/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F084f321ad4cbf02779b2aedb31833509.jpg)
Челсі планує продати кількох гравців: чи потрапив у список Мудрик
У наступне трансферне вікно Челсі змушене продавати гравців. Причиною цьому є навантаження у зв'язку з правилами фінансового фейр-плею, яке потрібно знизити.
З ким планує попрощатись лондонський клуб
У наступне трансферне вікно керівництво Челсі вирішило попрощатися з двома футболістами – захисником Рісом Джеймсом та півзахисником Конором Галлахером.
Раніше також була інформація, що влітку клуб хоче продати українця Михайла Мудрика через "нестачу стабільності".
- Ріс Джейм провів всього 8 матчів та відзначився 1 гольовою передачею. Грає в Челсі з 2019 року.
- Конор Галлахер зіграв 24 поєдинки, забив 2 голи та має на своєму рахунку 5 гольових передач. До лондонського клубу перейшов у 2022 році.
До слова, наразі Челсі посідає 12 позицію в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, заробивши 40 очок. В наступному поєдинку команда зіграє проти Шеффілд Юнайтед. Матч відбудеться 7 квітня.
Теги за темою
футболПоділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони