MY.UAНовини
Враження від Rise of the Ronin. Souls-гра для кожного
Враження від Rise of the Ronin. Souls-гра для кожного

Враження від Rise of the Ronin. Souls-гра для кожного

Цього року Sony робить паузу у випуску ігор у своїх найгучніших серіях, тому жодного нового Ucharted чи God of War. Але зовсім без ігор японці нас також не полишають. На початку року вийшов консольний ексклюзив Helldivers 2, який став справжнім «сплячим хітом», навіть для розробників. На черзі, мабуть, найгучніший реліз цього року для PS5, на яку платформотримач покладав великі сподівання. Якою ж вийшла нова гра авторів Nioh? Зараз розповімо у нашому огляді Rise of the Ronin.

Мета є

Rise of the Ronin переносить нас в середину XIX ст. на кінець періоду Едо. Тобто останні роки правління сьогунату. Після років перебування в ізоляції, сьогун прочиняє двері Японії для західного світу. Передусім для американців, які й посприяли цим змінам не без погроз силою.

Не усім активним громадянам подобаються такі зміни. Особливо те, що «варвари» втручаються у політичні справи країни. «Варварами» японці називають усіх іноземців. Головний герой, або героїня, стачає безпосереднім учасником цих подій, проте має власну мету, але це вже територія спойлерів.

Історія викликала найбільше здивування, особливо якщо пригадати, що перед нам Souls-подібна гра. Розробники чимало уваги приділяли варіативності історії та системі вибору, і вона тут дійсно є і, що, важливо — працює.

Основним полем наших рішення виступає підтримка сьогунату, або ж тих, хто виступає проти нього. Обравши квест на підтримку сьогуна нам стає недоступним завдання його противників. При цьому основний вплив здійснюється на нашу репутацію серед другорядних персонажів.

Проте система вибору існує й в менш глобальних завданнях. До прикладу, один з перших квестів приводить нас до розбійника. У фіналі битви з ним його можна помилувати, або ж добити. Якщо обрати перший варіант, то він стане нашим напарником у завданнях. Що цікаво, трішки згодом, цей же розбійник буде пов’язаний ще одним квестом. І нас знову повстане вибір, вбити його, або ж об’єднатися з ним.

За історією спостерігати справді цікаво, персонажі колоритні, а деякі сюжетні повороти хоч і прочитуються ледве не одразу, все одно викликають зацікавленість.

Один з початкових сюжетних твістів розробники навіть не приховують, помістивши його у вступне відео гри та трейлери.

Якщо вам цікавий цей період існування Японії, то у грі побачите чимало знайомих імен, місць та подій. Для зручності розробники навіть додали хронологію з коротким описом важливих рішень, що сталися в той чи інший рік. В якийсь момент навіть дозволять переграти переломні моменти минулого, які змінять поточну історію.

Свій шлях

Nioh була одним з перших Souls-like ігор, яка мала своє обличчя, а не просто копіювала механіки та сетинг батьків жанру. Rise of the Ronin продовжує традиції попередника і йде власним шляхом. І цей шлях доволі лояльний до гравця на багатьох рівнях.

Для початку гра дає обрати рівень складності, що саме по собі явище у «соулсах» рідкісне, якщо не сказати унікальне. Щобільше, протягом гри, якщо особливо часто помирати на босах чи потужних ворогах, гра запропонує знизити складність, або ж навіть покинути місію. Це якщо ви саме в процесі її виконання. Та й взагалі змінити складність можна у будь-який момент гри. 

По відчуттю гра балансувалася саме для Середньої складності. Челенджу достатньо, щоб гра не перетворилася у легку прогулянку, особливо на босах.

Ще одним кроком у бік зручності є чекпоінти. Померши у спробі звільнити селище, ми відродимося не біля найближчого вогню, а прямо перед входом у поселення. Навіть потужні вороги, яких ми вбили, не відродяться, що пришвидшує виконання таких завдань. Також перед кожним босом є вогонь, з якого можна навіть покинути місію, та торговець чорного ринку, що має у запасі розхідники та може покращити зброю чи обладунки.

Система талантів зроблена цікаво. Маємо чотири основні характеристики і за кожною закріплене окреме дерево талантів. Відкриваючи таланти зростає відповідна характеристика. Як і в попередніх іграх студії, кожна зброя отримує великий бонус до шкоди від однієї характеристики та трішки менший від інших. До прикладу, якщо обрали дві катани, то дуже бажано прокачувати дерево талантів яке відповідає Спритності.

При цьому ігнорувати дерево талантів Харизми чи Сили теж не варто. Перше відкриває варіанти відповіді у діалогах, та дозволяє обманювати людей. Друге дає можливість ефективніше бороти противників. Четверта характеристика, Інтелект, до прикладу дозволяє створювати різні зілля та намазки на зброю.

При цьому очки досвіду є двох типів, універсальні та спеціальні. Виконуючи конкретні дії здобуваємо спеціальні очки, до прикладу Спритності. Деякі таланти можна придбати виключно за спеціальні очки досвіду, тоді як більшість купуються за універсальні.

Система досвіду у грі стандартна та схожа на Nioh. Після смерті втрачаємо весь накопичений досвід, який тут називається Кармою. Що б повернути накопичення потрібно подолати противника який вбив нас, або ж завдати йому критичної шкоди. В інакшому випадку все втратимо.

Проте відмінності від інших схожих ігор теж є. Накопичений досвід не є валютою. Після набрання необхідної кількості Карми вона автоматично конвертується в очки досвіду біля вогнів. Відповідно після смерті втрачається саме не конвертована карма. Тому бажано якнайчастіше підходити до вогнів та відкривати нові. Вони також слугують точками швидкого переміщення.

Якщо ви грали у Nioh, то боївка Rise of the Ronin не буде для вас великим відкриттям. Основою є стійки, які тут називаються стилями бою. Для кожної зброї стилів може бути з пів десятка, але активними може бути лише три. 

Стилі видають поступово по сюжету, або ж за виконання додаткових квестів, або вбивство ворогів, які володіють потрібним стилем. Для кожної зброї стилі потрібно відкрити окремо. Окрім того, що стилі мають різну динаміку бою та спецудари. Кожний з них краще чи гірше підходить для конкретних противників, про що сповіщає спеціальна іконка біля здоров’я ворога. 

Таким чином розробники підштовхують нас динамічно змінювати стійки, на що навіть націлені деякі таланти. А якщо жодна стійка не має переваги над міцним противником, гра дає можливість перемикнутися на напарника у будь-який момент.

У грі десять видів зброї, не рахуючи далекобійної. Чим більше користуємося одним типом зброї, тим вищим стає її рівень, що дає бонуси до різного типу шкоди.

Якщо цього розбійника помилувати, то в майбутньому він може стати напарником.

Напарники — ще одне нововведення, яке робить гру цікавішою та трішки легшою. Майже перед кожним сюжетним завданням маємо змогу обрати до двох напарників НІПів. Як і гравець, напарники мають свої стилі бою та зброю, які, щоправда, не можна змінювати. Але у будь-який момент виконання місії між трьома персонажами можна дуже швидко перемикатися.

Напарники завдають чимало шкоди противникам, тому бажано їх не ігнорувати. Ще є НІПи, які просто супроводжують нас на місії, на них не можна перемикатися, та й за спостереженням, вони частіше просто намотують кола біля противників, аніж приносять якусь користь.

Якщо ж героя, або одного з напарників поклали в бою, ціною однієї аптечки можна підняти полеглого. Що насправді не завжди є правильним рішенням, адже не найгірший варіант це зберегти аптечку для себе у спробі добити ворогів самотужки. Після бою напарники «оживуть» без нашої допомоги.

Що круто, в багатьох місіях напарником може бути живий гравець. Та, на жаль, гра не має можливості повноцінного кооперативного проходження.

З напарниками та деякими НІПами бажано розвивати відносини підвищуючи рівень довіри до героя. З кожним рівнем у них відкриватимуться нові вміння, а НІПи будуть надавати нові послуги. До прикладу, винахідник надасть вогнемет та поліпшення для дельтаплана.

По першому ігроладному трейлеру у Rise of the Ronin відчувалися нотки запозичень з Sekiro: Shadows Die Twice, що виявилося правдою. По-перше, протагоніст має гак-кішку, яка допомагає у пересуванні мапою, а також притягуванні противників чи жбурлянні різних предметів. 

По-друге, боївка закцентована на репостах. Тобто блокуванню ударів противників в момент їх завдавання з подальшою контратакою. Головна мета — якомога швидше збити «стабільність» противника, що б завдати максимальної шкоди. Найбільше стабільність противників знижує саме вдалий репост, особливо якщо вміло заблокувати суперудар противника. Але це не так просто, як здається. Навіть у рядових мобів суперудари можуть бути підступними, які перший час важко зчитати.

Повсталий ронін

До бойової системи Rise of the Ronin у мене майже немає претензій. Вона динамічна та варіативна. Ви можете бігати з великим мечем вичікуючи мить для завдання потужного удару, або ж взяти по мечу в кожну руку й завдавати швидких ударів відскакуючи від випадів противника.

Єдине з чим можуть виникнути проблеми, це репости, які є основою боївки. На жаль, мені не вдалося спіймати хвилю цієї механіки гри, тож практично кожна битва з босом викликала біль. Проте на славу розробникам, вони на них не зациклювалися, й подолати будь-якого ворога можна вмілим маневруванням та правильним менеджментом витривалості. Ще однієї важливою складовою будь-якого «соулса».

До всього іншого ще додалася кров на лезі, яку регулярно потрібно збивати, щоб завдавати максимальної шкоди противникам.

Відкритий світ та його наповнення вийшли далеко не ідеальними. Перший час, поки гра тільки відкриває різні типи активностей,  виконувати другорядні завдання цікаво. Більшість з них мають якусь маленьку історію, часто навіть непогану і з варіативністю. Випадкові події перший час теж не дратують і навіть покликаються до внутрішнього відчуття справедливості та порядності. Наприклад, розібратися з розбійниками, які перекрили дорогу, через що мандрівники бояться ходити цим шляхом. Або ж грабіжник викрав сумочку у дами й спішить на коня аби втекти.

Ну і звичайно форти, без яких не обходиться жодна гра у відкритому світі. Найчастіше ними тут виступають невеликі селища. Звільнивши поселення від загарбників до нього повернуться мешканці та торговці, а нам відкривається вогонь, що є найважливішою причиною братися за ці завдання.

Є навіть пасивні активності. До прикладу, можна здавати в оренду котів, за що отримати цінні, але частіше не дуже, предмети. Також є можливість відправити акіта на пошуки ресурсів.  При цьому, якщо підключені до мережі, то у нашому світі з’являтимуться собаки інших гравців. Якщо з ними погратися, то отримаємо невеличку винагороду. Також можна облаштувати власний будиночок. Кожний предмет інтер’єру дає невеличкий бонус. До прикладу, якщо поставити парні мечі на видноту, то збільшиться шанс випадіння парних мечів з противників. 

Система луту Rise of the Ronin переїхала прямо з Nioh. Предметів насипають щедро, більшість з яких одразу йдуть торговцю, або розбираються на ресурси. Деяке спорядження є частиною набору. Зібравши два і більше предметів одного набору будемо отримувати бонуси до завданої шкоди, броні та однієї з основних характеристик.

Дещо заважає подорожувати світом нестабільність коня. Забрівши кудись на кам’янисту місцину, кінь починає поводити себе дуже непередбачувано. І питання не в тому, що він тварина й чогось боїться, ні. Ним просто стає незручно керувати, його кидає з боку в бік й в такі моменти простіше спішитися та вибратися з нерівної поверхні на власних двох.

Кінь в Rise of the Ronin має вбудований GPS. Буквально. Вказуємо точку на мапі, натискаємо кнопку й кінь сам нас везе до місця призначення. Щоправда, тварина обирає прокладену стежину, а часто найкоротший шлях лежить навпростець. Для когось функція може бути корисною, але я нею користувався раз, коли її вперше презентували.

Дельтаплан не викликає жодних нарікань. Він легко керується, швидко розгортається та дозволяє потрапити у важкодоступні місця.

Частіше користуватися телепортацією підштовхує графіка. Вона тут прямо з PS4, при чому не на піку минулого покоління. У Rise of the Ronin є кілька режимів графіки, навіть з підтримкою трасування відображень, але не бачу доцільним в подібній грі жертвувати 60fps заради трішки красивішого чи чіткішого зображення. Та ж Ghost of Tsushima виглядає красивіше і теж працює в 60fps на поточному поколінні консолі Sony.

