Про це повідомила у коментарі Укрінформу прессекретар Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ольга Постолюк.
«Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та детективи Національного антикорупційного бюро за результатами опрацювання інформації, оприлюдненої у журналістському розслідуванні «Схеми» «Як родина ставленика Зеленського Кириленка «обросла» елітним майном на 70 млн під час війни» та «Голова АМКУ Кириленко не задекларував нерухомість та авто, якими користується він і його родина» - до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22 березня поточного року внесено відомості про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-2 та ст. 368-5ККУ», - повідомила вона.
Постолюк зауважила, що очільник АМКУ на даний час не є підозрюваним або обвинуваченим у кримінальних провадженнях, процесуальне керівництво у яких здійснює САП.
Нагадаємо, за даними журналістів-розслідувачів, статки родини керівника АМКУ почали з'являтись ще у 2020 році, коли він обіймав посаду очільника Донецької ОДА.
Протягом наступних трьох років родичі посадовця придбали апартаменти, земельні ділянки, будинок, офіси, автівки та паркомісця в Києві, області та на заході України.
Вартість придбаного майна оцінюється у 70 млн грн.
За даними «Схем», Кириленко користується частиною цього майна, проте його не задекларував.
Як повідомляв Укрінформ, у вересні минулого року Павла Кириленка було призначено головою Антимонопольного комітету України.