MY.UAНовини
Чому Україна досі не в НАТО: як Захід гальмує процедуру і чим він ризикує
Чому Україна досі не в НАТО: як Захід гальмує процедуру і чим він ризикує

Чому Україна досі не в НАТО: як Захід гальмує процедуру і чим він ризикує

Західний світ сьогодні не наважується прийняти Україну до НАТО, але вже за декілька років може відчути наслідки такої політики на фронтах війни в Європі.

"Чому ми досі не в НАТО?" - сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Axios, адресуючи свої слова новообраному президенту США Джо Байдену. Інтерв'ю показали публіці 31 січня 2021 року, за 11 днів після інавгурації Байдена. У вересні того ж року, у межах особистої зустрічі, Зеленський повторив своє запитання і почув у відповідь, що сам Байден "за" євроатлантичну інтеграцію України, але це "не лише його рішення". Вочевидь, Зеленський недарма ставив запитання саме Байдену, адже питання вступу Києва до блоку напряму залежить від політичної позиції США, які поки що залишаються лідером західного світу.

Доки на Заході роздумували над конкретикою, агресорка Росія почала концентрувати свої війська біля українських кордонів, поставила абсолютно неприйнятний ультиматум НАТО і в підсумку здійснила повномасштабне військове вторгнення в Україну.

НАТО засудило напад Росії, проте рішуче відмовилося від військової допомоги Україні. Своє рішення Альянс мотивував категоричним небажанням ставати прямим учасником війни з Росією. Серйозну військову підтримку українська держава почала отримувати лише навесні, коли Сили оборони звільнили північні області і з'явився формат Рамштайн. Причому НАТО, як організація, як і раніше, не допомагає зброєю - Україна отримує озброєння безпосередньо від країн-союзників.

У 2023 році на саміті у Вільнюсі НАТО ухвалило рішення про те, що Україна стане членом Альянсу. Генеральний секретар блоку Єнс Столтенберг говорив, що Україна вступить до НАТО за умови проведення всіх реформ і після завершення війни з Росією. Точка зору Альянсу збігається і з позицією адміністрації Байдена, де умовою інтеграції також називають закінчення війни.

Україна вимагає чітких умов щодо вступу до НАТО, проте Захід відмовляється надавати навіть План дій щодо вступу до блоку. Наступний саміт Альянсу відбудеться 9-11 липня. Україна очікує, що саме тоді колективний безпековий блок Заходу запросить країну до Альянсу.

Які критерії вступу країни до НАТО, чому Україну поки що не запрошують до Альянсу і що кажуть влада та західні топ-політики і чиновники - розбирався Главред.

Що потрібно країнам для вступу до НАТО?

До НАТО входять 32 країни. Протягом останніх 70 років Альянс поступово розширювався. У 2023 і 2024 році на тлі великої війни РФ проти України до блоку вступили Швеція і Фінляндія. Країни десятки років дотримувалися нейтралітету, але вирішили відмовитися від позаблокової політики у зв'язку з потенційною небезпекою російської агресії.

Щоб вступити до НАТО, країни повинні дотримуватися демократичних цінностей і робити свій внесок у безпеку всього блоку. Країни, які запросили до Альянсу, отримують План дій щодо членства (ПДЧ), у якому прописано рекомендації щодо інтеграції, після чого починаються перемовини. Усі країни НАТО повинні дати свою згоду для приєднання до організації нових учасників.

Вважається, що країни-кандидати до НАТО повинні гарантувати вирішення міжнародних суперечок за їхньою участю мирними засобами, розв'язувати етнічні, територіальні та політичні конфлікти за принципами ОБСЄ, брати участь у місіях Альянсу, дотримуватися верховенства права і прав людини та мати прозору економіку і бюджет країни.

Втім, на практиці держави можуть проводити політику, яка не завжди відповідає всім критеріям блоку. Країни йшли до НАТО різним шляхом, а тривалий період критерії для євроатлантичної інтеграції взагалі були розмиті.

Сьогодні для того, щоб країну прийняли до НАТО, потрібне політичне рішення, яке включатиме згоду решти держав, що входять до блоку. Також організація під час інтеграції нових країн-учасниць керується питанням власної безпеки.

Чому Україну не запрошують до НАТО

Україні потрібно чітко розуміти, чи буде вона в НАТО. Тому в Києві наполягають на отриманні чіткої "дорожньої карти" євроатлантичної інтеграції. Питання безпеки в умовах війни з Росією залишається ключовим.

Рішення про вступ України до Альянсу поки що не ухвалено. Запевнення - не юридична гарантія, адже подібні промови вже були прописані в декларації Бухарестського саміту 2008 року, зазначила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина.

"Я не сприймаю заяви про те, що союзники вже ухвалили рішення, що Україна буде в НАТО. Так, це написано, дійсно, в декларації Вільнюського саміту. Також написано, що Україна буде запрошена до НАТО. Але те ж саме написано і в декларації Бухарестського саміту 2008 року. Тому рішення не ухвалено, які б запевнення ми не отримували. Саме тому Україна і пропонує проміжну юридичну гарантію, яка полягає у формулюванні запрошення до НАТО", - пояснила ситуацію віце-прем'єрка.

Головна проблема - війна з Росією. Захід не готовий приймати Україну до Альянсу, поки тривають бойові дії.

Речник Державного департаменту США Меттью Міллер заявив, що Захід поки що не готовий обговорювати терміни євроатлантичної інтеграції Києва.

"Нічого не змінилося з приводу схвалення графіка. Це все ще залежить від завершення війни... Ми чітко дали зрозуміти, що, врешті-решт, це процес, який просувається", - каже чиновник.

"Усі члени Альянсу згодні з тим, що Україна стане членом НАТО. Усі члени Альянсу погоджуються з тим, що нам потрібно продовжувати наближати Україну до членства в НАТО" - з такою заявою нещодавно виступив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг.

Він стверджує, що Україна лише після закінчення війни з РФ отримає гарантії безпеки від НАТО.

"Вона (війна Росії та України, - ред.) зупиняється тут. І тому ми повинні допомогти Україні побудувати власну оборону, щоб стримати будь-яку подальшу російську агресію, але буде потреба в гарантіях безпеки, і, звісно, остаточною гарантією безпеки агресії, але буде потреба в гарантіях безпеки, і, звісно, остаточною гарантією безпеки буде членство в НАТО за статтею 5", - наголосив Столтенберг.

США та Німеччина проти України в НАТО?

Україна прагне отримати офіційне запрошення щодо вступу до НАТО, однак Захід не піде на такий крок на саміті Альянсу у Вашингтоні, що має відбутися в липні, пише The New York Times.

Причина - небажання бути втягнутими до "найбільшої сухопутної війни в Європі з 1945 року".

Причому, як стверджують журналісти, проти запрошення України на вашингтонський саміт у липні виступають головні союзники Києва - США і Німеччина.

"Сполучені Штати і Німеччина, як і раніше, виступають проти пропозиції Україні почати перемовини про членство у Вашингтоні, як вони це зробили на торішньому саміті у Вільнюсі, і хочуть, щоб це питання було знято з порядку денного в липні, незважаючи на аналогічний процес у Європейському Союзі, який був схвалений минулого літа", - написали в матеріалі.

У Держдепі США спростували інформацію про те, що Штати проти вступу України до НАТО.

"Ці повідомлення хибні", - сказав Меттью Міллер і додав, що глава Держдепу Блінкен і президент Байден уже підтверджували вступ України до Альянсу в майбутньому.

Проте США та Німеччина справді виступили проти запрошення України до НАТО на липневому саміті у Вашингтоні, розповіла Ольга Стефанишина. Причому, як стверджує прем'єрка, американці та німці виступають проти навіть попри те, що рішення підтримують інші союзники України.

"Формат запрошення запропонувала сама Україна як юридичну гарантію вступу до НАТО. Воно є в порядку денному. Абсолютно всі союзники підтримують це рішення крім двох.

Оскільки ця інформація стала публічною, США і Німеччина намагаються звертати увагу на інших скептичних союзників, таких як Угорщина і Словаччина. Але ключова позиція саме цих двох країн", - уточнила віцепрем'єрка.

Стефанишина додала, що Вашингтон і Берлін проти, оскільки запрошення - це вже реальне рішення про євроатлантичну інтеграцію України.

Чи буде в підсумку Україна в НАТО?

На це запитання може відповісти лише Захід. Світова спільнота наразі не готова до вступу України до Альянсу, оскільки це означатиме пряму війну західного світу з РФ. Поки на Заході сподіваються, що зможуть пропетляти і не зіткнутися з російськими окупантами, інтеграція України затягуватиметься.

Проте тут західному світу варто було б серйозно замислитися. Там, схоже, дотримуються такого підходу: Україна в НАТО - перманентна загроза війни з Росією і ризики. Але забувають один момент. Коли союзники вирішили надати військову допомогу Україні, вони вже мали зрозуміти, що вступили ще не у війну, але вже у конфлікт із Росією. І дороги назад уже немає - рано чи пізно Москва може відповісти на такий крок військовими діями. Можливо, локальними або гібридними, але відповіді навряд чи вдасться уникнути. Уже не можна буде залишити так, як є, і сподіватися, що війна не торкнеться Європи. Загроза з боку Росії тепер стане постійною. Наївно вважати, що Росія забуде Заходу військову підтримку України. І особливо не забуде нерішучість, яку зараз демонструють союзники.

Україна сьогодні має найбоєздатнішу армію в Європі, яка могла б серйозно посилити Альянс. Особливо, коли боєздатність лідерів Європи, таких як Німеччина і Франція, викликає сумніви.

