MY.UAНовини
«Коли ми запустили вайбер-канал Зеленського, він одразу став більшим за його ж канал у телеграмі». Розмова з Галою Котовою в подкасті «Медіуми»
«Коли ми запустили вайбер-канал Зеленського, він одразу став більшим за його ж канал у телеграмі». Розмова з Галою Котовою в подкасті «Медіуми»

«Коли ми запустили вайбер-канал Зеленського, він одразу став більшим за його ж канал у телеграмі». Розмова з Галою Котовою в подкасті «Медіуми»

У випуску — про те, як досвід роботи під час пандемії COVID-19 допоміг команді Rakuten Viber працювати та зростати після початку широкомасштабного вторгнення.

Після початку повномасштабного вторгнення Rakuten Viber припинив бізнес-операції у Росії, відкрив новий офіс в Україні та фіксує значне зростання вайберу на українському ринку. Як компанія у співпраці з медіаекспертами, офіційними медіа й органами влади бореться з розповсюдженням фейків, чому японський власник компанії Хіроші Мікітані так вірить в український ринок і допомагає народу й уряду України — про це ведуча подкасту «Медіуми» Наталя Соколенко поговорила з Галою Котовою, керівницею команди маркетингу Rakuten Viber в Україні.

Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, NV Подкасти, YouTube та інших подкастингових платформах.

00:00 «Rakuten в перекладі з японської — це оптимізм»;

04:40 «Viber встановлений на 98% смартфонів в Україні»;

10:20 «Команда “Блискавки” до початку широкомасштабного наступу вела різні канали, зараз канал виріс до декількох мільйонів без реклами»;

13:10 «На російському ринку було припинено бізнес-операції, щоб не отримувати там доходу і не сплачувати там податки»;

14:00 «Наша політика використання застосунку передбачає повну заборону терористичного, екстремістського, насильницького, сексуального контенту»;

19:00 «Досвід, який ми отримали в часи COVID-19, був дуже корисний нам зараз — під час повномасштабної війни»;

21:15 «Початок великої війни — це другий період нашого бурхливого зростання»;

22:55 «Ми бачимо величезний потенціал в українському ринку, саме тому ми нещодавно відкрили офіс в Києві».

«Rakuten у перекладі з японської — це оптимізм»

Наталя Соколенко: Rakuten Viber — це назва японської компанії, яка стала власником Viber у 2014 році. Розкажіть трохи про цю японську компанію, і що означає це слово в перекладі з японської?

Гала Котова: Rakuten в перекладі з японської — це оптимізм. Колір (бренду «ДМ») — червоний, який у східних традиціях є кольором щастя. Rakuten — це японський Amazon, величезний маркетплейс, велика міжнародна компанія, яка представлена в багатьох країнах, і в Японії, і в США, і в Європі. У компанії різні напрямки роботи, зокрема, книжки Kobo, Rakuten TV, месенджер. І ми, «Rakuten Viber в Україні», є великою частиною цієї міжнародної компанії — розвиваємо месенджинг.

«Вайбер установлений на 98% смартфонів в Україні»

Наталя Соколенко: Як ідуть справи зараз у Rakuten Viber в Україні? Яка частка ринку, скільки українців користуються вайбером?

Гала Котова: Вайбер установлений на 98% смартфонів в Україні. Ми розуміємо, що ми маємо величезний вплив на аудиторію. І цей вплив тягне за собою велику відповідальність.

Наталя Соколенко: То поговорімо про відповідальність. Під час пандемії COVID-19 у вайбер-групах розповсюджувалася інформація проти вакцинації. З вайбер-групи моїх однокласників я тоді вийшла через те, що один із них уперто поширював нісенітниці, наприклад, що палички, якими знімають проби слизу для тесту на COVID-19, «розносять рак». Який контроль за змістом дискусій у вайбер-групах? 

