![Судова реформа, безпека, бронювання та послаблення валютних обмежень - що потрібно американському бізнесу після 2 років війни](https://thumbor.my.ua/9eS6EAyB5e-FjFOjKZ7h2ALVm-w=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fdd3f5f953e96b49e61e579d5f37e4ba9.jpg)
Судова реформа, безпека, бронювання та послаблення валютних обмежень - що потрібно американському бізнесу після 2 років війни
В опитуванні взяли участь 125 керівників та топ-менеджерів компаній-членів Палати. 76% респондентів – керівники компаній.
Ефективна судова реформа, посилення національної безпеки та послаблення валютних обмежень, зокрема дозвіл на репатріацію дивідендів та виплату відсотків за зовнішніми кредитами – це необхідні рішення, які допоможуть роботі бізнесу у 2024 році.
Про це йдеться в повідомленні Американської торговельної палати в Україні (ACC).
Зазначається, що ACC провела опитування серед підприємців, щоб оцінити стан бізнесу в Україні після двох років повномасштабного вторгнення та визначити критичні виклики для бізнес-спільноти у 2024 році. Відповідно до результатів, бізнес-спільнота вважає, що Уряд має імплементувати реальну та ефективну судову реформу, забезпечити чітку та прозору процедуру бронювання та посилити національну безпеку країни, щоб суттєво допомогти бізнесу в Україні в 2024 році.
Окрім того, роботі бізнесу значно допоможе пом'якшення валютних обмежень щодо репатріації дивідендів та/або виплати процентів за зовнішніми кредитами.
В опитуванні взяли участь 125 керівників та топ-менеджерів компаній-членів Палати. 76% респондентів – керівники компаній.
«Незважаючи на труднощі, натхненна відважними захисниками, бізнес-спільнота продовжує працювати та вірити в Україну, підтримуючи економіку, сплачуючи податки та створюючи робочі місця для українців», - підкреслив Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.
Раніше голова Нацбанку Андрій Пишний заявив, що НБУ буде рухатись за стратегією валютної лібералізації.