MY.UAНовини
"Вона ще не винесла тобі мозок?" Єгор Гордєєв про таємницю Руслани Писанки, скандал із Людмилою Барбір та прорахунки Влада Ями
"Вона ще не винесла тобі мозок?" Єгор Гордєєв про таємницю Руслани Писанки, скандал із Людмилою Барбір та прорахунки Влада Ями

"Вона ще не винесла тобі мозок?" Єгор Гордєєв про таємницю Руслани Писанки, скандал із Людмилою Барбір та прорахунки Влада Ями

Ведучий телеканалу "1+1" Україна" Єгор Гордєєв першим оголосив з телеекранів 24 лютого 2022 року про повномасштабне вторгнення росіян на нашу територію. В інтерв’ю OBOZ.UA журналіст згадав емоції, що відчував у ті хвилини, а також зізнався, які висновки зробив для себе, коли через якийсь час у його будинок у Києві поцілив ворожий дрон.

Єгор Гордєєв, який багато років працює ведучим "Сніданку з 1+1", розсекретив цікаві подробиці закулісся програми, а також розповів про стосунки з відомими телеведучими проєкту "Твій день", який очолював.

– Багато хто почув шокуючу звістку про те, що почалася війна, з ефіру "Сніданку", де ви першим оголосили про вторгнення. Як згадуєте ті хвилини?

– Це була 6:10, плюс-мінус. Я просто увімкнув абсолютно робочу історію. Розумів, що це зараз не час концентруватися на власних почуттях, тому що рефлексують люди по той бік екрану. Мільйони людей не знають, що відбувається, а мені потрібно було дати їм інформацію. Це як лікар приходить в операційну, де має відбутися складна операція. Головне для нього в цей час – абсолютно холодний розум. І думаю, що нам із командою вдалося рівно витримати емоції, тому що досі чую подяки від людей, які кажуть: якби не ми, зробили би купу абсолютно нелогічних вчинків у той важкий день.

– Днями "Сніданок з 1+1" відсвяткував чергову річницю. 27 років ефіру – це рекорд?

– Це не світовий рекорд, зрозуміла справа. У США та Європі є програми, які довше тривали в ефірі. Але в нас і країна достатньо молода. Тому, в принципі, "Сніданок з 1+1" – це найстаріший ранковий бренд українського мовлення. До цього ж взагалі не було ранкового мовлення. Повтори кінофільмів, якихось новин – от таке пропонувалося глядачам. І ранкове мовлення стало вибухом, зокрема й тому, що ведучі почали говорити нормальною мовою. Вести ефір не як диктори, а як люди.

Я дуже добре пам'ятаю ті перші ефіри, хоч був зовсім юний. Тому ці 27 років – це історія України. Абсолютно нова естетика, новий вид розмови. "Сніданок з 1+1" – це не програма, а вид спілкування. І ця річниця – 27… Ми не святкуємо її, ми насамперед дякуємо глядачам за довіру протягом цих років. Навіть зробили збір історій. Люди розповідали, як багато років тому збиралися під "Сніданок" до школи, а нині – в університет. А ще дивляться нас цілими поколіннями. Також зізнавалися, що у різні періоди життя програма була поруч і стала знаком, що навіть якщо все змінюється, то є речі стабільні. Нам приємно, що саме "Сніданок" називають острівком стабільності, який допомагає зараз триматися.

– Як сім років в ефірі цієї програми (Гордєєв працює в "Сніданку" з 2017 року. – Ред.) змінили вас особисто?

– Я страшенно змінився. Згадую, психотерапевт Олег Чабан, який часто виступає експертом у наших програмах, якось підмітив: "У вас низький ризик на захворювання Альцгеймера. Тому що дуже швидко перемикаєтеся: тут серйозна розмова з міністром, далі – танці в ефірі, потім приготування якоїсь страви, згодом – знову серйозна історія". Такі калейдоскопічні ефіри змушують ставати дуже сильно адаптованим до світу, змінюватися, бути мобільнішим.

– В одному з інтерв'ю ви сказали, що в роботі радше гравець-одинак. Як довго відбувалося притирання характерів з Нелею Шовкопляс, з якою в парі ведете ефіри?

– У цьому контексті я згадую розмову з нашим тодішнім керівником Олександром Роднянським, коли він розповідав про тандем Безулик та Яневського, які були першими ведучими "Сніданку". Здавалося, що вони не люблять одне одного, що в них купа конфліктів. І частково так і було. Вони люди з трошки різних світів, але притиралися і йшли на спілкування. Але в цьому і є перевага. Ми з Нелею взагалі з різних світів. І за досвідом, і за світосприйняттям. Тому зрозуміло, що звикали одне до одного довго, та й досі притираємося. Але вже стільки років минуло. Є взаємоповага, любов, прийняття – а це стрижень. Ми ніколи не станемо однаковими, і в цьому, думаю, є якась цікавість для глядачів.

– Навесні 2021 року ви очолили програму "Твій день", останній ефір якої вийшов у день російського вторгнення. Важко було прийняти новину про те, що омріяний проєкт має призупинити існування?

– Знаєте, ми дуже багато здоров'я і душі вклали в цю історію. Проєкт розвивався. І його закриття – це радше не про рішення каналу, а про наших російських "братів". Після вторгнення фізично не було необхідної кількості людей, а значить, змоги продовжувати роботу. А щодо відчуттів, про які запитали: коли є емоція сильнішого характеру (а війна є саме такою), то це більше, ніж будь-який проєкт, нехай навіть дорогий і близький серцю.

Щоправда, зізнаюся, свого часу ми не допрощалися з цією програмою. Тому в одному з ефірів "Сніданку", десь через рік, організували онлайн-зустріч – Стася Ровінська вже була у Нью-Йорку, Руся Писанка лікувалася у Німеччині… І я пам'ятаю, що той ефір емоційно "порвав" нас усіх. Мені було важко ще й тому, що єдиний з усіх знав, що насправді відбувається з Русланою. Вона не виказувала цього ніяк.

– В інтерв'ю нашому виданню чоловік Руслани Писанки розповідав, що практично ніхто з їхнього оточення не знав про її діагноз. Ви один з небагатьох, кому було відомо правду. Як думаєте, чому Руслана вам довірилася?

– Ви знаєте, я дуже хотів би називати себе другом Руслани, але не буду на цьому паразитувати. Знаю лише, що багато чого їй не договорив. Не наважився розповісти про свій дитячий спогад про неї. Коли мені було п'ять, вона приходила до моїх бабусі і дідуся в гості, бо товаришувала з моїм дядьком. Я її чомусь злякався страшенно.

Мені було дуже легко працювати з Русею. В коридорах часто перепитували колеги: "Вона ще не винесла тобі мозок?" Ну а як? Вона ж діва! Так, звісно, вона була зіркою. І могла, мабуть, справді комусь колись винести мозок, але це ставалося тоді, коли розуміла, що щось відбувається непрофесійно, неадекватно, нелогічно, або вона не відчуває хімію, яка для неї важлива. Але це не наша історія. Руслана була одним з найкращих наших гравців, вона з напівподиху розуміла задачі, добре зналася на тому, як що працює на телебаченні.

Я молодший за неї на років надцять, але це не було жодним чином якоюсь перепоною для того, щоб ми співпрацювали як продюсер та ведуча. Вона дуже командний гравець. Ми купу всього не встигли, на жаль – не допили, не договорили, не проговорили… Я знав правду про хворобу Руслани ще й тому, що міг трошки допомогти їм з чоловіком логістично під час перебування в Німеччині. Тому, власне, Руся мені і розповіла все. Але я дуже розумію і поважаю її бажання тримати це в таємниці навіть від близьких.

– Тому що звикла виглядати сильною?

– Слухайте, Руслана не з тих людей, хто прагнув якось виглядати. Справа в іншому. Ми про це не говорили, але, знаєте, нерідко оточення по-різному сприймає твоє горе. Інколи як своє і, самі того не бажаючи, висмоктують з тебе купу енергії. І якщо ці сили потрібні як ніколи тобі самій, то краще не говорити. Тому, думаю, вона прийняла дуже мудре і правильне рішення. Руся – діва, це правда. Вона до останнього, навіть коли виходила в ефір на дві хвилини вже з лікарняної палати, готувалася. І мало хто знав, які це були пекельні приготування, як їй було важко це робити фізично. Але вона робила і дарувала радість, свято, оптимізм.

Якось вона сказала, що є люди, які не можуть проєктувати енергію, а є ті, хто здатен це робити. От вона була такою. Маленький приклад: зйомка, на майданчику троє ведучих, але нічого не в'яжеться. Не можу пояснити – сценарно та редакторськи все грамотно, але не склеюється, немає хімії, не працює. І тоді кажу: "Русь, а спробуй просто вийти і різко зайти в кадр". Вона це робить і все налагоджується, розумієте? Вона весь час продовжувала працювати над собою, вдосконалювала свою українську, дуже ретельно її вчила. Їй було важко швидко говорити – так віртуозно, як робила це російською. Але от тої магічної енергії в ній було більше, ніж потрібно будь-якій людині.

Зізнаюся вам, що коли ми працювали над програмою, в мене виникла ідея повернути на екрани дуже відомих колись зірок. Не буду називати їхніх прізвищ, бо більшість відмовились. А Руслана, яка свого часу просто прогриміла на всю Україну з прогнозом погоди, на наше щастя, погодилася. Знаєте, я вважаю, що у нас втрачено велике, талановите покоління абсолютно яскравих людей, які ще читали книжки, а не дивилися лише TikTok. Які вміли говорити, були на екрані переконливими та непересічними. Їх якийсь час не показували по телебаченню, вони не працювали в кіно. Тому що змінився тренд, а вони відмовилися робити те, на чому тоді єдине можна було заробити гроші. Я просто хотів, щоб ми дали цим людям нову силу. Думаю, що з Русланою це вийшло. І впевнений, що, якби не сталася трагедія, вона стала б суперзіркою нашого телебачення.

– Про що була ваша остання розмова?

– Ой, скажу вам так: знаючи про важкість хвороби, я розумів, що, в принципі, будь-яка розмова наша може бути останньою. Кожен телефонний дзвінок сприймав як останню можливість поговорити. І я все життя пам'ятатиму дуже непростий день, коли спочатку зателефонувала Стася Ровінська, яка сказала, що вирішила з чоловіком все-таки їхати в Америку заради дітей. А через пів години подзвонила Руся і зізналася, що з нею, та попросила певної допомоги. І тоді я зрозумів, які великі зміни з нами відбулися. З початком повномасштабної війни навіть не було часу про це подумати. А от в такі дні, коли у тебе як в кіно, розлітаються вщент пазли, розумієш, наскільки глобальні зміни сталися.

– Правда, що ви відмовляли Стасю залишати Україну?

– Ви знаєте, це взагалі не моя історія – когось від чогось відмовляти. Як можна таке робити, коли вирішується не твоя, а чужа доля? Окрім того, я вам скажу абсолютно відверто, що мені здається, у Стасі може скластися дуже цікава кар'єра у Нью-Йорку. Я дивлюсь на неї, вона мені абсолютно нью-йоркська дівчина, дуже вписується у те місто. І, не виключно, нас чекають несподівані відкриття щодо Стасі. Тим паче, що вона така ще молода, до речі, коли прийшла до нас, була наймолодшою телеведучою на каналі.

– А от такі теплі стосунки з підлеглими – це не шкодило вам у роботі?

– Я, як керівник, теж зростав з усіма, теж вчився. І мушу сказати, що робоча комунікація була в нас різною, не завжди такі собі усі-пусі. Інколи мені вдавалося бути м'яким, в якихось випадках – ні. Треба розуміти, що таку велику махіну (а ми ставили собі завдання стати найкрутішою денною програмою) не можна будувати лише на родинності. Можливо, навіть якісь образи на мене були, не знаю. Але постійно повторював: є особисте, а є робоче – треба розділяти. І інколи це було важко, бо працювали на неймовірному енергетичному нерві.

У команду прийшли люди з різним досвідом, їм треба притиратися одне з одним, з нами, комусь взагалі – з новими ролями у своєму житті. Бувало, що декому не вдавалося, на жаль. Але загалом наша робота була побудована на абсолютній любові і взаємоповазі. Я навіть зараз, коли інколи заходжу в редакцію, в якій вже працює інша програма, інші люди, відчуваю енергію, яку ми колись наколотили. Ми просто купу себе віддали цьому проєкту – редактори, продюсери, журналісти, ведучі. І ця енергія там живе досі.

– А як ви поставилися до рішення ще одного ведучого "Твого дня" Влада Ями виїхати з початком війни до США?

– Думаю, моє ставлення до цього має менше всього цікавити. Важливо, як до цього ставиться сам Влад. Це його життя, він зробив свій вибір. А реакція суспільства теж зрозуміла. Я думаю, що Влад не до кінця зіставляє якісь моменти, прогнозує реакції аудиторії. Можливо, тому що задовго жив у якісь своїй бульбашці. І в програмі "Твій день", до речі, йому з цієї бульбашки довелося теж виходити. Це було важко, стало величезним травматичним випробуванням. Я думаю, що зараз це випробування продовжується, тільки вже не в прямому ефірі, а в реальному житті.

Зараз ми з Владом не спілкуємося. Я якось списувався з ним, запитував, чи необхідна якась допомога батькам у Запоріжжі – оце і все. Влад же зник з програми не з війною, а трохи раніше. А на його місце прийшов Костя Грубич – на мій погляд, унікальний персонаж українського телебачення. Ми дуже хотіли поповнити програму душевною емпатією, щоб збалансувати проєкт. І Костя добре впорався з цим. Однак він на той час мав перерву в роботі з прямими ефірами, та й сам час змінився. І глядач – також. Тому Костя теж мав змінюватися – шукати якісь цікаві ноти, при цьому не гублячи себе. І думаю, він вже почав відчувати цей смак пошуку, і тут йому обірвали крила – програма закрилася.

– Прямий ефір – це постійна імпровізація, а тому мають місце часом несподіванки, технічні негаразди. А як ви ставитесь до нещодавно історії з Людмилою Барбір, яка вилаялася під час трансляції, думаючи, що камера вимкнена?

– Я дуже довго сміявся. А як інакше реагувати? А потім радів, коли на підтримку Людмили запустили флешмоб "Всі ми трошки Люда". Ясно, що ніхто навмисно не буде використовувати нецензурну лексику в прямому ефірі. Але ж ми теж живі люди, і може вирватися, тому що на нас теж летять ракети, теж у чомусь розчаровуємося, теж десь не встигаємо. "Сніданок з 1+1", "Твій день", "Твій вечір" – це програми, які завжди чесно комунікували з людьми. Ми не проєкти, ми люди. Знаєте, є ведучі, які так працюють, що здається, що вони не їдять, не п'ють – в монументі якомусь. Їх привозять у студію, а потім на якомусь гелікоптері забирають. Це абсолютно не про нас. І мені дуже радісно, що аудиторія так відреагувала – абсолютно по-людськи. Дуже мало негативних коментарів було. Мені було дуже тепло і приємно.

– Знаєте, вас вже важко уявити без чотирилапого друга, лабрадора Джума, який і в рекламі "плюсів" знімається, і інколи працює з вами в студії. Цікаво, що пес має доньку, яка дісталася в подарунок одним із глядачів "Сніданку". Відслідковуєте її долю?

– Час від часу листуємося. Ідея розповісти про Синьку в ефірі виникла випадково: я в редакції бовкнув, що Джум скоро стане татом, і одну собачку віддадуть нам, а що робити з цуценям – не знаю. А хтось запропонував: давайте зробимо історію з глядачами. А чому ні? Я розказав в ефірі, що ми подаруємо песика тій родині, яка напише, чому саме з нею має жити ця чотирилапа. Цікаво, що лише у перші 10 хвилин появи публікації в соцмережі глядачі буквально засипали нас історіями, залишивши понад 200 повідомлень. А потім я кілька днів перечитував більше тисячі дописів, щоб обрати щеняті родину. Наша глядачка Олена, яка стала власницею доньки Джума, написала, що її сину 13 років, він дуже замкнений, має труднощі з комунікацією, невпевнений у собі. Я частково себе впізнав у ньому в дитинстві. А зараз Олена зізнається, що абсолютно не впізнає сина. Добра справа з цієї історії вийшла.

– Прогортуючи ваші соцмережі, звернула увагу, що дуже легко ставитеся до хейту. "Сходіть до барбера і зробіть стильний лук", – пише "небайдужа" підписниця під вашим фото. "Пішов", – спокійно відповідаєте.

– Ну слухайте, "сходіть до барбера" – це не найгірше, що я чув на свою адресу. За стільки років на телебаченні інколи таке читаєш, що волосся дибки. Господи, звідки люди це беруть? І як примудряються загортати слова в таку токсичну обгортку? Але коли ти починаєш до себе ставитись у роботі як до персонажа, а не як до людини, то все це сприймається не так болісно. От ця жіночка мені пише, але ж особисто мене не знає. Звертається до образу, який сама собі намалювала, спостерігаючи за мною в телевізорі. Тому з мого боку було б дивно ображатися чи різко відповідати їй.

Мало того, кожному з нас настільки зараз потрібна підтримка, так мало людей ходить до психологів, а уразливість стає дедалі більшою, що якщо ця глядачка виплеснула якусь свою злість – і їй стало легше, то дай Бог. Будемо вважати, що це теж частина моєї роботи. Єдине, що страшенно не терплю, коли починають множити невігластво. Неосвіченість не переношу абсолютно і поводжуся з такими коментаторами жорстко.

– І наостанок хочу запитати: який висновок ви для себе зробили, коли восени 2022 року в будинок, де ви мешкаєте, поцілив дрон?

– Ця історія мене навчила, що треба трошки накопичувати гроші. Навіть коли ухвалюєш рішення задонатити майже все, що у тебе було спочатку великої війни, щось треба все-таки залишати. Щоб банально було за що поміняти вікна у квартирі, а не чекати зарплатні. От якось так. А чого ще навчитися? Коли ти так довго живеш у цьому і невідомо скільки ще будеш жити. Мусиш якось адаптуватися, ясна справа. Хтось з першого дня на кожну тривогу реагує панічними атаками, а хтось прилаштувався. Я вирішив, що моє психічне здоров'я вкрай важливе. А якщо буду кожного разу панікувати – а раптом щось, а раптом як, – то в мене просто поїде дах. Тому продовжую жити, як жив. Ну а що робити? Я думаю, що в такій ситуації мільйони людей в Україні зараз. Мільйони. І мені точно в цьому сенсі не найгірше за всіх.

– Що ви порадите людям, які вимушено зараз мають починати все спочатку?

– Сил, терпіння і слухати себе. Не втрачати контроль над собою, своєї енергії. Мені здається, що зараз час щирої розмови з самим собою – що насправді цікаво, чого хочеться. А ще – можливість спробувати те, що ми за різних обставин раніше не робили. Це складний час і разом з тим – цікавий. Головне – не загубити себе, свої точки опори. Тому що ми так підірвали організм, що можемо проґавити момент, коли прийде важливе рішення, а сил на це не вистачить.

Що допомагає особисто мені? Дуже прості штуки. Пройшовся після ефіру містом – і вже легше. Поставив нову платівку вдома – і настрій змінюється. Обов’язково зранку – горнятко кави. Я можу навіть запізнюватися на роботу, на зустріч, але витрачу п'ять хвилин, щоб зварити каву, випити її й піти далі. Відсутність цього мене розбалансовує. Якщо колись такі прості радощі міг спокійно ігнорувати, то зараз ні – це вкрай важливо для мене.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з телеведучим Костянтином Грубичем: про телеведучих-втікачів, колишню дружбу з Данилком та причини шаленої популярності Марченко.

А ще на OBOZ.UA інтерв’ю з акторкою Наталією Сумською – про відразу до промов про "два-три тижні", театральний бум під час війни та любов до громадського транспорту.

