/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2Fd1135bcd659d3df5c26afed878687305.jpg)
Гуменюк розповіла деталі нічної атаки дронів-камікадзе України
Гуменюк розповіла деталі нічної атаки дронів-камікадзе України
Російські окупаційні війська у ніч на 6 березня завдали масованого удару по Україні дронами-камікадзе. Речниця Оперативного командування "Південь" зазначила, що це була надзвичайно щільна та масована атака, інформує 24 Канал.
За її словами, лише на півдні Сили протиповітряної оборони знищили 20 дронів-камікадзе. Ударні дрони змінювали маршрути польоту.
"Вони яку вже ніч поспіль маневрують між житловими кварталами і просто поміж багатоповерхівками в Одесі. Два дрони були знищені ще в Херсонській області на так званій "пролітній зоні". 18 – в Одеській області", - наголосила речниця.
У ніч із 5 на 6 березня російські окупаційні війська запустили по Україні 42 ударні безпілотники типу Shahed, з них 38 — збили українські військові.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала