Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МОУ.
У Міноборони зауважили, що на церемонії нагородження також обговорили наступні дії для найшвидшого втілення ідей переможців, зокрема тестування, сертифікацію та прийняття на озброєння їхніх виробів.
Команди, які перемогли зі своїми ідеями, презентували розробки у напрямах:
створення алгоритмів для точного розпізнавання та захоплення цілей для подальшого ураження;
розвиток передових навігаційних систем;
створення стійких та безпечних комунікаційних систем;
розробка рішень для швидкісної передачі (у реальному часі) розвідувальних даних;
розробка алгоритмів для координації безпілотних систем;
створення мережевих рішень для інтеграції між різними типами безпілотних систем.
«Хакатони від Міністерства оборони стануть регулярними. Ми побачили ефективність таких заходів, а головне – попит від галузі. Наша задача – забезпечити розробників зрозумілим шляхом від ідеї до застосування на полі бою і прямим відгуком від військових», – підсумувала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.
Крім того, робота з усіма учасниками триває в цифровому форматі. Щотижня проходять зустрічі онлайн розробників із військовими – як кінцевими споживачами інновацій на полі бою. Бійці діляться власним досвідом та спостереженнями щодо використання інновацій на полі бою.
Як повідомляв Укрінформ, Міноборони провело перший хакатон «Наступ машин», що об'єднав понад 450 розробників, інженерів та винахідників. Співорганізаторами заходу є Генеральний штаб ЗСУ, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості і defense tech кластер Brave1.
Фото: www.mil.gov.ua