MY.UAНовини
"У нас буде не День, а Місяць Перемоги!" Зіркове подружжя Синельникових – про життя після окупації, секрети міцного шлюбу і як звучить Україна під час війни
"У нас буде не День, а Місяць Перемоги!" Зіркове подружжя Синельникових – про життя після окупації, секрети міцного шлюбу і як звучить Україна під час війни

"У нас буде не День, а Місяць Перемоги!" Зіркове подружжя Синельникових – про життя після окупації, секрети міцного шлюбу і як звучить Україна під час війни

Відомий український режисер, співавтор і ведучий тревел-шоу "Орел і Решка" Євген Синельников разом із дружиною Наталією Синельниковою, продюсеркою компанії BADOEVTEAM, створили спільний проєкт "Як звучить світ… Україна", який дає можливість по-особливому відкрити для себе нашу неймовірну країну. В ексклюзивному інтерв’ю для OBOZ.UA зіркове подружжя відверто поділилося, як їм вдалося стерти спогади від окупації в перші тижні повномасштабного вторгнення, розкрило секрети успішного поєднання робочого та сімейного життя.

Крім того, Синельникови розповіли, в яких умовах проходять знімальні процеси у містах, наближених до бойових дій, та за якими критеріями набирають членів команди у свої проєкти.

– Ваша родина дуже постраждала від російських окупантів у перші тижні повномасштабного вторгнення. Чи вдалося вам хоч трохи позбутися жахливих спогадів?

Євген: Повернення до Бучі після окупації було важким. Напівзруйнований будинок, зіпсовані речі, сліди бруду та наруги на подушках – все це нагадувало про жахливі події. Але ми не здалися: все відмили, відчистили, замінили вікна, полагодили дах – зробили так, щоб оселя знову мала затишний вигляд. А потім ми відсвяткували весілля. Зараз наш будинок наповнений не лише спогадами про війну, але й теплом кохання, надією на щасливе майбутнє.

Наталія: Звісно, спогади про війну та окупацію стерти неможливо, їх можна лише приспати, заглушити на якийсь час. Чим більше кожна людина, чим більше ми, українці, будемо знаходити щастя в сім'ї, рідних, побуті, дрібничках, робити кохану людину щасливою, тим легше буде пережити цей жахливий час. Ми не забуваємо про те, що зараз відбувається. Війна триває, і ми пам'ятаємо про це щодня. Щодня українець прокидається з однією думкою – почути новину про перемогу. Безперечно, найкращим моментом і дуже правильним рішенням для нас із Євгеном стало весілля. Ми не хотіли великого свята, але так вийшло, що вирішили зіграти його з дітьми в будинку, з яким пов'язано багато спогадів. Ми були дуже щасливі в той день, щасливими були й наші друзі, батьки, рідні. І так, життя продовжується, ми переможемо.

– Як змінилося життя після повномасштабного вторгнення? Велика війна вплинула на вашу творчість?

Наталія: Головною зміною, напевно, є те, що творча орієнтація стала більш соціальною. Наприклад, раніше ми працювали, щоб зробити класний продукт і певним чином підкреслити, що це стильно, сучасно та модно. Зараз глибоко всередині ми більше закладаємо соціальне підґрунтя, аби дати українцям натхнення, а також показати приклади людей, які зараз є маленькими героями, які багато чого роблять для інших у ці складні часи. Тобто зараз ми робимо не просто кайфовий проєкт для себе. Тепер це стало про те, щоб пишатися і знаходити те саме соціальне зерно, яке має проростати всередині українців. Ми як творчі люди хочемо показати, що таке сила, гідність та боротьба нашого народу.

– Зараз ви спільно працюєте над проєктом "Як звучить світ... Україна". Кому належить ідея?

Євген: Ще у своєму дитинстві Наталя звертала увагу, як співають пташки, як лунають кроки під час прогулянок або стукіт коліс потяга. Тоді вона занурювалася у світ звуків і виділяла їхній особливий вплив на сприйняття світу. Коли вона поділилася зі мною ідеєю зробити проєкт, в основі якого будуть різноманітні звуки, я одразу зрозумів, що це буде не тільки цікавий, а й унікальний формат.

Наталія: Спостерігаючи за мандрівками Євгена, я виявила, що для багатьох туристів головною метою є відвідати красиві місця та смачно поїсти. Це основний аспект подорожей. Однак я завжди звертала увагу не лише на візуальні та смакові враження, але й на звуки, які створюють атмосферу місця. Мені хотілося заплющити очі і просто слухати місто. Поділилася цим із Женею. Він взяв мою ідею та втілив у формат. Я допомогла презентувати її: знайшла людей, розробила концепцію, підготувала презентацію та сценарій. Коли показала все це Жені, він сказав: "Цікаво, але давай...". І саме він вигадав студію – це була його ідея. Так розпочався процес створення формату.

– За яким критерієм набиралась команда "Як звучить світ... Україна"?

Наталія: Все дуже просто: синергія і відчуття того, що це твоя сім’я, нехай знімальна, але родина. Тому що коли ти запускаєш проєкт, то люди, що беруть участь у ньому, повинні стати дійсно однією своєрідною родиною. А загалом для мене важливі також професіоналізм і творчий складник.

Євген: Для мене як для режисера було дуже важливо сформувати команду, яка би не просто знімала картинку, а й бачила світ трохи по-іншому, нестандартно. Наприклад, на одній зі зйомок, після того як ми вже відзняли все, що планували, я помітив, що оператор-постановник та оператори другої камери продовжували шукати цікаві ракурси. Їх не зупинив факт того, що зйомку закінчено. Мені потрібні були саме такі люди.

Наталія: Для мене вибір композитора і ведучого був не менш важливим. Зважаючи на те, що найпрекраснішого і найталановитішого режисера я вже мала. На роль композитора та ведучого було запрошено Євгена Філатова. Коли ми зустрілися з ним та розказали про нашу ідею, то вже з перших днів роботи над проєктом стало зрозуміло: це справжня синергія! Щось нове та потужне народжується тоді, коли збирається команда, яка одержима однією ідеєю, коли відчувається справжня любов до роботи.

– А як проходить знімальний процес у містах, максимально наближених до бойових дій?

Наталія: Перший сезон проєкту "Як звучить світ… Україна" з більш небезпечних регіонів охопив лише Одесу. У другому ж сезоні ми дослідили схід та південь країни. Особливо запам'яталося Запоріжжя. Після першого ж знімального дня у всієї команди виникло одностайне бажання дослідити ці регіони України ще глибше. Люди так щиро раділи нам на кожній локації! Ми приїжджали, щоб показати героїв України, які залишилися у своїх містах, борються й роблять все можливе для перемоги – для місцевих це було дуже важливо, аби про них говорили. У Миколаєві волонтери розвозять воду, оркестр виступає на вулицях, незважаючи на постійну загрозу. І нам самим захотілося донести до світу, що український народ живе, творить, бореться, попри сирени, відсутність води та світла.

Євген: Це наш обов'язок, адже зараз твориться історія. Ми не просто робимо музику цих міст – ми все фіксуємо. Наші міста звучать занадто неймовірно та автентично для того, аби пишатися ними. На війні все стає більш контрастним, чорне стає ще більш чорним, а біле – ще більш білим. Люди, які роблять добро, які вірять у своє місто і продовжують творити навіть у такі важкі часи, дуже надихають. Їхні історії дають нам сили й мотивацію розповідати про них світу. Як вони звучать під час війни. Звісно, після перемоги мелодія Запоріжжя, Дніпра та Миколаєва буде зовсім іншою. Їхній ритм стане радісним, сповненим надії та віри у світле майбутнє. І тоді можна буде створити ще один трек, який розповість про цю перемогу.

– Як вам із такою складною роботою вдається зберігати сім'ю та любити одне одного, як на початку стосунків?

Євген: Як на мене, все дуже просто – треба вміти розділяти роботу і кохання. Коли ми на роботі, то можемо навіть і посваритися. Але коли ми повертаємося зі знімального дня, сварки залишаються між продюсером та режисером, а чоловік із дружиною – це основне. Головне – засинати разом, прокидатися разом, усміхатися і, звісно, займатися коханням.

– Із сімейними справами та дітьми як справляєтеся? Чи вони також творчі?

Наталія: О так, вони такі ж творчі, як і ми. Вони вже давно знімають і монтують відео, грають на музичних інструментах, придумують власні світи. Коли батьки "варяться" в цьому ринку, в цьому світі, то дітям дуже важко бути не творчими.

– Євгене, коли у вас відбувся перехід на українську мову і виникла ідея створення українськомовного контенту на YouTube?

– Ідея створення українськомовного контенту на YouTube виникла у нас давно, ще до початку війни. Навіть не в Україні, а за кордоном, ми відчували, що знаємо Париж краще, ніж свою сусідню Чернігівщину. Бо востаннє я там був десять років тому, і мені захотілося надихнути людей мандрувати не лише далекими екзотичними місцями, адже багато класних місць розташовані зовсім поруч.

На той час українськомовного контенту на YouTube було дуже мало. Нам хотілося заповнити цей сегмент якісним, цікавим та розважально-інформаційним контентом. Зараз, на щастя, з'явилося багато класних українських каналів на різну тематику.

– Які ваші творчі плани та які ще проєкти мрієте реалізувати?

Євген: Зараз не дуже хочеться розповідати, що саме готується. У наших творчих людей проєкти є, ідеї є, бажання є, але реальність нашого часу нас зіштовхує з тим, що, на жаль, немає фінансування. І всі, я думаю, мої колеги зрозуміють, що ми шукаємо способи для реалізації наших творчих ідей.

Але ми однозначно не опускаємо руки. Ми будемо продовжувати творити далі, і доки не буде перемоги, всі наші ідеї та плани ми будемо використовувати для того, щоб світ побачив і почув, що відбувається на нашій землі, що творять із нашими людьми. Кожен наш проєкт буде пов'язаний однозначно з цими сенсами. Від себе скажу, що готуємо проєкт про кіно, про музику, про звуки світу для великої аудиторії. Всього не розповідаю, бо це таємниця.

– Яким ви уявляєте собі День Перемоги?

Євген: Цей день для всієї України, для мене, для близьких людей, для абсолютно усіх буде величезним святом, і, сподіваюсь, він буде сонячним. Хоча, чесно кажучи, День Перемоги не буде одним днем. Це буде святкування не на один день, коли президент скаже: "Все, ми перемогли!". Це буде мінімум місяць перемоги.

Наталія: І в цей день будуть сльози, гордість, печаль. Я думаю, для всієї України та світу це буде одна синергія перемоги. Але для цього, для нашої перемоги, треба не здаватися, не опускати руки і щиро вірити. Зараз всі перебувають у досить такому депресивному стані. Мовляв, що пройшло два роки, а ми так і не відвоювали все назад. Але ж згадайте, як все починалося, і повірте, що ми набагато зараз сильніші, ніж були тоді. Перемога стовідсотково за нами, за українцями. Не опускаємо руки, продовжуємо боротися. Слава Україні!

Читайте також на OBOZ.UA інтерв'ю з художницею по костюмах Лесею Патокою: про українську мову до 24 лютого, кокошники Олі Полякової і те, чому залишила Португалію заради України.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Через наших чинуш-хабарників відомий японський волонтер з відзнакою Зеленського може покинути Україну
Украина Криминальная
2025-01-18T23:45:16Z
Застосування амією РФ хімічних боєприпасів набуло системного характеру - Генштаб
УкраинФорм
2025-01-18T23:09:52Z
США почали розміщення в Європі модифікованих ядерних авіабомб
Украина Криминальная
2025-01-18T23:06:13Z
Швеція вперше відправила солдатів до російського кордону
24tv
2025-01-18T22:27:07Z
19 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T22:12:34Z
Десантні війська Росії наступають на Часів Яр: 24 ОМБр тримає оборону та знищує техніку
24tv
2025-01-18T22:03:02Z
НАТО посилило присутність у Балтійському морі: названо причину
Хвиля
2025-01-18T21:45:05Z
У фрази "моя хата скраю" є несподіване продовження: сенс буде зовсім інший
GlavRed
2025-01-18T21:27:22Z
Військові кораблі НАТО вже патрулюють Балтійське море
InternetUA
2025-01-18T21:21:16Z
Померла театральна композиторка і драматургиня Клер ван Кампен
УкраинФорм
2025-01-18T23:45:16Z
«Пригоди Паддінгтона в Перу»: ведмедик шукає Ельдорадо, а знаходить щось більше
Комсомольская правда
2025-01-18T21:40:22Z
"Життя після розлучення": у мережу злили сенсаційну пропозицію Меган Маркл
GlavRed
2025-01-18T20:27:42Z
Нові Nike Air Max 90s – якраз те взуття, в якому Бетмен радо бігав би Готемом
24tv
2025-01-18T20:21:46Z
"Ласкаво просимо до божевільного світу...": Позитив вперше став батьком, чуттєві кадри
Знай
2025-01-18T19:51:31Z
Розкішне життя та гучні скандали: цікаві факти з життя Меланії Трамп
24tv
2025-01-18T18:30:37Z
Співачка FIЇNKA розкрила суму, яку заробляє на місяць: "Завжди не вистачає"
TSN
2025-01-18T16:48:05Z
Після критики через відпочинок за кордоном: Саніна розсекретила, як її чоловік виїхав за кордон
24tv
2025-01-18T16:09:56Z
Немає нічого неможливого: 3 найкращі фільми від Netflix про силу людського духу
Фокус
2025-01-18T16:00:44Z
Влада Сирії заборонила ввезення та продаж товарів з Росії, Ірану та Ізраїля
TSN
2025-01-19T00:03:13Z
У Росії звільнили українського політв'язня, який 10 років провів за гратами
ZN UA
2025-01-18T23:57:16Z
Прихильники президента Південної Кореї розгромили суд, який вирішив тримати його під вартою
24tv
2025-01-18T23:42:01Z
Байден ще минулого року не розумів, які рішення він ухвалює — спікер Джонсон
TSN
2025-01-18T22:57:53Z
Трамп випустив власну криптовалюту: як відреагували ринок і прихильники
InternetUA
2025-01-18T22:51:16Z
Глава Міноборони Німеччини допускає відправлення миротворців в Україну
УкраинФорм
2025-01-18T22:48:57Z
На Дніпропетровщині викрито компанію, яка допомагала Росії будувати ядерні лабораторії
ZN UA
2025-01-18T22:48:41Z
Мігранти, пожежа, TikTok: Трамп поділився пріоритетами в перший тиждень свого президентства
УкраинФорм
2025-01-18T22:33:17Z
Ранній старт переговорів з РФ буде фатальним: Київ попередив Трампа - ЗМІ
GlavRed
2025-01-18T22:27:25Z
За день війська РФ понад 40 разів обстрілювали прикордоння Сумщини
УкраинФорм
2025-01-18T23:09:06Z
Військовий експерт назвав головну мету захисників України на фронті
Хвиля
2025-01-18T23:03:55Z
Війна, день 1060. Окупанти вдарили по Києву. Загинули троє людей, ще троє — поранені
Football.ua
2025-01-18T23:00:52Z
Ввечері у Києві завершили аварійно-рятувальні роботи на місці падіння уламків
Khreschatyk
2025-01-18T22:54:32Z
