Кожному з нас важливо стежити за своєю гігієною, а також тим, які ми використовуємо для цього. Наприклад, мочалки для душу.
Їх потрібно регулярно міняти, а від деяких зовсім відмовитись. У протилежному випадку це може не на жарт вдарити по здоров'ю.
Дерматолог, доктор медичних наук Мелісса Піліанг зазначила, що мочалки мають безліч тріщин і пір, а при їх використанні омертвілі клітини шкіри немов застрягають там. У такий спосіб і розвиваються бактерії.
Грибок може спричинити шкірні інфекції, тому дуже важливо стежити за станом губки та регулярно її міняти. За рекомендаціями робити це потрібно раз на півроку.
Також актуальне питання в тому, з якого матеріалу краще купити мочалку. Часто користуються махровими, але при контакті з водою бавовна руйнується, а шкіра може навіть пошкодитися через таку тканину. Більше того, таку мочалку складно очистити, оскільки чистиці шкіри залишаються у волокнах.
Ще є мочалки із синтетичних матеріалів, вони стійкі до плям і не мнуться. Також такий матеріал не вбирає воду і не регулює температуру, через що також можуть розвинутися бактерії.
Бамбукові мочалки мають недоліки. Вони жорсткіші за інші, тому можуть пошкодити шкіру, проте її можна прати і обробляти від мікробів.
Раніше ми повідомляли, що не жуйте жуйку - це не допоможе: як позбутися запаху перегару за допомогою олії, петрушки чи навіть "дезодоранту".