І бесіда з актором В’ячеславом Довженком – про запізнілі кроки влади та скандал із прізвищем Зеленський у своїй виставі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
В Киеве пробки на дорогах и коллапс в метро
Апостроф
2024-11-21T07:00:32Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
Одессу разрывают вражеские взрывы
TSN
2024-11-25T08:18:55Z
В Киеве ухудшилось состояние воздуха
Апостроф
2024-11-25T08:18:52Z
Блэкаут в Одессе: в городе не могут заживить критическую инфраструктуру, закрывают школы
Фокус
2024-11-17T22:57:29Z
Непогода надвигается: синоптики предупредили водителей об опасности
Хвиля
2024-11-19T04:24:15Z
Минус около $200 млн: «Червона Калина» и «Тайфун» уничтожили комплекс «Борисоглебск 2»
Апостроф
2024-11-18T11:30:35Z
Молодой фаворитке Путина доверили важное культурное мероприятие в России
Comments UA
2024-11-21T19:57:44Z
Китай отреагировал на удар баллистической ракетой России по Украине
Comments UA
2024-11-22T13:57:41Z
Нарушит еще одну традицию: Мелания Трамп не переедет за мужем в Белый дом
Фокус
2024-11-13T14:35:03Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Путин «сжигает» своих военных: какую цель поставил к инаугурации Трампа
Comments UA
2024-11-25T08:06:27Z
Трамп хочет быстро закончить войну в Украине — Politico
TSN
2024-11-25T07:51:29Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
Маск цинично унизил всех украинцев: что немедленно должна сделать Банковая
Comments UA
2024-11-18T09:03:21Z
Три года до нового удара России: предупреждение Залужного
Comments UA
2024-11-23T12:54:41Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
Екатерина Бужинская показала заметно подросших двойняшек и поздравила 7-летнюю дочь с особым праздником
TSN
2024-11-25T08:09:47Z
16 фильмов, которые стоит посмотреть, если вы разочаровались в жизни
Marie Claire
2024-11-25T08:04:31Z
В Facebook сообщили о смерти Виктора Павлика: жена выдала гневную тираду
GlavRed
2024-11-19T16:45:44Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
"От греха подальше...": беременная жена Остапчука разделась, и заявила, что делает "заначки"
Знай
2024-11-16T18:51:26Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Дайте мозгу отдохнуть: 5 упражнений для улучшения психического здоровья
Фокус
2024-11-24T12:45:51Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Какой вид спорта имеет много преимуществ для здоровья и подойдет для людей всех возрастов
Comments UA
2024-11-25T08:18:52Z
Не уменьшился, а замерз: мужчинам объяснили, как пенис "впадает в зимнюю спячку"
Знай
2024-11-25T06:51:30Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
«Они совсем не темнеют»: простой лайфхак, чтобы хранить авокадо неделями
Marie Claire
2024-11-21T03:04:10Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
Перес раскритиковал обновленный формат Лиги чемпионов и увеличение количест
Корреспондент
2024-11-24T17:00:03Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
Фьюри подсказали, что нужно изменить в реванше с Усиком
Корреспондент
2024-11-25T07:37:55Z
Эффектное возвращение: украинский боец, который выжил в Мариуполе, одержал победу в первом бою
Фокус
2024-11-24T21:06:38Z
"Сенсационное событие": Всемирный боксерский совет назвал соперника Усика после боя-реванша с Фьюри
Фокус
2024-11-24T20:03:03Z
Реал без Луніна розібрався з Леганесом
Football.ua
2024-11-24T19:33:07Z
Довбик попал в перекладину: "Рома" с новым тренером проиграла лидеру чемпионата Италии
TSN
2024-11-24T19:21:52Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
В Кривом Роге прощаются с погибшей семьей - Еленой Кулик и ее детьми
Апостроф
2024-11-14T13:54:53Z
Сон на работе принес мужчине $48 тысяч
Фокус
2024-11-24T15:36:01Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
Словакия проверит передачу военной техники Украине
Хвиля
2024-11-25T08:15:12Z
Убийца после 20 лет заключения устроил банкет у дома жертвы: чем это закончилось – фото
TSN
2024-11-25T08:09:53Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
В Курской области удалось вырвать из окружения 16 бойцов ВСУ
ZN UA
2024-11-15T18:54:19Z
Курс валют на 25 ноября: сколько стоят доллар, евро и злотый
Комсомольская правда
2024-11-25T07:39:47Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
Украинцы могут платить за тепло по "копеечному" тарифу: но есть условие
Знай
2024-11-16T20:12:25Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
"Тысяча Зеленского": правительство обнародовало постановление
Корреспондент
2024-11-25T08:18:05Z
Плата за воду и стоки вырастет: что нужно знать о новых тарифах
Знай
2024-11-25T07:21:39Z
Отменены графики отключений света в некоторых регионах
Известия Киев
2024-11-19T18:33:42Z
Платежка может вырасти: сколько придется платить за газ в декабре
Знай
2024-11-18T08:07:12Z
Цитрусовый ценопад: мандарины, апельсины и лимоны становятся доступнее
Знай
2024-11-18T11:12:37Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
В Одессе спасатели сняли с 18-метрового аттракциона четырех детей
ZN UA
2024-11-24T21:31:37Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
Во Львове были слышны взрывы: что произошло
TSN
2024-11-25T08:06:08Z
В Харькове прогремел взрыв: над город поднимается столб дыма
TSN
2024-11-25T07:06:48Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
Дания задержала китайское судно по подозрению в повреждении кабелей
Корреспондент
2024-11-20T19:00:44Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Что подарить любимому на Новый год 2025: вашему мужчине непременно понравится
TSN
2024-11-25T08:09:44Z
Сандвич-конструктор – отличная идея завтрака за 5 минут/Дети будут в восторге!
Апостроф
2024-11-25T08:06:15Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Гороскоп для всех знаков Зодиака на 25 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-25T06:00:26Z
5 простых радостей, которые происходят в отношениях, когда мужчина по-настоящему влюблен
Marie Claire
2024-11-25T02:01:52Z
Авторы The Invincible представили антибоевую ролевую игру Dante's Ring — выходит в 2025 году
GameMag
2024-11-24T13:16:07Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
В Steam проходит тестирование мистического шутера Trench Tales от разработчика Prey и Call of Duty Black Ops III
GameMag
2024-11-25T07:40:28Z
Koei Tecmo намерена сосредоточиться на разработке проектов класса AAA для консолей и ПК
GameMag
2024-11-25T07:40:11Z
Bloomberg: Sony создает портативную консоль для прямой конкуренции с Nintendo Switch
GameMag
2024-11-25T07:40:11Z
Художник с помощью ИИ реконструировал лицо Девы Марии: она не такая, как на иконах
Фокус
2024-11-25T07:27:00Z
Хрупкий мир. Гигантские провалы в Китае полны древней жизни, но могут исчезнуть навсегда
Фокус
2024-11-25T07:21:54Z
В Сирии нашли древнейший в мире алфавит – находка переворачивает представление о появлении письменности
Апостроф
2024-11-25T06:54:29Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
Миллионы на тачки: топ элитных авто таможенников, бросающихся в глаза всем
TSN
2024-11-24T18:21:09Z
Заправлять машину лучше в это время суток: 4 правила для автомобилей на газе
UAToday
2024-11-24T12:33:32Z
Ферстаппен отреагировал на завоевание чемпионского титула
Корреспондент
2024-11-24T10:12:53Z
Старая классика с новой начинкой: в Украине маршрутчикам показали электрический "Спринтер"
Знай
2024-11-24T08:51:43Z
Выдержит до -40°С: Китай представил новую натрий-ионную батарею для электромобилей
Фокус
2024-11-23T15:00:02Z
Яркий киногерой: на аукцион выставили спортивное авто знаменитого шпиона
Фокус
2024-11-23T09:36:59Z
За американский автомобиль могут отобрать права: на что обратить внимание
Знай
2024-11-22T17:21:14Z
В Японии запускают в производство необычный гибрид Honda Civic и Dodge Challenger
Фокус
2024-11-22T11:15:38Z