MY.UAНовини
"Це сталося несподівано". Валентина Хамайко – про втрату роботи, новий проєкт і непрості стосунки з чоловіком, який повернувся з фронту
"Це сталося несподівано". Валентина Хамайко – про втрату роботи, новий проєкт і непрості стосунки з чоловіком, який повернувся з фронту

"Це сталося несподівано". Валентина Хамайко – про втрату роботи, новий проєкт і непрості стосунки з чоловіком, який повернувся з фронту

Відома телеведуча Валентина Хамайко дуже боляче пережила закриття проєкту "Сніданок.Вихідний", хоча нещодавно отримала пропозицію вести нове шоу на "1+1 Україна".

В інтерв’ю OBOZ.UA мама чотирьох дітей відверто поділилася, як згадує часи, коли вирішила вийти на роботу через три дні після виписки з пологового з найменшим сином, а також розповіла, як війна змінила життя – її та родини.

– Валентино, на годиннику всього 10 ранку, а ви вже відпрацювали на зйомках. О котрій прокидаєтеся?

– Якщо немає ранкових ефірів (а виходжу на "Сніданок з 1+1" у будні двічі на тиждень), то прокидаюся о 5:40. Так, я маю годину часу, аби приготувати їжу, щоб ми поснідали з родиною, плюс – скласти обіди дітям із собою. Виїжджаємо до школи о 7:20.

– Ви такою організованою були завжди?

– Я росла дитиною, яка зранку прокидалася, а на столі вже стояв приготовлений мамою сніданок. Нормальна дитина, як усі. А вже з часом, коли дорослішала, набиралася відповідальності. Рік тому ухвалила рішення, що сама готую дітям у школу, бо маємо велике господарство (мешкаємо в приватному будинку під Києвом) – багато овочів, сиру, молока, м'яса. І абсолютно нелогічно, погодьтеся, купувати харчування в школі, коли маємо стільки домашніх продуктів.

А у вихідні прокидаюся трішки пізніше – о 6:30. Дітям моя допомога зранку не так потрібна, однак маю ранкові стріми. Мій колега по проєкту "Сніданок. Вихідний", актор Олександр Попов, створив на YouTube інформаційно-розважальний канал "Вихідний 2.0", де ми влаштовуємо щосуботи та неділі прямі ефіри, спілкуємося з глядачами онлайн.

– Розкажіть трішки про цей стрім.

– Ми сім років з Олександром Поповим у прямому ефірі вели "Сніданок. Вихідний", дуже здружилися. Коли наприкінці минулого року оголосили, що проєкт закривають, отримали величезну хвилю відгуків від глядачів, які просили продовження. Бо була звичка починати з нами ранок, формат, який полюбився. Паралельно я бачила, що відбувається в житті у Саші: онкохвора мама, зйомок не так багато. У нього зараз складний час у житті. Уявляєте, як це: мати шалений графік, а потім опинитися фактично наодинці з проблемами? У мене 7 років тому теж хворіла мама. Я знаю, як важливо в такий період мати моральну підтримку.

Я вже зізнавалася в інтерв'ю, що коли чоловік пішов воювати із старшим сином Остапом, для мене це було дуже важким у психологічному плані періодом. І наявність телеефірів у суботу і неділю стали своєрідною терапією. Ба більше, я вважаю, що хлопці Саша Попов, Ігор Циганик, плюс вся наша команда емоційно кожного тижня мене витягували з непростого стану. Я приходила на ефір – і ставало легше.

Потім після програми ми почали ходити на каву, де годину просто говорили про життя, багато сміялися. І це теж мене дуже підтримувало. А як тільки проєкт закрився, відчула, наскільки мені буде не вистачати наших зустрічей. І коли з'явилася ідея робити на YouTube "Вихідний 2.0", з радістю підтримала. Ми зустрічаємося втрьох і обговорюємо, як прожили тиждень, згадуючи важливі події України і світу.

