MY.UAНовини
"Діти знають, хто їхній ворог". Молодий вчитель Руслан Циганков – про дружбу з учнями, проблеми освіти і прапор Росії біля входу в його кабінет
"Діти знають, хто їхній ворог". Молодий вчитель Руслан Циганков – про дружбу з учнями, проблеми освіти і прапор Росії біля входу в його кабінет

"Діти знають, хто їхній ворог". Молодий вчитель Руслан Циганков – про дружбу з учнями, проблеми освіти і прапор Росії біля входу в його кабінет

Цього вчителя інформатики та фізики знають не лише школярі Києва, а й усієї України. Руслан Циганков у свої 25 років зумів завоювати серця дітей так, що ті чекають його під кабінетом, аби скоріше потрапити на уроки. Педагог активно веде соцмережі, де ділиться секретами, як йому вдається утримувати увагу школярів під час навчання та виховувати в них справжній патріотичний дух.

У молодого вчителя цілий куточок із шевронами військових, а на вході до класу під ногами лежить затертий російський прапор. Учні звертаються до нього "Руслан Ігорович", проте знають, що завжди можуть розраховувати на його пораду як старшого товариша. В ексклюзивному інтервʼю OBOZ.UA Циганков розповів, як зумів порозумітися зі школярами та навчати їх такого нелегкого предмета. Педагог підкреслив, що вірить у дітей і знає, що вони виростуть Людьми з великої літери. Про це та багато чого цікавого з досвіду молодого освітянина – далі у розмові.

Чому ви вирішили стати вчителем? Поділіться історією, як потрапили до школи та з чого почався ваш шлях.

– Чотири року тому я був у пошуках роботи. Мій друг запропонував мені піти працювати вчителем інформатики у школі. Спочатку було лячно, бо я мав лише досвід роботи вожатим у таборі. Але я поборов себе та пішов, і це було одне з моїх найкращих рішень.

– Що для вас бути вчителем?

– Вчитель – це місія. Моя місія – це учні. Бути не тільки педагогом, а й наставником, старшим братом, другом. Передавати знання та свій життєвий досвід. І це стосується не тільки шкільних предметів, а і звичайного життя. Навчати їх і навчатися самому. Виховувати в дітях Людину та сіяти світло. Адже саме вони є майбутнім нашої країни. І я в них вірю, всім серцем.

– Як школярі реагували на те, що до них прийшов молодий учитель?

– Памʼятаю, у перший день прибігло багато учнів до кабінету, щоб подивитися, хто прийшов. Потім я завойовував їхню повагу та інтерес, адже я для них був ніхто. Налагоджував та будував стосунки. Згодом усе прийшло до норми. Головне – я був собою.

– Які проблеми, на вашу думку, існують у програмі, за якою працюють у школі? Розкажіть більше про те, з якими викликами довелося зіткнутися під час навчання школярів.

– Розповім на прикладі фізики. Вже у сьомому класі ми проходимо масу тіл, у формулі якої є обʼєм тіла. Я питаю в учнів: "Ви ж знаєте, що таке обʼєм тіла?" Кажуть: "Ні". Я питаю, що вони зараз проходять по геометрії. Вони відповідають, умовно, трикутники. І я починаю пояснювати їм що таке обʼєм, і витрачати на це час, який би міг витратити на пояснення інших тем. Адже ми не можемо йти далі, не пройшовши це. І з таким я стикався купу разів. У цьому не винні вчителі. Це проблема програм. Вони не збігаються між собою. І це треба вирішувати.

Ще була проблема, що учні бояться запитувати. Якщо вони не зрозуміли – їм соромно перепитувати. Це величезна проблема, і я з цим працюю. І вже є успіхи. Вам не передати те щастя, коли я бачу по учню, що він зрозумів!

– Що вас дратує у шкільній системі?

– Насправді багато чого. Аби все згадати. Наприклад, зараз є таке поняття, як "сімейне навчання". Раніше це були учні, які з якихось причин навчаються вдома. Зараз – це школярі, які виїхали з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вони навчаються за кордоном, але одночасно і в Україні на сімейному навчанні. Тобто після 11 класу вони отримують два атестати. Це як? Я до кінця не розумію. І проблема у тому, що більшість батьків сумлінно підходять до виконання завдань, які дають українські вчителі. Але знову ж таки, дитина навчається однозначно у двох школах, виконує купу завдань. Це велике навантаження. Так це я до чого: є батьки, які не виходять на зв’язок, тобто школяр наче вчиться, але завдання не виконує, на листи не відповідає. Що робити? Теоретично ми маємо писати заяву на те, що учень не виходить на звʼязок, і відраховувати, якщо що. Але ми намагаємося до останнього знайти контакти.

– Що б ви змінили в освіті в Україні? В програмах тих предметів, які ви викладаєте?

– Насправді багато, але всього не згадаєш. Я би додав нові предмети або додав би їх у програму якихось інших. Наприклад, фінансова грамотність і сексуальна освіта. Це дуже важливо для майбутньої дорослої людини.

Також я змінив би програми навчання, щоб вони йшли поряд. Як я наводив приклад з фізикою та геометрією. Фізика та алгебра і тому подібне. Передивився б основи здоров’я, попрацював би над програмами з інформатики. Там вже неактуальні теми. Я би дивився вперед.

Варто додати те, що учням точно знадобиться. Враховував би напрям школярів різних шкіл у складанні програми з інформатики. Наприклад, я навчав своїх учнів програмі Photoshop. І в мене вже є приклад, як учениця підпрацьовує на тому, що виконує замовлення у цій програмі. Ну це ж круто! Дівчина в 11 класу вже має мінімальну професію і є якийсь старт.

– Чого, на вашу думку, не вистачає молодим педагогам? А чого фахівцям, які мають вагомий педагогічний досвід?

– Молодим викладачам не вистачає впевненості в собі та своїх силах. Є ще болюче питання заробітної плати. Тим, хто вже з досвідом і давно працює у школі, не вистачає прийняття сучасності – нових мод і тенденцій. Світ не стоїть на місці, і мені в цьому плані пощастило. Мої колеги прийняли мене таким, який я є, вони не проти того, як я працюю, який маю вигляд, і підтримують мене в усьому. Але я знаю, що комусь в цьому плані пощастило менше. Це також проблема – чому молоді педагоги не йдуть у заклади освіти.

– Як до вас ставляться колеги? Чи є якісь упередження стосовно вашого віку?

– Мене прийняли як свого. З моїм стилем одягу та поведінкою, з моїми татуюваннями. Вони побачили, як я працюю з учнями і що дітям подобаються мої уроки.

Я завжди намагаюсь допомогти своїм колегам. А вони завжди відгукуються на мої прохання допомогти. Вони тільки раді були, що прийшла нова людина. І якби адміністрація і мої колеги поводилися не так, як поводяться, не факт, що все вийшло б так, як вийшло.

– Чи приходять до вас по пораду колеги або дають якісь поради щодо проведення уроків?

– Зазвичай ні. Дуже рідко бувають з перевірками, але я показую результат. Це знання і настрій моїх учнів. Я також не даю поради, якщо мене не питають. А так у кожного вчителя свій стиль, і кожен відрізняється один від одного. У цьому і суть.

– Що найбільше подобається школярам на ваших уроках? А що ні?

– Те, що я з ними розмовляю на рівних. Так, вони мене називають Руслан Ігорович. Але це не значить, що я якесь божественне створіння, до якого не можна сказати зайвого слова. Ні. Я розмовляю з учнями на інші теми, крім уроків. Можемо пожартувати, поговорити на серйозні теми, до сліз. Я можу щиро спитати в них пораду, так само, як і вони у мене. Я перед ними чистий, щирий та чесний. Тим самим я показую приклад для них, і вони тепер не бояться сказати, що не зробили домашнє завдання. Знають, що я зроблю зауваження і поясню їм, як дорослим людям, навіщо це робити. Ми можемо обговорювати життєві проблеми та смішні ситуації. І я дуже це ціную. Просто не передати як – мені дуже важливо з ними говорити.

– Як змінилося викладання предметів з початком війни? Чи вдається встигати "пройти" всю програму? Якими методами ви користуєтесь, аби подолати освітні втрати в школярів?

– Коли я прийшов у школу, 4 роки тому, був ще коронавірус, усі ходили в масках. Ну вчителі – так точно. І мені було важко розкритися повністю, адже я був у масці, і складно будувати зоровий контакт з учнями. А людині важливо бачити обличчя співрозмовника. Так от. З початком повномасштабного вторгнення усі "маски" були зняті. Я розкрився, це відгукнулось і у школярів. І почалась нова історія.

Щодо програми – то це біда. Тривоги, обстріли, блекаут – все це, звісно, впливає. А до цього ще й карантин був. Рівень знань відчутно знижується, уроки випадають, часу на відпрацювання мало, та і дітей шкода. Я намагаюсь якось "втиснути" теми, щоб не загубились важливі моменти, але на деяких треба затриматись, проте що поробиш. Усі вчителі намагаються зробити максимум у цій ситуації. На мою думку, варто думати над новим вирішенням цієї дуже важливої проблеми.

– Розкажіть історію з вашими традиціями. Як вони зʼявляються і як на них реагують учні? Скільки вже їх маєте? (Зокрема традиція, коли школярі запізнюються).

– Традиції я вважаю необхідним складником для колективу. Це те, що обʼєднує його і показує, що всі ми рівні. Одна з таких – це звичай, коли учень запізнився, то він має розповісти віршик українською мовою. Навіть якщо я запізнюсь. Таке буває, але дуже рідко, але я також розповідаю вірш. Бо я такий же, як мої учні – всі рівні. Спочатку з жартом сприймали і приколом, але виконували. Я їм завжди пояснюю все. Зумів донести також і те, що запізнюватись – шкідливо. А тим паче для дорослого життя. У школі, якщо вчитель почав урок і забігає натовп дітей – це дуже збиває педагога і сам урок. Це прояв неповаги. Звісно, якщо є поважна причина запізнення – вірш не питаю.

Спочатку школярі розповідали просту поезію, зараз вже творчо підходять до цього. Шукають і вивчають нові, але запізнень майже немає. Вони всі чекають дзвінка під моїм кабінетом. Як і я, якщо бачу, що залишилось мало хвилин до уроку, то біжу у клас, бо учні прийшли. Я поважаю школярів та їхній час, а вони поважають цю традицію. І для мене це дуже цінно.

– У вас широка аудиторія в ТікТок, і відео набирають велику кількість переглядів. Як думаєте, чому маєте таку популярність серед користувачів соцмережі? Чи знаєте ви приблизний відсоток школярів зі своїх підписників?

– Я думаю, секрет у тому, що я на відео – такий, як у житті. Я поводжусь там так само, як на уроках. Я не роблю себе ідеального. Я показую все як є. Щодо аудиторії, то думаю, що половина – це діти. Тому я відповідально ставлюся до того, що показую, в усіх соцмережах.

– Чому, на вашу думку, варто йти працювати вчителем?

– У кожного своя відповідь. Я хочу робити цих дітей кращими, пояснювати, як працює цей світ зі сторони фізики та реального, справжнього життя, передаю їм цінності, які, на мою думку, їм знадобляться. Вчу поваги та турботи, бути щирими та справжніми, бути чесними та справедливими, на своєму прикладі. Адже навчання наших дітей – це найцінніший внесок у майбутнє нашої України.

– Які би поради ви дали вчителям?

– Йти у школу. Якщо питання заробітної плати – то шукати підробіток. Діти – це кайф, вони чисті, справжні. В них можна і треба вкладати хороше. Вони кращі, ніж деякі дорослі.

– Яких принципів ви дотримуєтеся в своїй роботі?

– Чесність, щирість, справедливість – в усіх сенсах. Я відповідаю на будь-яке запитання, яке вони ставлять. Стосується це уроку чи мого життя – я показую їм справедливість. Якщо не зробив домашнє завдання без поважних причин, скажи правду. Я поставлю два або зроблю зауваження. І в мене немає улюбленців – всі рівні.

Також якщо щось пообіцяли – робіть. І я так само, на мені відповідальність. Вони дивляться на мене, беруть приклад, і це важливо для мене. І, звісно, щирість – у сміху та у сльозах.

– Чи є якісь ситуації, які ви запамʼятали за весь період вашої роботи у школі?

– Таких просто купа. Коли ми збираємося у поїздку завозити авто для воїнів, я прошу їх намалювати малюнки. Це важливо для них. Але учні чують це як принести купу всього (їжі, теплих речей тощо). Вони так забили всю нашу машину, що я ледве не розплакався.

Коли підірвали Каховську ГЕС, на наступний ранок, за пів години навчального дня, уся сцена була забита допомогою настільки, що вже попросили не нести, бо наша машина не змогла би довезти.

Ще я веду боротьбу з палінням серед дітей. І там купа історій, але це не можна розповідати. Насправді цих моментів дуже багато. Для мене важливо, коли я з учнем привітаюсь за руку, коли вони діляться своїми життєвими проблемами. Тож кожен мій робочий день є особливим.

– На відео в ТікТок видно, що в кабінеті облаштовано ваш особистий куток. Там висять прапори. Чи вітає або дозволяє це адміністрація і як до цього ставиться? А як сприймають це самі діти? Якою була реакція на російський прапор, який лежить на підлозі при вході до вашого кабінету?

– Це була моя ідея. Мені ніхто не забороняв. Я вважаю, що коли, як не зараз, виховувати патріотизм у дітей. Там є прапор з моїх волонтерських поїздок із підписами військових. Учням завжди цікава кожна історія з поїздок. Є шеврони. Діти дивляться та дізнаються, хто їх захищає та гарантує безпечний урок. Є сувеніри з війни. Це також школярам дуже цікаво.

На жаль, вони – діти війни, з цим нічого не зробити вже. Треба працювати, щоб вони не боялися і знали, хто їхній ворог. Є фотографії моїх друзів, які загинули. Учні знають ціну кожного їхнього спокійного дня.

На підлозі лежить прапор РФ як килимок, об який витирають ноги, – діти знають, хто їхній ворог. У них немає сліпого гніву, є тільки злість. Чиста та щира. У когось окупанти забрали рідних, у когось дім. Вони ненавидять їх. Так що їхнє ставлення до ворога абсолютно чесне.

Але діти не заслуговують на те, що з ними відбувається. Я підтримую їх як можу. Їхні сльози – це дуже боляче, я це відчуваю сам, до глибини душі. Дякую нашим воїнам, що є можливість навчати та навчатись. Школярі знають, якою ціною, вони шанують та поважають кожного, хто наближає перемогу.

– Як багато у вас російськомовних учнів? Як ви проводите українізацію і чи можете похвалитися якимись успіхами в цьому?

– Російськомовні учні є, але вони в цьому не винні. Вчителі спілкуються лише українською у школі. Це закон, і всі його дотримуються. Школярі іноді переходять на російську, я роблю зауваження, але не кричу на них. Я взагалі не кричу на дітей, вважаю це ненормальним та нелогічним. Я прошу повторити їх те ж саме, тільки українською, і хвалю їх за те. І так потроху, по цеглинці, ми це будуємо. Не все одразу, але прогрес є.

– Усі знають, та й багато молодих вчителів скаржаться на те, що в школі зарплати невисокі. Вам вистачає на ще щось, окрім їжі?

– Так, це проблема. Я її вирішую тим, що шукаю підзаробіток, який мені до душі. Тож викрутитися можна, головне – бажання. Але праця вчителів дуже недооцінена у грошовому еквіваленті. Те, яку місію і роботу вони виконують, має оплачуватись значно більше. І тоді й мотивація зʼявиться в нових педагогів і в тих, хто вже працює.

– Розкажіть про ваше ставлення до штучного інтелекту. Чи користуєтесь самі і чи підтримуєте те, що учні можуть користуватись ним під час підготовки до уроків? На вашу думку, як він може допомогти або нашкодити школярам?

– ШІ – це прогрес, невідворотний. Хто захоче – знайде у ньому рішення проблем людства. Хто захоче – знайде зброю. Все у наших руках, так само і для школярів.

Наскільки я знаю, вони ще не дуже його використовують. Натомість студенти вже активно користуються. Головне – підходити з розумом до ШІ, розуміти, що це лише система, яка може десь тобі допомогти, а основну частину ти маєш робити сам.

– Як ви вважаєте, чого не вистачає сучасним дітям під час вивчення інформатики? Як це впливає на тих учнів, які вирішать здобувати освіту в ІТ-сфері? Зокрема, планується впроваджувати нову програму вивчення інформатики з використанням ІТ-студій, де учні молодшої та середньої школи зможуть створювати ігри. На вашу думку, чи це корисний досвід і як він може впливати на успіхи дітей?

– На мою думку, треба спочатку забезпечити школи всім необхідним. У мене в кабінеті навіть немає електронної дошки. Проєктор працює на стіну, але я не скаржусь. Мені ще пощастило, бо прямо перед тим, як я прийшов, моя школа виграла якийсь конкурс, і нам передали 22 ПК з моніторами, клавіатурами та мишками. Щоб робити те, про що ви сказали, треба почати з простого – щоб у кожній школі були хоча би сучасні компʼютери і навчальна програма. Там буде й результат і успіхи.

– Як, на вашу думку, ґаджети впливають на навчання школярів? Допомагають чи навпаки? Які у вас діють правила під час уроків щодо використання телефонів?

– Ґаджети – це проблема. Багато учнів вже в окулярах. Але це питання не до смартфонів, а до наукового прогресу, адже він летить і ми разом з ним. Вчителі не можуть обмежувати волю та щось забороняти. Ми можемо пояснити, чому це варто або не варто робити. Як я й чиню. Також я намагаюсь зацікавити дітей уроком, щоб не було часу на телефон. Звісно, на всіх це не діє. Але відсотків 90 мене слухають, чують і беруть активну участь в уроці.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з Іванною Коберник, яка розповіла про проблеми освіти в Україні та те, якими мають бути уроки літератури в школі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Комунальні платіжки подешевшають на 25-50%: хто платитиме менше
Знай
2025-07-07T18:36:09Z
Дрон окупантів пролетів над фермерами на Херсонщині: в мережі поширили відео
24tv
2025-07-07T18:33:12Z
СБУ оголосила в розшук виробника чаю Lovare у справі про пособництво Росії
Комсомольская правда
2025-07-07T18:06:02Z
Лише кілька з 129 китайських виробників електромобілів зможуть пережити жорстоку кризу на ринку
Топ Жир
2025-07-07T18:03:25Z
Україна ввела санкції проти 60 криптовалютних компаній, які допомогали рф відмивати кошти
ITC
2025-07-07T17:10:54Z
Глобальні біржові криптовалютні продукти зафіксували приплив рекордних $1,04 млрд за тиждень
ITC
2025-07-07T17:10:35Z
Виробляє "Шахеди": у мережі показали розрастання економічної зони "Алабуга" в Росії
24tv
2025-07-07T17:06:45Z
"Потрібен дощ!" У Гідрометцентрі зробили тривожний прогноз щодо врожаю
Telegraf
2025-07-07T17:00:59Z
Акції Tesla обвалилися після заяви Маска про створення власної політсили
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T17:00:35Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
МОЗ забороняє госпіталізацію дітей до психіатричних лікарень з 1 липня
24tv
2025-06-29T12:09:08Z
У Південній Кореї розробили першу у світі рекомбінантну вакцину проти сибірки
УкраинФорм
2025-07-07T17:57:21Z
Чи можна накопичити вітаміни за літо
24tv
2025-07-07T17:12:18Z
Україна проведе фармацевтичний воркшоп на конференції з відновлення в Римі
УкраинФорм
2025-07-07T16:48:22Z
Один з найкращих делікатесів сезону: як приготувати смачні лисички в сметані
24tv
2025-07-07T16:45:33Z
Як перевірити ягоди й фрукти на нітрати - тривожні ознаки, про які варто знати
GlavRed
2025-07-07T16:27:27Z
Безпечної дози не існує: продукти з магазину, які варто обмежити задля здоров’я
24tv
2025-07-07T16:21:50Z
Як безпечно пережити +30° і вище: у МОЗ дали поради
УкраинФорм
2025-07-07T16:03:41Z
Польське прикордонне місто планує скаржитись на Німеччину в ЄС
Европейская правда
2025-07-07T18:51:49Z
Трамп дав велику обіцянку щодо України, але одна людина її зірвала - дипломат
GlavRed
2025-07-07T18:48:31Z
Лавров назвав умови для припинення війни: в його заяві є важлива деталь
24tv
2025-07-07T18:48:30Z
Обрання нового голови БЕБ. Уряд відхилив рішення конкурсної комісії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T18:45:15Z
Напрацьовують саме цю модель: якою буде подальша військова підтримка України від США
24tv
2025-07-07T18:42:14Z
Чим Трампа розлютив саміт БРІКС та як цей альянс загрожує Україні
Gazeta UA
2025-07-07T18:42:09Z
Україна готує зустріч з учасниками Коаліції охочих - Президент
УкраинФорм
2025-07-07T18:39:12Z
Помощь Украине на 2026 год, кандидаты на посла в США, в Грузии оскорбили Трампа: новости дня
Европейская правда
2025-07-07T18:34:51Z
Усі переговорні кластери щодо вступу України в ЄС мають бути відкриті до кінця року - Стефанішина
УкраинФорм
2025-07-07T18:33:36Z
У Львові і області лютує сильна буря: що відомо
TSN
2025-07-07T18:52:51Z
Зеленський: Ми працюватимемо, доки не повернемо кожного, усіх без винятку
Взгляд
2025-07-07T18:45:00Z
На Львів суне потужна негода: перші фото та відео буревія
24tv
2025-07-07T18:42:38Z
Керівництво КМВА не підписало 54 розпорядження з початку року - КМДА
Khreschatyk
2025-07-07T18:33:51Z
Глава КМВА прокоментував черговий вкид від КМДА про нібито "непідписані 60 розпоряджень"
Khreschatyk
2025-07-07T18:33:29Z
Обмеження руху транспорту в Тернопільській області: жителям зробили важливе попередження
Политека
2025-07-07T18:30:12Z
Росія атакує українські ТЦК: у ЗСУ назвали справжню мету ворога
TSN
2025-07-07T18:21:47Z
Доведеться воювати щонайменше кілька років, – військова "Анаконда" про кінець війни
24tv
2025-07-07T18:21:15Z
Зеленський присвоїв звання Героя України полеглим захисникам
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T18:21:04Z
Кабмін уточнив перелік платних послуг в освітній сфері
24tv
2025-07-07T18:48:23Z
Коли в Україні зʼявиться чотириденний робочий тиждень? Служба зайнятості зробила заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T18:48:06Z
В Україні затвердили нові правила перевезення тварин в автобусах
УкраинФорм
2025-07-07T18:39:35Z
Мільйони гривень: гурт "Курган & Agregat" озвучив рекордну суму, яку зібрав на потреби бійців
24tv
2025-07-07T18:39:17Z
Вітвіцька розповіла про відбудову "Охматдиту" після удару РФ: яка орієнтовна дата закінчення робіт
TSN
2025-07-07T18:36:24Z
Українські розробники представили бойовий дрон R-34-T зі системою лазерного наведення
InternetUA
2025-07-07T18:36:16Z
Україна працює зі США щодо комплексів Patriot і ракет до них, – Зеленський
24tv
2025-07-07T18:33:05Z
Мобілізація в Україні може повністю зупинитись: в ЗСУ назвали причину
GlavRed
2025-07-07T18:27:48Z
Заблокували стропи: у Рязані курсанти розправилися з командиром під час стрибка з парашутом
Фокус
2025-07-07T18:27:04Z
Ангели у плоті: названо 3 знаки зодіаку з золотим серцем і прекрасною душею
GlavRed
2025-07-07T18:27:37Z
Липень – не для роботи: кому зірки наполегливо рекомендують піти у відпустку
24tv
2025-07-07T18:21:26Z
Насолода повинна бути безпечною: як правильно вибирати морозиво
24tv
2025-07-07T18:18:14Z
Ці 5 рослин ростуть навіть у найбіднішому ґрунті: вони повернуть сад до життя
24tv
2025-07-07T17:39:56Z
Як олія допомагає боротися з неприємним запахом ‒ корисні поради
Gazeta UA
2025-07-07T16:48:42Z
Лише люди з високим IQ впораються: яке число зображене на малюнку
GlavRed
2025-07-07T16:27:35Z
Містер Олімпія порадив найкраще тренування для всього тіла для чоловіків
24tv
2025-07-07T15:57:45Z
Новий курорт КНДР виявився пшиком: що ховає за собою фейкова розкіш
24tv
2025-07-07T15:27:32Z
Більше ніколи не купите коричневе всередині авокадо: зверніть на це увагу в магазині
24tv
2025-07-07T15:06:09Z
У Рівному судитимуть матір, яка залишила немовля на балконі на дві доби, а потім винесла на смітник
УкраинФорм
2025-07-07T18:39:44Z
Засуджено російського агента, який намагався спалити будівлю Укрпошти на Вінниччині
InternetUA
2025-07-07T18:33:27Z
У горах бля кордону з Румунією виявили тіло чоловіка: чи був він ухилянтом
TSN
2025-07-07T18:21:50Z
Загадкові смерті у Мінтрансі та атаки дронів на ТЦК: головне за 7 липня
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T17:51:11Z
Він викрав Mustang з автосалону, але забув про одну важливу деталь
Топ Жир
2025-07-07T17:33:17Z
Поліція розслідує бійку підлітків, яку знімали та поширювали в соцмережах
InternetUA
2025-07-07T17:31:16Z
Конфлікт біля водойми під Києвом: чоловік розпилив сльозогінний газ у бік подружжя
24tv
2025-07-07T17:30:54Z
В Ужгороді будинок спалахнув після удару блискавки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T17:21:04Z
На Запоріжжі внаслідок обстрілу зайнялося поле пшениці
УкраинФорм
2025-07-07T17:09:05Z
Найтрендовіший манікюр літа: ідеї дизайнів з модним омбре
24tv
2025-07-07T18:42:39Z
Унікальну фігурку Халка 1979 року вперше виставлять на аукціон
360ua.news
2025-07-07T18:36:48Z
У Братиславі відбулася прем’єра документального фільму про українок у Словаччині
УкраинФорм
2025-07-07T18:15:03Z
Неймовірні статки Педро Паскаля: скільки заробляє зірка "Останніх з нас" та "Мандалорця"
24tv
2025-07-07T18:06:32Z
Молодший на 9 років наречений Лесі Нікітюк висловився про батьківство та як на нього вплинула служба
TSN
2025-07-07T17:33:54Z
Злочинними стали навіть музичні інструменти: чому СРСР полював на кобзарів
GlavRed
2025-07-07T17:27:46Z
"Лабубу – це демон, який несе нещастя в дім": культурологи розповіли жахи про походження іграшки
FaceNews
2025-07-07T17:09:39Z
Ревнує чи довіряє: соліст хору "Гомін" зізнався, як реагує дружина на його шалений успіх
24tv
2025-07-07T16:36:51Z
Під час відзначення 60-річчя Scorpions на сцені з'явився український прапор
Фокус
2025-07-07T16:36:28Z
Продажі Dodge, Alfa Romeo та Chrysler різко впали у першому півріччі
Топ Жир
2025-07-07T18:48:56Z
Двигуни Paccar MX-13 від вантажівок DAF встановили на революційне судно
AutoCentre
2025-07-07T17:21:18Z
Нова несправність у мультимедійній системі посилила хвилю відкликань автомобілів Ford
Топ Жир
2025-07-07T16:33:02Z
Новий Chevrolet, похований на 50 років, виглядає неймовірно добре для свого віку
Топ Жир
2025-07-07T16:03:56Z
Від Lamborghini до Rolls-Royce: де в Україні найбільше їздять дорогі автівки
TSN
2025-07-07T15:21:14Z
Новий електричний позашляховик Porsche встановлює рекорди ще до появи у салонах
Топ Жир
2025-07-07T15:18:37Z
FIAT та Vilebrequin створили модний Topolino
AutoCentre
2025-07-07T15:12:10Z
Найвитриваліший Jeep Compass має хитромудрий салон, який непомітно приховує бруд
Топ Жир
2025-07-07T14:48:08Z
BMW представив оновлений футуристичний електроскутер CE 04
AutoCentre
2025-07-07T14:10:21Z
Уявний час перестав бути лише математичною концепцією — нове відкриття фізиків
360ua.news
2025-07-07T18:00:10Z
Чому ваш повербанк "помирає" завчасно: топ-8 шкідливих звичок
InternetUA
2025-07-07T17:58:36Z
Ніхто не вірить: 17-місячна дитина стала зіркою інтернету за один рух
Фокус
2025-07-07T17:27:38Z
У смартфонів Pixel після оновлення до Android 16 виникли проблеми з екраном блокування
InternetUA
2025-07-07T17:07:49Z
Земля прискорює обертання: найкоротші дні 2025 року будуть вже цього літа
24tv
2025-07-07T17:06:31Z
Ніби з іншої планети: українські полярники показали, як замерзає океан в Антарктиці
24tv
2025-07-07T17:06:20Z
Штучний інтелект у роботі компаній, коли економія часу обертається збитками
360ua.news
2025-07-07T17:03:06Z
Sony тимчасово зупинила продажі флагманського смартфона Xperia
1News
2025-07-07T17:03:04Z
Будинок з лави: ісландські архітектори пропонують новий метод будівництва
24tv
2025-07-07T17:00:12Z
Жіночий ЧЄ-2025 з футболу: Іспанія розгромила Бельгію
УкраинФорм
2025-07-07T18:51:50Z
Українські гранди понесли мільйонні збитки у 2024 році: цифри вражають
24tv
2025-07-07T18:42:11Z
Колишній гравець Баварії Рафінья: Футболісти Баварії пішли в роздягальню ПСЖ за Доннаруммою, щоб вимагати вибачень за травму Мусіали
Football.ua
2025-07-07T18:25:29Z
Англія трансферна. Літні переходи-2025
Football.ua
2025-07-07T18:25:27Z
Річчі: Я повинен подякувати Юричу та Ванолі за те, що опинився в Мілані
Football.ua
2025-07-07T17:58:20Z
«Люблю грати за терористів». Усик розповів про захоплення комп'ютерною грою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-07T17:54:55Z
Київ прийматиме другий етап Кубка України з баскетболу 3х3
УкраинФорм
2025-07-07T17:30:53Z
Аллегрі підтвердив трансфер Модрича в Мілан
Football.ua
2025-07-07T17:24:43Z
Галатасарай погодив контракт з Осімгеном – журналіст
Football.ua
2025-07-07T17:19:00Z