MY.UAНовини
Микола Удянський – кримінальний фараон криптомира та його піраміди. Частина 2
Микола Удянський – кримінальний фараон криптомира та його піраміди. Частина 2

Микола Удянський – кримінальний фараон криптомира та його піраміди. Частина 2

Треба віддати належне. Удянський справді грамотно підійшов до створення віртуального образу успішного бізнесмена.

Він вклав сотні тисяч якщо не мільйони доларів у “джинсу” на сторінках різних ЗМІ.

Він відверто брехав про успіхи своїх “пірамід”, купував премії та звання. Навіть диплом навіщось собі купив.

Він створив цілу піар-компанію PRMR, яка тільки і займається просуванням його сумнівного бізнесу.

Навіщо йому це все?

Навіщо йому публічність, якщо переважна більшість його діяльності – легалізація злочинних доходів кримінальних елементів. Брудних грошей криміналу, які дали йому злетіти. І чиї інтереси він і сьогодні обслуговує. Про що ми власне й розповідали у першій частині розслідування.

Давайте розберемося, і насолодимося тією казкою, яку про себе та свої фантастичні з усіх боків успіхи, написав Микола Удянський.

Микола Олександрович Удянський, як він сам себе бачить: відомий підприємець, засновник та СЕО криптовалютної біржі Coinsbit, Bitcoin Ultimatum, співвласник медіахолдингу Parliament Media Group, бізнесмен, науковець, який має ступінь доктора філософії з права. Ну і звичайно ж антикорупціонер, який від імені своєї мертвонародженої страхової компанії пропонує суддям жити скромніше

Робити подібні заяви Удянського змушує тема купленої ним дисертаційної роботи: “Адміністративно-правові засади взаємодії правоохоронних органів у сфері протидії корупції”.

З біографій Удянського опублікованих в інтернеті ми можемо дізнатися, що:

У 2001-2003 роках Удянський відслужив термінову службу у ЗСУ, у спецвійськах радіаційної, хімічної та біологічної розвідки (РХБ).

Освіту здобув у Харківському ПТУ №9 (в очевидь блокчейновому чи пірамідобудівному).

З 2003 до 2006 – комерційний директор Торгового дому “Олівін”.

З 2006 по 2014 – займався виробництвом та реалізацією терміналів для торгівлі.

У 2009 – закінчив ХНАДУ, спеціаліст у галузі автомобільних доріг та аеродромів.

У 2013 році заснував компанію Prof-IT, яка займалася розробкою блокчейн-технологій для криптобірж.

У 2014 році заснував страхову компанію ASSUR (страхування цифрових активів).

У 2018 – створив біржа Coinsbit, для якої він купив перше місце у званні “Найкраща біржа 2018 року” за версією Blockchain Live.

У 2019 – закінчив ХНУ Внутрішніх справ, спеціаліст у двох областях – Кібербезпека та Право. По праву Удянський захистив дисертацію на тему “Адміністративно-правові засади взаємин правоохоронних органів у сфері протидії корупції”, в результаті здобув ступінь доктора філософії з Права.

У 2019 – Удянський започатковує маркетингову компанію PRMR, яка займається піаром усіх його проектів.

У 2020 – Удянський запускає новий проект, званий версією біткоїна 2.0, – Bitcoin Ultimatum.

У 2020 – стає співзасновником медіахолдингу Parliament Media Group, як мінімум одного сайту, який розповідає світові який він добрий.

У 2021 – Микола Удянський та Богдан Прилепа запустили “нову українську криптовалютну” біржу Qmall.

У 2021 – марнославний Удянський купив собі місце у списку найбагатших людей України за версією журналу Forbes.

2023 року Удянський купив собі дипломатичний паспорт почесного консула Румунії в Україні.

Розберемо ж, наскільки дійсно зазначена у його біографії інформація свідчить у тому, що це шлях успішного підприємця.

З ПТУ до фараонів

Як розповідав Удянський у своїх численних піар інтерв’ю, свій перший мільйон він заробив у 2014 році, продавши мережу платіжних терміналів.

При цьому жодних цікавих подробиць про цю мережу ви в інтернеті не знайдете. Є сумнів, що вона взагалі була.

Після продажу віртуального бізнесу Удянський нібито виїхав до Таїланду, де став розробником криптобіржі. Згодом відкрив офіс у Дубаї.

Частину зароблених грошей Удянський нібито вклав у ринок нерухомості. Нині у його активі кілька десятків об’єктів у Таїланді, ОАЕ, Україні.

Насилу віритися, що Удянський при цьому оперував своїми грошима. Інвестиції в нерухомість зазвичай роблять з метою легалізації злочинних доходів. І тут він швидше був оператором, ефективним менеджером з управління активами своїх брудних на руку клієнтів.

За даними інформаційно-аналітичної платформи YouControl, Микола Удянський пов’язаний із низкою комерційних структур в Україні. Серед них – ТОВ “Едінаркоін”, ТОВ “НМТ”, “Тудей Ньюс”, ТОВ “ІА “Парламент”, ТОВ “Крона-Термінал”, ТОВ “ТП-Форте”, страхова компанія “Ассур”.

ЗМІ називають Удянського одним із ключових технічних виконавців у піраміді Forex MMCIS Group, хоча жодних підтверджень цьому немає.

Відомо лише, що стояв за цією аферою Павло Кримов, який теж розпочинав свій шлях із встановлення платіжних терміналів – щоправда, не у Харкові, як Удянський, а у Запоріжжі.

Втім, саме у 2013-2014 роках він починає швидко цікавитись діяльністю криптобірж. Хто, можливо, «прикрив» його від інтересу правоохоронців кількох країн – адже MMCIS діяла не лише в Україні, Росії та Казахстані, а й на території Європи? Питання поки що залишається відкритим.

Проф-ІТ та АССУР

Компанія Проф-ІТ як написано у Вікіпедії розробляє ПЗ для роботи з криптовалютою, технологією блокчейн, системи автоматизації бізнес-процесів та рішення для фінансових компаній, веб та мобільних додатків для IOS та Android.

Пишуть, що станом на початок 2021 року компанією розроблено під ключ 7 криптовалютних бірж, кожна з яких входить до ТОП-100 світових, але жодного посилання на ці біржі немає.

Згадується лише скомпрометована криптобіржа Coinsbit, той факт, що Prof-IT створила BTCU – біткойн-форк нового покоління, яке вважається головним досягненням компанії, і те, що у 2021 році в Києві було представлено українську криптовалютну біржу Qmall.

Також можна знайти інформацію, що в 2021 році Prof-IT та міжнародна компанія Yoola розробили блокчейн-платформу WeWay, “яка дозволить блогерам та фанатам ефективно взаємодіяти один з одним”.

Щодо ASSUR, то за даними реєстрів, ця страхова компанія була заснована у 2014 році зі статутним капіталом у 20 млн грн.

У мережі також можна знайти самотній прес-реліз про фірму та більше нічого, окрім фото Миколи Удянського на тлі її логотипу.

Про фінансову діяльність страхової компанії ASSUR відомо, що останній фінансовий звіт вона здала аж у 2018 році:

Цікаво, що як з’ясувало видання “Форіншурер”, засновником ТОВ “Ассур” виступила офшорна компанія Affari Limited з Белізу. А директором стала Ніна Мізернюк, яка паралельно очолювала ще одну страхову компанію – “Спейр”, зареєстровану за тією ж адресою.

Засновником ТОВ “Спейр”, статутний капітал якого становить також 2 млн. грн., за даними Єдиного держреєстру, є компанія Ramo Limited (Беліз).

СК “Спейр” та ТОВ “Спейр” зареєстровані у Києві за однією адресою.

Згідно з відкритими джерелами, М.Мізернюк з січня 2011 року та до кінця березня 2013 року була генеральним директором ТОВ “Консалтингова компанія “Стайлінг” (Київ).

Coinbit

Удянський є засновником криптобіржі Coinsbit, створеної у 2018 році. За його словами, 2019-го він вийшов із співзасновників біржі.

Більш ніж ймовірно, що це пов’язано з тим, що в мережі гуляє безліч негативних відгуків про цю контору. Біржу відкрито звинувачують у шахрайстві.

Все починається зі статутної документації та відсутності ліцензії на проведення фінансових операцій. Але це не все.

Статутний фонд криптобіржі становить $250 доларів, а також не передбачено жодної відповідальності за збитки учасників проекту.

Незрозуміло, де формально зареєстровано біржу.

У одних джерелах місцем реєстрації біржі вказується Естонія.

А в інших – Сейшельські острови.

Але всі ці дані тьмяніють на тлі відгуків клієнтів про Coinsbit!

Там взагалі люта жах, повний треш і купа матів!

Удянський не дарма намагається дистанціюватися від Coinsbit. Адже цю криптовалютну біржу звинувачують у систематичному порушенні термінів виведення коштів, обнуленні рахунків, використанні фейкових ордерів та інших можливих шахрайських схем. А показник надійності Coinsbit, оцінки порталу Minfin, складає всього 6 із 10. Питання викликає і показник кібербезпеки біржі.

WeWay

2021 року Микола Удянський та Богдан Прилепа урочисто анонсували запуск криптобіржі WeWay.

Співзасновником біржі було заявлено росіянина Фуада Фатуллаєва, СЕО міжнародної компанії Yoola.

“Блокчейн-платформа WeWay має всі шанси стати одним із найпопулярніших проектів на ринку блокчейну та NFT-продуктів. Для цього є всі передумови, зокрема участь у проекті двох успішних компаній”, — заявляв Микола Удянський.

Ідея Удянського була така, він розраховував, що клієнти Yoola перейдуть на його біржу, а це дасть можливість заманити туди юрби лохів-інвесторів, набитих грошима. У цьому є частка правди, Yoola справді потужна медіамережа, через яку проходять сотні мільйонів доларів. Ось тільки…

Фуад Фатуллаєв

Фуад Футуллаєв, який від імені Yoola виступав співзасновником криптобіржі Прилепи — Удянського, ніколи не був засновником, ані гендиректором цієї міжнародної компанії!

Він там просто навіть не працював! Уся історія про успіх WeWay була брехнею!

Природно мертвонароджений криптопузир WeWay очікувано лопнув. Загорнутий у гарну оболонку криптопузир очікувано лопнув.

Ніхто із селебріті не захотів реєструватися у надсучасній екосистемі, щоб спілкуватися з шанувальниками та приймати бабки від рекламодавців.

На зльоті “монета” WeWay коштувала (1WWY/0,028 USD). За даними Binance, пік її вартості припав на літо 2022, коли росіяни панічно кинулися скуповувати крипту.

Зараз “монета” WeWay коштує дешевше одного американського цента – $0.008933.

Логічно, що після початку широкомасштабного вторгнення російських окупантів, Микола Удянський зрікся WeWay, хоча він досі вказаний як один з акціонерів у звітності британської Weway Group Limited. А його партнер, який проживає в ОАЕ українець Bohdan Prylepa, досі разом із росіянином Fuad Fatullaev вважається директором WeWay Group.

Qmall

Ще одна криптобіржа Удянського, зареєстрована у Литві. Qmall, мабуть найменш збитковий з усіх його проектів.

Досягши у травні 2022 року піку ціни ($0,9 за монету) криптовалюта Qmall повільно, але впевнено втрачає у вазі.

Станом на лютий 2023 року торгується в межах 0,04262 $. Тобто падіння колосальне. Але не таке, як WeWay.

У 2023 творці Qmall обіцяли на стартовій сторінці проекту, Що збудують на її основі метавсесвіт, але дива не трапилося.

Тому що Qmall, як і всі інші Удянського у своїй основі завжди містять пафосну брехню і більше нічого.

На самому старті Qmall позиціонували як першу українську криптобіржу, регульовану Мінцифри та Нацбанком. Але обидва регулятори це спростували. Тому всі інші заяви бенефіціарів Qmall є максимально далекими від істини.

Як, наприклад, нахабна брехня Прилепи, о виході цієї криптобіржі на ринок Польщі в 2023 році.

