В умовах, коли країна переживає важкі часи, як-от війну чи інші надзвичайні ситуації, деякі правила можуть змінюватись, аби забезпечити безпеку та стабільність.
Одне з таких правил стосується того, як ми використовуємо свій час на роботі та відпустку. Якщо ти працюєш на дуже важливій роботі, яка допомагає країні працювати (наприклад, на енергетичному об'єкті, у транспорті або в зв'язку), твій роботодавець може попросити тебе відкласти свої плани стосовно відпустки на пізніше.
Це не означає, що всім заборонено відпочивати. Якщо твоя робота не впливає безпосередньо на критичні процеси в країні, ти, як і раніше, маєш право на відпустку згідно із законом і умовами трудового договору.
Деякі категорії працівників, наприклад, жінки, які перебувають у декретній відпустці або відпустці для догляду за дитиною, також зберігають своє право на відпочинок.
Головне пам'ятати, що ці заходи тимчасові і зроблені не для того, щоб комусь нашкодити, а для того, щоб допомогти країні пережити важкі часи. Коли ситуація стабілізується, можна буде насолоджуватися відпусткою як зазвичай.
Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua 33 повістки за відпустку: чоловік назбирав рекорд за відпочинок на Закарпатті
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українським працівникам обіцяють "райські умови": більше відпочинку та менше паперової тяганини
Також, Знай.ua писав про виїхав як волонтер, а потрапив на Мальдіви: чоловіка блогерки Тані Пренткович "спалили" на лазурному березі