– Те, що "Сніданок. Вихідний" закривається, стало несподіванкою для вас чи ви наперед знали про це?

– Це стало несподівано. Звичайно, ми бачили, що протягом двох років відбувається періодичне скорочення на телеканалі, бо важкий час. Чуєш, що того скоротили, іншого… Це перше. А друге, я як доросла людина прекрасно розуміла, що всьому є свій початок і кінець. Але в момент, коли оголосили про закриття, було складно, бо це втрата дуже важливого, близького, чутливого. Що далі? Як далі? Потім мені запропонували продовжувати роботу в "Сніданку з 1+1" у будні. А зараз у мене буде ще новий проєкт "Хоробрі серця" на "1+1 Україна", за що я дуже вдячна долі.

– Що ви відчули, коли запропонували нову роботу?

– Я почувалася неймовірно щасливою! До того ж мені повідомили про це в день народження – от такий несподіваний дарунок. Це військове ток-шоу. В кожному випуску будуть історії людей, військових та цивільних, які здійснили подвиги, захищаючи Україну, та своїми вчинками змінили хід історії. Проєкт відкриватиме глибокі внутрішні моменти, емоцій буде багато. Але вони матимуть терапевтичний ефект.

Дуже сподіваюся, що програму будуть дивитися родинами. Це допоможе нам краще зрозуміти тих, хто захищав і нині захищає країну зі зброєю в руках. Також ми розглядатимемо зсередини події, які вже вписані в підручники історії. Наприклад, я знала, що відбувалося з кораблем, де один з українських прикордонників сказав відому зараз на весь світ фразу. Ту, що вже не потребує перекладу. Але виявляється, цьому всьому передувала глибинна історія, росіяни дуже довго вмовляли українців перейти на їхню сторону. Ми розбиратимемо події детально, щоб зрозуміти психологію людей, які вирішили у свій час ризикнути всім. Будемо говорити, що стоїть за цими подвигами, що зараз із цими людьми. Як їхні рідні переживали непрості часи.

– З Ахтемом Сеітаблаєвим, вашим співведучим, вже ходили на каву?

– Ні, поки бачилися лише на майданчику (сміється). Навіть не було можливості до ладу поговорити, в обох дуже активний графік. Але відчула, що нам легко працюється в кадрі, порозумілися.

– Ви вийшли на роботу у "Сніданок.Вихідний", коли з наймолодшим, Андрійком, тільки виписалися з пологового. Як згадуєте той час?

– Лише з усмішкою. Якщо оглянутися на п'ять років тому, то, вважаю, це було найбільш правильне рішення – наважитися на четверту дитину. Вагітність далася мені дуже легко. Материнство – суцільна насолода. Зараз, коли повертаюся до тих ефірів, звичайно, бачу десь втому на обличчі, недоспані очі. Але вдячна собі за те, що ухвалила рішення народжувати і поєднувати догляд за сином з роботою. Часом мені "прилітало" в соцмережах, що, мовляв, не додаю дитині уваги. Але я мала абсолютну внутрішню впевненість у тому, що роблю все правильно.

Андрійко їздив зі мною на ефіри. Ми з ним і в кінотеатр ходили, і на виставки, і на дитячі дні народження. Так, спілкуючись з різними людьми, дитина контактувала з навколишньою мікрофлорою. І це сформувало фантастичний імунний досвід. Коли пішов у садок, не було проблем з адаптацією. І з цим важким періодом, коли дитина безкінечно хворіє – бо Андрійко вже сформував імунітет у період грудного вигодовування.

Зараз у нього немає проблем з комунікацією в суспільстві – відкритий, говіркий, активний. І, як кажуть всі мої знайомі: дитина, що довіряє світу. І я від того, що виходила на роботу, мала реалізацію, була в рази щасливішою, ніж, якби сиділа вдома в декреті. Вважаю, що робити дитині "інкубаторний період" до року – ні з ким не бачитися, не спілкуватися і кип'ятити соски та ложечки – це неправильно. Я таке вже проходила з першою дитиною. А потім, коли пішли в садочок, мали жахливий період адаптації, зокрема психологічної. Лише з часом я зрозуміла, що сама була в цьому винна.

Соломія, старша донька, мала свій маленький світ: мама, тато, дві бабусі і дідусь. В цьому світі її всі розуміли без слів. А в три роки садочок виявився випробуванням! Бо в ньому було багато "чужих" людей, які її не розуміли і не завжди приділяли всю увагу. Щодня спалахував конфлікт на конфлікті, а на додаток – безкінечні хвороби. Бо нові люди – це нові імунні контакти. Вже з Михайликом я поводилася трохи вільніше. А з Мирославою та Андрійком діяла, спираючись лише на свій досвід.

– В одному зі своїх дописів в Instagram ви зізналися, що із Михайлом у вас часом стосунки – далекі від ідеальних.

– З Михайликом у мене було довге непорозуміння. Не могла зрозуміти, чому дитина, як мені здавалося, з мене знущається. Було відчуття, що мене зовсім не чує. Врешті-решт, напевно, коли йому було близько дев’яти років, нам порадили звернутися до нейропсихолога, і на прийомі мені сказали про гіперактивність. Лише тоді зрозуміла, чому йому важко всидіти на місці, чому поводиться часом невідповідно до ситуації.

Зараз таких дітей дуже багато. І вони реально – випробування для батьків. А вчителі сприймають їхню поведінку як невихованість та навіть нахабність. Вони здаються бунтарними – це характерна риса для таких дітей. Ми активно працювали з нейропсихологом. Не все було гладко, сварилися. Я йому навіть казала: "Ти єдина моя дитина, яка може довести мене до абсолютного нервового виснаження". Зізнаюся, мені навіть довелося піти на різкі вчинки. Коли чоловік пішов воювати, попросила сина: "Михайле, я не можу ходити за тобою і перевіряти домашні завдання. Багато дітей, домашніх справ. Давай домовимося: це має бути твоя відповідальність".

Він мені місяцями розповідав, що все йде добре, а в кінці семестру з'ясувалося, що це не так. І тоді не витримала: "Мабуть, тебе може навчити тільки доросле життя. Тому максимально в нього занурюєшся". Я припинила возити його в школу на авто. Досить довгий період він сам прокидався, готував собі бутерброд у школу і йшов на маршрутку. А далі були ще дві пересадки. Добирався до школи майже півтори години. І стільки ж – додому. Це навчило цінувати мою турботу про нього.

Конфлікти бувають і зараз. Знаєте, у підлітків є такі моменти, коли вони закриваються. Їм здається, що навколишній світ ворожий до них, зокрема – батьки. Діти починають нас навіть ображати. І тоді стає настільки боляче, що ти хочеш цією самою агресією відповісти. І виростає стіна непорозуміння. Якось я дізналася, що син при тренері дозволив собі сказати грубу лайку в мій бік. Коли прийшов додому, посадила його навпроти: "Скажи мені це зараз, дивлячись в очі". І ми почали пробувати це обговорювати. Чому виникло таке бажання? На що злишся? Через що таке трапилося? Такі відверті розмови спрацьовують, з моєю дитиною – так точно. Поки ми не вийшли на рівень ідеального порозуміння. Але багато спілкуємося, і для мене це найцінніше.

– Що ви робите для того, щоб об’єднати родину? Спільні сімейні вечері – це хороший варіант?

– Був період, коли не було спільних вечерь, тому що хтось із дітей якраз входив у свій вік "колючості". Але сідали за стіл і продовжували гукати того, хто "колючий". Рано чи пізно дитина приходить. Через рік, через півтора – але це таки стається. Я не знаю, яка я мама. Можливо, діти виростуть і скажуть, що все було правильно. Чи, навпаки: отак, як діяла мама, ніколи в житті не буду.

До речі, нещодавно я зробила для себе висновок: потрібно не тільки багато говорити, а й перепитувати, чи правильно зрозуміли те, що сказали. Це сталося після недавньої розмови з рідною сестрою. З’ясувалося, що одна й та сама фраза, яку ми в дитинстві чули від мами, нами сприйнялась по-різному. Вихід один – щодня вчитись слухати одне одного і розмовляти.

– Сестра мешкає з родиною у Відні. Не було думок перевезти до неї дітей на час війни?

– Вона весь час переконувала, що треба їхати. Її чоловік у дитинстві пережив війну в Абхазії. Вони з батьками були змушені тікати від росіян, які загарбали їхні території. А сусіди, які залишилися, на жаль, загинули. Тому в сестри були свої причини переживати. Її чоловік запевняв, що всюди, куди заходить Росія, знищується все живе.

Мій чоловік Андрій на початку вторгнення почав співпрацювати із ЗСУ. В березні, коли він повернувся із завдання (ще нічого в інфопросторі не було відомо ні про Бучу, ні про Ірпінь), показав наслідки всього, що там відбувалося. Ми ухвалили рішення відправити старших дітей в Австрію. Це було важке рішення, але я розуміла, що якщо ми тут загинемо, їм там допоможуть вижити. А паралельно не відкидала можливість екстреної евакуації. Тоді втікати з двома меншими дітьми було б легше, ніж з усіма чотирма.

– Як війна змінила вас та вашу родину?

– Мені здається, що я стала більш прямолінійною. Ще бачу за собою, що легше зриваюся там, де спокійно раніше могла стриматися. У секунду в мене можуть бути повні очі сліз – затоплюють океаном емоцій. Мені здається, що ми згодом будемо дуже довго вичухуватися з цього стану. А поки маємо сприймати як даність.

Єдине, з чим борюся з перших моментів війни, не хочу бути нескінченно сумною. Бо я, на жаль, бачила це на своїх рідних, які пережили голод, а потім – війну. І ось це відчуття постійного трагізму і смутку в їхньому житті залишилося. Бабуся в церкві завжди плакала. Казала: не можу тобі це пояснити. Я зараз розумію, чому так відбувалося. Коли ти молишся, згадуєш рідних, втрачених, якісь важкі моменти розповідаєш Всевишньому. Так біль виходить зі слізьми. А мені хотілося усмішок, радості, обіймів, любові. Я намагалася це принести в її життя. Зараз вже сама, ціною величезних зусиль, намагаюсь не перетворитися на покоління безкінечно сумних людей.

Моєму чоловіку здається, що він не змінився за роки війни. А насправді дуже змінився. Коли повертався з фронту, розуміла: вже не такий, як раніше. Коли їхав, у мене був непростий емоційний період, бо не знала, чи повернеться наступного разу.

Дуже важкі зміни сталися з Андрієм після втрати сина Остапа на фронті. Біль, який ми переживаємо, нестерпний… Коли чоловік повернувся після похорону на фронт, я зрозуміла, що ми віддаляємося одне від одного. Зловила себе на думці, що, розмовляючи по телефону, він здебільшого мовчить. А потім слухавка кладеться – і все. Людина продовжує жити в тотальному болі. Мене дуже лякав його стан. У дітей з’явилися страхи, що тато загине. І кожен з них плакав зі мною наодинці, розповідаючи про це і намагаючись почути від мене підтвердження, що все буде добре, він повернеться.

Це були такі емоційні гойдалки – страшно згадувати. Тому я почала просити чоловіка перевестися поближче до нас. Бо ми розсипалися як родина. Він перевівся. І тоді прийшло усвідомлення глибини всіх змін, які сталися у нас за період війни. Я почала шукати військових психологів, переконувати чоловіка, що це потрібно. І не з першої спроби вдалося знайти спеціаліста, якому чоловік зміг довіритися. Я безмежно вдячна Оксані Шльонській, яка стала психологинею для Андрія. Минуло вже два місяці. І я нарешті можу сказати, що зараз бачу абсолютно іншу людину. І діти кажуть: тато змінився. Він чує, він говорить. Підвищена агресія, замкнутість – це відходить.

Знаю, що такі проблеми має чимала кількість військових – багато скалічених доль. І я тепер розумію, чому він не розмовляв. Звик за ці роки все перетравлювати в собі – свій біль, важкість, страждання. Я просила: "Будь ласка, говори! Мені потрібно чути, що ти кажеш, знати твої емоції". Було дуже багато дивних ситуацій, які мені навіть складно було собі пояснити. І емоційних реакцій чоловіка, які просто на голову не налазили.

– Валю, як навчитися переживати важку втрату?

– Біль не відпускає і не відпустить ніколи. Оксана Олександрівна, психологиня, про яку розповідала (вона на цій війні теж зазнала важкої втрати – загинув її чоловік), каже, що біль втрати – це як великий-великий океан, у якому потрібно навчитися жити. Ти з нього не випливеш ніколи, але головне, щоб цей океан тебе не поглинув. Треба вчитися балансувати на його хвилях. Буде штормити, але ти вмієш плавати. Треба захопити повітря в повні груди і випірнути з цієї хвилі, розумієте? Твоє завдання – триматися на плаву.

Оце порівняння з океаном для мене найбільш зрозуміле. І так зі мною відбувається зараз: захоплюють емоції спогадів про Остапа, затримуєш подих і емоційно ніби випірнаєш із цієї хвилі відчаю. Треба щодня вчитися жити далі…

Також читайте інтерв’ю з актором Костянтином Костишиним: про службу в ЗСУ, сварки з росіянами в "Поверненні Мухтара" та "ватну" Байрак.

А ще на OBOZ.UA інтерв’ю з акторкою Наталією Сумською – про відразу до промов про "два-три тижні", театральний бум під час війни та любов до громадського транспорту.

І бесіда з актором В’ячеславом Довженком – про запізнілі кроки влади та скандал із прізвищем Зеленський у своїй виставі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Україна готується до мирних переговорів із РФ: майор ЗСУ розкрив деталі
GlavRed
2024-05-21T00:27:17Z
Удари по цивільних об’єктах: СБУ оголосила підозру російському генералу
1News
2024-05-31T15:36:46Z
Росія завдає масованого удару по Україні: у багатьох областях - вибухи
GlavRed
2024-05-30T00:25:50Z
Большевицька атака проти українського війська. Що коїть депутатка Безугла?
ГЛАВКОМ NET
2024-05-27T10:12:59Z
Путін через Telegram "заливає" Європу фейковими новинами - Єврокомісія
TSN
2024-06-01T01:49:16Z
Шпигуни та мігранти: як Путін і Лукашенко намагаються створити напругу в Польщі
24tv
2024-06-01T01:33:37Z
Експрезидент України Віктор Янукович прибув до Білорусі, — соцмережі
Фокус
2024-05-24T14:13:59Z
Перемога Путіна – невигідна: Портников розповів про плани Китаю щодо війни в Україні
TSN
2024-05-20T11:18:19Z
ISW: росія накопичує сили та готується до наступу на кордоні двох областей України
Варта1
2024-05-27T12:42:47Z
"Остаточне рішення": з'явилася брудна правда про Ані Лорак
GlavRed
2024-05-27T19:27:39Z
"Я щаслива": Наталя Могилевська показалася в обіймах відомого українського співака
GlavRed
2024-05-20T06:27:51Z
Дмитро Коляденко зізнався, чому припинив спілкування з Іриною Білик: "Досить"
TSN
2024-05-27T15:09:46Z
Померла Анастасія Заворотнюк: головні ролі актриси
GlavRed
2024-05-30T08:28:16Z
Це просто "вау": Леся Нікітюк показала інтер'єр свого будинку
GlavRed
2024-06-01T00:28:22Z
У США провели благодійний концерт на підтримку Охматдиту
УкраинФорм
2024-05-31T23:41:26Z
Чемний хлопчик. Джамала народила третього сина
Детектор М
2024-05-27T10:01:09Z
«Хтось має вмерти». Відомий український шоумен показав сина, який підтримує Путіна
ГЛАВКОМ NET
2024-05-25T04:48:09Z
Голі, але несмішні. В чому феномен британського скандального телешоу з пенісами і вагінами на весь екран?
Детектор М
2024-05-29T14:04:47Z
«Чутно вибухи»: у Москві масштабна пожежа на промисловій територій
ГЛАВКОМ NET
2024-05-30T04:32:39Z
Кількість загиблих внаслідок удару по "Епіцентру" зрізко росла: останні дані
TSN
2024-05-26T08:36:38Z
Чоловік відправив доньку у психлікарню, щоб уникнути мобілізації: чим все закінчилося
Политека
2024-05-30T20:31:21Z
У Харкові ракета РФ влучила у житлову п'ятиповерхівку: постраждали 23 людини, троє - загинули
GlavRed
2024-05-31T04:27:34Z
На Вінниччині через падіння уламків зайнялася пожежа
ГЛАВКОМ NET
2024-06-01T01:48:13Z
На Вінниччині через уламки збитого дрона сталася пожежа на об'єкті критичної інфраструктури
УкраинФорм
2024-06-01T01:40:26Z
У Ростові-на-Дону суховантаж врізався у проліт залізничного мосту: видовищні фото річкової ДТП
24tv
2024-05-26T11:09:11Z
На Рівненщині авто впало у річку: загинули ветеран АТО з подругою сестри та їхній друг, одній дівчині вдалося вибратися
Обозреватель
2024-05-30T18:12:34Z
Дрони атакували АЗС в Орловській області - росЗМІ
Хвиля
2024-05-27T05:49:01Z
Забудьте про цей податок: які пільги мають пенсіонери
24tv
2024-05-20T14:42:34Z
В Україні зросте плата за світло: 4,80 грн для користувачів, які споживають більше 100 кВт на місяць
Варта1
2024-05-28T20:28:13Z
В Україні посилили графіки відключень світла: розклад на 23 травня
Обозреватель
2024-05-23T10:37:41Z
Вночі росіяни атакували "шахедом" енергооб'єкт на Рівненщині
Комсомольская правда
