![Президент Франції Макрон не намагався переконати Мбаппе залишитись у ПСЖ](https://thumbor.my.ua/Tm4RzOYJoV9RaQoi48D3CiDzoOs=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2Ff0fd557305da2e7c7fde6e39ffbf43e1.jpg)
Президент Франції Макрон не намагався переконати Мбаппе залишитись у ПСЖ
Джерело - L'Équipe.
Президент Франції Еммануель Макрон не намагався переконати нападника ПСЖ Кіліана Мбаппе залишитися в паризькому клубі.
Про це очільник Франції розповів порталу L'Équipe.
"Це була вечеря, щоб спробувати його втримати? Ні, зовсім ні. Про це не було жодної дискусії, і я залишаю це на розсуд керівництва клубу.
- Енріке: Нам доведеться звикати грати без Мбаппе
Для нього було нормально бути там, він великий чемпіон, який зробив свій внесок у подорож французької команди до Катару та успіхи ПСЖ протягом останніх семи сезонів. Я думаю, що всі французи захоплюються цим великим гравцем, але ніяких дискусій не було", - сказав Макрон.
Раніше Кіліан Мбаппе зустрівся із президентом Франції Емануелем Макроном, власником ПСЖ Нассером Аль-Хелайфі та еміром Катару Хамадом бін Каліфа Аль Тані.
Французький нападник запевнив співрозмовників, що досі не домовився із Реалом про підписання контракту.