Ворог має успіх у Донецькій області біля шести населених пунктів, – DeepState
24tv
2025-01-18T22:27:45Z
Найзапекліші бої на покровському напрямку – Генштаб
ZN UA
2025-01-18T22:22:36Z
Карта бойових дій в Україні станом на 19 січня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T22:06:49Z
На окупованих територіях росіяни погрожують студентам штрафами за неявку у «військкомати»
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T21:45:53Z
Наші ще не вдома: рідні військовополонених провели акцію в Києві
ZN UA
2025-01-18T21:27:41Z
Поліція викрила учасників злочинної групи на привласненні понад ₴90 мільйонів вкладників банку
УкраинФорм
2025-01-19T00:03:35Z
У Чехії на показі історичної військової техніки загинули люди
24tv
2025-01-18T23:57:09Z
Нацполіція попередила про нову схему шахрайства
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T23:51:10Z
Кількість постраждалих від ранкового обстрілу Запоріжжя зросла до 12 людей
УкраинФорм
2025-01-18T23:21:32Z
На Львівщині під час застілля чоловік зарізав свого знайомого
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T23:21:25Z
Лікарка вимагала від військового $5000 за підтвердження інвалідності після 28 поранень
Khreschatyk
2025-01-18T23:03:34Z
Під час ракетної атаки на Київ було пошкоджено найстаріший McDonald’s України
Khreschatyk
2025-01-18T23:00:09Z
На Закарпатті затримали зловмисника, який підпалив будинок родини з Берегівщини
Украина Криминальная
2025-01-18T22:09:22Z
На Рівненщині в одному з ліцеїв учитель побив дитину
24tv
2025-01-18T21:54:15Z
Galaxy Unpacked: дата виходу новинок Samsung і що про них уже відомо
InternetUA
2025-01-18T23:27:11Z
Глобальне потепління прискорюється безконтрольно, оскільки рівень CO2 зростає
Portaltele
2025-01-18T22:03:40Z
Nokia повертається: HMD Global продовжить випуск моделей в рамках нової стратегії
InternetUA
2025-01-18T21:36:28Z
Як налаштувати ChatGPT для роботи з перевіреною інформацією: корисні поради
InternetUA
2025-01-18T20:48:04Z
В ОАЕ запускають наймасштабніший у світі проєкт з відновлювальної енергії: масштаби вражають
24tv
2025-01-18T20:24:57Z
Microsoft примусово оновлює комп’ютери до нової Windows
InternetUA
2025-01-18T19:46:48Z
Найкращі бюджетні смартфони початку 2025 року: названо топ-7 моделей
InternetUA
2025-01-18T18:18:28Z
Як очистити пам’ять смартфона, не видаляючи фото та відео: фахівці назвали швидкі способи
InternetUA
2025-01-18T17:34:33Z
Як зарядити телефон без зарядного кабелю або зі зламаним гніздом: експерти назвали дієві способи
InternetUA
2025-01-18T16:48:59Z
Астрологи назвали знаки Зодіаку, яким варто носити золото: щоб залучити успіх та щастя
Политека
2025-01-18T23:30:57Z
Яскраві обкладинки та глянцевий папір: чому це небезпечно для дітей
Знай
2025-01-18T23:30:28Z
Ідеальне поєднання: готуємо салат "Казка" з курочкою та печерицями
24tv
2025-01-18T23:00:18Z
Чому наші батьки забороняли ходити під драбиною та до чого тут єгиптяни
24tv
2025-01-18T21:12:32Z
Що не можна викидати у смітник: 5 речей, які притягують лихо
24tv
2025-01-18T19:54:20Z
Треба вміти себе тішити: приготуйте торт без випікання за 15 хвилин
24tv
2025-01-18T19:21:36Z
Не зупиняйтесь в отелях на 1 поверсі, якщо не хочете зіпсувати відпустку: в чому причина
Фокус
2025-01-18T19:15:22Z
Створить баланс естетики й комфорту: як зробити білу кухню затишною
24tv
2025-01-18T16:42:54Z
Ростимуть навіть без світла: ці рослини можна поставити в кімнаті без вікон
24tv
2025-01-18T16:15:36Z
Нацбанк проти відкриття банківської таємниці для податківців
360ua.news
2025-01-18T21:00:52Z