Гала Котова: Вайбер дійсно є платформою №1 для групового спілкування. Тут важливо зазначити, що ми зашифровуємо наскрізно як групове, так і особисте спілкування. Це зроблено для безпеки користувачів. І ми не маємо доступу до контенту, який шериться у закритих групах, в особистих групах і в особистому спілкуванні. Тому, якщо ви бачите неприйнятний контент, то ми закликаємо користувачів скаржитися на нього. Скарги будуть розглядати. Чим більше скарг буде надходити, тим швидше це буде блокуватися. Тобто скоріше буде прийняте рішення — аж до того, що може бути заблокований користувач, тобто він загалом не буде мати доступу. Тому ми маємо дуже багато можливостей, які можуть дозволити користуватися цією платформою.

Наталя Соколенко: Чи співпрацюють фахівці компанії Rakuten Viber із фактчекерами та полісі-мейкерами? 

Гала Котова: Ми співпрацюємо з медіаекспертами — це в нас один із великих напрямків. З медіаекспертами складаємо поради, наприклад, як протидіяти фейкам і розповсюджувати тільки правдиву інформацію, як безпечно обмінюватися інформацією та не нашкодити, наприклад, українським захисникам. Ми це публікуємо, зокрема, і на нашому каналі «Rakuten Viber Україна», де більше ніж 4 мільйони підписників.

Ще важливо, що фахівці, які займаються модерацією, працюють в Україні. У нас українська команда, яка працює з бізнесом в Україні. В цілому в «Rakuten Viber Україна» 40 людей, із них 30 перебувають саме в Україні. Ці люди чудово розуміють українські контексти, наші реалії. Тобто людина буде приймати рішення стосовно блокування чи неблокування, розуміючи локальну ситуацію в країні.

«Команда “Блискавки” до початку широкомасштабного наступу вела різні канали, зараз канал виріс до декількох мільйонів без реклами» 

Наталя Соколенко: В моєму телефоні є вайбер, по ньому я переважно з родичами спілкуюся, але читаю «Блискавку». Хто її створює?

Гала Котова: Я відійду на крок назад і поясню, що «Блискавка» — це не група, це канал. «Блискавка» є відкритим каналом, який люди можуть знайти в пошуку. Тобто, якщо зайти у вайбер і щось почати шукати, то людина, яка не є підписником, може зайти й підписатися. Це особливість каналів. Вони є відкритими. Канали стають відкритими завдяки тому, що канал звертається до нас — до нашої української команди. Далі жива людина вручну заходить у канал, аналізує інформацію, контент, який там є, і ухвалює рішення, чи відповідає цей контент політиці прийнятного використання застосунку. Якщо все з ним добре — канал верифікується, ми видаємо «блакитну галочку» та відкриваємо його для пошуку. Команда «Блискавки» до початку широкомасштабного наступу вела різні канали, після великого вторгнення вони відчули потребу аудиторії — людям потрібна оперативна інформація — і вони її почали надавати. Люди шерили, пересилали дописи з «Блискавки» і завдяки цьому канал виріс до декількох мільйонів цілком органічно, без будь-якого промо. Але ми допомогли їм створити стикери. І зараз, наприклад, ці стикери входять у десятку найпопулярніших за використанням в Україні.

«На російському ринку було припинено бізнес-операції, щоб не отримувати там доходу та не сплачувати там податки»

Наталя Соколенко: Чи працює Viber у Росії зараз?

Гала Котова: На російському ринку було припинено бізнес-операції.

Наталя Соколенко: Що це означає?

Гала Котова: Ми не продаємо там рекламу від початку повномасштабної війни. Це було зроблено для того, щоб не отримувати там доходу й не сплачувати там податки.

«Наша політика використання застосунку передбачає повну заборону терористичного, екстремістського, насильницького, сексуального контенту»

Наталя Соколенко: Перемістимо фокус із Росії на Україну та ЄС. Якби Верховна Рада й Кабмін ухвалили рішення, подібне до Digital Services Act? У ньому передбачено відповідальність самих платформ за розповсюдження незаконного контенту користувачами платформ. Виокремлюється в цьому акті й окрема категорія — особливо великі платформи. Очевидно, Viber належить до цих особливо великих платформ. І ці особливо великі платформи посилено регулюються Єврокомісією та мають оцю додаткову відповідальність згідно з цим актом. От що ви про це думаєте? І, до речі, як в європейських країнах, з огляду на цей Digital Services Act, функціонує Viber?

Гала Котова: У Viber є своя політика прийнятного використання застосунку. Зокрема, ця політика передбачає повну заборону неприйнятного контенту у застосунку. І ця політика розповсюджується на всі країни, де працює Viber. А Viber працює по всьому світу. Наприклад, для нас один із важливих ринків — це Греція, яка є частиною Євросоюзу. Ми розуміємо, що ми маємо відповідати всім вимогам тих країн, де ми працюємо. Стосовно нашої політики використання, то вона передбачає повну заборону терористичного, екстремістського, насильницького, сексуального контенту, спаму та продажу будь-яких нелегальних товарів.

Можу навести приклад. Я люблю робити такий порівняльний аналіз: періодично шукаю у вайбері й телеграмі «закладки» — за ключовим словом. І порівнюю видачу, що я можу там знайти. Мене завжди тішить, що у вайбері ці «закладки», які я знаходжу, — це у дитячих групах хенд-мейд закладки для книжок, які діти самі роблять і продають по 2 гривні. Тільки такі закладки можна знайти у вайбері, бо вся решта просто блокується, не відкривається для пошуку. Ми закликаємо користувачів скаржитися на неприйнятний контент. Таким чином надходять «альорти» в нашу систему підтримки. Формується «альорт» на якусь скаргу — і тоді команда саппорту заходить у цей відкритий канал, бо він є відкритим, і може бачити цей контент.  Як тільки ми бачимо, що кількість скарг на якийсь контент вища, ніж мінімально наявна, то цей «альорт» підіймається вище в черзі. І він буде розглянутий швидше. Зазвичай процес розгляду скарги триває десь максимум до 10–12 годин. І цей контент блокується. Чим більше скарг, тим швидше це може бути заблоковано. Може бути заблокований контент, цілий канал або відправник цього контенту, хто це постить. Ми з цим активно працюємо для того, щоб убезпечити людей від неприйнятного контенту. 

«Досвід, який ми отримали в часи COVID-19, був дуже корисний нам зараз — під час повномасштабної війни»

Наталя Соколенко: Антивакцинальний контент, який розповсюджували під час пандемії COVID-19, ви відносили до такого неприйнятного контенту? Чи це для вас могла бути просто чиясь точка зору?

Гала Котова: Ми блокували контент, якщо люди продавали якісь неліцензійні ліки під виглядом ліків проти COVID-19. Ми тоді почали працювати з ВООЗ — це був для нас такий перший величезний проєкт співпраці. Ми запустили бот, який надавав інформацію 15 мовами. Зокрема, українською. Про коронавірус, про поради, як боротися, що робити, чого не робити. Ми надавали правдиву інформацію, коли навколо була паніка. Потім ми почали працювати з нашим міністерством охорони здоров’я — ми допомогли МОЗ запустити канал «Коронавірус інфо», в якому було 3 мільйони підписників. Це був такий дуже бурхливий період розвитку, де ми бачили величезне зростання використання застосунку. Тоді в 4 рази зросла кількість голосових дзвінків у вайбері. І ми у відповідь на це розширили кількість учасників групових відеодзвінків, зокрема, для того, щоб використовувати Viber для навчання. Досвід, який ми отримали в часи COVID-19, був дуже корисний нам зараз — під час повномасштабної війни. Адже ми бачимо, як зросла активність і кількість скарг на неправдивий контент, які люди надсилають.

«Початок великої війни — це другий період нашого бурхливого зростання»

Наталя Соколенко: Як широкомасштабне вторгнення позначилося на роботі компанії, крім того, що ви припинили бізнес-операції в Росії?

Гала Котова: Це був другий період бурхливого зростання активності. Наприклад, ми побачили, що на 70% зросло читання каналів. Був запит людей на оперативну інформацію. Ми розуміємо потребу людей в отриманні перевіреної, достовірної інформації. В часи ковіду ми почали співпрацювати з офіційними джерелами інформації, зараз робимо це набагато активніше. Ми співпрацюємо з посадовцями, першими особами. Торік ми запустили канал президента Володимира Зеленського, який одразу після запуску став більшим, ніж його канал в телеграмі. У нас є канал Кирила Буданова, СБУ. У нас є канали ключових медіа, наприклад, NV, Суспільне, Радіо Свобода. Ми надаємо підтримку цим медіа для того, щоб люди бачили: у цього каналу є «блакитна галочка», в них є правдива інформація, значить, цю інформацію безпечно шерити в групових чатах.

«Ми бачимо величезний потенціал в українському ринку, саме тому ми нещодавно відкрили офіс у Києві»

Наталя Соколенко: Дуже цікаво чути про ту конкуренцію, яку ви виграли у телеграму, тому що багато медіаекспертів закликають дуже обережно ставитися до нього. Ба більше, є організації, урядові структури, які дуже добре знаються на безпеці, наприклад, ЦРУ, які заборонили на своїй території користуватися цим застосунком, бо він належить російському громадянину, який невідомо де перебуває, ведення бізнесу є непрозорим, непублічним. Інша річ — компанія Rakuten, яка володіє Viber — це публічна японська компанія. На завершення — питання: які результати, який бенефіт від роботи «Rakuten Україна»? Обсяг диджитал-реклами повернувся на рівень 2021 року. Як відчуває свої економічні показники Viber в Україні?

Гала Котова: Ми відчули вплив війни та широкомасштабного вторгнення, але потім ми досить активно відновлювались і зараз відчуваємо, що ринок живий, що є запит. І український ринок для Rakuten Viber був і є ключовим ринком. Нещодавно ми запустили один з останніх релізів саме для бізнесів — «бізнес-дзвінки». Користувачі можуть зателефонувати в банк напряму через Viber, більше не треба телефонувати по мобільному, можна не хвилюватися, скільки це буде коштувати. Одразу після запуску ми побачили великий запит від клієнтів на те, щоб впровадити в них таку послугу. Це свідчить про те, що ринок розвивається, шукає нові можливості, шукає варіанти оптимізації витрат. Ми бачимо величезний потенціал, саме тому ми нещодавно відкрили офіс у Києві. Це офіс Rakuten, де представлені декілька компаній, зокрема, Rakuten Viber. Хіроші Мікітані — власник Rakuten — дуже вірить в Україну. На початку повномасштабної війни він особисто задонатив один мільйон доларів. У грудні 2022 року, коли були проблеми з відімкненням світла (через ракетні атаки росіян на об’єкти енергетичної інфраструктури «ДМ»), він надіслав 500 електрогенераторів в Україну. Нещодавно він приїжджав, спілкувався з нашими міністрами про розвиток. Тобто ми дуже віримо в цей ринок, що він буде розвиватися, і ми будемо розвиватися разом.

в попередніх випусках подкасту «Медіуми» говорили з Олександрою Гондюл про те, як принципи гейміфікації в медіа впливають на аудиторію та залучення читачів, Володимиром Шейком про війну української та російської культур на музичних сценах Європи, Олександром Педаном про співпрацю з Суспільним, новий проєкт замість «УніверCheck» та інші ідеї pedan|buro, Світланою Остапою про проблеми, з якими зіткнулася українська журналістика у 2023 році, чого досяг і що планує Суспільний мовник, посилення державного мовлення, проблеми з допуском на фронт та прогнози на 2024 рік, Анною Тульєвою про організацію та залаштункові історії фіналу Нацвідбору на «Дитяче Євробачення — 2023», Дмитром Хоркіним про те, як вплинула війна на розвиток радіо в Україні, Юлією Шелудько про назву Радіодиктанту-2023 та виклики, пов’язані з перенесенням дати, Вікторією Мурованою про «моркву в шоколаді» як принцип виготовлення контенту для дітей.

Також рекомендуємо: Подкаст «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на сторінках нашої групи онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтеся на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі.

в перші дні повномасштабного вторгнення програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський запустив подкаст «Русскій фейк…» зі спростуваннями проявів ворожої дезінформації. Завдяки «Українському радіо» передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв'язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Колаж: «Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Соцсети
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Саудівській Аравії помер «Сплячий принц», який провів 20 років у комі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:33:02Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Трамп закликав Сенат скасувати канікули
УкраинФорм
2025-07-20T09:30:41Z
The Times назвало ім'я людини, здатної змусити Путіна закінчити війну
GlavRed
2025-07-20T09:27:03Z
У Білому домі відмовилися від ідеї розірвати контракти зі SpaceX - WSJ
УкраинФорм
2025-07-20T09:18:42Z
У Кремлі прокоментували різку зміну риторики Трампа щодо Путіна і Росії
24tv
2025-07-20T09:15:24Z
Україна не програє у війні, адже Мерц допоміг змінити думку Трампа – Вадефуль
Лига
2025-07-20T09:12:22Z
Російський дрон атакував Чугуїв
УкраинФорм
2025-07-20T09:03:11Z
Канцлер Німеччини прокоментував євроінтеграційні перспективи України
360ua.news
2025-07-20T09:03:05Z
Які три фактори найбільше заважають бізнесу – опитування підприємців
24tv
2025-07-20T09:36:42Z
Більше грошей на комуналку: кому до субсидії додадуть ще 700 гривень
24tv
2025-07-20T09:03:22Z
Єврокомісар шокований небезпекою деяких товарів на Shein і Temu
Европейская правда
2025-07-20T08:58:52Z
Продовження пільгового режиму на імпорт електромобілів не планується - Гетманцев
УкраинФорм
2025-07-20T08:37:27Z
Кусто Агро докупила тракторів та комбайнів
AgroPortal
2025-07-20T08:30:00Z
Зміни для вкладників у вересні: чи будуть менші відсотки за вкладами
24tv
2025-07-20T08:15:54Z
Євроінтеграція України: Гетманцев розказав, як потрібно реформувати податкову систему
ZN UA
2025-07-20T08:15:20Z
На Українській універсальній біржі укладено перші контракти на 100 тонн пшениці нового врожаю
Agravery
2025-07-20T08:15:00Z
Пишний про 18 пакет санкцій: Комплексна ізоляція фінсектору Росії набирає обертів
УкраинФорм
2025-07-20T07:45:54Z
Кельтський гороскоп дерев на 20 липня 2025 року: Тельцям — заспокоєння горобини, Скорпіонам — трансформація тиса, Рибам — натхнення верби
TSN
2025-07-20T09:33:03Z
Температура перевищить норму: в які області України увірветься нереальна спека
GlavRed
2025-07-20T09:27:29Z
Синоптики попередили про грози та град: якою буде погода на Львівщині 20 липня
24tv
2025-07-20T09:09:54Z
Суттєва відмінність: як росіяни змінили тактику штурмів на Лиманському напрямку
24tv
2025-07-20T09:03:47Z
Прогноз погоди у Дніпрі на тиждень з 21 по 27 липня: спека не збирається відступати, якою буде температура повітря
Политека
2025-07-20T09:01:24Z
В Україну 21 липня повернеться сильна спека, у деяких областях - до +33
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:13Z
Цим українцям варто бути обережними 23 липня. До чого готуватись
Telegraf
2025-07-20T08:57:55Z
Правоохоронці задокументували наслідки ударів російських БпЛА по Ізюму: двоє людей постраждали
Мій Харків
2025-07-20T08:39:53Z
Графік відключення води на тиждень з 21 до 27 липня в Черкаській області: названо райони, які залишаться без постачання
Политека
2025-07-20T08:31:15Z
Якщо ви помітили на листі томатів коричневі плями – це погано: можна обприскати копійчаним розчином
Telegraf
2025-07-20T09:03:56Z
Підживлення помідорів дріжджами: простий спосіб з неймовірним результатом
24tv
2025-07-20T07:57:58Z
