MY.UAНовини
Актор і режисер Олег Головко: «Ми не знали, що беремо участь у великому Харківському наступі, ми просто виконували завдання»
Актор і режисер Олег Головко: «Ми не знали, що беремо участь у великому Харківському наступі, ми просто виконували завдання»

Актор і режисер Олег Головко: «Ми не знали, що беремо участь у великому Харківському наступі, ми просто виконували завдання»

Актор, режисер і воїн Олег Головко розповів про свою участь у війні, творчість і лікування театром душевних і фізичних травм.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення актор і режисер Олег Головко став на захист України. Воював у багатьох місцях, брав участь у визволенні Харківщини, був двічі поранений. Зараз, перебуваючи у відпустці після поранення, тимчасово повернувся до своєї акторської професії. Разом з Олесею Жураковською та Володимиром Горянським він вирушив у гастрольний тур з антрепризною виставою «Чоловік моєї дружини». Перед однією з таких вистав Олег погодився розповісти про те, як опинився в ЗСУ, про свою роботу над українським дубляжем «Аватара» й про те, чому під час війни люди повинні ходити в театр.

— Олеже, розкажіть, як ви, людина творчої професії, опинилися в армії?

— Для цього я «задовбав» три військкомати, два відділення ТрО і ДФТГ (Добровольче формування територіальної громади). Коли почалася війна, піднялася справжня хвиля патріотизму і під військкоматами реально стояли величезні черги. З 26 лютого я теж стояв у цих чергах, але мене тоді не брали до ЗСУ з огляду на мій вік і через те, що моя військова спеціальність була незатребувана. Тому я звернувся до ТрО і деякий час був у них, а потім переїхав жити під Київ і вже там записався у ДФТГ. Ми тримали оборону Києва з боку Броварів та Чернігівського напрямку і забезпечували там гуманітарні коридори. А потім через знайомих я домагався переведення в ЗСУ і врешті-решт отримав відношення на конкретну військову частину — і через військкомат мене як добровольця до неї направили.

— Що це за військова спеціальність, яка виявилася непотрібною в перші дні війни?

— «ППО і засоби зв'язку». В армії я не служив, але свого часу навчався в технікумі з воєнізованим ухилом і був упевнений, що в ППО мене точно візьмуть. Але мені відповіли, що ППО 30 років тому сильно відрізняється від нинішньої ППО, що зараз і допуски інші, й техніка інша, тому мої знання в цій галузі дещо застаріли. Тож воювати мені довелося в піхоті, а зараз, після поранення, лікування та реабілітації, я служу на посаді пілота БПЛА.

— Де ви воювали?

— Здебільшого на Харківському та Східному напрямку. Зокрема, ми брали участь у Харківському наступі. Там же, під Вовчанськом, я отримав своє перше поранення.

— Харківський наступ тут у тилу сприймався в суспільстві з великим емоційним піднесенням. Чи усвідомлювали ви на фронті, що берете участь у такій грандіозній події?

— Річ у тім, що ми були всередині цього всього… Телевізора в нас немає, радіо ми не слухали, тому ми навіть не знали, що беремо участь у великому Харківському наступі. Ми не знали, що зараз проводиться така масштабна операція, ми просто виконували поставлені перед нами завдання. Для нас це було просто переміщення від однієї позиції до іншої. Ми працювали за конкретними маленькими тактичними завданнями: «Переміщайтеся туди та зробіть оце й оце». Лише коли ми вже дійшли до Вовчанська і побачили кордон з Росією, коли у нас з’явився інтернет — то тільки тоді постфактум ми дізналися, що це був великий Харківський наступ.

— А як ви стали пілотом БПЛА та наскільки складно було освоїти нову професію?

— Я пройшов навчання на спеціальних курсах, які проводила волонтерська школа в Києві. Чесно зізнаюся, що було дуже важко знову ж таки через мій вік. Бо тут чим молодша людина, тим вона швидше освоює відповідну техніку і краще нею керує. Тому зазвичай пілоти БПЛА мають вік близько 30 років. Може бути й більше, якщо людина геймер по життю і звикла керувати джойстиком. Я ж ніколи не грав на плейстейшн і не є великим любителем комп’ютерних ігор, трохи «перехворів» цим, коли тільки комп’ютери з'явилися, і все. Тому мені було дуже складно. Для того, щоб опанувати цю спеціальність, цю професію, треба добре знати англійську мову, треба добре розумітися на комп’ютерній техніці, треба розумітися на основних законах фізики й аеродинаміки. Додатковим плюсом стане ще й розвинена геймерська моторика. У мене жодних цих навичок не було, тому я все це опановував із нуля. Я навіть дрона ніколи до цього не тримав у руках.

— Як би ви зараз оцінили своє вміння керувати БПЛА за десятибальною системою?

— Сам себе я оцінювати не наважуся, нехай це роблять інші. Можу тільки сказати, що зараз себе я почуваю більш упевнено і вже як молодший інструктор готую новоприбулих курсантів.  Зараз в Україні є така тенденція, щоб навчати школярів основ пілотування БПЛА. Ми якраз і були одними з перших, хто почав це робити, і я теж проводив у школах для учнів уроки пілотування. Ми будемо продовжувати цю практику й надалі. Коли є така можливість, коли ми на ротації — ми йдемо до шкіл і розповідаємо дітям, як працює аеророзвідка, для чого вона потрібна і як керувати дронами.

— Як вийшло так, що ви, перебуваючи на службі в ЗСУ, зараз берете участь в антрепризній виставі «Чоловік моєї дружини», з якою гастролюєте містами України?

— Просто зараз я відновлююся після другого поранення. У мене була операція, після якої мені надали відпустку. Природно, що спочатку я нікуди не їздив, тому що деякий час ходив за допомогою милиць, а потім із паличкою. Але коли від колег надійшла така пропозиція, я з радістю погодився. Я сумую за сценою. Мені подобається моя професія. Це дуже здорово, коли ти відчуваєш відгук залу, відчуваєш його реакцію. Це набагато цікавіше, ніж просто вдома сидіти.

— Грати у виставі після операції було важко?

— Важко було протягом першого тижня. Поки ще рана не загоїлась. Зараз — усе нормально. Я на сцені відпочиваю. Звісно, це теж праця, але на сцені я відпочиваю від якихось інших речей, відпочиваю від війни. Сцена лікує. Вона лікує і фізичні, і душевні травми. На сцені ти стаєш іншою людиною. Тому саме завдяки сцені в мене легше і швидше відбувається реабілітація, ніж якби, наприклад, я цей місяць просидів удома. Крім того, під час цих гастролей ми проводимо збір коштів для моєї бригади на автомобілі та дрони. Просимо людей допомогти, хто може. Тому що допомагати армії потрібно, самі ми, на жаль, не справляємося.

— А як узагалі ви прийшли до акторської професії? Вище ви згадували, що закінчили зовсім не театральний технікум.

— Так, я спочатку закінчив радіомеханічний технікум, а вже потім вступив до Київського театрального інституту, спочатку на акторський факультет, а потім на режисуру. І довгий час потім займався саме режисурою. У мене дуже багато було проєктів на телебаченні: «Підйом!» із Єфросиніною та Горбуновим, «Сніданок з 1+1», я був режисером «Телевізійної служби новин» на «1+1», кілька проєктів у мене було на каналі УТ-1 і на ICTV. Я якось намагався їх усі записати, то виходило близько 90 проєктів. А потім на якомусь етапі я дуже розчарувався в телебаченні. Настільки, що перестав його дивитися і пішов із цього напряму повністю. Почав займатися українським дубляжем іноземних фільмів і серіалів. А потім поступово прийшов і до акторства. До війни я працював у Київському академічному театрі «Актор» і в трьох антрепризних театрах.

— Дубляжем яких відомих фільмів можете похвалитися або пишаєтеся?

— Перша частина «Аватара» — я як режисер займався його дубляжем українською мовою для світової прем’єри. Ще мультфільм «Рататуй». Його український дубляж отримав перше місце в Європі — і я справді цим пишаюся. Над «Аватаром» узагалі було дуже цікаво працювати. Я отримав лист від Джеймса Кемерона до мене як режисера дубляжу з побажаннями вдалої роботи. Сама робота була цікава тим, що там, крім перекладу з англійської на українську мову, потрібно було ще опанувати мову племені На’ві. Нам зі студії Кемерона надіслали лінгафонний курс в аудіоформаті. Люди за сюжетом фільму вивчають мову цього племені та поступово починають розмовляти нею все краще і краще. Тобто в них спостерігається певний прогрес в освоєнні чужої їм мови. Передати саме цей прогрес українською мовою було дуже складно, оскільки ми цієї мови зовсім не знаємо. Тому наші актори пройшли спеціальний лінгафонний курс цієї штучної мови, яка налічувала близько тисячі слів. Актори не тільки вчили мову, але що найважливіше, освоювали цей акцент, який у їхніх героїв поступово змінювався в міру поліпшення знань.

Цікаво, що сам фільм я подивився тільки через пару місяців після його світової прем’єри. Цілком фільм нам для дубляжу не передавали, щоб уникнути його потрапляння на чорний ринок до прем’єри. У нас було тільки 20-30% готового відеоматеріалу для акторів, щоб вони могли потрапляти в міміку героїв. Усе інше або було схематично намальоване за допомогою комп’ютерної графіки, або являло собою чорне тло, на котрому були врізані фрагменти з губами героїв, щоб актори під час дубляжу могли потрапляти в їхню артикуляцію. Тобто авторські права фільму дуже потужно захищали. Тому сам фільм ніхто з нашої групи — ні актори, ні режисери — так під час роботи й не побачили.

— Зазвичай режисерів дубляжу широка публіка не знає. Мабуть, це трохи образливо, з урахуванням того, що це дуже відповідальна і непроста робота.

— Так, це важка, складна й дуже нудна робота. Особливо якщо ти займаєшся дубляжем серіалу. Ти можеш рік просидіти в студії з одними й тими самими персонажами. У мене був досвід, коли потрібно було зробити дубляж норвезького серіалу, в якому більше тисячі серій. Це було реально дуже важко. Особливо для акторів. Режисер сидить і щось там собі мудрує, а актори — вони стоять, постійно розмовляють і ще повинні всі емоції своїх персонажів через себе пропустити. Тож насправді дубляж — це дуже важка праця. Але вона залишається «за кадром».

— У вашій анкеті на сторінці однієї акторської агенції вказаний перелік ваших хобі: мотоцикл, подорожі, риболовля, автомобіль, велосипед і бокс. І окремо зазначено, що подорожувати ви любите і вмієте.

— Так, був час, коли я дуже багато подорожував. Перетнув на велосипеді Синайську пустелю, підіймався на Ельбрус, здійснював тривалі піші переходи, брав участь в екстремальних сплавах... Мабуть, мені просто було нудно займатися одним і тим самим, тому хотілося нових яскравих вражень.

— Ви бачили на цій війні дуже багато болю, горя, бруду, були на фронті. А в тилу люди приходять у театр на комедію і безтурботно сміються в залі. Немає відчуття якоїсь неправильності ситуації, якогось дисонансу в усьому, що відбувається?

— Розумієте, людина не може постійно перебувати в тому кошмарі, який нас зараз оточує. Якщо постійно перебувати в стані стресу, то можна просто зійти з глузду. Навіть на фронті ти себе періодично «висмикуєш» із цього стану. Там теж люди жартують, теж сміються, теж розмовляють на абстрактні теми. Ми живі люди й у нас, крім інстинкту самозбереження, є ще й емоції. Я і мої колеги, з якими ми виходимо на сцену, глядачі в залі, для яких ми граємо, — ми всі на кілька годин «висмикуємо» себе з нашої реальності. І ми, і глядачі в цей час перебуваємо в якомусь іншому паралельному вимірі, де можна і потрібно сміятися. Потім вистава закінчується — і ми всі, на жаль, повертаємося у світ війни. Тому театр під час війни має працювати. Він дає змогу людям не тільки забути про війну на кілька годин, а й нагадує їм, що є й інший світ, де війни немає, і що рано чи пізно ми будемо в ньому жити.

У мене після першого поранення теж була відпустка. І я тоді був упевнений, що театр у країні закінчився. Але коли потрапив до театру в Києві, був приємно здивований, побачивши повні зали. Тобто люди хочуть ходити до театру — і слава Богу, що в них таке бажання є.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Початок тижня в Україні буде переважно сухим і холодним
УкраинФорм
2024-11-24T17:03:52Z
Росія атакувала Київщину та Чернігівщину — є пошкодження та поранені
Комсомольская правда
2024-11-24T16:57:55Z
"Перший удар буде важким": бійці ЗСУ готуються до наступу на Запоріжжя, — The Economist
Фокус
2024-11-24T16:42:22Z
Росія може повністю окупувати Донецьку область: військовий назвав терміни
GlavRed
2024-11-24T16:30:53Z
Гороскоп Таро на 25 листопада для всіх знаків Зодіаку: кому допоможе Всесвіт
Политека
2024-11-24T16:30:12Z
Окупанти розмістили системи ППО на мисі Фіолент - партизани
УкраинФорм
2024-11-24T16:25:30Z
Росіяни провалили важливий дедлайн, – комбат "Ахіллес" розповів, як тепер діє ворог на фронті
24tv
2024-11-24T16:06:54Z
Ворог атакував "Шахедами" Хмельниччину: в ОВА розповіли про наслідки
24tv
2024-11-24T15:48:50Z
Вивіз сміття подорожчає на 73%, але ситуацію це не врятує: куди підуть ваші гроші
Знай
2024-11-24T15:12:57Z
Завербували під час окупації: українка поплатилась за роботу на рф, деталі від СБУ
Политека
2024-11-24T17:01:16Z
Росіяни посилили наступ на восьми стратегічних напрямках: аналіз генерала Маломужа
TSN
2024-11-24T16:54:44Z
Росіяни атакували Хмельницьку область: що відомо
TSN
2024-11-24T16:48:14Z
ФБР попередило майже 150 політиків про загрозу від китайських хакерів
iPress
2024-11-24T16:37:42Z
Зеленський назвав кількість авіаударів рф по Україні за тиждень
iPress
2024-11-24T16:37:31Z
У столиці Пакистану запровадили «безпековий локдаун» через мітинг прихильників експрем’єра
УкраинФорм
2024-11-24T16:33:56Z
"Бідзіна, йди!": До будинку засновника партії влади Грузії протестувальниці принесли валізи
Европейская правда
2024-11-24T16:09:54Z
Втеча з частини та дизертирство військових: у Верховній Раді підтримали важливий законопроєкт
Политека
2024-11-24T16:04:28Z
Польща та Словаччина зміцнюють оборону на східних кордонах Європи
360ua.news
2024-11-24T16:03:34Z
Було образливо, – учасниця "Холостяка" розповіла, як її госпіталізували під час шоу
24tv
2024-11-24T16:36:52Z
Чіпляють за душу: 3 сумні фільми для часів, коли хочеться поплакати
24tv
2024-11-24T16:06:50Z
Російський бізнесмен Чичваркін вперше розповів про дружбу з Поляковою та як з нею час проводить
TSN
2024-11-24T16:06:09Z
У чому найкраще зустрічати Новий рік 2025: стильні образи з теплими сукнями
TSN
2024-11-24T15:06:23Z
Джамала ще в жовтні представила першу відеороботу на один із треків альбому кримськотатарської музики QIRIM - старовинної пісні ARAFAT DAĞINDAN. А зараз поділилася, як створювалася відеоробота.
FM-TV
2024-11-24T15:04:20Z
Зірка "Жіночого Кварталу" замилувала рідкісними фото з обранцем і публічно зізналася йому у коханні
TSN
2024-11-24T14:51:31Z
Війни, гонка ШІ та енергетичний перехід: Даніель Єргін про вічні рушійні сили геополітики
Хвиля
2024-11-24T14:36:18Z
«Йона. Голодне марення»: Суспільне презентувало фільм про художницю, яка через свої картини досліджує тему голодомору 1946—47 років
Детектор М
2024-11-24T14:00:58Z
Василіса Фролова повідомила, що вийшла заміж: хто став її обранцем
24tv
2024-11-24T13:57:36Z
Названо зелень, яка може спричинити тромбоз, хоча вона вважається дуже корисною
TSN
2024-11-24T16:06:26Z
Війна і сифіліс. Делікатна розмова про інтимне здоров’я українців
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T12:00:11Z
Це лакмусовий папірець: що означає, якщо ви не можете зробити бодай одне підтягування
24tv
2024-11-24T11:48:04Z
Природні джерела кальцію
360ua.news
2024-11-24T10:06:49Z
Вчені виявили молекулу, яка лікує кишківник і бореться з розвитком раку
Portaltele
2024-11-24T07:45:49Z
У США виявили перший випадок зараження дитини на пташиний грип H5N1, – CDC
24tv
2024-11-24T07:15:16Z
Швидка допомога по-новому: куди везтимуть українців із серйозними діагнозами
Знай
2024-11-24T05:06:35Z
Балансування на одній нозі протягом 10 секунд – чудова вправа для довголіття
24tv
2024-11-24T04:54:35Z
Навіщо потрібно додавати чашку чаю під час смаження курки
TSN
2024-11-24T02:39:43Z
Майнц здолав Гольштайн
Football.ua
2024-11-24T16:53:42Z
"Ліверпуль" оформив камбек проти аутсайдера та зміцнив своє лідерство в АПЛ
TSN
2024-11-24T16:36:12Z
Ф'юрі порівняв себе з чайником перед реваншем із Усиком: емоційне відео
24tv
2024-11-24T16:36:12Z
Куртуа повернувся до старту Реала замість Луніна на матч із Леганесом
Football.ua
2024-11-24T16:34:39Z
«Київ-Баскет» виграв домашній етап чемпіонату України з баскетболу 3х3
УкраинФорм
2024-11-24T16:33:56Z
Довбик зіграє в старті проти Наполі
Football.ua
2024-11-24T16:27:25Z
Офіційно: Лестер звільнив Купера з посади головного тренера
Football.ua
2024-11-24T16:21:03Z
Ліверпуль в хаотичному матчі з Саутгемптоном здобув вольову перемогу завдяки дублю Салаха
Football.ua
2024-11-24T16:18:07Z
Ліга чемпіонів: розклад і результати матчів п'ятого туру
TSN
2024-11-24T16:06:13Z
В окупований Маріуполь повернулось близько 70 тисяч переселенців, — нардеп
Комсомольская правда
2024-11-24T17:03:57Z
В ОАЕ вбили рабина: Ізраїль підозрює Іран
24tv
2024-11-24T16:54:48Z
В порту Гамбурга дрон стежив за авіаносцем HMS “Queen Elizabeth”: розпочато розслідування
InternetUA
2024-11-24T16:53:58Z
Чарівна чорна кішка, яка застрягла у водостічній трубі, стала зіркою
Фокус
2024-11-24T16:42:54Z
В українській розвідці пояснили тактику застосування морських дронів Magura V5
ZN UA
2024-11-24T16:37:39Z
Фінляндія готує жінок до можливої ​​війни з росією – The Guardian
iPress
2024-11-24T16:37:08Z
Претендент на премію Дарвіна: окупант виправ одяг у радіоактивній воді та почав розкладатися
24tv
2024-11-24T16:30:47Z
У Британії помітили невідомі дрони над авіабазами, які використовують ВПС США, – The Guardian
24tv
2024-11-24T16:25:06Z
Снайпер, що виготовляє іграшки: на Київщині ветеран відкрив бізнес
24tv
2024-11-24T16:15:12Z
Вітряки допоможуть очистити атмосферу від вуглекислого газу: що відомо про нову технологію
InternetUA
2024-11-24T16:46:41Z
Укренерго оприлюднило графік відключень світла на 25 листопада
Хвиля
2024-11-24T16:36:28Z
У Китаї виявили нове родовище золота: скільки це може принести Пекіну
24tv
2024-11-24T16:30:25Z
З картки ПриватБанку банкомат списав гроші, але не видав їх: в банку уточнили важливі деталі
Политека
2024-11-24T16:25:17Z
Термінал ПриватБанку "обікрав" клієнта на 10 000 грн: може статися з кожним
Знай
2024-11-24T16:21:27Z
У понеділок знову відключатимуть світло: де і коли не буде електрики
TSN
2024-11-24T16:21:25Z
Британський банк HSBC припинив обробку платежів із росії та Білорусі
InternetUA
2024-11-24T15:54:49Z
АРМА залучило ₴10 мільйонів на аукціонах з продажу арештованого майна
УкраинФорм
2024-11-24T15:54:47Z
В Україні оновили підходи до бронювання: у 5% критично важливих підприємств виявили порушення
Хвиля
2024-11-24T15:30:25Z
Як стильно прикрасити маленьку вітальню на Різдво: 6 креативних способів
24tv
2024-11-24T17:00:18Z
Копійчаний засіб творить дива: названо моментальний спосіб миття брудних чашок
GlavRed
2024-11-24T16:25:55Z
Точні терміни знають не всі: скільки насправді має варитись картопля
GlavRed
2024-11-24T16:25:47Z
Таргани нарешті зникнуть з оселі: цей народний засіб працює безвідмовно
24tv
2024-11-24T16:09:02Z
Нарешті це станеться – 3 знаки зодіаку, які до Нового року отримають роботу мрії
24tv
2024-11-24T15:15:44Z
Фінансовий гороскоп на тиждень з 25 листопада по 1 грудня
GlavRed
2024-11-24T15:15:17Z
4 знаки зодіаку, які з найбільшою ймовірністю розбагатіють
GlavRed
2024-11-24T14:27:48Z
Вилетить, як корок: як позбутися волосся у зливі душа
GlavRed
2024-11-24T14:27:00Z
Запіканка з цвітною капустою і броколі під сиром: рецепт дієтичної страви – швидко і корисно
24tv
2024-11-24T14:24:58Z
На Київщині через атаку дронів пошкоджене підприємство
УкраинФорм
2024-11-24T17:01:20Z
Два землетруси в Румунії: зона Вранча знову активна
360ua.news
2024-11-24T16:28:25Z
Обстріл Київщини: у ОДА розповіли про наслідки
TSN
2024-11-24T16:15:08Z
Обстріл Чернігівщини: є повідомлення про поранення і руйнування
TSN
2024-11-24T16:06:02Z
На Чернігівщині внаслідок атаки РФ поранений чоловік, пошкоджені будинки
УкраинФорм
2024-11-24T16:00:24Z
В Одесі під час відключення світла застряг атракціон з людьми, - ЗМІ
Комсомольская правда
2024-11-24T15:39:44Z
Дрони-камікадзе вдень атакували Київщину: пошкоджено підприємство
ZN UA
2024-11-24T15:36:39Z
Шторм "Берт" залишив людей без світла і сполучення у Британії та Ірландії
Европейская правда
2024-11-24T15:31:24Z
Шторм «Берт» накрив Британію, є загиблі
УкраинФорм
2024-11-24T15:24:38Z
Amazon «засвітив» відеокарти Intel Arc B580 — перші на новій архітектурі Battlemage
ITC
2024-11-24T16:46:55Z
Гіперзвукові ракети "Циркон": у чому їхня головна небезпека і скільки їх випускає на місяць
Политека
2024-11-24T16:42:22Z
Міф чи реальність: чи дійсно на вікнах є "зимовий режим" та чи потрібно його перемикати
24tv
2024-11-24T16:21:20Z
Топ-10 смартфонів, які тримають зарядку довше за інших
InternetUA
2024-11-24T16:01:48Z
Топ-5 виробників смартфонів, за якими варто стежити у 2025 році
Фокус
2024-11-24T16:00:26Z
Оглядач Stalker 2 знайшов у грі «проблиски українського націоналізму»
ГЛАВКОМ NET
2024-11-24T15:48:28Z
Хакери отримали доступ до секретних даних провідних компаній у 140 країнах світу
InternetUA
2024-11-24T15:31:45Z
Застосунок «ЄППО» допомагає Україні закрити небо на 80%
УкраинФорм
2024-11-24T15:30:24Z
Найкращі бюджетні смартфони 2024: моделі з оптимальним балансом ціни та якості
Фокус
2024-11-24T15:00:36Z
Дебют Mercedes-AMG E53 у Києві
360ua.news
2024-11-24T14:07:53Z
На продаж виставили "найстрашніше" американське авто
Фокус
2024-11-24T10:00:09Z
Понад 600 сил і 3,8 с до сотні: в Україну привезли новий спортивний седан Mercedes
Фокус
2024-11-24T08:51:23Z
Jaguar E-Type знаменитого шпигуна виставили на аукціон
AutoCentre
2024-11-24T08:03:54Z
KIA K5 та Porsche Cayenne майже задарма: співробітник ТЦК Дмитро Некраш на одну зарплату організував собі автопарк
Знай
2024-11-24T05:21:51Z
Механік назвав моделі авто, які б він ніколи не купив: деякі з них популярні в Україні
24tv
2024-11-23T21:24:32Z
Німеччина поки не буде купувати заміну своїм танкеткам Wiese
InternetUA
2024-11-23T20:00:45Z
Де можна побачити найнезвичайніші маршрутки
AutoCentre
2024-11-23T17:40:09Z
Маршрутки з дерев’яним кузовом і не тільки – автоекзотика Джакарти
AutoCentre
2024-11-23T16:52:40Z