![Удар дроном по будинку в Одесі: загинуло подружжя військових та їхня донька, ще 2 дітей шукають](https://thumbor.my.ua/4aICJ69q50WyXPqjjX0Ez1CHP6k=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fbc9e73f0c655dd65f029218eb757b6d2.jpg)
Удар дроном по будинку в Одесі: загинуло подружжя військових та їхня донька, ще 2 дітей шукають
Рятувальники продовжують розбирати завали – шукають ще двох дітей родини. В Одеській ОВА 3 березня повідомили, що станом на зараз відомо про 10 загиблихчерез російську атаку.
Вночі 2 березня російська армія спрямувала "Шахед" на багатоповерховий будинок в Одесі. Серед 10 загиблих, про яких повідомили у ДСНС, були й Олег і Тетяна Кравець. Вони – військові, що познайомилися на службі. Також загинула й їхня семимісячна донечка Ліза.
Тетяна звільнилась, аби доглядати новонароджену донечку. Чоловік був останнім сином своїх батьків — його брат Євген загинув у 2014 році в зоні АТО.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони