Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України з посиланням на свого представника Вадима Скібіцького.
“Зараз у Росії, за нашою оцінкою, залишається близько 950 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня з дальністю у понад 350 кілометрів. Ми спостерігаємо тенденцію, що вони, як правило, намагаються тримати свої запаси на рівні не менш як 900 ракет”, - повідомив Скібіцький.
За його словами, у квітні цього року Росіяпрагне виробити близько 40 ракет Х-101.
“Ми прогнозуємо, що росіяни зможуть провести ще кілька масованих атак (2-3 – саме масованих), а далі будуть змушені знову взяти деяку паузу для накопичення ракет та “Шахедів”. Проте окремі локальні обстріли можуть при цьому продовжуватись”, - зауважив представник ГУР МОУ.
Також він описав ситуацію з російськими крилатими ракетами “Калібр”, які агресор майже не застосовує з осені 2023 року.
“Агресор накопичує запас крилатих ракет 3М14 “Калібр” і має у своєму розпорядженні не менш як 260 одиниць. Причому в їхніх планах виробити 30 таких ракет у квітні цього року”, - зазначив представник Скібіцький.
Водночас він нагадав, що росіяни проводять модернізацію протикорабельних ракет “Онікс”.
“Що стосується швидкісних ракет, які летять з південного напрямку, наразі складно визначити, чи це ракети “Циркон”, чи модернізовані “Онікси”, - зауважив Скібіцький, додавши що запаси звичайних “Оніксів” у Росії становлять 440 одиниць.
Як повідомляв Укрінформ, від початку цього року в напрямку Києва ворог застосував понад 180 засобів ураження, зокрема п’ять ракет “Циркон”, 11 “Кинджалів” та 113 ракет Х-101.
Фото: armyinform.com.ua