:27:49Z
Міка Ньютон приголомшила українськомовною версією свого хіта "В плену" 20-річної давнини
TSN
2025-02-23T11:06:43Z
Акторка Тамара Яценко розповіла, як її у 20 років домагався директор театру
Комсомольская правда
2025-02-23T11:06:04Z
Цікаве планування кухні від Селени Гомес: дизайнери оцінили підхід акторки
24tv
2025-02-23T10:27:20Z
MELOVIN чесно відповів, чи досі крутить роман зі SWOIIA: "Це важко"
TSN
2025-02-23T10:06:15Z
Переможці Берлінале-2025: хто отримав головні нагороди престижної премії
24tv
2025-02-23T09:36:25Z
Тамара Яценко зізналася, чому з обранцем не має дітей після 25 років стосунків
TSN
2025-02-23T09:18:35Z
Карл Кокран з KISS помер внаслідок аварії, яку спричинила його мати
360ua.news
2025-02-23T09:18:16Z
Міноборони попередило про тимчасові технічні труднощі в Резерв+
24tv
2025-02-23T12:33:22Z
Як враховуються періоди роботи та відпусток у страховому стажі?
360ua.news
2025-02-23T12:30:58Z
Коли будуть вступні іспити до магістратури у 2025 році
24tv
2025-02-23T12:30:30Z
Зеленський нагородив ще 285 військових
УкраинФорм
2025-02-23T12:24:56Z
«Контракт 18-24». Як долучитися до ЗСУ та отримати 1 млн грн: пояснення Міноборони
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:24:08Z
Вандали пишуть образи Ілону Маску на автомобілях Cybertruck
InternetUA
2025-02-23T12:24:01Z
Жінки, які першими в світі стали мільярдерками – як і завдяки чому зростали їх статки
24tv
2025-02-23T12:21:52Z
У Ватикані розповіли про стан Папи Римського: зазнає сильного болю, але перебуває у свідомості
Комсомольская правда
2025-02-23T12:18:04Z
У Фінській православній церкві виникли розбіжності через молитву до річниці війни в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:06:46Z
І лікують, і смакують: спеції, які мають бути на вашій кухні
TSN
2025-02-23T10:18:35Z
Дієтологи про кето-дієту: Зниження ваги - побічний ефект
Комсомольская правда
2025-02-23T09:04:20Z
Генна терапія повертає зір
360ua.news
2025-02-23T09:00:48Z
Чому вага збільшується, навіть якщо ви їсте мало – лікарка дала суттєві поради
24tv
2025-02-23T07:03:58Z
Забудьте про вагу: є багато ознак, які показують, що ви робите успіхи в спортзалі
24tv
2025-02-23T05:00:23Z
Медична допомога українцям у Польщі: витрати перевищили 500 млн євро
ZN UA
2025-02-22T22:28:33Z
Китай жахає новим коронавірусом: вже передається людям від кажанів
Знай
2025-02-22T21:33:10Z
Останній сигнал організму: таємничий нескінченний кашель жінки врятував їй життя
Фокус
2025-02-22T20:15:43Z
Отруюють нас і все навколо: вчені закликали відмовитися від пластикових контейнерів для їжі
Фокус
2025-02-22T19:00:02Z
Укрзалізниця планує зайти у морські перевезення
AgroPortal
2025-02-23T12:30:43Z
Вже з 1 березня: в одному з міст України збільшаться ціни на водопостачання
24tv
2025-02-23T12:24:20Z
ЄС та безмитна торгівля: Україна пропонує розширити список "чутливих" агропродуктів
24tv
2025-02-23T12:06:57Z
Майже 15% за два місяці: ціна на популярний продукт в Україні різко "злетить"
GlavRed
2025-02-23T11:27:00Z
Яка буде пенсія при зарплаті 8000 гривень
24tv
2025-02-23T11:24:45Z
Яка найбільша купюра в Польщі та що про неї відомо
24tv
2025-02-23T11:15:06Z
Курс євро на наступний тиждень: на яку ціну очікувати
24tv
2025-02-23T10:48:21Z
Які бувають способи переукладення договору оренди землі
24tv
2025-02-23T10:03:20Z
Борг за комуналку в Україні: як можуть покарати
Политека
2025-02-23T10:00:46Z
Як привітання на дорозі може стати причиною штрафу
360ua.news
2025-02-23T08:45:45Z
Honda оновила найпопулярніший сімейний седан
AutoCentre
2025-02-23T08:06:07Z
Водії можуть втратити права через відсутність одного предмета в авто
GlavRed
2025-02-23T04:27:49Z
Принци Вільям і Гаррі володіють секретною технікою водіння, яка рятує життя
24tv
2025-02-22T21:12:28Z
Штраф у 16 000 гривень: водіїв України почали наказувати за дивне порушення
GlavRed
2025-02-22T20:27:35Z
Як дізнатися реальний пробіг авто: головна ознака, яку не приховаєш
ТСН
2025-02-22T20:21:03Z
Особливості запчастин для BMW XM G09: що потрібно знати власникам
Топ Жир
2025-02-22T16:06:34Z
На дорогах з’явився новий знак із двома камерами D-51a: що він означає
ТСН
2025-02-22T15:34:03Z
Як було відновлено унікальний міні-тягач DAF Pony
AutoCentre
2025-02-22T10:46:55Z
Зеленський ставить завдання завершити війну цього року, – Сибіга
24tv
2025-02-23T12:36:35Z
Сибіга зробив заяву про перспективи відновлення миру в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:33:52Z
Польська євродепутатка: Польща мала би отримати від України "гарантію повернення" допомоги
Европейская правда
2025-02-23T12:33:11Z
В України у 2025 році є шанс на мир: названо головну мету Києва
GlavRed
2025-02-23T12:30:55Z
Швейцарія може відправити миротворців в Україну
УкраинФорм
2025-02-23T12:30:44Z
Шмигаль окреслив п'ять головних напрямків роботи уряду
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:30:18Z
"Ніс у з*дн*ці диктатора": британський комік Волкер висміяв Трампа
24tv
2025-02-23T12:30:09Z
Переговори США та РФ 25 лютого в Ер-Ріяді: в Москві зробили несподівану заяву
GlavRed
2025-02-23T12:27:32Z
Скільки українських територій окупувала Росія за три роки великої війни: аналіз CNN
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T12:27:23Z