Rise of the Ronin могла стати чудовою Souls-грою для тих, хто не любить Souls-ігри. В ній хороший сюжет з харизматичними героями та системою вибору, яка дійсно має вплив на історію та персонажів. Бойова система дозволяє гнучко підібрати динаміку бою та не зациклюється на центральному елементі цієї гри — репостах. На додачу гра має рівні складності та велику кількість елементів, які роблять ігровий досвід зручним та зрозумілим.

 Але створивши відкритий розробники змогли наповнити його вмістом, цікавість якого вистачило на перші десять годин грання. Також відмова від фентезійності світу з часом дається в знаки. Всі вороги у Rise of the Ronin це люди. Великі, маленькі чи широкі, але люди. І якщо прибрати деяких унікальних босів, решта ворогів візуально дуже схожі. Не вистачає того різномаїття, яке було в дилогії Nioh. Але це радше проблема сетингу, а не гри як такої.

У підсумку, Rise of the Ronin дуже легко пропустити та нічого не втратити. Але тим, хто захоче зануритися в один з найцікавіших періодів Японії має всі шанси отримати задоволення від цікавої історії та хорошої бойової системи. Хоча все ж краще дочекатися знижок.

Теги за темою
PS5Игры
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
У МЗС України прокоментували рішення щодо збитого МН17: "Справедливість бере гору"
TSN
2025-05-12T21:18:42Z
Зеленський «перетрусив» Ставку і вивів звідти ексзаступника Умєрова
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T20:03:29Z
Зеленський та Ердоган обговорили зустріч у Стамбулі: мають однакове бачення
ТСН
2025-05-12T19:57:37Z
Орбан придумав нову "страшилку", щоб перешкодити вступу України до Євросоюзу
ТСН
2025-05-12T19:51:52Z
Речника КМВА, який погрожував журналісту, звільнено з посади
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T19:42:13Z
Чи загрожує безпеці Україні створення демілітаризованої зони: військовий експерт розповів
ТСН
2025-05-12T19:36:18Z
Катастрофа MH17. Міжнародна організація цивільної авіації назвала винних
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:48:43Z
Розмова Ердогана з Зеленським і Путіним: стало відомо, про що говорили лідери
ТСН
2025-05-12T18:36:39Z
Світ досі не отримав ясної відповіді з Росії щодо припинення вогню – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:36:29Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-05-12T22:01:22Z
Ziferblat «одягли» символічні мальви для «Євробачення-2025»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:48:08Z
Тарас Цимбалюк похизувався розкішним подарунком для мами з нагоди особливого свята
TSN
2025-05-12T17:26:55Z
Син Софії Ротару публічно звернувся до мами та показав її щасливе фото
TSN
2025-05-12T17:25:53Z
Колишня Джонні Деппа Ембер Герд народила двійнят та показала перше фото новонароджених
ТСН
2025-05-12T17:25:14Z
Алан Бадоєв замилував кадрами з донькою-копією та пригадав їхню рідкісну зустріч
TSN
2025-05-12T17:25:00Z
ЕксAlyosha майстерно поставила на місце критиків її зовнішності: "Всі на одне обличчя"
TSN
2025-05-12T17:23:55Z
Катерина Кухар на рідкісних фото показалася з 10-річною донькою — копією чоловіка Стоянова
TSN
2025-05-12T17:23:06Z
Оформлення паспортів для чоловіків за кордоном спростили: що змінилося
TSN
2025-05-12T21:18:17Z
Закон «про заборону РПЦ в Україні» запрацює. Уряд ухвалив постанову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T17:48:43Z
Нацгвардія спростувала, що командувача Півненка було звільнено
Лига
2025-05-12T17:33:34Z
Великий наступ на правобережжя Херсонщини: в ЗСУ відповіли, чи влаштує ворог форсування
ТСН
2025-05-12T17:26:49Z
Лев XIV не вірив до останнього, що виберуть його: ЗМІ поспілкувалися з рідним братом Папи
ТСН
2025-05-12T17:26:45Z
Ракети РФ готові до запуску за 30 секунд: полковник оцінив справність "Орешніка"
ТСН
2025-05-12T17:25:55Z
Як проходили вибори Папи і яким буде новий понтифік для України: ексклюзив з Ватикану
ТСН
2025-05-12T17:25:46Z
Український кардинал зустрівся із новим Папою Римським: він відверто розповів про розмову
ТСН
2025-05-12T17:25:33Z
Зеленський на День матері звернувся до найріднішої
ТСН
2025-05-12T17:25:21Z
Які 2 продукти треба обов’язково їсти, щоб покращити пам’ять і захистити мозок від старіння
ТСН
2025-05-12T17:22:38Z
Чому не всі люди можуть виспатися за чотири години — нове дослідження
ТСН
2025-05-12T17:21:58Z
День медсестри в Україні: як відзначають та що кажуть про свою роботу
ТСН
2025-05-12T17:20:39Z
Слов’янський квас на кропиві: рецепт напою сили часів Київської Русі, який легко приготувати вдома
ТСН
2025-05-12T17:20:16Z
Київ під ударом гепатиту А: десятки інфікованих, головний санлікар розповів про можливі причини
ТСН
2025-05-12T17:19:33Z
Ця спеція уповільнює старіння: чому варто додати шафран у догляд за шкірою
Gazeta UA
2025-05-12T13:58:49Z
Що відбувається із психічним здоров'ям українців? Оприлюднено тривожні дані
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T13:51:37Z
Україна та Ірландія співпрацюватимуть у підготовці медсестер
УкраинФорм
2025-05-12T13:49:22Z
Чому вії після нарощення випадають: основні причини, які треба знати
24tv
2025-05-12T13:36:40Z
США і Китай уклали торговельну угоду: що відомо
TSN
2025-05-12T17:25:01Z
Росія використовує порт Індонезії для обходу західних санкцій — розвідка
ТСН
2025-05-12T17:25:00Z
Курс валют на 12 травня: скільки коштують долар, євро і злотий
ТСН
2025-05-12T17:24:48Z
Курс валют в Україні: українці прощаються з доларом – продавати чи зачекати
TSN
2025-05-12T17:23:47Z
В Україні банки знизять ліміти на перекази за картками
TSN
2025-05-12T17:22:04Z
В Україні хочуть підвищити "мінімалку": коли та наскільки
TSN
2025-05-12T17:21:53Z
Вчені виявили в Україні унікальний камінь з рідкісними властивостями
ТСН
2025-05-12T17:21:32Z
Українцям виплатили рекордний кешбек: як отримувати гроші за купівлі
ТСН
2025-05-12T17:21:31Z
У Миколаєві буде краща якість питної води: там будують новий водогін зі сталі Метінвесту Ахметова
ТСН
2025-05-12T17:20:20Z
Дві групи підлітків вчинили бійку біля кав'ярні у Києві: поліція відреагувала
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T19:57:17Z
Масштабний збій у Лондоні: як перебої з електроенергією вплинули на життя столиці
ТСН
2025-05-12T19:51:56Z
"Просто хотів підзаробити": 76-річний німець зізнався в контрабанді наркотиків
Европейская правда
2025-05-12T19:13:08Z
На Рівненщині агенти РФ намагалися підірвати наряд поліції: деталі від СБУ
ТСН
2025-05-12T17:23:49Z
У Києві під час гасіння пожежі у квартирі врятовано кота та собаку: з’явилися щемливі фото
ТСН
2025-05-12T17:22:32Z
У Києві поліція знайшла п’ятьох блогерів, які хизувалися незареєстрованою зброєю під час стриму: фото
ТСН
2025-05-12T17:22:10Z
На Чернігівщині чоловік жорстоко вбив жінку через гроші
TSN
2025-05-12T17:21:56Z
У Хмельницькому хлопця вдарило струмом на даху вантажного потяга: з’явилося відео
TSN
2025-05-12T17:21:37Z
Знімали, як тоне, але не допомогли: поліція розшукує підлітків-авторів відео загибелі чоловіка в Дніпрі
ТСН
2025-05-12T17:20:41Z
Трек "Espresso Macchiato" від Tommy Cash вважався фаворитом Eurovision Song Contest. Але після низки скандалів, Естонія, наразі у букмекерів 9-та.
FM-TV
2025-05-12T20:55:33Z
Ексречник КМВА Ієвлєв прокоментував своє звільнення та зізнався, що має ПТСР
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T20:54:06Z
Чи зможе Україна знищити Кримський міст німецькими Taurus: експерт дав неочікувану відповідь
TSN
2025-05-12T20:33:21Z
Лінія фронту станом на 12 травня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T20:18:34Z
Карпатський регіон засипало снігом
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T19:33:15Z
Загарбники «полюють» на українських операторів БпЛА через високу ефективність їх роботи — волонтер
ТСН
2025-05-12T17:25:39Z
Ворог атакує Україну ударними БпЛА: мапа тривог
TSN
2025-05-12T17:25:38Z
У Рильську на Курщині знищили місце дислокації окупантів
TSN
2025-05-12T17:25:34Z
Пострілом з гранатомета: медсестра знищила окупантів і врятувала підрозділ від оточення
ТСН
2025-05-12T17:25:24Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Ексклюзив за $3,5 мільйона: на аукціон виставили найкращий Lamborghini
Фокус
2025-05-12T13:21:48Z
ЄСА надала автовиробникам саме те, про що вони просили
Топ Жир
2025-05-12T13:00:04Z
Електромобілі Hyundai у небезпеці: китайські бренди націлились на ринок Південної Кореї
AutoGeek
2025-05-12T12:48:25Z
BMW презентував спецверсію кросовера X7 за $110 000
AutoCentre
2025-05-12T12:16:32Z
День ангела 13 травня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-05-12T21:18:30Z
Квіткова повня 12 травня 2025 року: чому така назва
TSN
2025-05-12T17:24:49Z
Скорпіонам варто знайти мудрого керівника, а Водоліям слід іноді розслаблятися: гороскоп за картами Таро на 12 травня 2025 року
ТСН
2025-05-12T17:24:05Z
Астрологи назвали знаки зодіаку, які мають найчистішу карму
ТСН
2025-05-12T17:23:42Z
Спробуйте найпопулярніший весняний десерт: всього чотири інгредієнти — і неймовірна смакота готова
TSN
2025-05-12T17:23:39Z
Як садити розсаду помідорів: покрокова інсттукція для гарного врожаю
ТСН
2025-05-12T17:23:20Z
Чим підживити огірки, щоб не були гіркими: покладіть це в лунки — і овочі виростуть смачними
TSN
2025-05-12T17:23:15Z
Цей настій із бур’яну допоможе отримати потрійний урожай великих і солодких помідорів
TSN
2025-05-12T17:23:11Z
Як прибрати бруд всередині барабану пральної машини: кидаєте 80 г — і буде сяяти чистотою
TSN
2025-05-12T17:22:39Z
Костюк поступилася прихильниці Лукашенка на турнірі WTA 1000 у Римі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T21:07:55Z
Пішов з життя легендарний американський реслер
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T18:33:38Z
Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 1000 у Римі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T15:39:47Z
Визначився новий головний тренер збірної Бразилії з футболу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-12T14:36:23Z
Українські дівчата у серії пенальті здолала Марокко на Турнірі розвитку УЄФА
УкраинФорм
2025-05-12T14:27:11Z
Реал зробив запит по Тео Ернандесу — Скіра
Football.ua
2025-05-12T14:19:07Z
Зірковий Мбаппе повторив рекорд легенд Барселони в Ель Класіко
24tv
2025-05-12T13:57:33Z
Конте: Мене дратує, коли ми не перемагаємо
Football.ua
2025-05-12T13:46:42Z
"Він може зупинити": колишній чемпіон світу дав сміливий прогноз на реванш Усик – Дюбуа
24tv
2025-05-12T13:39:23Z
Під вершиною на Алясці може ховатися база прибульців — ЦРУ
ТСН
2025-05-12T17:26:47Z
Магнітні бурі не дають спокою українцям: якою буде сонячна активність 12 травня
TSN
2025-05-12T17:24:56Z
Учені виявили на Марсі океани: де планета ховає воду
TSN
2025-05-12T17:23:33Z
В OpenAI розповіли, чому не відкривають функцію клонування голосу
ТСН
2025-05-12T17:22:09Z
Apple планує суттєво підвищити ціни на iPhone — WSJ
ТСН
2025-05-12T17:21:07Z
Принтер замість плити: як готуватимуть 2050 року та які будуть страви
ТСН
2025-05-12T17:19:49Z
Як очистити пральну машину від бруду й неприємного запаху в домашніх умовах: до відсіку для порошку засипте 75 г цього засобу
ТСН
2025-05-12T17:19:11Z
Вчені назвали дату "смерті" Всесвіту
ТСН
2025-05-12T17:18:57Z
"Згідний" чи "згодний": мовознавець роз’яснив вживання схожих слів
ТСН
2025-05-12T17:17:49Z