MY.UAНовини
Кримський міст, російські НПЗ та нищення флоту РФ: найзнаковіші операції СБУ за два роки великої війни
Кримський міст, російські НПЗ та нищення флоту РФ: найзнаковіші операції СБУ за два роки великої війни

Кримський міст, російські НПЗ та нищення флоту РФ: найзнаковіші операції СБУ за два роки великої війни

25 березня в Україні відзначається День української Служби безпеки, більш відомої за своєю абревіатурою – СБУ.

Українська спецслужба завжди була яскравим і потужним силовим органом у питаннях захисту держави, але надважливе значення СБУ відіграла після повномасштабного вторгнення Росії.

За час великої війни СБУ викривала російських шпигунів в тилу України, виконувала спецоперації в тилу РФ, а спецпризначенці Служби брали участь у бойових операціях з окупантами на фронті.

Зараз дивляться

Про найяскравіші й найзнаковіші операції СБУ за час повномасштабної війни з Росією – читайте на Фактах ICTV.

  • Удари морськими дронами Sea Baby і Мамай
  • Підриви Кримського мосту
  • Операції в Криму
  • Спецоперації в тилу РФ
  • Бойова робота на фронті
  • Вибухи на російських НПЗ
  • Викриття шпигунів РФ

Удари морськими дронами Sea Baby і Мамай

Однією з інновацій у повномасштабній війні з Росією стали не повітряні БпЛА, про які знали ще задовго до лютого 2022 року, а саме морські дрони.

Служба безпеки за час повномасштабної агресії РФ змогла створити унікальні морські безпілотники Sea Baby (Морський малюк) та Мамай, чим змінила розташування сил на Чорному морі.

Зокрема, цими дронами були вражені щонайменше 11 кораблів Чорноморського флоту Росії.

Перше успішне застосування морських дронів у російсько-українській війні припало на 29 жовтня 2022 року, коли на морі була відповідна погода. Тоді було уражено російський фрегат Адмірал Макаров. Лише через тривалий час деталі тієї атаки розповідали журналістам представники з Сил оборони України.

Але це не стало єдиною ціллю української спецслужби. Вже у 2023 році дронами СБУ на морі були уражені російські ракетоносії Буян і Павел Державин, ракетний корабель Самум, нафтотанкер SIG, великий десантний корабель Оленогорський горняк, військовий буксир Николай Муру та розвідувально-гідрографічний корабель Владимир Козицкий.

У березні 2024 року стало відомо, що Служба безпеки вдосконалила морський дрон Sea Baby. Перший його зразок отримав назву Авдіївка.

Крім російського флоту в Чорному морі, були також завдані удари дронами по Кримському мосту, що призвело до значних руйнувань, але, на жаль, не до знищення цієї незаконної конструкції.

Підриви Кримського мосту

За час повномасштабної війни Керченський, або ж Кримський міст слугує для російських окупантів не лише важливою транспортною артерією, що забезпечує військову логістику материкової частини Росії з українським півостровом, але й, фактично, єдиним шляхопроводом, що це уможливлює.

Після 24 лютого 2024 року Кримський міст двічі зазнавав уражень від українських спецслужб. Також українськими спецслужбами була здобута необхідна технічна документація, яку використали для планування ударів по мосту.

Вперше завдяки діям Служби безпеки України по мосту було завдано ударів 8 жовтня 2022 року, наступного дня після дня народження російського диктатора Володимира Путіна, що стало символічним “подарунком” від України. Тоді були використані (майже 21 тонна в тротиловому еквіваленті).

Результатом атаки стали обвали двох секцій автомобільної частини мосту, а також пошкодження залізничної колії.

В серпні 2023 року очільник СБУ Василь Малюк розповідав подробиці спецоперації з ураження мосту 8 жовтня. За його словами, найскладнішим у тій історії було доправити вибухівку до цілі.

– Було важливо, щоб закамуфльована вибухівка могла проїхати з пункту А в пункт В. При цьому обов’язково перетнути Кримський міст, — розповідав він.

Фото: ЧП Крим

Друга ураження мосту над Керченською протокою було реалізовано завдяки спільній операції СБУ та Військово-морських сил ЗСУ. Тоді, 17 липня 2023 року, Кримський міст атакували саме морськими дронами Sea Baby.

Підполковник військової контррозвідки СБУ з позивним Єнот розповідав, що під час підготовки операції більшість інформації для розвідки спецслужба отримувала з відкритих джерел. Одним із них став відеозапис росіянки, яка відпочивала на яхті поблизу Керченського мосту. Відео жінка виклала в інтернеті.

В Службі пізніше пояснювали, що друга атака на Кримський міст була здійснена з врахування інженерних конструкцій цієї побудови. Оскільки міст побудований у протоці, де дуже великий шар мулу, щоб закріпити міст росіяни використали під кожною опорою від 15 до 30 паль, які об’єднали бетонними блоками, на яких стоять опори мосту. Тому у українських спецслужб виникла ідея перебити ці палі, які розташовані на рівні води, щоб опора потягнула міст донизу.

Операції в Криму

Як і належить службі, яка має забезпечувати безпеку української держави, СБУ проводила низку операцій і в тимчасово окупованому Росією Криму.

Так, влітку 2023 року захисники України з контррозвідки СБУ та Збройних сил завдали удару групою дронів по російських військових під Сімферополем. Саме тут, в районі селища Перевальне, був розташований пункт дислокації 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони ЧФ РФ.

Крім живої сили, тоді були уражені склади з боєкомплектом ворога та військова техніка РФ.

Вже 21 вересня 2023 року СБУ спільно з ВМС завдали вогневого удару по летовищу Саки, що розташоване на півострові. В той момент на аеродромі перебувало мінімум 12 військових літаків РФ (Су-24 і Су-30) та ПЗРК Панцир.

У грудні того ж року задля вибиття окупантів з українського півострова Службою були уражені військові об’єкти поблизу селищ Берегове та Стрілкове. Тоді під удар дронів СБУ потрапили гелікоптерний майданчик, РЛС Небо-М, РЛС П-18 Терек система управління зенітно-ракетних підрозділів Байкал-1М.

Спецоперації в тилу РФ

Також українська спецслужба здійснювала спеціальні операції в тилу ворога, щоб зменшити бажання Росії завдавати терористичних атак по Україні.

Як приклад таких операцій, на початку грудня 2023 року СБУ доклали руку до вибуху поїзда з паливно-мастильними матеріалами, що рухався Чортовим мостом на Байкало-Амурській залізниці.

Згодом очільник української Служби безпеки Василь Малюк пообіцяв, що планує продовжувати спецоперації в російському тилу і наближати війну ближче до Кремля. Серед цілей були озвучені логістичні коридори зброї, військові бази та інші пріоритетні цілі.

– Всі операції СБУ, про які ви чуєте, – це виключно наша робота і наша унікальна технічна розробка. Ці операції стали можливими, зокрема, тому, що ми розробляємо та впроваджуємо наші технічні рішення, – казав тоді Малюк в інтерв’ю Politico.

Бойова робота на фронті

Бійці Служби безпеки України також беруть активну участь у захисті держави безпосередньо на полі бою російсько-української війни. Винахідливість спецпризначенців знаходить свій відгук у часом зухвалих, але вкрай ефективних операціях, що змушує окупантів тікати з української землі.

Прикладом подібної роботи може слугувати захист Київської області на початку повномасштабного вторгнення. Тоді, в березні 2022 року, українська спецслужба змогла знищити тиловий пункт управління окупантів на Поліссі, що на Київщині. В місці дислокації росіян, зокрема, знаходились представники військового керівництва окупантів та військова техніка ворога.

Тоді, разом з артилеристами з 44-ї артилерійської бригади ЗСУ, спецпризначенці СБУ проникли у сіру зону, поблизу позицій ворога, після чого штаб окупантів був розстріляний із застосуванням 152-мм артилерії. Василь Малюк тоді розповідав, що та операція стала першою у своєму роді, коли під час диверсійного рейду була застосована артилерія.

До більшості операцій на фронті, ймовірно, долучається Центр спецоперацій “А” СБУ, які більш відомі, як спецпризначенці з підрозділу Альфа, який до повномасштабного вторгнення РФ займався антитерористичною діяльністю.

Керівник ЦСО “А” СБУ Євгеній Хмара вказував, що станом на березень поточного року було знищено понад 800 од. військової техніки ворога та 300 об’єктів, як то фортифікації, склади та вогневі позиції окупантів.

Фото: УНІАН

Крім операції на Поліссі Київської області, СБУ долучались до мінування логістичних маршрутів ворога та підриву шляхопроводів для унеможливлення пересування військ РФ. Також спецпризначенці брали участь у звільненні Донеччини, Херсонщини, Харківщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Сумщини та інших областей.

Бійці Служби захищали державу на таких ділянках фронту, як Сєверодонецьк, Білогорівка, Рубіжне та Бахмут.

Василь Малюк у документальному фільмі про спецпідрозділ Білий вовк, який входить до ЦСО А СБУ, розповідає, що особливої уваги заслуговує звільнення Ізюму на Харківщині, коли українським захисникам з елітного підрозділу Служби вдалось знищити бронекулак ворога.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення воїни СБУ знищили техніки РФ на мільярди доларів, працюючи, в тому числі, безпілотниками.

Зокрема, знищено:

  • понад 800 танків та майже 1300 БМП,
  • понад 600 артилерійських систем.
  • більше 400 систем РЕР/РЕБ та ППО.

Українські захисники з СБУ також брали участь у деокупації острова Зміїний. На острів гелікоптерами були доставлені декілька бойових груп СБУ. Перша спроба висадки тоді не вдалась через російську авіацію, втім згодом операція була реалізована і ворог залишив острів, завдяки чому була повністю звільнена Одещина.

Вибухи на російських НПЗ

В березні 2024 року новинні стрічки різних медіа чи не щоденно оновлюються новинами про вибухи на російських нафтопереробних заводах. Причиною цієї бавовни в тилу окупантів також є операції Служби безпеки.

Відомо, що СБУ завдали ураження щонайменше 13 російським НПЗ, що знижує економічні потуги Росії на глобальному ринку та послаблює отримання коштів від продажу нафтопродуктів.

– З нового року дрони СБУ активно атакують російські НПЗ. На сьогодні вже 13 нафтопереробних заводів пошкоджені і частково виведені з ладу. Всі заводи працюють на ворожий ВПК – забезпечують російську армію пальним. А отже теж є військовими цілями, – пояснили в українській спецслужбі.

Атаки Служби завдаються безпілотниками, а американське видання Bloomberg вказувало, що дрони, що б’ють по нафтопереробних заводах призвели до переходу на новий етап війни. Це, вказують в агентстві, пов’язано із використання далекосяжних БпЛА Україною, що є новітнім елементом у посиленні української безпеки.

– Оскільки конфлікт на лінії фронту змінився на користь Москви, кампанія безпілотників стає ключовим елементом оборони України — як за символікою, так і за стратегічними цілями, – зазначає агентство.

Викриття шпигунів РФ

Не менш важливою роботою під час великої війни є виявлення та затримання російських шпигунів чи агентів, які допомагають ворогу продовжувати агресію проти України.

Як до повномасштабного вторгнення, так і після, співробітники СБУ регулярно звітують про викриття посіпак Росії, які перебувають на українських територіях.

Зі свіжих прикладів, то в лютому 2024 року Служба знешкодила агентурну мережу російського ФСБ, в склад якої входили колишні та чинні посадовці спецслужб України.

Задля виявлення п’ятьох учасників посіпак ФСБ, в Службі безпеки України провели багатоетапну операцію в декількох регіонах України. Серед зрадників держави були експосадовці ГУР МО, Служби зовнішньої розвідки України та один співробітник обласного управління СБУ.

Шпигунська мережа передавала РФ дані про українських захисників та енергосистему України, зокрема, про Рівненську та Хмельницьку АЕС.

Загалом, з початку повномасштабного вторгнення РФ:

  • викрито понад 2,5 тис. зрадників, понад 6,5 тис. колаборантів і пособників Росії, а також понад 470 навідників та корегувальників.
  • викрито 47 російських агентурних мереж.
  • відкрито 83 кримінальні справи щодо 82 священнослужителів УПЦ (МП), які займаються розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, співпрацюють з ворогом та виправдовують агресію РФ.
  • понад 200 клірикам РПЦ заборонено в’їзд в Україну.

Колаборанти, зрадники та навідники допомагали, зокрема, організовувати ракетні обстріли та в інший спосіб допомагали ворогу.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Мощный лазер и 24 ствола 12 калибра: россияне презентовали свою первую антидроновую систему на основе искусственного интеллекта
ZN UA
2025-02-23T02:09:25Z
Инсайдер: Ремастер первой трилогии God of War для PlayStation 5 будет анонсирован в ближайшее время
GameMag
2025-02-22T21:55:05Z
Продолжение Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ищет старшего аниматора для создания иммерсивной игры от первого лица
GameMag
2025-02-22T21:36:33Z
Посмотрите на новую геймплейную демонстрацию ремейка "Готики" на ПК с GeForce RTX 5090 — выходит в 2025 году
GameMag
2025-02-22T20:37:43Z
Bandai Namco планирует поставить выпуск ремастеров Tales of на поток
GameMag
2025-02-22T20:31:45Z
Илон Маск обвинил агентство Reuters во лжи относительно отключения Украины от Starlink
ZN UA
2025-02-22T20:28:52Z
Microsoft предложила использовать генеративный ИИ для воскрешения игровой классики
GameMag
2025-02-22T20:12:47Z
5 лучших приложений для пар, которые укрепят отношения и здорово развлекут
Знай
2025-02-22T19:51:21Z
Создатель Xbox Симус Блэкли: "Разговоры о самой мощной консоли больше никого не удивляют, все решает контент"
GameMag
2025-02-22T19:42:30Z
День ангела 23 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-22T22:18:24Z
Убивает не только мотивацию: ученые рассказали, как травля на работе влияет на наши семьи
Фокус
2025-02-22T19:36:06Z
Таро гороскоп на воскресенье: кому следует быть очень внимательным
Comments UA
2025-02-22T18:30:21Z
Готовим невероятно вкусный щербет: рецепт восточных сладостей
TSN
2025-02-22T17:36:55Z
Гороскоп на 23 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-22T17:03:53Z
Как сделать равенство «3+3=3−3» верным: нужно перевести только одну спичку
TSN
2025-02-22T16:54:16Z
Три знака Зодиака, которые встретят свою любовь весной 2025 года
Фокус
2025-02-22T16:45:50Z
Как определить, что перед вами свежесрезанные розы: на что обратить внимание
TSN
2025-02-22T16:39:52Z
Куда поехать в конце зимы: ТОП-9 мест для незабываемого отдыха
Comments UA
2025-02-22T13:42:21Z
РФ обстреляла Запорожье: ранена женщина
Корреспондент
2025-02-22T23:24:57Z
Атака БПЛА: в двух районах Киева вспыхнули пожары
Корреспондент
2025-02-22T22:51:11Z
Под Одессой – прилет БПЛА, в Киеве упали обломки
Корреспондент
2025-02-22T22:09:19Z
Выписали пенсионера из больницы - и через минуту он умер на пороге: трагедия, которая шокировала всех
Знай
2025-02-22T20:51:53Z
В Калифорнии нашли «виновного» в масштабных пожарах
Comments UA
2025-02-22T19:18:56Z
В Киеве водитель элитного автомобиля устроил стрельбу на дороге
Апостроф
2025-02-22T18:27:21Z
В Житомирской области во время пожара погибли двое детей и двое взрослых
Корреспондент
2025-02-22T17:27:57Z
В ужасном ДТП погиб музыкант рок-группы KISS из-за опрометчивости 90-летней матери
TSN
2025-02-22T17:27:33Z
Дроны СБУ остановили работу нефтеперекачивающей станции в Краснодарском крае – источники
UAToday
2025-02-22T17:03:30Z
Усик покинул вечер бокса в Саудовской Аравии перед боем двух россиян
ZN UA
2025-02-23T00:12:43Z
Потенциальный соперник Усика нокаутировал соперника во втором раунде
ZN UA
2025-02-22T23:21:19Z
Астон Вілла – Челсі 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-02-22T21:16:46Z
Динамо – Карпаты: онлайн-видеотрансляция матча УПЛ
TSN
2025-02-22T18:33:20Z
В Саудовской Аравии готовы заплатить миллиард евро за звезду "Реала" – СМИ
ZN UA
2025-02-22T17:43:20Z
Забарный получил красную карточку: "Борнмут" проиграл "Вулверхэмптону" в поединке АПЛ
TSN
2025-02-22T17:33:59Z
Украинец Забарный впервые в карьере был удален в матче АПЛ
ZN UA
2025-02-22T17:12:03Z
Арсенал у меншості та із Зінченком поступився в дербі Вест Гему
Football.ua
2025-02-22T17:01:35Z
Франция выиграла женскую эстафету на чемпионате мира, Украина не вошла в топ-10
Корреспондент
2025-02-22T15:51:15Z
РФ ударила по Кривому Рогу
Корреспондент
2025-02-23T01:15:53Z
РФ ударила по Киеву и Запорожью "шахедами": что известно о вражеской атаке
Фокус
2025-02-22T23:57:19Z
В Луганской области школьные охранники обыскивают детей - партизаны
Корреспондент
2025-02-22T23:54:28Z
Ночью беспилотники атаковали Запорожье - ОВА
TSN
2025-02-22T23:36:31Z
В Запорожской области активизировались оккупанты, но силы обороны держат фронт
ZN UA
2025-02-22T22:34:15Z
Вражеские беспилотники атакуют Украину: направление движения
TSN
2025-02-22T22:33:11Z
Враг атакует Украину ударными дронами и авиацией: взрывы раздаются в нескольких областях
TSN
2025-02-22T20:06:57Z
На двух направлениях становится очень сложно: что говорят военные
Comments UA
2025-02-22T19:45:40Z
Россияне повторно ударили по Константиновке - погибла женщина, минимум трое раненых
Комсомольская правда
2025-02-22T19:30:46Z
За рулем была мать: в ДТП погиб участник рок-группы KISS Карл Кокран
Фокус
2025-02-22T23:15:08Z
Джордж Мартин слышал о разработке экранизации Elden Ring
GameMag
2025-02-22T21:19:55Z
Не Томом Харди единым: актеры, которым пророчат роль следующего Джеймса Бонда
Marie Claire
2025-02-22T18:00:42Z
Браслеты, ленты и бисер: Андре Тан подсказал, с какими аксессуарами нужно сиять весной 2025
Знай
2025-02-22T16:51:43Z
Вера Кобзарь рассказала, почему скрывала беременность от родных: "Родители узнали на седьмом месяце"
TSN
2025-02-22T16:21:19Z
Танго, твист и вог: лучшие танцевальные сцены из кино
Marie Claire
2025-02-22T15:00:56Z
12 недель в топе: какой фильм "не отпускает" фанатов Netflix уже 3 месяца
Фокус
2025-02-22T14:30:28Z
Весна-лето 2025: 5 новых тенденций в моде
Comments UA
2025-02-22T13:21:39Z
Глава Amazon пытается понять, кто должен сыграть нового Джеймса Бонда — зрители массово голосуют за Генри Кавилла
GameMag
2025-02-22T13:07:29Z
"Приятный способ": пара познакомилась в похоронном бюро и хочет говорить о смерти с детьми
Фокус
2025-02-23T02:06:59Z
Важно знать: как происходит наследование квартиры после смерти одного из наследников
ZN UA
2025-02-23T02:03:07Z
Праздник приближения весны: как правильно будет по-украински «Масленица»
ZN UA
2025-02-23T01:03:09Z
Мясопустное воскресенье: запреты и традиции
ZN UA
2025-02-22T22:34:13Z
23 февраля 2025 года: Поликарпов день - что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-02-22T22:00:05Z
Переоформление паспорта и прописки: изменяющееся после переименования улицы
Политека
2025-02-22T21:01:02Z
Украинская молодежь все чаще уезжает за границу без родителей: "Дальше они исчезают"
Знай
2025-02-22T20:30:32Z
Решила действовать: женщина умело проучила водителя, занявшего ее парковочное место
Фокус
2025-02-22T19:36:59Z
Мобилизация их обойдет: категории украинцев, которым точно не вручат повестку в марте
Знай
2025-02-22T19:30:00Z
Излечили врожденную слепоту: врачи провели уникальную быструю операцию незрячим детям
Фокус
2025-02-22T20:51:04Z
Антибиотики и вирусы: почему они не работают
Comments UA
2025-02-22T20:18:13Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
TSN
2025-02-22T19:24:00Z
Залог здорового сна: ученые заявили, что дело совсем не в его продолжительности
Фокус
2025-02-22T18:12:47Z
Заменитель сахара в напитках может провоцировать проблемы с сердцем
Знай
2025-02-22T17:51:32Z
Буддийский секрет: ученые назвали необычный способ успокоения раздраженного кишечника
Фокус
2025-02-22T17:30:42Z
В Украине рентген и КТ пациенты должны получать бесплатно: куда звонить, когда требуют деньги
UAToday
2025-02-22T17:03:56Z
Она есть в коле и йогуртах: популярная добавка оказалась источником инфарктов и инсультов
Фокус
2025-02-22T16:30:35Z
Почему кофе пьют с холодной водой: простое объяснение, что с нею нужно делать
TSN
2025-02-22T15:33:40Z
Индексация пенсий с 1 марта: кому ждать повышения и сколько
Comments UA
2025-02-22T23:03:32Z
Стаж 35 лет и зарплата 15 000 грн: на какую пенсию можно рассчитывать
Знай
2025-02-22T21:12:05Z
На оплату коммуналки или покупку продуктов: украинцам выплатят почти 11 000 гривен
Знай
2025-02-22T20:12:28Z
Стоит ли украинцам ждать введения графиков газоснабжения: в Раде спрогнозировали
Фокус
2025-02-22T20:12:23Z
Цены на сливочное масло бьют рекорды: известно сколько стоит
Политека
2025-02-22T19:30:43Z
Украина заняла первое место в мире по уровню потребления овощей населением
ZN UA
2025-02-22T19:01:16Z
Будут ли графики газоснабжения для населения: эксперт ответил
TSN
2025-02-22T18:33:27Z
45 грн за доллар – это счастье: банкиры советуют украинцам готовиться к резкому скачку
Знай
2025-02-22T18:30:46Z
Цены на овощи и фрукты в Украине: что подешевело
Политека
2025-02-22T17:30:04Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Дебютировала новая Honda Accord 2025: как изменился семейный седан
Фокус
2025-02-22T10:00:17Z
Кто кого должен пропустить: запутанный тест на правила дорожного движения с ответом
TSN
2025-02-22T08:06:07Z
Культовая капсула времени: обнаружен знаменитый BMW 2002 года в новом состоянии
Фокус
2025-02-21T14:51:32Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
В США рассказали детали сделки по недрам Украины
Корреспондент
2025-02-23T02:00:33Z
Маск требует от госслужащих отчитываться о работе за неделю
ZN UA
2025-02-23T01:01:16Z
Трамп об Украине: я пытаюсь вернуть деньги
Корреспондент
2025-02-23T00:45:50Z
США ужесточают требования к Украине – СМИ
Корреспондент
2025-02-22T22:39:01Z
Соглашение о полезных ископаемых: Стефанчук сделал важное заявление
TSN
2025-02-22T22:16:12Z
Трамп сделал важное заявление о прекращении войны в Украине: что он сказал
TSN
2025-02-22T22:03:04Z
В США объяснили, что предусматривает соглашение о редкоземельных металлах
TSN
2025-02-22T21:36:29Z
Готовиться ли к массированной атаке в третью годовщину великой войны: в Воздушных силах ответили
Апостроф
2025-02-22T21:30:09Z
Зеленский провел разговор с премьером Нидерландов: заявления лидеров
Хвиля
2025-02-22T20:15:58Z