Найбільша авіакомпанія Росії, "Аерофлот", почала використовувати нові схеми посадки літаків у спробі зменшити споживання палива. Це сталося внаслідок серії атак безпілотників з боку українських сил на російські нафтопереробні заводи (НПЗ), що призвело до скорочення обсягів нафтопродуктів на ринку та збільшення їхньої ціни.
Про це повідомляють російські ЗМІ. У Московській повітряній зоні з 21 березня впроваджуються нові методи посадки, спрямовані на оптимізацію часу польоту та зниження витрат на пальне.
Цей "інноваційний" підхід дозволяє літакам економити до п'яти хвилин польотного часу, що значно впливає на економічний ефект для авіакомпаній Росії,. Однак, дозволяє їй накопичувати фінанси для подальшого спрямування у війну проти України.
В результаті впровадження нової схеми посадки група "Аерофлот" прогнозує економію понад 31,6 тис. тонн палива до кінця поточного року. Це означає економію в розмірі близько 3 млрд рублів, що становить значну частку операційних витрат компанії, що припадають на паливо.
Впровадження найбільш оптимальних методів посадки пов'язані з атаками безпілотників на російські НПЗ, а також із запровадженням додаткових зон обмеження польотів у районі московських аеродромів. Це зумовлено прагненням до більш ефективного використання ресурсів.
Ситуація з економією палива в авіакомпаніях є прикладом того, як дії української армії можуть вплинути на економіку Росії та її національну безпеку. Правильний вибір об'єктів для атаки, таких як нафтопереробні заводи, має стратегічне значення в контексті ведення війни та захисту власних інтересів.
Через атаки на НПЗ, у Росії виникають проблеми не тільки з авіаційним паливом. З 1 березня Росія офіційно запровадила заборону на експорт бензину. Це вже друге таке ембарго за останні півроку.
Як повідомляв OBOZ.UA раніше, у країні-терористці Росії скоротилося виробництво бензину. За тиждень із 18 по 24 березня було вироблено на 7,4% менше, ніж за попередній.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!