У самого Джеймса в цій роздачі була пара дам. На флопі K-J-6 він поставив невеличкий контбет і отримав чек-рейз від чіплідера.
У статті тренер дав відповідь на найпоширеніші запитання підписників щодо своїх дій у цій ситуації.
Аналіз роздачі / Твіттер Гарета Джеймса
Чому ти не запушив префлоп?
Q-Q – дуже сильна рука. У цьому споті нам вигідніше з нею зіграти рейз, щоб провокувати опонентів на 3-бети та ол-іни. У цій стадії ICM-тиск досить великий, за солвером тут можна пушити більшість сильних рук (А-Ко і J-J), рейзимо полярно або натси, або те, що не шкода викинути. Q-Q саме та рука, яка міксується – рейз-колимо / пушимо.
Навіщо ставити контбет?
За солвером, у цій роздачі баттон грає рейз (а не пушить) лише 5,9% рук. На флопі K-J-6 рейзер має перевагу в еквіті 67,4% проти 32,6%. Також натсів завжди у нас більше. Солвер проставляє С-бет з усім діапазоном: 25% поту (36% випадків) або пів поту (64% випадків). Через ICM-тиск ми повинні чекати з багатьма руками, проте з Q-Q ми частіше ставимо. У більшості випадків – 25% поту, сайзинг у пів банку в цій роздачі ми не розглядаємо з такою структурою.
Що робити, коли отримуємо чек-рейз?
Багато хто написав, що потрібно просто грати кол, адже у ВБ тут багато блефів. Насправді ситуація дещо інша. Рейзер має величезну перевагу на цьому флопі, тому ВБ не буде широко чек-рейзити. Звісно, блефи там є, але є й допери, сети та королі. Стріт-дро за GTO-стратегією він тут рейзити не буде, оскільки кол має більше еквіті. До того ж з кишеньковими дамами погано грати кол, оскільки вони блокують блефи. Солвер зіграє кол, з руками формату А-6 чи J-9 з непоганими бекдорами, а Q-Q викине.
Гарет наголосив, що подібні роздачі обов’язково потрібно зберігати собі, а згодом розбирати з допомогою солвера.
Новий український успіх
Український гравець з ніком this_is_my_year виграв престижний турнір Wensday Wonderbox з бай-іном 150 доларів. Наш земляк заробив 24 тисячі баксів.