![Росіяни намагаються захистити бухту в Севастополі від ударів ЗСУ](https://thumbor.my.ua/kU-G1_dS05knQmvdgMwMP0vIQ_E=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F69638918b7f6c939a40fa43b05263c10.jpg)
Росіяни намагаються захистити бухту в Севастополі від ударів ЗСУ
Росіяни намагаються захистити бухту в Севастополі від ударів ЗСУ
Російські війська у тимчасово окупованому Севастополі намагаються захистити бухту від ударів Збройних Сил України, інформує партизанський рух "АТЕШ" у Telegram
"Після ударів СОУ крилатими ракетами та морськими дронами по БДК "Ямал" та "Азов", командування ЧФ Росії перекриває хід катерів і виставляє нові загородження на морському вході в бухту", - наголосили партизани.
Окрім цього, армія РФ намагається обмежити доступ до 91-го причалу.
ЗСУ кілька днів тому завдали ударів по центру зв'язку та кількох об'єктах інфраструктури Чорноморського флоту РФ. Сили оборони атакували два російські великі десантні кораблі в окупованому Севастополі — "Ямал" та "Азов".
Українські військові уразили російський розвідувальний корабель "Іван Хурс", а також завдали удару крилатою ракетою "Нептун" по кораблю "Костянтин Ольшанський".