Пенсіонерів чекають нові обмеження: стало відомо, кому знизять виплати в 2025 році
Политека
2025-01-18T20:42:21Z
Податкова рахуватиме гроші українців: змусять звітувати за кожну копійку - готують жорсткі перевірки
Знай
2025-01-18T20:30:51Z
Які ціни на яловичину та свинину встановляться надалі в Україні
24tv
2025-01-18T20:03:01Z
Більше не доведеться виживати на мізерну пенсію: кому доплачуватимуть понад 2 тисячі гривень
Знай
2025-01-18T19:36:23Z
Що зміниться в тарифах на електроенергію для підприємців у 2025 році: нові розрахунки
Политека
2025-01-18T19:27:45Z
Ситуацію з тарифами на світло розглянуть у квітні: чи готуватись до 6 грн за кВт
Знай
2025-01-18T18:36:00Z
Приватний продакшн уже заробив третину мільярда на Єдиному телемарафоні
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T17:57:32Z
Традиційний борщ стає все більш недосяжним: ціни на основні овочі продовжують зростати - що далі
Знай
2025-01-18T17:21:33Z
5 вагомих причин додати горох у свій раціон
Знай
2025-01-18T22:30:57Z
Свіже чи заморожене: що обрати, щоб зберегти поживні властивості їжі
Знай
2025-01-18T21:51:18Z
Учені розповіли, що відбувається з організмом, якщо пити одне пиво або вино на день
GlavRed
2025-01-18T21:27:44Z
У США через пташиний грип різко подорожчали яйця, у деяких штатах - $9 за десяток
УкраинФорм
2025-01-18T21:03:39Z
Часті лікарняні: українцям розповіли, чи можуть в такому випадку звільнити з роботи
Политека
2025-01-18T21:00:33Z
Шкідливий жир на животі: як він впливає на здоров’я та що з цим робити
Знай
2025-01-18T20:51:29Z
Перша допомога при пристріті: як розпізнати та нейтралізувати негативний вплив
Знай
2025-01-18T18:57:25Z
Вилікували рак крові: препарат від іншого захворювання може перемогти небезпечну онкологію
Фокус
2025-01-18T18:00:28Z
5 методів, які не допоможуть вам знизити тиск
24tv
2025-01-18T17:33:31Z
Аталанта — Наполі 2:3 Відео голів та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-01-18T22:36:59Z
Анчелотті може випустити Алабу проти Лас-Пальмаса
Football.ua
2025-01-18T22:15:07Z
Барселона не зуміла обіграти Хетафе
Football.ua
2025-01-18T22:01:37Z
Наполі вирвав перемогу над Аталантою
Football.ua
2025-01-18T21:40:52Z
Ліверпуль знайшов заміну Салаху
Football.ua
2025-01-18T21:33:48Z
Зінченко залишається в ігнорі: Арсенал втратив "золоті" очки в гонитві за Ліверпулем
24tv
2025-01-18T21:21:02Z
Артета прокоментував втрачену перемогу Арсеналу
Football.ua
2025-01-18T21:03:24Z
Консейсан про 0:2 від Ювентуса: Мілан не хотів перемогти і міг пропустити більше
Football.ua
2025-01-18T20:36:34Z
Лідер біатлону норвежець Йоганнес-Тінґнес Бьо завершує спортивну кар'єру
УкраинФорм
2025-01-18T20:36:13Z
Знають не всі водії: що означає значок "фонтан" на панелі приладів авто
GlavRed
2025-01-18T21:27:01Z
Щоб не угробити машину: як довго можна тримати двигун увімкненим
GlavRed
2025-01-18T20:27:41Z
У київському гаражі знайшли раритетний Lincoln Town Car
AutoCentre
2025-01-18T20:01:19Z
Що приховують звуки вашого автомобіля? Важливі сигнали, про які не варто забувати
Знай
2025-01-18T19:21:12Z
Від пам'ятника до легенди: на Вінниччині трактор із постаменту знову завів двигун
Знай
2025-01-18T17:51:48Z
Водіїв попередили про 3 схеми обману під час аварій з пішоходами
TSN
2025-01-18T17:36:03Z
На аукціон виставили яскравий суперкар Дональда Трампа
Фокус
2025-01-18T13:39:49Z
Що 4 тонни протипожежної рідини можуть зробити з автомобілем: повчальне відео з Каліфорнії
24tv
2025-01-18T12:27:03Z
Honda готує позашляхову версію популярного CR-V
AutoCentre
2025-01-18T10:04:15Z