На початку відео співачка, авторка і продюсерка проєкту Тіна Кароль говорить про те, що хоче, аби він увірвався у тренди, «тому що ми продовжуємо нашу музичну красиву історію». Увірватися в тренди він дійсно може, адже ми бачимо красиву картинку, гарне світло, ще й слухаємо чудову музику. І сам формат нам давно знайомий і зрозумілий: сучасні зірки роблять кавери на підзабуті хіти української естради.
Зйомка проходить у легендарному місці — у Будинку звукозапису Українського радіо. Про нього керівник і диригент симфонічного оркестру Українського радіо говорить: «Це — єдиний професійний студійний комплекс, побудований спеціально для запису великих колективів».
Михайло Дідковський, продюсер звукозапису Українського радіо додає, що вони мають змогу записувати одночасно близько 200 виконавців.
Тіна Кароль розповідає, що можна було створити ютуб-канал спеціально для того, аби викладати кавери, але це не так цікаво, як побачити процес створення на власні очі. І в цьому випуску бачимо, що за 2 години музиканти та Юлія Саніна мали притертися, зробити репетицію і наживо з першого дублю виконати забуту пісню.
До речі, співаки та співачки, запрошені у проєкт, самі обирають пісню та жанр музики. Юлія Саніна обрала «Коханий» Ігоря Поклада та вирішила зробити джазовий музичний експеримент. І в кінці шоу вона виконує пісню разом із музикантами. Але це ще не все: кожна пісня, яка зазвучить на шоу, виходитиме наступного дня на всіх стримінгових платформах. Отож завтра має з'явитися і кавер Юлії Саніної.
У цьому проєкті Тіна Кароль почувається як риба у воді, а під час роботи над піснями з музикантами — дуже впевнена і вимоглива. Виглядає дуже професійно. І недарма, адже вона сама каже, що зібрала найкращих музикантів України під кожну пісню.
Проєкт важливий і цікавий. Тож чекаємо на нові випуски «Дому звукозапису» та переосмислені пісні.
Фото: скриншоти з ютуб-проєкту «Дім звукозапису»
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.