/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F434d42ed361e159aefad5ffcf2af6d5b.jpg)
Енергоблок Хмельницької АЕС відновили й вивели на максимально можливу потужність
Енергоблок Хмельницької АЕС виведений після відновлювального ремонту на максимально можливу потужність
Про це повідомили в Енергоатомі.
Також у компанії зазначили, що один із блоків ХАЕС було відремонтовано та повернено в роботу на два тижні раніше запланованого терміну.
"Дякую фахівцям Енергоатома, які змогли швидко та якісно повернути блок до роботи, на два тижні скоротивши терміни відновлювального ремонту. Це надзвичайно важливо з огляду на постійні атаки рашистів на українську енергосистему", – зазначив керівник Енергоатома Петро Котін.
- Раніше міністр енергетики України Герман Галущенко заявляв, що Хмельницька АЕС після будівництва нових блоків стане найпотужнішою в Європі.
- Енергоблок Хмельницької атомної електростанції підключилидо енергомережі після проведення ремонтних робіт. Завершити ремонт вдалося раніше запланованого терміну.
Теги за темою
УкраинаПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони