![Уряд передав в управління парку «Межигірʼя» рухоме майно, розташоване на його території](https://thumbor.my.ua/8YcBdDxHIB49tQCAxgH0UC_r0aY=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F856155a53bb338f9598a2f5ad765e7c3.jpg)
Уряд передав в управління парку «Межигірʼя» рухоме майно, розташоване на його території
Про це в Телеграмі повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.
«Погоджено пропозицію Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, і Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів щодо передачі в управління державній установі «Парк-памʼятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Межигірʼя», активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні», - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що йдеться про рухоме майно, розташоване на території парку «Межигірʼя», зокрема, такого, що є його складовою та використовується у тепло-, електро-, водопостачанні та водовідведенні.
Як повідомляв Укрінформ, раніше Кабінет міністрів погодив пропозицію АРМА щодо передачі в управління ПАТ «Укрнафта» арештованих активів ПрАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння».
Фото: Межигір'я. Національний парк / Фейсбук