Проте Микола Удянський та Богдан Прилепа продовжують будувати повітряні замки та надувати криптопузирі для обдурювання інвесторів та іншої наївної публіки.

Bitcoin Ultimate

Bitcoin Ultimatum – найграндіозніша афера імені Удянського!

Bitcoin Ultimatum – це біткоін-форк, заснований Удянським.

Очевидно Удянські дуже сильно ставив на цю свою витівку, у зв’язку з чим навесні 2020 він просто розбомбив криптовалютні журнали прес-релізами цього ультрасуперкорисного і потрібного бренду.

Користувачам очікувано обіцяли космічних розмірів прибуток, переконуючи, що Ultimatum – оптимальне рішення, що значно перевершує Bitcoin і не тільки. Обіцяли порятунок від регіональної залежності, дорогого обслуговування транзакцій. Гарантували високу швидкість та розвинену систему контрактних переказів цифрової валюти.

При цьому Удянський забував додати, що йдеться зовсім не про оригінальне Bitcoin. Що від нього у біткоін-форці лише назва.

Удянський так надіявся на піднятий ним хайп, що забув викласти на офіційний сайт техпроект, навалив лише купу порожніх рекламних статей та гучні слова у самій презентації.

Ніякого тобі розумного інженерного супроводу, жодних ліцензій, жодних пошуків нових співробітників під проект, жодних переконливих історій про те, що це надійно.

Але навіть це не так сумно, як виглядає вулиця, де і розташована штаб-квартира даної контори, яка зареєстрована за адресою 111 Bonham Strand, Sheung Wan у Гонконгу аферистом Миколою Удянським.

Дивишся на цей фешенебельний будинок і розумієш Bitcoin Ultimatum – це проект, куди ти хочеш вкласти всі свої гроші!

Не дивно, що невдовзі після презентації Bitcoin Ultimatum експерти в області криптовалют заговорили про те, що це шахрайська схема.

Навіть інформаційна розкрутка цього продукту була шахрайством. Автор цих рядків відновив її за статтею на «Вікіпедії», присвяченій Удянському. У ній Bitcoin Ultimatum згадується лише одним рядком, у якому аж чотири посилання на джерела.

Перші дві ведуть до нотаток на дуже добротному англомовному ресурсі Investing.com, де, втім, тиснути “джинсу” варто не так вже й дорого. Але два інших ресурси-джерела (де про презентацію Bitcoin Ultimatum на Міжнародному саміті сімейних інвестицій в Монако) по-своєму показові.

Блог openthenews.com і сайт монакського видання Forbes, який зі зрозумілих причин закритий перебували під управлінням вебмайстрів з України. Більш ніж ймовірно мають пряме чи опосередковане відношення до команди Удянського. Що вже саме собою шахрайство.

На сьогодні Bitcoin Ultimatum остаточно мертвий. Його ціна дорівнює нулю, їм не торгує жодна пристойна площадка. А недалекоглядні громадяни, які вклали в нього кілька років тому, варто вважати, втратили свої гроші.

Варто зазначити, що зареєстрована Удянським у Лондоні спеціально під цю авантюру юрособа BTCU Organisation Ltd вже до літа 2022 була примусово ліквідована британським регулятором.

У третій і останній зараз частини нашого розслідування, ми розповімо про те, як Удянський надує бульбашки за допомогою розміщення різного роду брехливих піар матеріалів у ЗМІ.

Теги за темою
Гонконг
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Мінус понад 1000 окупантів, системи ППО та артилерія: втрати ворога на 22 листопада
24tv
2024-11-22T05:51:42Z
ЗСУ мали успіх під Вугледаром – карти ISW
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:42:28Z
В Україні фіксують рух безпілотників: де небезпека
TSN
2024-11-22T05:36:32Z
Армія РФ окупувала Дальнє і просунулася біля 8 населених пунктів - DeepState
GlavRed
2024-11-22T05:36:09Z
Під Києвом - вибухи: сили ППО збивають ворожі "Шахеди"
GlavRed
2024-11-22T05:27:06Z
Синоптики попередили про небезпечні метеорологічні явища по Києву
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:21:11Z
Агентка ФСБ, яка шпигувала у Запоріжжі вдаючи волонтерку, отримала 15 років в'язниці
УкраинФорм
2024-11-22T05:15:24Z
Атака дронів у Сумах та просування ворога на фронті: головні новини ночі 22 листопада 2024 року
TSN
2024-11-22T05:03:56Z
Найнебезпечніші міста в Україні до 2025 року, астролог назвала: "Спокою не буде"
Политека
2024-11-22T05:03:44Z
США ввели санкції проти низки російських банків та посадовців Центробанку рф
InternetUA
2024-11-22T05:48:43Z
Байден обурився ордером МКС на арешт Нетаньягу та Галланта
ZN UA
2024-11-22T05:48:02Z
Чи може Patriot збити цю ракету російську? – військовий експерт про міжконтинентальну балістичну ракету РС-26
Политека
2024-11-22T05:42:09Z
Росія знову вдарила "Шахедами", небезпека для Курахового і Торецька: хронологія 1003 дня війни
24tv
2024-11-22T05:39:36Z
США попереджають оборонні компанії про загрозу російських диверсій, – NYT
24tv
2024-11-22T05:36:29Z
Дружина Медведчука досі володіє часткою в каналах групи "1+1": Мін'юст взявся за конфіскацію
24tv
2024-11-22T05:30:21Z
Світ має не допустити повторення жахіть Голодомору - Британія в ОБСЄ
УкраинФорм
2024-11-22T05:21:30Z
Кім Чен Ин звинуватив США в нагнітанні напруженості та попередив про ризик ядерної війни
ZN UA
2024-11-22T05:18:52Z
Блеф і "червоні лінії": в ISW оцінили ймовірні наслідки нового "брязкання зброєю" Путіна
24tv
2024-11-22T05:15:31Z
Чому зникла співачка Лавіка, яка ініціювала розлучення з Володимиром Борисенком
24tv
2024-11-22T05:03:02Z
Відома топ-модель зізналася у важкій залежності
GlavRed
2024-11-22T00:27:42Z
У Відні пройшли спеціальні покази фільму «Буча»
УкраинФорм
2024-11-21T23:06:22Z
Олена Зеленська відкрила у музеях Ватикану 8 україномовних аудіогідів
Детектор М
2024-11-21T22:36:00Z
Злата Огнєвіч у рожевому: як пройшла зіркова прем'єра "Wicked: Чародійка" в Києві
Фокус
2024-11-21T22:00:48Z
Наталію Могилевську діти довели до сліз - що сталося
GlavRed
2024-11-21T21:27:35Z
"Він чекав на мене і я повернулася": Віра Брежнєва зробила публічне зізнання - деталі
GlavRed
2024-11-21T21:27:30Z
Битва двох Дженніфер: чому перестали спілкуватися дві колишні Бена Аффлека
GlavRed
2024-11-21T21:27:04Z
Чоловік покійної Анастасії Заворотнюк змінився до невпізнання - деталі
GlavRed
2024-11-21T20:57:56Z
Як встановлюватимуть інвалідність після ліквідації МСЕК? Пояснення МОЗ
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:15:37Z
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя
Знай
2024-11-22T04:06:11Z
У Львові провели пересадку кісткового мозку військовому: донором став його брат
ГЛАВКОМ NET
2024-11-21T22:51:43Z
Запах Нового року: 5 причин щодня їсти мандарини цієї зими
Фокус
2024-11-21T21:57:22Z
Максимум користі: 10 добавок, які допоможуть посилити лікувальні властивості чаю
Фокус
2024-11-21T20:57:17Z
Як освіжити одяг без прання: 5 легких способів “на швидку руку”
24tv
2024-11-21T20:09:22Z
Чи перевищує користь ризики: наскільки небезпечний та ефективний анальгін
24tv
2024-11-21T20:03:23Z
Простирадла стануть білосніжними, як перлини: що для цього треба зробити
24tv
2024-11-21T19:45:21Z
Сварка з босом призвела до страшної хвороби: чоловікові поставили несподіваний діагноз
GlavRed
2024-11-21T18:27:33Z
Хакімі продовжив контракт з ПСЖ – Гокінс
Football.ua
2024-11-22T05:42:12Z
Вже погрожували: волейболісти пояснили, чому не повернулися до України з ЄС
Фокус
2024-11-22T05:30:54Z
Збірна України сьогодні отримає суперників у плей-офф Ліги націй УЄФА
УкраинФорм
2024-11-22T05:30:06Z
Президент Манчестер Сіті: Як і кожен уболівальник, я радий, що шлях Гвардіоли у клубі продовжиться
Football.ua
2024-11-22T05:28:39Z
Матчем «Карпати» - «Колос» розпочинається 14-й тур футбольної Прем'єр-ліги
УкраинФорм
2024-11-22T04:42:14Z
Два українські волейболісти не повернулися до країни після єврокубкового матчу
ZN UA
2024-11-21T23:01:57Z
Реал упевнений, що Девіс перейде у 2025 році
Football.ua
2024-11-21T22:40:25Z
Манчестер Сіті оголосив про продовження контракту з Гвардіолою
Football.ua
2024-11-21T22:03:08Z
Ребров увійшов до топ-5 тренерів збірної України з футболу за числом проведених матчів
УкраинФорм
2024-11-21T21:54:49Z
Донька викурила прах батька на честь його останнього бажання
TSN
2024-11-22T05:51:48Z
Російська армія втратила за добу в Україні 1050 загарбників та засіб ППО
УкраинФорм
2024-11-22T05:51:48Z
У Чорному морі перебувають 6 ворожих носіїв «Калібрів» загальним залпом до 23 ракет
УкраинФорм
2024-11-22T05:51:38Z
Водіям пояснили, що означає нова розмітка у вигляді білих кіл
Хвиля
2024-11-22T05:42:47Z
Свято для дітей: де працюватимуть резиденції Святого Миколая
ZN UA
2024-11-22T05:03:48Z
22 листопада – яке церковне свято: що сьогодні не можна робити
24tv
2024-11-22T05:03:04Z
На Київщині працює ППО
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:00:20Z
Росіяни змушують українців в окупації здавати кров для армії РФ
УкраинФорм
2024-11-22T04:36:12Z
100% знижка на комунальні послуги: названо сім категорій пенсіонерів, які можуть отримати пільгу
Политека
2024-11-22T04:30:17Z
Лічильник "сходить з розуму" після відключень світла: як уникнути зайвих нарахувань
Знай
2024-11-22T05:36:48Z
Ціни на живих свиней продовжують знижуватися
Agravery
2024-11-22T05:10:47Z
Куди вкладають гроші українці: ситуація з банківськими депозитами наприкінці листопада
24tv
2024-11-22T05:09:36Z
Проблема бронювання може вплинути на весняну посівну
AgroNews
2024-11-22T05:03:46Z
Як подолати виклики ринку праці агропідприємству, наближеному до зони бойових дій
AgroPortal
2024-11-22T05:00:33Z
Колишнього топчиновника Китаю спіймали на великих криптовалютних хабарях
InternetUA
2024-11-22T04:51:34Z
Овочі продовжують дорожчати: українцям порівняли ціни на капусту, цибулю та моркву у супермаркетах та на ринках
Хвиля
2024-11-22T04:06:59Z
Експорт не зупинити: чи матиме Україна нові можливості збуту агропродукції
AgroPortal
2024-11-22T04:00:31Z
Ціни почали відтавати: якими продуктами вигідно запастися зараз
Знай
2024-11-22T03:12:30Z
У Сумах внаслідок російської атаки є загибла
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:48:27Z
Батько трьох дітей відмовився від мобілізації: суд виніс вирок
Политека
2024-11-22T05:30:00Z
Удар по житловому мікрорайону у Сумах: попередньо - двоє загиблих, 10 поранених