2024-05-29T09:01:37Z
В Україні повернули графіки відключення електроенергії: де дізнатися, коли та як довго не буде світла
Обозреватель
2024-06-01T01:45:15Z
Україна планує переробляти понад 50% агропродукції
Хвиля
2024-06-01T01:12:23Z
Озвучено результати роботи авто та залізничної логістики «Агропросперіс» за 2023-2024 МР
AgroNews
2024-05-29T07:40:24Z
Державний борг України перевищив 6 трильйонів гривень
ZN UA
2024-05-27T15:40:23Z
ПФУ завершив фінансування пенсій у травні
УкраинФорм
2024-05-27T10:21:52Z
На Хрещатику сталася масова бійка: що відомо про інцидент у Києві
24tv
2024-05-26T20:03:44Z
На Кіровоградщині чоловік написав заяву про те, що не буде воювати: яке рішення суду
Политека
2024-05-28T19:01:51Z
Гороскоп на завтра 31 травня: Тельцям - щаститиме на кожному кроці, Терезів - використають
GlavRed
2024-05-30T07:28:48Z
Чоловіка з роботи завезли до ТЦК і дали повістку, але він різко відмовився від мобілізації: як це закінчилось
TSN
2024-05-28T09:33:17Z
На Сумщині пролунав 131 вибух
TSN
2024-06-01T01:21:21Z
На Донеччині всі відділення Укрпошти забезпечені генераторами і системами Starlink
УкраинФорм
2024-06-01T01:16:11Z
Зеленський після удару по гіпермаркету у Харкові, де «могли бути понад 200 людей»: Дайте нам ППО
УкраинФорм
2024-05-25T17:13:28Z
Потужний ракетний удар по Харкову: кількість загиблих зростає
TSN
2024-05-23T08:51:13Z
ЗС РФ штурмують Липці: чому це небезпечно для Харкова, — командир батальйону
Фокус
2024-05-29T08:51:42Z
"Життя закінчилось, я померла": брат "Чеки" опублікував передсмертного листа Ірини Цибух
GlavRed
2024-05-30T21:27:01Z
Чому пенсіонери з великим стажем мають зменшені пенсії
24tv
2024-05-30T05:15:59Z
Українцям можуть припинити нараховувати соцвиплати: кого це торкнеться
Политека
2024-05-27T19:01:49Z
Яке свято у середу, 29 травня: що не можна робити у цей день
24tv
2024-05-29T04:03:04Z
Гороскоп на червень 2024 для Левів: подарунок небес і довгоочікувана зустріч
GlavRed
2024-06-01T01:53:47Z
Росія масштабно вдарила ракетами і шахедами по Україні
GlavRed
2024-06-01T01:53:29Z
Росіяни запустили по Україні крилаті ракети з бортів стратегічної авіації
ZN UA
2024-06-01T00:19:05Z
Коли закінчиться війна: майор ЗСУ зробив прогноз - Україна перехопить ініціативу
GlavRed
2024-05-19T03:27:27Z
Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень
Знай
2024-05-27T08:36:13Z
Чи зможете знайти людину на цій оптичній ілюзії
TSN
2024-05-19T12:03:46Z
Припиняють дію: "Київстар" попередив про послуги, які не працюватимуть
Политека
2024-05-27T04:31:34Z
Чи може щось виштовхнути Місяць з орбіти
24tv
2024-05-29T03:21:53Z
Роботизований російський корабель покинув МКС і згорів в атмосфері Землі
Portaltele
2024-05-29T07:01:50Z
TikTok готує американську версію програми
InternetUA
2024-06-01T00:02:17Z
Дев'ять команд українських розробників презентували винаходи для саперів
УкраинФорм
2024-06-01T00:01:17Z
Як перевірити, хто переглядає ваш профіль у Instagram: є кілька способів
Политека
2024-05-27T11:31:05Z
4 знаки зодіаку, які залежні від соцмереж
24tv
2024-05-21T14:03:55Z
Ядерна зброя РФ у космосі — вчені попередили про апокаліпсис у разі вибуху
InternetUA
2024-05-18T08:28:10Z
Усик потрапив у лікарню після перемоги над Ф'юрі: що сталось із абсолютним чемпіоном
24tv
2024-05-19T01:18:21Z
"Ніхто не думав". Дочка відомих українських акторів виявилася чемпіонкою з боксу
Обозреватель
2024-05-21T13:28:50Z
"Почував себе зле": Маркевичу стало погано після болючої поразки Карпат
24tv
2024-05-29T10:00:16Z
Зубков і Ванат — найкращі асистенти УПЛ в сезоні-2023/24
Football.ua
2024-05-25T17:55:10Z
«Вемблі» сьогодні приймає фінал Ліги чемпіонів УЄФА
УкраинФорм
2024-05-31T22:22:20Z
Три вилучення та серія пенальті: Аль-Хіляль здолав Ан-Наср із Роналду в фіналі Кубка Саудівської Аравії
Football.ua
2024-05-31T21:52:34Z
Дерев’янченко дізнався ім’я наступного суперника
УкраинФорм
2024-05-28T20:21:05Z
Катерина Усик — жінка, без якої Олександр Усик не може ні дихати, ні перемагати
Фокус
2024-05-19T06:12:30Z
Барселона та Кімміх не зійшлись у питанні фінансових вимог гравця
Football.ua
2024-05-27T11:37:31Z
Допоможе заснути за 3 хвилини: експерт показала хитрий трюк
GlavRed
2024-05-28T09:27:08Z
Популярний напій: розвінчуємо п'ять міфів про чай
Обозреватель
2024-05-28T04:13:29Z
Заморожені продукти, які зменшують запалення: що радять дієтологи
Обозреватель
2024-05-30T03:31:10Z
Як позбутися від мошок: ці домашні продукти мають допомогти
Политека
2024-05-23T00:03:32Z
На Миколаївщині відкрили нову модульну клініку
УкраинФорм
2024-06-01T01:53:10Z
Цукор не потрібен: швейцарські вчені розробили новий вид шоколаду – смак здивує
GlavRed
2024-05-31T23:27:22Z
Ефективне управління стресом і тривогою: 5 корисних порад
Обозреватель
2024-05-21T14:04:35Z
Гороскоп на завтра 30 травня: Близнюкам - неочікувана подія, Леви - балуйте себе
GlavRed
2024-05-29T06:27:25Z
За тиждень 190 українців потрапили до лікарень через ускладнення COVID-19, серед них - 18 дітей
УкраинФорм
2024-05-27T11:22:38Z
Що б не сталося: яку фразу нізащо не можна говорити дітям
24tv
2024-05-29T08:51:11Z
Довше їсти, аніж готувати: рецепт лінивих хачапурі на кілька хвилин
24tv
2024-05-29T21:30:32Z
Ребус для тих, у кого зір орла: треба за 11 секунд знайти пружину
GlavRed
2024-05-30T03:27:21Z
У жодному разі не піднімайте гроші на дорозі: чому це заборонено і чим загрожує
Знай
2024-05-31T13:31:39Z
Як зберегти полуницю свіжою тиждень: кулінарний експерт розкрив простий спосіб
GlavRed
2024-06-01T00:28:47Z
Ідеальна літня закуска: переможниця "Мастер Шеф" дала простий і оригінальний рецепт
Политека
2024-05-31T23:01:25Z
Гороскоп Таро на 27 травня для всіх знаків Зодіаку: кому доведеться почати все з чистого листа
Политека
2024-05-27T02:06:36Z
Ніхто не встоїть: готуємо апетитний салат з молодих кабачків
24tv
2024-05-23T03:12:21Z
Замість дерунів: "Мастер Шеф" Ярославський дав оригінальний рецепт смаженої картоплі
Политека
2024-05-29T09:01:27Z
Китай у лідерах: стало відомо, з яких країн в Україну найбільше завезли автомобілів
AutoGeek
2024-05-27T10:40:22Z
Кросовери і не тільки: названо найпопулярніші дизельні авто в Україні
Фокус
2024-05-21T11:16:31Z
Знаменитий недорогий бестселер Volkswagen показали у найкращій модифікації
Обозреватель
2024-05-31T22:25:45Z
У Японії створили незвичайну дешеву альтернативу автомобілям. Фото
Обозреватель
2024-05-31T20:02:17Z
Представлений новий Jeep Wagoneer S
Portaltele
2024-05-31T19:23:41Z
Перетворюється на валізу: в Японії випустили незвичний портативний електроскутер
Фокус
2024-05-31T14:51:26Z
В Україну прибув гібридний мінівен Lexus LM: опубліковані перші фото
AutoGeek
2024-05-31T14:34:30Z
Декодування VIN: Всі тонкощі та важливість процесу
AutoCentre
2024-05-31T14:25:56Z
“Нова пошта” пересідає на електромобілі: компанія купила партію фургонів з запасом ходу до 300 км
AutoGeek
2024-05-31T13:37:49Z