Як яйця впливають на рівень холестерину: нові дані
24tv
2025-07-20T07:09:22Z
Пацієнтів небагато: у Китаї лікують тих, хто не любить ходити на роботу
Фокус
2025-07-20T06:42:22Z
У Росії катастрофічна нестача медиків - розвідка
Gazeta UA
2025-07-20T06:30:00Z
Таку рибу не можна купувати влітку: експерти попередили про небезпечні наслідки
Знай
2025-07-20T05:51:50Z
Точний вік людини за краплею крові: вчені розробили революційний ДНК-тест
TSN
2025-07-20T05:36:14Z
Росія стикнулася з критичною нестачею медичних працівників - розвідка
УкраинФорм
2025-07-20T02:09:35Z
Проста звичка захищає вас від раку: вчені дослідили приголомшливий ефект звичайної ходьби
TSN
2025-07-19T21:21:56Z
Значні знижки на комуналку: хто зможе платити на 50 % менше
Знай
2025-07-20T09:36:47Z
Ведмедиця, яка вбила бігуна в Італії, житиме у притулку в Німеччині
Европейская правда
2025-07-20T09:34:35Z
Пенсія до 50 років: хто може отримувати виплати достроково
24tv
2025-07-20T09:24:52Z
На пенсію можуть не сподіватися: кому надійде соцдопомога
Знай
2025-07-20T09:06:59Z
Чи можна зривати плоди з гілок сусідського дерева, які ростуть над твоїм подвір'ям
24tv
2025-07-20T09:03:23Z
Забудьте про "жіночко"і "мужчіна": як правильно українською звертатись до незнайомця
Telegraf
2025-07-20T08:48:36Z
Мобілізація їх омине: ким у серпні не зацікавиться ТЦК
Знай
2025-07-20T08:36:50Z
Ваші пращури мали особливий талант: 5 прізвищ, які давали найздібнішим українцям
24tv
2025-07-20T08:30:28Z
Fondation Hirondelle та IRMI оголосили конкурс індивідуальних грантів для журналістів
Детектор М
2025-07-20T08:21:02Z
Лана Дель Рей показала свою кухню, яка кидає виклик усім трендам
24tv
2025-07-20T09:30:54Z
Гендиректор Astronomer пішов у відставку після інциденту зі зрадою на концерті Coldplay
24tv
2025-07-20T09:15:07Z
Британська співачка Charli XCX і барабанщик The 1975 одружилися
УкраинФорм
2025-07-20T09:03:27Z
Привиди та моторошні звуки ночами: які містичні таємниці приховує київський замок "Річарда"
Telegraf
2025-07-20T08:39:31Z
Гендиректор Astronomer пішов у відставку після скандалу зі "зрадою" на концерті Coldplay
Комсомольская правда
2025-07-20T08:13:17Z
Біллі Айліш заявила, що працює із Джеймсом Кемероном над 3D-проєктом
УкраинФорм
2025-07-20T08:03:12Z
Трендове фарбування, яке сподобається всім: цей блонд виглядає неймовірно
24tv
2025-07-20T07:39:12Z
Режисер Володимир Тихий: Боюся, документалісти не витягнуть нашу історію власними силами
Детектор М
2025-07-20T07:00:49Z
3 знаки зодіаку, які завжди перебувають в центрі уваги: будь-хто може бути у списку
24tv
2025-07-20T06:21:04Z
Альтернатива ковбасі: 7 продуктів, які можна покласти на хліб
Telegraf
2025-07-20T09:27:44Z
Гороскоп на тиждень з 21 по 27 липня: Овнам - пропозиція, Левам - скандал
GlavRed
2025-07-20T09:27:34Z
Можна готувати хоч щодня: такий пиріг з абрикосами просто тане у роті
Telegraf
2025-07-20T09:18:38Z
Які кольори поєднувати з блакитним: 5 несподіваних, але дуже вдалих комбінацій для інтер'єру
24tv
2025-07-20T09:15:48Z
День маленьких змін. Гороскоп на 20 липня для всіх знаків
360ua.news
2025-07-20T08:27:12Z
На висоті понад 1700 метрів: яке озеро називають льодовиковою перлиною Карпат
24tv
2025-07-20T08:09:34Z
В кафе він коштує сотні гривень: як самому зробити хітовий лавандовий лимонад
24tv
2025-07-20T07:18:22Z
На Прикарпатті з’явився перший виробник овечої бриндзі
AgroPortal
2025-07-20T06:30:52Z
Таку шаурму можна їсти навіть перед сном: приготуйте цю закуску з кабачка
Telegraf
2025-07-20T06:15:41Z
На Рівненщині зіткнулися Volkswagen і Audi: загинуло троє людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:39:15Z
В Ірані перекинувся автобус, понад 20 загиблих
УкраинФорм
2025-07-20T09:33:12Z
Біля узбережжя Камчатки стався землетрус понад 7 балів: є загроза цунамі
Фокус
2025-07-20T09:15:37Z
У Південній Кореї кількість жертв аномальних злив зросла до десяти
УкраинФорм
2025-07-20T09:15:30Z
На Одещині судитимуть фермера за умисне ухилення від сплати податків
AgroPortal
2025-07-20T09:00:48Z
На Волині чоловік побив військовослужбовця ТЦК лопатою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T08:57:26Z
"Ой, мамочка, як трясе!": на Камчатці сталася серія землетрусів , там оголошена небезпека цунамі
24tv
2025-07-20T08:48:23Z
До +44°: Грецію на тиждень накриє сильна спека
УкраинФорм
2025-07-20T08:28:48Z
Росія атакувала Запоріжжя: пошкоджено житлові будинки, є постраждалі
24tv
2025-07-20T08:18:41Z
Російська пропаганда отримала подвійний удар
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:39:55Z
Фламенгу прийняв пропозицію Роми щодо флангового захисника
Football.ua
2025-07-20T09:39:03Z
Українські військові на фронті дивляться бій Усика: фото
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:36:47Z
Олександр Усик розчулив зверненням до дружини після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-20T09:30:28Z
Усик дав особливе ім'я удару, яким нокаутував Дюбуа: відео фірмової "плюхи"
24tv
2025-07-20T09:24:16Z
Соцмережі вибухнули від палкої підтримки дружина Усика у реванші проти Дюбуа: емоційне відео
24tv
2025-07-20T09:18:17Z
ПСВ веде переговори про перехід ще одного гравця Боруссії Менхенгладбах
Football.ua
2025-07-20T09:15:18Z
Теніс. Лазаренко виграла свій найбільший титул в юніорській кар'єрі
УкраинФорм
2025-07-20T09:06:41Z
Україна – Канада: де дивитися вирішальну гру нашої збірної у Лізі націй з волейболу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-20T09:06:23Z
Павуки-оси дурять не тільки нас, а й штучний інтелект
InternetUA
2025-07-20T09:31:26Z
Повно скарбів: у Чехії виявили велике кельтське місто віком 2200 років
Фокус
2025-07-20T09:27:35Z
Apple готує свій перший складаний iPhone: ключові особливості моделі Fold
InternetUA
2025-07-20T09:01:31Z
Рідкоземельні мінерали з Китаю не потрібні: літій для акумуляторів добудуть просто з озер
Фокус
2025-07-20T09:00:01Z
GTA 6 працюватиме найкраще на PS5 Pro – нові чутки обіцяють унікальну продуктивність
24tv
2025-07-20T08:48:02Z
До Землі наближається «потенційно небезпечний» астероїд
УкраинФорм
2025-07-20T08:33:09Z
Як вибрати смартфон, що не втратить актуальності через кілька років: поради експертів
InternetUA
2025-07-20T08:28:13Z
Baby Grok: Маск анонсував додаток на основі штучного інтелекту для дітей
УкраинФорм
2025-07-20T08:12:20Z
Як захистити смартфон від спеки, води й піску влітку
InternetUA
2025-07-20T07:48:50Z
Mercedes-Benz eActros 600 займеться розвезенням пошти
AutoCentre
2025-07-20T09:09:18Z
Українці в цьому році купують більше авто з Китаю
УкраинФорм
2025-07-20T07:24:00Z
Chevrolet привіз новий Bolt на дорожні випробування
AutoCentre
2025-07-20T07:15:11Z
В Китаї хочуть заборонити перепродаж нових машин після реєстрації
ZN UA
2025-07-20T06:27:10Z
Основні індикатори на панелі приладів: що означають та що робити, коли вони загоряються
24tv
2025-07-20T03:09:15Z
Мінівен перевтілився у Lexus і повністю прийняв новий образ
Топ Жир
2025-07-20T01:18:18Z
Канадці вимагають дозволити імпорт електромобілів, які раніше були заборонені
Топ Жир
2025-07-19T23:18:16Z
Цей позашляховик мав зійти зі сцени, але раптом отримав несподіване продовження
Топ Жир
2025-07-19T21:33:30Z
Ці автомобілі стрімко втрачають вартість, і найгірше, можливо, попереду
Топ Жир
2025-07-19T19:48:33Z