УкраинФорм
2024-11-22T05:12:28Z
На Рівненщині шахраї вимагають гроші від імені обласної адміністрації
InternetUA
2024-11-22T05:06:38Z
На Запорізькому напрямку загинув захисник з Волині: йому було 32 роки
24tv
2024-11-22T04:54:38Z
На Чернігівщині викрили двох агенток ГРУ, які коригували ракетні удари по Україні
УкраинФорм
2024-11-22T04:51:22Z
У Сумах унаслідок ворожого удару загинули люди
TSN
2024-11-22T04:33:35Z
На Харківщині поліція затримала підозрюваного в підпалі авто військовослужбовця
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T04:27:43Z
Прикордонники у пункті пропуску «Краківець» завадили незаконному ввезенню в Україну колекційних монет
УкраинФорм
2024-11-22T04:06:15Z
Паризький сніданок можна зробити і в Україні: рецепт тостів з яблуками, краще ніж у французьких пекарнях
Знай
2024-11-22T05:51:11Z
Хто для вас може стати найкращим другом: ось що каже астрологія про сумісність знаків Зодіаку
24tv
2024-11-22T05:03:01Z
Швидко, дієтично та неймовірно смачно: легкий салат з консервованим тунцем
24tv
2024-11-22T05:00:14Z
Гороскоп на завтра 23 листопада: Овнам - день насолоди, Скорпіонам - фінансовий успіх
GlavRed
2024-11-22T04:27:13Z
Що таке "відлога": мало хто зможе пояснити значення слова
GlavRed
2024-11-22T04:27:09Z
Зимові щасливчики: хто зі знаків Зодіаку зустріне Новий рік у гармонії
GlavRed
2024-11-22T04:27:08Z
Як приготувати запіканку з курячої печінки для всієї родини: швидкий рецепт
Политека
2024-11-22T04:00:58Z
Смак – унікальний, подача – шедевральна: робимо м'ясні клубочки у тісті
24tv
2024-11-22T03:03:12Z
Як швидко вивести запах секонду з одягу за один раз: 3 найдієвіші методи
24tv
2024-11-21T23:12:18Z
Вчені зробили перше детальне зображення зорі з іншої галактики
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:33:29Z
Apple працює над «LLM Siri»
Portaltele
2024-11-22T05:31:39Z
Новий код, старі проблеми: Київстар пояснив, чому месенджери "глючать" на номерах 077
Знай
2024-11-22T05:21:08Z
Прогноз магнітних бур на 22-24 листопада: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T05:15:07Z
Samsung створює унікальну версію розкладачки Galaxy Z Flip 7 FE
InternetUA
2024-11-22T05:03:45Z
Марсохід Zhurong знайшов берег океану на Червоній планеті
Portaltele
2024-11-22T04:30:10Z
AMD розробила для Microsoft спеціальний серверний процесор
InternetUA
2024-11-22T04:01:41Z
PlayStation 5 Pro не виправдав очікувань, проте Sony розкрила плани щодо PlayStation 6
InternetUA
2024-11-22T03:04:48Z
У Німеччині суд підтвердив право на компенсацію постраждалих від витоку даних Facebook
InternetUA
2024-11-22T02:33:18Z
Спорткар для родини: представлено потужний електрокросовер Kia
Фокус
2024-11-21T18:51:10Z
Honda планує подвоїти запас ходу своїх електрокарів до 2030 року
AutoCentre
2024-11-21T17:01:03Z
Суперника KIA Sportage від Mitsubishi показали на фото
AutoCentre
2024-11-21T16:16:57Z
Підготовлений до перегонів 280-сильний Skoda Citigo виставили на аукціон
AutoCentre
2024-11-21T15:15:37Z
Запас ходу — 625 км: опубліковано зображення недорогого електрокросовера Mitsubishi
Фокус
2024-11-21T14:31:04Z
Безпеку ваговозів вперше оцінили за програмою Euro NCAP
AutoCentre
2024-11-21T14:10:55Z
Направлений малюнок протектора: чому це добре
AutoCentre
2024-11-21T13:34:59Z
35-річний Mercedes-Benz продають за ціною двох нових AMG GT 63
AutoCentre
2024-11-21T13:07:16Z
В Україні попит на дизельні авто знизився на чверть
ГЛАВКОМ NET
2024-11-21T13:03:51Z