MY.UAНовини
Кримський міст, російські НПЗ та нищення флоту РФ: найзнаковіші операції СБУ за два роки великої війни
Кримський міст, російські НПЗ та нищення флоту РФ: найзнаковіші операції СБУ за два роки великої війни

Кримський міст, російські НПЗ та нищення флоту РФ: найзнаковіші операції СБУ за два роки великої війни

25 березня в Україні відзначається День української Служби безпеки, більш відомої за своєю абревіатурою – СБУ.

Українська спецслужба завжди була яскравим і потужним силовим органом у питаннях захисту держави, але надважливе значення СБУ відіграла після повномасштабного вторгнення Росії.

За час великої війни СБУ викривала російських шпигунів в тилу України, виконувала спецоперації в тилу РФ, а спецпризначенці Служби брали участь у бойових операціях з окупантами на фронті.

Зараз дивляться

Про найяскравіші й найзнаковіші операції СБУ за час повномасштабної війни з Росією – читайте на Фактах ICTV.

  • Удари морськими дронами Sea Baby і Мамай
  • Підриви Кримського мосту
  • Операції в Криму
  • Спецоперації в тилу РФ
  • Бойова робота на фронті
  • Вибухи на російських НПЗ
  • Викриття шпигунів РФ

Удари морськими дронами Sea Baby і Мамай

Однією з інновацій у повномасштабній війні з Росією стали не повітряні БпЛА, про які знали ще задовго до лютого 2022 року, а саме морські дрони.

Служба безпеки за час повномасштабної агресії РФ змогла створити унікальні морські безпілотники Sea Baby (Морський малюк) та Мамай, чим змінила розташування сил на Чорному морі.

Зокрема, цими дронами були вражені щонайменше 11 кораблів Чорноморського флоту Росії.

Перше успішне застосування морських дронів у російсько-українській війні припало на 29 жовтня 2022 року, коли на морі була відповідна погода. Тоді було уражено російський фрегат Адмірал Макаров. Лише через тривалий час деталі тієї атаки розповідали журналістам представники з Сил оборони України.

Але це не стало єдиною ціллю української спецслужби. Вже у 2023 році дронами СБУ на морі були уражені російські ракетоносії Буян і Павел Державин, ракетний корабель Самум, нафтотанкер SIG, великий десантний корабель Оленогорський горняк, військовий буксир Николай Муру та розвідувально-гідрографічний корабель Владимир Козицкий.

У березні 2024 року стало відомо, що Служба безпеки вдосконалила морський дрон Sea Baby. Перший його зразок отримав назву Авдіївка.

Крім російського флоту в Чорному морі, були також завдані удари дронами по Кримському мосту, що призвело до значних руйнувань, але, на жаль, не до знищення цієї незаконної конструкції.

Підриви Кримського мосту

За час повномасштабної війни Керченський, або ж Кримський міст слугує для російських окупантів не лише важливою транспортною артерією, що забезпечує військову логістику материкової частини Росії з українським півостровом, але й, фактично, єдиним шляхопроводом, що це уможливлює.

Після 24 лютого 2024 року Кримський міст двічі зазнавав уражень від українських спецслужб. Також українськими спецслужбами була здобута необхідна технічна документація, яку використали для планування ударів по мосту.

Вперше завдяки діям Служби безпеки України по мосту було завдано ударів 8 жовтня 2022 року, наступного дня після дня народження російського диктатора Володимира Путіна, що стало символічним “подарунком” від України. Тоді були використані (майже 21 тонна в тротиловому еквіваленті).

Результатом атаки стали обвали двох секцій автомобільної частини мосту, а також пошкодження залізничної колії.

В серпні 2023 року очільник СБУ Василь Малюк розповідав подробиці спецоперації з ураження мосту 8 жовтня. За його словами, найскладнішим у тій історії було доправити вибухівку до цілі.

– Було важливо, щоб закамуфльована вибухівка могла проїхати з пункту А в пункт В. При цьому обов’язково перетнути Кримський міст, — розповідав він.

Фото: ЧП Крим

Друга ураження мосту над Керченською протокою було реалізовано завдяки спільній операції СБУ та Військово-морських сил ЗСУ. Тоді, 17 липня 2023 року, Кримський міст атакували саме морськими дронами Sea Baby.

Підполковник військової контррозвідки СБУ з позивним Єнот розповідав, що під час підготовки операції більшість інформації для розвідки спецслужба отримувала з відкритих джерел. Одним із них став відеозапис росіянки, яка відпочивала на яхті поблизу Керченського мосту. Відео жінка виклала в інтернеті.

В Службі пізніше пояснювали, що друга атака на Кримський міст була здійснена з врахування інженерних конструкцій цієї побудови. Оскільки міст побудований у протоці, де дуже великий шар мулу, щоб закріпити міст росіяни використали під кожною опорою від 15 до 30 паль, які об’єднали бетонними блоками, на яких стоять опори мосту. Тому у українських спецслужб виникла ідея перебити ці палі, які розташовані на рівні води, щоб опора потягнула міст донизу.

Операції в Криму

Як і належить службі, яка має забезпечувати безпеку української держави, СБУ проводила низку операцій і в тимчасово окупованому Росією Криму.

Так, влітку 2023 року захисники України з контррозвідки СБУ та Збройних сил завдали удару групою дронів по російських військових під Сімферополем. Саме тут, в районі селища Перевальне, був розташований пункт дислокації 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони ЧФ РФ.

Крім живої сили, тоді були уражені склади з боєкомплектом ворога та військова техніка РФ.

Вже 21 вересня 2023 року СБУ спільно з ВМС завдали вогневого удару по летовищу Саки, що розташоване на півострові. В той момент на аеродромі перебувало мінімум 12 військових літаків РФ (Су-24 і Су-30) та ПЗРК Панцир.

У грудні того ж року задля вибиття окупантів з українського півострова Службою були уражені військові об’єкти поблизу селищ Берегове та Стрілкове. Тоді під удар дронів СБУ потрапили гелікоптерний майданчик, РЛС Небо-М, РЛС П-18 Терек система управління зенітно-ракетних підрозділів Байкал-1М.

Спецоперації в тилу РФ

Також українська спецслужба здійснювала спеціальні операції в тилу ворога, щоб зменшити бажання Росії завдавати терористичних атак по Україні.

Як приклад таких операцій, на початку грудня 2023 року СБУ доклали руку до вибуху поїзда з паливно-мастильними матеріалами, що рухався Чортовим мостом на Байкало-Амурській залізниці.

Згодом очільник української Служби безпеки Василь Малюк пообіцяв, що планує продовжувати спецоперації в російському тилу і наближати війну ближче до Кремля. Серед цілей були озвучені логістичні коридори зброї, військові бази та інші пріоритетні цілі.

– Всі операції СБУ, про які ви чуєте, – це виключно наша робота і наша унікальна технічна розробка. Ці операції стали можливими, зокрема, тому, що ми розробляємо та впроваджуємо наші технічні рішення, – казав тоді Малюк в інтерв’ю Politico.

Бойова робота на фронті

Бійці Служби безпеки України також беруть активну участь у захисті держави безпосередньо на полі бою російсько-української війни. Винахідливість спецпризначенців знаходить свій відгук у часом зухвалих, але вкрай ефективних операціях, що змушує окупантів тікати з української землі.

Прикладом подібної роботи може слугувати захист Київської області на початку повномасштабного вторгнення. Тоді, в березні 2022 року, українська спецслужба змогла знищити тиловий пункт управління окупантів на Поліссі, що на Київщині. В місці дислокації росіян, зокрема, знаходились представники військового керівництва окупантів та військова техніка ворога.

Тоді, разом з артилеристами з 44-ї артилерійської бригади ЗСУ, спецпризначенці СБУ проникли у сіру зону, поблизу позицій ворога, після чого штаб окупантів був розстріляний із застосуванням 152-мм артилерії. Василь Малюк тоді розповідав, що та операція стала першою у своєму роді, коли під час диверсійного рейду була застосована артилерія.

До більшості операцій на фронті, ймовірно, долучається Центр спецоперацій “А” СБУ, які більш відомі, як спецпризначенці з підрозділу Альфа, який до повномасштабного вторгнення РФ займався антитерористичною діяльністю.

Керівник ЦСО “А” СБУ Євгеній Хмара вказував, що станом на березень поточного року було знищено понад 800 од. військової техніки ворога та 300 об’єктів, як то фортифікації, склади та вогневі позиції окупантів.

Фото: УНІАН

Крім операції на Поліссі Київської області, СБУ долучались до мінування логістичних маршрутів ворога та підриву шляхопроводів для унеможливлення пересування військ РФ. Також спецпризначенці брали участь у звільненні Донеччини, Херсонщини, Харківщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Сумщини та інших областей.

Бійці Служби захищали державу на таких ділянках фронту, як Сєверодонецьк, Білогорівка, Рубіжне та Бахмут.

Василь Малюк у документальному фільмі про спецпідрозділ Білий вовк, який входить до ЦСО А СБУ, розповідає, що особливої уваги заслуговує звільнення Ізюму на Харківщині, коли українським захисникам з елітного підрозділу Служби вдалось знищити бронекулак ворога.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення воїни СБУ знищили техніки РФ на мільярди доларів, працюючи, в тому числі, безпілотниками.

Зокрема, знищено:

  • понад 800 танків та майже 1300 БМП,
  • понад 600 артилерійських систем.
  • більше 400 систем РЕР/РЕБ та ППО.

Українські захисники з СБУ також брали участь у деокупації острова Зміїний. На острів гелікоптерами були доставлені декілька бойових груп СБУ. Перша спроба висадки тоді не вдалась через російську авіацію, втім згодом операція була реалізована і ворог залишив острів, завдяки чому була повністю звільнена Одещина.

Вибухи на російських НПЗ

В березні 2024 року новинні стрічки різних медіа чи не щоденно оновлюються новинами про вибухи на російських нафтопереробних заводах. Причиною цієї бавовни в тилу окупантів також є операції Служби безпеки.

Відомо, що СБУ завдали ураження щонайменше 13 російським НПЗ, що знижує економічні потуги Росії на глобальному ринку та послаблює отримання коштів від продажу нафтопродуктів.

– З нового року дрони СБУ активно атакують російські НПЗ. На сьогодні вже 13 нафтопереробних заводів пошкоджені і частково виведені з ладу. Всі заводи працюють на ворожий ВПК – забезпечують російську армію пальним. А отже теж є військовими цілями, – пояснили в українській спецслужбі.

Атаки Служби завдаються безпілотниками, а американське видання Bloomberg вказувало, що дрони, що б’ють по нафтопереробних заводах призвели до переходу на новий етап війни. Це, вказують в агентстві, пов’язано із використання далекосяжних БпЛА Україною, що є новітнім елементом у посиленні української безпеки.

– Оскільки конфлікт на лінії фронту змінився на користь Москви, кампанія безпілотників стає ключовим елементом оборони України — як за символікою, так і за стратегічними цілями, – зазначає агентство.

Викриття шпигунів РФ

Не менш важливою роботою під час великої війни є виявлення та затримання російських шпигунів чи агентів, які допомагають ворогу продовжувати агресію проти України.

Як до повномасштабного вторгнення, так і після, співробітники СБУ регулярно звітують про викриття посіпак Росії, які перебувають на українських територіях.

Зі свіжих прикладів, то в лютому 2024 року Служба знешкодила агентурну мережу російського ФСБ, в склад якої входили колишні та чинні посадовці спецслужб України.

Задля виявлення п’ятьох учасників посіпак ФСБ, в Службі безпеки України провели багатоетапну операцію в декількох регіонах України. Серед зрадників держави були експосадовці ГУР МО, Служби зовнішньої розвідки України та один співробітник обласного управління СБУ.

Шпигунська мережа передавала РФ дані про українських захисників та енергосистему України, зокрема, про Рівненську та Хмельницьку АЕС.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення РФ:

  • викрито понад 2,5 тис. зрадників, понад 6,5 тис. колаборантів і пособників Росії, а також понад 470 навідників та корегувальників.
  • викрито 47 російських агентурних мереж.
  • відкрито 83 кримінальні справи щодо 82 священнослужителів УПЦ (МП), які займаються розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, співпрацюють з ворогом та виправдовують агресію РФ.
  • понад 200 клірикам РПЦ заборонено в’їзд в Україну.

Колаборанти, зрадники та навідники допомагали, зокрема, організовувати ракетні обстріли та в інший спосіб допомагали ворогу.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Доплата больше чем пенсия: пожилым украинцам готовят солидные надбавки - кому доплюсуют 5 000 грн ежемесячно
Знай
2025-07-09T17:42:31Z
Пенсионерам вдвое повысили возрастную доплату: кто получит больше денег
Знай
2025-07-09T17:31:54Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Mattel представила новую куклу с диабетом
Корреспондент
2025-07-09T18:03:14Z
Восстановление "Охматдета": больница получила новое оборудование
Хвиля
2025-07-09T17:57:19Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Сколько минут нужно ходить на неделю, чтобы продлить жизнь на 7 лет
TSN
2025-07-07T14:33:01Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Отношение Трампа к Путину действительно меняется - CNN
Корреспондент
2025-07-09T18:06:41Z
«Это очень дорого»: Трамп снова пообещал подумать о вооружении Украины
Comments UA
2025-07-09T18:03:38Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Зеленский отреагировал на самую большую атаку России по Украине за всю войну: что показал Путин
Comments UA
2025-07-09T07:27:47Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
Россияне ударили по железнодорожному вокзалу в Херсоне: изменится ли расписание движения поездов
TSN
2025-07-09T18:06:16Z
Был песчаный карьер, а стало одно из самых больших озер Киева: где оно находится и чем уникально
Telegraf
2025-07-09T18:00:36Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Bloomberg: США вчетверо увеличили закупки ракет для комплексов Patriot
Апостроф
2025-07-09T18:09:56Z
ЕС запускает новую систему контроля на границе: что изменится для украинцев
TSN
2025-07-09T18:06:52Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Никакой пластики? Как Ольге Сумской удается выглядеть так молодо в свои 58
Telegraf
2025-07-09T17:33:25Z
Женская одежда 2025: главные тренды сезона весна-лето
Gazeta UA
2025-07-09T17:24:31Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Эти кабачки готовятся за считанные минуты, а есть их будете всю зиму: рецепт удачной консервации
Telegraf
2025-07-09T17:57:38Z
Обрезка смородины после уборки урожая: советы садоводов
TSN
2025-07-09T17:33:38Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Атака хуситов на греческий танкер в Красном море: четверо погибших, 15 пропавших без вести
Европейская правда
2025-07-09T18:09:26Z
Женатого украинца шантажировали из-за его интимной связи с мужчиной
TSN
2025-07-09T17:18:45Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
В Киевской области повреждены дома, есть раненые
Корреспондент
2025-07-06T08:09:57Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Эту деталь невозможно отремонтировать: на что обращать внимание при покупке подержанного авто
Фокус
2025-07-09T14:27:48Z
Ред Булл уволил своего многолетнего руководителя
Корреспондент
2025-07-09T10:54:05Z
Растет спрос украинцев на электромобили: в июне было приобретено рекодное количество новых авто
Gazeta UA
2025-07-09T02:12:30Z
Безпілотний автобус Karsan виїде на вулиці Парижа
AutoCentre
2025-07-08T20:00:00Z
На дорогах появились авто с загадочными номерами: что нужно знать водителям
Хвиля
2025-07-08T19:51:16Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Бури, кошечка, бури! Обзор Everdeep Aurora
GameMag
2025-07-09T18:01:47Z
Инсайдер: Microsoft и Bethesda готовят сразу несколько новых проектов во вселенной Fallout
GameMag
2025-07-09T17:43:54Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
В Тернополь вернется большой футбол: Эпицентр в УПЛ выбрал домашнюю арену
Корреспондент
2025-07-09T18:09:12Z
Лучше этих, но хуже тех: Усик дал характеристику себе как боксеру
Корреспондент
2025-07-09T15:42:52Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Ужасно травмированный Мусиала высказал христианскую позицию: Виновных нет
Корреспондент
2025-07-09T15:18:52Z
Рефери из Украины выступят судьями матча квалификации Лиги чемпионов
Корреспондент
2025-07-09T14:48:01Z