![У Чернівцях п’яний чоловік підірвав у квартирі гранату](https://thumbor.my.ua/3L3PXut2O_IoHg522Lzk-KTA_TE=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fc1ed4b4c9eccfde0f4f1bc79281fe4c9.jpg)
У Чернівцях п’яний чоловік підірвав у квартирі гранату
Внаслідок вибуху він дістав травми кінцівок, його співмешканка не постраждала. Чоловіка госпіталізували, він перебуває під наглядом лікарів і працівників поліції.
У Чернівцях поліцейські затримали чоловіка, який кинув гранату в квартирі. Про це в понеділок, 8 квітня, повідомила пресслужба поліції Чернівецької області.
На місці виклику поліцейські попередньо з’ясували, що п’яний 38-річний уродженець Вижницького району кинув гранату в квартирі співмешканки. Внаслідок вибуху він дістав травми кінцівок, а жінка не постраждала. Частково пошкоджено двері й підлогу квартири.
Чоловіка госпіталізували, він перебуває під наглядом лікарів і працівників поліції.
Правоохоронці виявили у помешканні ще один предмет, схожий на гранату, і забрали його на експертизу.
Нагадаємо, 10 березня у Кривому Розі на Дніпропетровщині біля школи виявили бойову гранату.
Раніше повідомлялося, що поліцейські Київської області затримали 15-річного підлітка, який підірвав гранату у під’їзді житлового будинку міста Обухів.