MY.UAНовини
Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2002-2003 років
Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2002-2003 років

Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2002-2003 років

Продовжуємо серію статей «Світ мобільних технологій до Apple iPhone», де розповідаємо про найкращі мобільні пристрої, які вийшли до появи першого Apple iPhone у 2007 році. Сьогодні розглянемо популярні, технологічні, унікальні та дивовижні моделі 2002 та 2003 років випуску. В цілому, 2002 рік приніс не так багато інновацій, але наступні 12 місяців були переповнені технологічними проривами, включаючи найпопулярніший смартфон за всю історію існування мобільних девайсів.

Зміст

  • 1 Nokia 7650
  • 2 Siemens S55
  • 3 Sharp GX1/GX10
  • 4 Siemens SL55
  • 5 Nokia 6600
  • 6 Blackberry 7230
  • 7 Samsung X600
  • 8 Sony Ericsson T610/T630
  • 9 Sendo X1
  • 10 Siemens SX1
  • 11 Motorola MPx200
  • 12 Palm Treo 600
  • 13 Sony Ericsson P800/P900
  • 14 Nokia N-Gage

Nokia 7650

Перший у світі Symbian смартфон з вбудованою камерою став справжнім хітом свого часу. Nokia 7650 – повноцінний флагман з найкращими характеристиками та неймовірними можливостями, як для телефону 2002 року. Операційна система Symbian Epoc перелізла з КПК і комунікаторів на більш звичні формфактори та була найпопулярнішою аж до появи iOS та Android.

За якісь 700 євро користувач Nokia 7650 отримував не лише продуктивний смартфон з 2.1 дюймовим дисплеєм, підтримкою карт пам’яті, швидким процесором, GPRS, Email, MP3, Bluetooth, а ще й вбудовану камеру. Модуль на 0.3 МП видавав чудові знімки й стало зрозуміло, що зовнішні камери для телефонів з часом стануть музейними експонатами.

Смартфон Nokia 7650 швидко отримав величезну кількість софту від сторонніх розробників і давав значно ширші можливості, ніж типовий флагман з закритою системою. На фоні простих мобільних телефонів з 1.5-дюймовими дисплеями, 500 КБ пам’яті та відсутністю камери Nokia 7650 виглядав гостем з майбутнього. Саме ця модель започаткувала нову епоху, в якій розцвіла прекрасна OS Symbian Series 60.

Siemens S55

Німецька компанія не могла запропонувати гідну конкуренцію флагманам Nokia, але впевнено займала свою частину ринку. Компактний і зручний Siemens S55 став улюбленцем серед автомобілістів. Телефон отримав популярність завдяки роботі з Bluetooth гарнітурами, а також в комплектації була зовнішня камера зі спалахом.

Невеличкий дисплей відображає 256 кольорів і має роздільну здатність 101х80 пікселів, чим вже було не здивувати тодішніх бізнесменів та технічно просунутих користувачів. Гарним доповненням була наявність Java та можливість встановлення ігор з мережі Інтернет.

Після Siemens SL45і розчаруванням стало те, що новий флагман не підтримував карти пам’яті, отже про музичні можливості можна відразу забути. Вбудований накопичувач на 400 КБ швидко забивався мелодіями, картинками та іграми, які власники Siemens S55 отримували через інфрачервоний порт та завантажували з WAP сайтів. Через рік з’явилася схожа модель Siemens M55, де не було Bluetooth модуля, але об’єм вбудованої пам’яті виріс до 1.6 МБ.

Sharp GX1/GX10

Зовнішні камери не мали широкий попит і виробники активно почали працювати над тим, щоб вмістити модуль відразу в телефон. Одним з перших масових камерафонів став Sharp GX1. Модель отримала великий дисплей з роздільною здатністю 120х160 пікселів та підтримкою до 65 тисяч кольорів.

Вбудована камера CIF (0.1 МП) вміла робити лише фото (як перший iPhone через 5 років), для чого було виділено 700 КБ пам’яті. Решта можливостей Sharp GX1 були також на гідному рівні: вбудовані ігри з можливістю завантаження нових, інфрачервоний порт, 16-тональна поліфонія з вбудованим редактором мелодій, підтримка WAP 1.2.1 та MMS. В цей же рік була випущена аналогічна модель GX10, але у вигляді розкладачки.

Siemens SL55

Через рік після релізу моноблока S55 на світ з’явився SL55 – топовий слайдер компанії, який отримав кілька приємних оновлень та декілька компромісів. Об’єм вбудованої пам’яті виріс в 4 рази до 1.6 МБ, але виробник позбавив модель Bluetooth. Також постраждала автономність, через зменшення фізичних габаритів.

Siemens SL55 завоював серця не технічними параметрами, а своїм стильним виглядом. Округлі форми, компактні розміри та яскравий дизайн запам’ятався багатьом і телефон розійшовся багатомільйонним тиражем. Як і S55, він підтримував зовнішні камери, мав вбудований браузер, поштовий клієнт, Java, диктофон, нагадування, та все, що могло зацікавити пересічного користувача.

Nokia 6600

Поява цього телефону була неминучою, як і успіх компанії. Саме Nokia 6600 остаточно показав, що смартфон може бути зручним, функціональним, зрозумілим типовому користувачу і відносно доступним. Порівняно з комунікаторами та КПК Nokia 6600 став свіжим подихом і увібрав в себе найкраще з Nokia 7650.

Цей мультимедійний монстр вмів все, буквально. Підтримка MP3 та якісної поліфонії, браузер WAP 2.0/xHTML, повний набір безпровідних інтерфейсів, підтримка карт пам’яті (32 МБ в комплекті). Камера 0.3 МП з можливістю записування відео доповнювала і без того топовий набір характеристик.

Не менш якісним був дисплей 176х208 пікселів з діагоналлю 2.1 дюйма і площею 14 сантиметрів квадратних. Для навігації використовувався п’ятипозиційний джойстик і ергономічна клавіатура зі спеціальною клавішею для буфера обміну. Звісно, Nokia 6600 отримав повноцінну мультизадачність і відкриту файлову систему.

Скопіювати текст з повідомлення і вставити його в нотатках, розпакувати ZIP-архів, відредагувати щойно зняте фото чи відео та відправити його по Email, завантажити гру на 5-10 МБ з топовою графікою – це все здавалося наскільки проривним, що конкуренти буквально впадали в паніку, а покупці змітали Nokia 6600 з полиць магазинів. Не дивно, що саме ця модель стала найпопулярнішим смартфоном за весь час існування самого терміну.

Blackberry 7230

Непопулярний в Україні, але хітовий в США – Blackberry 7230 отримав шалену популярність і звання найкращого телефону для електронного листування. Величезна, зручна і продумана клавіатура дозволяла набирати текст швидко. Після Blackberry 7230 вже не хотілося повертатися до класичних кнопкових телефонів з цифровим блоком, хоча решта характеристик не могли здивувати.

Сильною перевагою став гігантський 2.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 240х160 пікселів та відображенням 65 тисяч кольорів. Працювати з текстом на Blackberry 7230 було одним задоволенням, а завдяки кольоровій матриці можна було переглядати фото і вебсторінки з медіафайлами.

Вбудованої камери не було, як і Bluetooth. Для користувача доступно 16 МБ пам’яті без можливості розширення картами. В цілому Blackberry 7230 не був флагманом в плані мультимедіа, але задав напрямок руху і показав, що смартфон та Інтернет – одне ціле.

Як і сучасний iOS/Android смартфон, Blackberry 7230 тримав власника весь час на зв’язку, але замість звичних сучасних додатків використовувався фірмовий сервіс Blackberry. Виходить, що крім пересилання гігантської кількості фото та відео сучасні соціальні мережі далеко не втекли від того, що було 21 рік тому.

Samsung X600

У 2003 році корейський гігант лише починав робити кроки до світової домінації. На той час йому було непросто рухатися серед сильних конкурентів, але випуск доступного та функціонального телефону Samsung X600 дав дивовижні результати. Відносно недорогий, зручний девайс з поворотною камерою та яскравим екраном добре продавався.

Samsung X600 дозволяв робити селфі завдяки поворотному модулю 0.3 МП, мав 9 МБ вбудованої пам’яті, інфрачервоний порт, WAP 2.0 браузер, вбудовані ігри з можливістю завантаження та акуратний дизайн, який так сподобався мільйонам покупців.

Маркетологи та інженери корейського виробника зробили все правильно, адже ринок потребував доступного телефону з камерою. Samsung X600 ще й отримав непоганий об’єм пам’яті та відрізнявся від Siemens стабільнішим програмним забезпеченням.

Samsung X600 не був технологічним проривом, але він забезпечив твердий фундамент і гарне фінансування майбутніх розробок корейського техногіганта. Всередині компанії не сумнівалися в напрямку, в якому потрібно розвивати галузь мобільних телефонів і вже через рік-два Nokia почне бачити в Samsung серйозного противника з його D500, D600, D720, E350, E760, X700, Z130 та неймовірним i300.

Sony Ericsson T610/T630

В середині 2003 року компанія Sony Ericsson випустила справжній молодіжний хіт – Sony Ericsson T610. Цей телефон завоював серця прихильників завдяки відмінній ергономіці, гарному функціоналу та невисокій вартості. Пристрій мав все, що могло зацікавити широкі маси споживачів: вбудована камера 0.1 МП, підтримка поліфонії, редактор мелодій, клієнт електронної пошти, підтримка WAP 2.0 та HTML.

Не меншої уваги заслуговує 1.8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 128х160 пікселів. Виконаний він за технологією STN та відображає до 65 тисяч кольорів. Окремо варто повний набір інтерфейсів, включаючи інфрачервоний порт та Bluetooth 1.0b.

Популярність T610 була шаленою і компанія через кілька місяців виводить оновлену версію T630 з покращеним дисплеєм та виправленими недоліками ПЗ. Інших серйозних зміг новинка не принесла, але стала не менш популярною.  Свою славу Sony Ericsson T630 та T610 отримали в тому числі завдяки іграм, великій кількості якісних ігор, адже працювали телефони з Mophun.

Один лише Mophun заслуговує на окрему статтю. Це слово викликає мурашки по шкірі у власників 20 річних Sony Ericsson, які згадують про них зараз. Ця платформа є ідеальним прикладом того, що не завжди найкраще стає найпопулярнішим. Іноді для захоплення ринку достатньо зробити щось криво, швидко, але доступно для всіх.

Так і сталося – неоптимізована Java машина заполонила більшість телефонів, а потім естафету «криве, але просте для написання ПЗ» перейняла компанія Google з OS Android. Платформа Mophun виділялася гарною оптимізацією на фоні Java, що давало можливість запускати 3D-ігри з небаченою до того часу графікою і високим FPS.

Ігри тут були не гірші, як на топових смартфонах Symbian, а все завдяки якісному ПЗ. Характеристики T630 були відносно скромними, але цього виявилось достатньо для того, щоб завоювати популярність серед молоді. Гарні ігрові можливості, невисока вартість та вбудована камера – те, що виділяло Sony Ericsson T630 на фоні конкурентів.

Порівняння графіки/продуктивності Java та Mophun гри на прикладі Rally Pro Contest. Зліва Mophun, а справа Java версія тієї ж самої гри. Як вам різниця FPS? Тестовий телефон Samsung i200.

Після T610 і T630 фанати Sony Ericsson відчули певне приниження, адже перехід на Java був жахливим даунгрейдом. Mophun міг створити ідеальний симбіоз разом з Sony Ericsson та зробити їх брендом номер один у світі ігрових телефонів, але світ пішов іншим шляхом. Шляхом Java аж до iOS та Android.

Sendo X1

Під кінець 2003 року з’явився ще один чудовий смартфон на базі Symbian 6.1 Series 60, який складав гідну конкуренцію хітовому Nokia 6600. Телефон Sendo X1 мав розкішні характеристики та затикав за пояс конкурентів. В серці девайсу процесор TI OMAP 5910 з частотою 120 МГц, 32 МБ вбудованої пам’яті (в рази більше, як в Nokia 6600) з підтримкою карт пам’яті.

Ще однією перевагою стала VGA камера зі спалахом, величезний 2.2-дюймовий дисплей та акумулятор на 1050 мАг. У 2003 році Sendo X1 був справжнім мультимедійним комбайном універсального призначення. Не було нічого, що не вмів би цей красень, та зовсім скоро компанія Sendo припинила розробку нових смартфонів.

Siemens SX1

Перша та остання спроба німецької компанії на ринку Symbian. Експериментальний, унікальний Siemens SX1 запам’ятався не так своїм функціоналом, як дивовижним дизайном. Це один з перших масових телефонів, де цифровий блок був розміщений по краях, а нижче дисплею виробник встановив чисельні клавіші для швидкого доступу, буферу обміну і переміщення всередині системи Symbian.

Технічно Siemens SX1 був прямим конкурентом Nokia 6600 і виступав на гідному рівні серед своїх аналогів. За швидкодію відповідав процесор 120 Мгц від TI OMAP, а вбудованої пам’яті було доступно лише 4 МБ. Вирішувалося це встановленням MMC карт.

Окрім інфрачервоного порту, швидкісного, за мірками 2003, Bluetooth 1.1 телефон мав ще й FM радіо, яке тоді мало високу цінність. Siemens SX1 без проблем справлявся з відтворенням музики та відео, переглядом HTML сторінок, електронною поштою тощо.

Вбудована камера Siemens SX1 дозволяла робити фото та знімати відео, а переглядати це все можна було на великому 2.2 дюймовому дисплеї. Відкрита система, унікальний дизайн, топові характеристики – здавалося, що Siemens SX1 стане початком нової ери для Siemens, але не судилося. Через труднощі з розробкою ПЗ і сильною конкуренцією виробник перестав вкладати ресурси в цей напрямок і світ так і не дочекався продовження SX1.

Motorola MPx200

Американська компанія ще до появи легендарного Motorola RAZR V3 випустила декілька проривних розкладачок, які брали не своїм дизайном, а неймовірним функціоналом. Motorola MPx200 є зразковим смартфоном тих часів і належав до категорії «повний фарш» за винятком камери – її просто не було.

Всередині потужний процесор з частотою 133 МГц, 8 МБ вбудованої пам’яті та підтримка карт SD до 1 ГБ! Працювало це чудо техніки на базі Microsoft Smartphone 2002. Великою перевагою Motorola MPx200 стала підтримка найрізноманітніших форматів медіа : MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR/WMV та MP4.

Телефон хоч позиціював себе як бізнес рішення, мав попит і серед простих користувачів, які хотіли отримали максимально функціональний комбайн для музики та відео. Не менш вражав 2.2-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 176х220 пікселів, а бонусом був зовнішній екран для відображення сповіщень.

Смартфон Motorola MPx200 заклав міцний фундамент в розвиток версії OS Windows Smartphone, хоча неймовірної популярності даний сегмент так і не отримав. Виною тому простіша та зрозуміліша для новачків Symbian OS Series 60.

Palm Treo 600

Крім Symbian та Windows на ринку у 2003 році був ще один серйозний гравець – Palm OS, на базі якого працював Palm Treo 600. Цей флагман вражав своїми характеристиками та мав величезну кількість корисного програмного забезпечення. В серце девайсу поклали топовий процесор TI OMAP 1510 з частотою 144 Мгц. Вбудованої пам’яті було немало – 24 МБ доступно та підтримка карт пам’яті до 2 ГБ!

Завдяки операційній системі Palm 5.2.1H власник цього монстра міг завантажувати сторонні програми та гратися з відкритою файловою системою як йому заманеться – Palm Treo 600 буквально міг замінити ноутбук під час відряджень. Великий дисплей на 2,5 дюйма в комбінації з QWERTY клавіатурою давали можливість працювати з електронною поштою, документами та вебсторінками.

Окрім чисельних переваг Palm Treo 600 мав декілька недоліків. Наприклад, моделі критично не вистачало Bluetooth, який би оцінили автомобілісти з безпровідними гарнітурами. Також камера робила лише фото, без запису відео. Та й загалом система Palm OS хоч і давала широкі можливості, але не приваблювала широкі маси «технічно не просунутих людей» так, як це робила OS Symbian.

Sony Ericsson P800/P900

За платоспроможну аудиторію бізнесменів та технічно просунутих користувачів боролася компанія Sony Ericsson, активно розвиваючи свою лінійку сенсорних смартфонів P-серії. Sony Ericsson P800 хизувався відмінними можливостями та складав гідну конкуренцію комунікаторам на базі Palm OS та Windows Pocket PC і зовсім скоро отримав логічне продовження.

Оновленому P900 подарували елегантніший дизайн та допрацьоване ПЗ у вигляді Symbian 7.0 UIQ 2.1. Крім сенсорного екрана телефоном можна було користуватися в класичному режимі клавішами та боковим колесом. Завдяки продуманому інтерфейсу та відкритій файловій системі з величезною кількістю програм ця лінійка стала гідною альтернативою фінським монополістам.

Sony Ericsson P900, як і його попередник P800, має 2.9 дюймовий дисплей з роздільною здатністю 208х320 пікселів, вміє розпізнавати рукописний ввід тексту, а також пропонував топові мультимедійні можливості. Пристрій без проблем справлявся з MP4 файлами, дозволяв працювати з електронною поштою, мав повноцінний HTML браузер і отримав вбудовану VGA камеру.

Symbian UIQ розвивалася паралельно з Series 60, але недовго. Перед виходом Apple iPhone компанія Sony Ericsson припинила підтримку цієї версії системи, що, ймовірно, було великою помилкою. Можливо, саме нові Sony Ericsson P-серії з ємнісними екранами могли стати гідними конкурентами Apple iPhone.

Все було б по-іншому, якби японсько-шведська корпорація серйозніше віднеслася до свого сенсорного інтерфейсу, який був досить вдалим та зручним, як для свого часу – Sony Ericsson P900 тому яскраве підтвердження. Активний попит на ці телефони у 2002 та 2003 році змусив інженерів зробити продовження у вигляді P910 та P990, про які обов’язково згадаємо в наступних випусках.

Nokia N-Gage

Справжню революцію у світі мобільних відеоігор зробив унікальний телефон, перший у своєму роді – Nokia N-Gage. Цей компромісний пристрій назавжди залишився в серцях його щасливих власників. Його було побудовано на базі Nokia 6600, адже використовувалася така ж сама операційна система та основне начиння. Попри відсутність камери решта характеристик не постраждали.

Звісно, полюбили Nokia N-Gage за її революційні ігрові можливості, адже забавки для цього телефону буквально випередили час. Після виходу «Гаги» почалася стагнація у світі мобільного геймінгу і ще довгий час ніхто не міг перевершити Nokia N-Gage в цьому плані.

Мова йде не про якісь там простенькі Java ігри по 50-300 КБ, а про унікальні ААА проєкти від великих розробників. Графіка, звук та геймплей Nokia N-Gage ігор знаходилися на принципово вищому рівні. Коли власник Sony Ericsson K750і (який вийде аж у 2005) розказує, що він грав в найкращі мобільні ігри тих часів, то це лише самозаспокоєння людини, яка пропустила найкращий ігровий девайс.

Symbian N-Gage ігри мали значно кращу графіку, оптимізацію, і дозволяли використовувати ресурс телефону на повну. Через свій величезний розмір (деякі займали більше ніж 32 МБ) вони розповсюджуватися на картах пам’яті MMC, як зараз продаються ігри для Nintendo Switch. Для зміни гри доводилося витягати акумулятор і переставляти карту пам’яті.

Крім цього в Nokia N-Gage був власний лаунчер з підтримкою гри через мережу, чатом, списком друзів та каталогом ігор. Можна сказати, мобільний Steam свого часу. Іронією долі є те, що після Nokia N-Gage так і не виходило кращих, більш деталізованих та продуманих мобільних забавок (як і ігрових телефонів) аж до появи Apple iOS та Google Android.

Піратити ігри було неймовірно легко, продажі себе не виправдали, а ринок просто був не готовий прийняти таку революцію. Nokia N-Gage – проривний, неймовірний телефон, який вийшов не надто вчасно і кілька серйозних помилок маркетологів поховали ідею про розвиток цього напрямку.

Через декілька років компанія Nokia вирішила випустити Nokia N-Gage 2.0, що являло собою програму-лаунчер для флагманів Nokia N-Series 2006-2008 років. Попри серйозне покращення технічних характеристик телефонів (як Nokia N96, N95, N86, N82), ігри не вдосконалилися і нічим не дивували власника Nokia N-Gage 2003 року випуску. Як наслідок, платформа N-Gage 2.0 провалилася зі ще більшим тріском.

Перша частина (2000-2001 роки) «Світ мобільних технологій до Apple iPhone» тут:

Світ мобільних технологій до Apple iPhone: найкращі телефони 2000-2001 років

Теги за темою
AppleСмартфоныSamsung
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
В Україні тотальна повітряна тривога: росіяни атакують ракетами
ZN UA
2025-04-05T23:09:32Z
Отаке цікаве "перемир'я": росіяни запустили по Україні ракети "Калібр" та підняли у небо Ту-95МС
Telegraf
2025-04-05T23:00:32Z
Росія здійснила пуски "Калібрів" з Чорного моря і підняла у повітря Ту-95МС
24tv
2025-04-05T22:51:25Z
Буданов розповів про проблему дронів на оптичному волокні
ZN UA
2025-04-05T22:46:58Z
Кого точно не мобілізують у 2025 році: зʼявились нові зміни для двох категорій чоловіків
Telegraf
2025-04-05T22:33:58Z
Народні прикмети сьогодні, 5 квітня: що заборонено і дозволено робити
TSN
2025-04-05T22:30:45Z
Україну атакують безпілотники: названа траєкторія руху
TSN
2025-04-05T22:30:29Z
Київщину атакують дрони: працюють сили ППО
TSN
2025-04-05T21:41:31Z
Зеленський повідомив про успішні дії ЗСУ на території Росії
TSN
2025-04-05T21:41:15Z
Ворог знову просунувся на Донеччині – DeepState
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T22:54:28Z
Ворог мав успіх на Харківщині і розширив плацдарм біля Лимана, – DeepState
24tv
2025-04-05T21:57:12Z
В окупованому Донецьку пролунали вибухи
TSN
2025-04-05T21:41:53Z
У Києві зафіксовано влучання уламків дрона — Кличко
TSN
2025-04-05T21:41:38Z
У Кривому Розі знову вибухи: місто масовано атакують "Шахеди"
TSN
2025-04-05T21:41:19Z
Ракам варто знайти однодумців, а Близнятам буде важко: гороскоп за картами Таро на 5 квітня 2025 року
TSN
2025-04-05T21:41:02Z
Смертоносні удари Росії по Кривому Рогу: що відбувається на місці атаки
TSN
2025-04-05T21:40:47Z
Бої у Бєлгородській області: аналітики повідомили про "успіхи" росіян
TSN
2025-04-05T21:40:44Z
Втрати Росії станом на 5 квітня: Генштаб оновив дані
TSN
2025-04-05T21:40:22Z
Стармер і Макрон заявили про "значний прогрес" щодо розміщення іноземних військ в Україні
24tv
2025-04-05T22:39:27Z
У низці міст Європи вийшли на протести проти Трампа
Европейская правда
2025-04-05T22:30:38Z
Бессент публічно звинуватив Зеленського у порушенні обіцянок надрах
Хвиля
2025-04-05T22:21:31Z
Війна, день 1137. Демонстрації проти політики Трампа й Маска в США; удар по російському заводу вибухівки
Football.ua
2025-04-05T22:10:52Z
Кабмін затвердив новий правопис кримськотатарської мови
Факти ICTV
2025-04-05T22:09:12Z
Чи можлива участь військ НАТО як миротворців в Україні: Рютте відповів
TSN
2025-04-05T21:42:11Z
Трамп заплутався у власних обіцянках: експерт пояснив, як це використовує Кремль
TSN
2025-04-05T21:41:49Z
Російське Міноборони цинічно заявило про удар по "західних інструкторах" у Кривому Розі
TSN
2025-04-05T21:41:47Z
Вибухи у Саранську: чому удар по цьому заводу важливий для України
TSN
2025-04-05T21:41:38Z
З Джаредом Лето у головній ролі: у Disney представили новий трейлер фільму "Трон: Арес"
Фокус
2025-04-05T22:12:46Z
Удар по Кривому Рогу: Ротару, Білик, Могилевська та інші зірки відреагували на трагедію
TSN
2025-04-05T21:40:59Z
Учасниця "Холостяка-12" зіграла весілля за кордоном і показала перші кадри з церемонії
TSN
2025-04-05T21:39:47Z
Дзідзьо відреагував на вагітність колишньої дружини та публічно звернувся до неї
TSN
2025-04-05T21:39:22Z
Емінем вперше став дідусем: який вигляд має його онук і як назвали
TSN
2025-04-05T21:39:00Z
Андрій Данилко показав себе 22-річного у Донецьку: продюсер Нікітін відреагував
TSN
2025-04-05T21:39:00Z
Анна Трінчер розкрила приховані сенси нової пісні "Зірочка палай" і звернулася до всіх дівчат
TSN
2025-04-05T21:38:57Z
Блогерка Мандзюк відповіла на чутки про роман з "Холостяком" Тереном і звинуватила у цьому Бєлєнь
TSN
2025-04-05T21:37:01Z
У Кіркорова була ще одна трагедія: померла сестра
GlavRed
2025-04-05T20:27:45Z
"Звір" побив "Джаггернаута": у вазі Усика відбувся великий бій
Telegraf
2025-04-05T22:21:45Z
Українські студенти вийшли у фінал світового турніру з міжнародного права
TSN
2025-04-05T21:37:25Z
Вінісіус наздогнав Роналдо в списку бразильських найкращих бомбардирів Реала
Football.ua
2025-04-05T21:31:51Z
Анчелотті – про Куртуа й Луніна: Думаю, на поєдинок з Арсеналом у нас будуть обидва варіанти
Football.ua
2025-04-05T20:58:45Z
Мілан виборов нічию, але залишився позаду Фіорентини
Football.ua
2025-04-05T20:52:36Z
Не вдалося вразити чемпіонів: хто покинув Мастер Шеф 15 у 6-му випуску
Факти ICTV
2025-04-05T20:52:19Z
Парма — Інтер 2:2 Відео голів та огляд матчу Серії А
Football.ua
2025-04-05T20:39:42Z
Схопив керманича Галатасарая за ніс: Моурінью покарали за неспортивну поведінку
Football.ua
2025-04-05T20:18:31Z
ЗСУ ліквідували ексгравця молодіжної збірної України з футзалу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T20:15:42Z
В Україні можуть з'явитися нові монети замість копійок
TSN
2025-04-05T21:41:50Z
Чого очікувати від валютного ринку в квітні: прогноз банкіра
TSN
2025-04-05T21:40:32Z
Великодній кошик 2025: скільки доведеться витратити на продукти
TSN
2025-04-05T21:39:41Z
Експосол Японії в Україні Мацуда Кунінорі приєднався до Дорадчої ради ДТЕК
TSN
2025-04-05T21:38:30Z
Німеччина хоче повернути свої 120 тисяч тонн золота зі сховищ США, – Politico
24tv
2025-04-05T21:00:55Z
Троє українців завдали компанії Apple 14 млн грн збитків
InternetUA
2025-04-05T20:43:45Z
Подорожчання кави в Одесі: експерти розповіли, як сильно зміняться ціни
Политека
2025-04-05T20:00:53Z
Експерти прогнозують значні коливання: чого чекати від ціни нафти Brent у 2025 – 2026 роках
24tv
2025-04-05T19:27:00Z
Фондові ринки США зазнали рекордних втрат через глобальні тарифи
360ua.news
2025-04-05T19:12:22Z
День ангела 5 квітня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-04-05T22:30:15Z
Що означають кольори кухонних дошок: виявляється це не просто яскравий дизайн
TSN
2025-04-05T21:39:54Z
Так готують в ресторанах: як зробити стейк соковитішим та смачнішим
TSN
2025-04-05T21:38:45Z
Фахівці поділилися порадами, як швидко навести лад в оселі перед Великоднем і зробити процес приємним
TSN
2025-04-05T21:38:03Z
Великодній тренд 2025 року: вітражна глазур для паски — як її зробити
TSN
2025-04-05T21:37:55Z
Стиль Rich Guy: ось секретні інгредієнти повсякденного образу мільйонера з "Білого лотосу"
24tv
2025-04-05T18:51:33Z
Ось коли потрібно сіяти горох навесні: урожаю зберете подвійну кількість
24tv
2025-04-05T17:09:51Z
Найпоширеніша помилка при виборі ліжка: як її уникнути
24tv
2025-04-05T15:12:04Z
Зберуть у соцмережах багато лайків: як зробити "мерехтливі" яйця на Великдень
Telegraf
2025-04-05T15:09:12Z
​У будівлі канадського парламенту забарикадувався чоловік: поліція веде переговори
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T22:36:39Z
У двох будинках вирує пожежа: Миколаїв атакували Шахеди
Факти ICTV
2025-04-05T22:16:08Z
Російські дрони атакували Миколаїв: Кім розповів про пожежі та постраждалих
ZN UA
2025-04-05T22:00:28Z
Рятувальники показали фото з наслідками атаки БпЛА на Миколаїв
ГЛАВКОМ NET
2025-04-05T21:57:42Z
Наслідки удару по Кривому Рогу та вибухи у РФ: головні новини ночі 5 квітня 2025 року
TSN
2025-04-05T21:41:48Z
Удар по Кривому Рогу: в тяжкому стані — двоє хлопчиків 8 і 9 років
TSN
2025-04-05T21:41:45Z
Гаряча ніч у РФ: невідомі безпілотники атакували Саранськ
TSN
2025-04-05T21:41:38Z
У Кривому Розі закінчилися аварійно-рятувальні роботи — Вілкул
TSN
2025-04-05T21:41:29Z
Атака дронів на Кривий Ріг: загинула жінка, є поранені
TSN
2025-04-05T21:41:28Z
Microsoft розширює функціональність Copilot Vision на Windows та мобільні пристрої
InternetUA
2025-04-05T23:03:03Z
Римське поселення знайшли за межами імперії
Gazeta UA
2025-04-05T22:39:11Z
Мертва галактика з раннього Всесвіту: відкриття, що змінює науку
TSN
2025-04-05T21:40:32Z
Науковці знайшли безсмертну істоту, яка здатна повертати собі молодість: як вона може допомогти людству
TSN
2025-04-05T21:38:14Z
Тварини в космосі зробили нове відкриття: що саме вони виявили для людей на Землі
TSN
2025-04-05T21:38:04Z
“Червоні двері, жовті двері”: що відомо про нову небезпечну гру серед підлітків
TSN
2025-04-05T21:36:21Z
Розробники Leonardo DRS представили революційний штучний інтелект AIP для бронетехніки
InternetUA
2025-04-05T20:52:43Z
Штучний інтелект поліцейських камер виявив 10 тисяч водіїв-відволікунів, і це тільки початок
Топ Жир
2025-04-05T20:15:57Z
Microsoft блокує оновлення Windows 11 24H2 на деяких нових ПК
Portaltele
2025-04-05T19:31:17Z
Який автомобіль найкраще підходить для таксі або каршерінгу?
Топ Жир
2025-04-05T22:00:34Z
Dodge Charger все ще живе в минулому: змагання з найшвидшим електрокаром від Ford довели це безперечно
Топ Жир
2025-04-05T18:30:26Z
Як може виглядати Toyota Corolla Cross 2027: зовні електромобіль, усередині — розуміння як у Prius
Топ Жир
2025-04-05T16:45:03Z
Огляд Nissan Pathfinder Rock Creek 2025: 3-рядний позашляховик, що плаває між двома стільцями
Топ Жир
2025-04-05T15:15:50Z
В Україні в паливо додаватимуть спирт: має містити щонайменше 5% біоетанолу
Antikor
2025-04-05T15:12:15Z
В Японії представили роботизованого "мото-коня", на якому можна їздити
InternetUA
2025-04-05T14:31:08Z
Ця Феррарі V12 за $55K здається вигідною покупкою, поки не прийдуть рахунки за обслуговування
Топ Жир
2025-04-05T13:30:09Z
Хто вкрав автомобіль: лише надзвичайні інтелектуали вгадають за 5 секунд
GlavRed
2025-04-05T12:27:12Z
BMW привносить класичний дизайн Sharknose до моделі ICE X5 2027
Топ Жир
2025-04-05T12:00:47Z
Рецепт тіста для пасок з найнасиченішим смаком та ароматом: ввечері замісили, вранці спекли
TSN
2025-04-05T21:39:59Z
Дієтологи назвали найкорисніші сири, які обов’язково слід додати до щоденного раціону
TSN
2025-04-05T21:39:37Z
Вихованці житимуть довше: за розумні гроші новий препарат для собак продовжить життя на 4 роки
Знай
2025-04-05T18:51:24Z
Що ефективніше для схуднення: інтервальне голодування чи дієта
24tv
2025-04-05T17:45:57Z
Гарячі та холодні обгортання: що ефективніше у боротьбі з целюлітом і як правильно їх робити
Знай
2025-04-05T15:51:15Z
Рання полуниця: не купуйте ягоди, якщо побачите ці ознаки
24tv
2025-04-05T13:36:25Z
В Україні скасують паперову медичну довідку для водіїв
360ua.news
2025-04-05T13:30:37Z
Як приготувати сирну каву: що для цього потрібно
24tv
2025-04-05T13:15:16Z
Маріанна Буданова отримала лікування в США після рецидиву отруєння
360ua.news
2025-04-05T12:36:31Z