Так, вони розповіли одне про одного дуже багато. Однак в політиці це не має жодного значення. Американська історія знає достатньо випадків, коли на пости президента й віцепрезидента разом балотувались — і перемагали! — вчорашні політичні недруги.
Але Гейлі може стати при Трампі як віцепрезиденткою, так і держсекретаркою, що він може запропонувати й оголосити, якщо домовляться, вже зараз.
Обидва варіанти гарантують переконливу перемогу Трампа на виборах, поновлення єдності республіканської партії й певною мірою досягнення такої національної єдності в країні в цілому, не кажучи вже про те, що важливу державну посаду обійме людина фахова й з досвідом.
Крім того, в Трампа тоді з’явиться дуже гарна можливість політично балансувати: де треба — вмикатиме Гейлі, де треба — вимикатиме. Чудовий простір для маневрів людини, принципові погляди якої змінюються майже щодня.
Та й сама така несподівана пропозиція була б в його дусі: а я ще й отак можу! Єдність протилежностей може дійсно зробити Америку великою знов. Боротися з нею не ризикне ніхто. Невизначеність Трампа, помножена на визначеність Гейлі, переможе й путіних, і хитровихитруваних китайців, та й Європа не інтригуватиме, а слухатиметься.