/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F730c7372a9382b3295dd6262045112c4.jpg)
Трансферна бомба: Полісся підписало форварда олімпійської збірної Венесуели
Футбольний клуб Полісся із Житомира підписав кваліфікованого легіонера. Новобранцем "вовків" став 22-річний венесуельський форвард Луіфер Ернандес.
Полісся підписало талановитого венесуельця
Раніше Луіфер Ернандес виступав за Академію Пуерто-Кабельо у вищому дивізіоні Венесуели. Термін угоди складає 4,5 роки.
Крім того, новачок Полісся провів 118 матчів у футболці Пуерто-Кабельо, в яких він забив 37 голів та віддав 6 результативних передач.
Пресслужба житомирян повідомляє, що перспективний нападник вже прибув до тренувального центру “Полісся” і розпочне тренування із командою.
Житомирське Полісся свій наступний матч зіграє у суботу, 16 березня. Суперником житомирської команди буде київська Оболонь.
Дивіться відео з нарізкою голів новачка Полісся
Теги за темою
СпортПоділитися сюжетом
Джерело матеріала