Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Попрощатися із відомим політиком прийшли кілька сотень людей. Серед них був і його заступник за часів головування в Луганській обласній адміністрації Юрій Клименко.
"Хочу сказати, що Геннадій Геннадійович - це державник з великої літери, патріот, він опинився у потрібний час у потрібному місці. Саме він зупинив розвиток сепаратизму на території Луганської області. Налагодив роботу всіх державних структур у Сєвєродонецьку, почали людям виплачувати пенсії, зарплати, почали працювати підприємства Луганщини. Тобто, почалося нормальне життя", - сказав Клименко.
У Чернівцях попрощалися із українським політиком Геннадієм Москалем / Фото: Віталій Олійник. Укрінформ
Він розповів про фірмовий стиль роботи Геннадія Москаля, який кожного ранку ходив пішки на роботу і по дорозі намагався спілкуватися із місцевими мешканцями, правоохоронцями, комунальниками тощо. За це його дуже поважали і любили на Луганщині.
Про своєрідний стиль спілкування Геннадія Москаля згадав і колишній міністр інфраструктури Максим Бурбак. За його словами, Москаль ніколи не цурався свого простого походження і не ліз до кишені за гострим слівцем.
"Ми з ним практично були сусідами. Останнім часом він проживав на перевалі Німчич, я деколи відвідував сусідню Виженку. І найкращі спогади - це коли ми з ним сиділи, пили чай і могли по 3-4 години просто спілкуватися. Він був ерудованою людиною, знав усе, що відбувалося на Буковині, мав свій погляд на це, і ми з ним ділилися думками. Востаннє ми з ним так спілкувалися у грудні минулого року", - розповів Бурбак.
Помер Геннадій Москаль 17 березня у віці 73 років після важкої хвороби.
Геннадій Москаль народився 11 грудня 1950 року в селі Задубрівка Заставнівського району Чернівецької області. Український політик і правник, колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації, генерал-лейтенант міліції, кандидат юридичних наук, доцент, народний депутат України VI і VII скликань. На позачергових парламентських виборах 2007 року був обраний від партії «Наша Україна - Народна самооборона», у 2012 році вдруге був обраний до Верховної Ради від партії ВО «Батьківщина». У парламенті працював на посаді першого заступника голови Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Із 5 березня 2015 року був керівником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.
Із 15 липня 2015 по 11 червня 2019 року обіймав посаду голови Закарпатської ОДА.