Приймати Україну до НАТО чи не приймати - рішення за Заходом і, насамперед, за США. Але не варто думати, що вдасться повернутися до "правил гри", які діяли раніше.

Сценарії вступу України до НАТО - думка експертів:

На Україну чекає довгий шлях до НАТО, є багато недоброзичливців, які проти потрібного Києву сценарію, вважає політтехнолог Борис Тизенгаузен.

"По-перше, колегіальне голосування. Тобто всі члени НАТО мають сказати "Так". Фінляндія, Швеція, які все, що потрібно, витрачають і в них усе добре... Вони подали заявку до НАТО тому, що Путін напав на нас, і вони дуже довго йшли. І там була Угорщина і Туреччина, які противилися", припустив експерт.

Шлях Києва до НАТО може прискоритися лише у тому разі, якщо будуть переглянуті правила заявки.

"Для України, яка вже має купу недоброзичливців, будуть дуже довго зволікати в ухваленні заявки. Якщо переглянуть правила заявки - не колегіально, а більшістю, можливо, все буде швидше", - наголосив Борис Тизенгаузен.

Україну навряд чи запросять до Альянсу в липні 2024 року, оскільки в блоці не знають, як забезпечити гарантії безпеки країні після завершення війни. При цьому західний світ має сформувати гарантії, які зупинять Путіна - це гібрид масового переозброєння України та поширення на неї 5-ї статті НАТО.

"Насправді тоді виникає питання про те, як можна забезпечити безпеку України після майбутньої мирної угоди. Які гарантії безпеки не дозволять Росії знову напасти на Україну? Це ключове питання. На мою думку, це може бути досягнуто лише поєднанням масового переозброєння України і статті 5. Стаття 5 договору НАТО говорить, що напад на одну країну-члена вважається нападом на всі країни НАТО. Так і є. Це єдине, що може зупинити Росію.

Нам потрібен цей жорсткий стримувальний ефект за допомогою вступу України до НАТО, навіть якщо немає реальних перспектив, що це станеться. Країни НАТО повинні терміново розробити і впровадити життєздатні стратегії. З одного боку, Росію необхідно утримати від подальшої агресії в довгостроковій перспективі за допомогою стримування. До цього закликають усіх членів НАТО. З іншого боку, європейські країни НАТО терміново потребують стратегії на випадок перемоги на виборах Дональда Трампа. Було б краще добре підготуватися до такого розвитку подій", - каже німецький політолог Карло Масала.

Певні сили на Заході намагаються проштовхнути сценарій "НАТО в обмін на території", за яким Україна нібито має поступитися окупантами захопленими землями в обмін на інтеграцію до Альянсу, сказав військовий експерт Олег Жданов.

Однак Росії такий план не потрібен, і поступки не призведуть до завершення війни.

"Путіну сьогодні потрібна оперативна пауза. Для чого? Для того, щоб відновити боєздатність військ, щоб набрати чисельність півтора мільйона, як він написав в указі, нагромадити техніку і озброєння. У РФ уже пристосувалися в умовах санкцій, вони можуть частково виробляти і новітню техніку. Перші прогнози, які писали військові експерти в Європі, що найближча перспектива, три роки - це мінімум, скільки потрібно Путіну для того, щоб відновити чисельність і укомплектованість Збройних сил, і за три роки він уже буде готовий диктувати свої вимоги", - підкреслив Жданов.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Налоговая увеличила проверки и штрафование простых украинцев и ФОП — что делать
Telegraf
2025-07-10T04:31:19Z
Коммунальные тарифы со скрытыми налогами: эксперт объяснил, почему переплачиваем
Знай
2025-07-10T03:40:01Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Как правильно определить размер груди: объяснение врача-маммолога
Gazeta UA
2025-07-10T01:16:50Z
В Украине разработали уникальный метод идентификации погибших
Хвиля
2025-07-10T00:10:06Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Рютте назвал страну, которая закрывает основные вопросы по помощи Украине
Comments UA
2025-07-10T04:33:28Z
Массированный удар по Киеву, Трамп готов ввести новые санкции против РФ: главные новости ночи 10 июля 2025 года
TSN
2025-07-10T04:06:06Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
"Осыпает всех кучею лжи": Трамп удивил резким заявлением о Путине
TSN
2025-07-08T17:12:24Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
В Киеве после ночной атаки – сильное загрязнение воздуха
Комсомольская правда
2025-07-10T04:04:49Z
Киев в дыму и огне после массированной атаки РФ: есть погибшие и раненые
Comments UA
2025-07-10T03:57:38Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
США возобновили поставки военной помощи Киеву после перерыва, но есть нюанс
Comments UA
2025-07-10T04:03:50Z
Бесплатное жилье для ВПЛ в Полтаве: переселенцам облегчат жизнь, появится полезное нововведение
Политека
2025-07-10T04:01:00Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Adios, Потап: Тина Кароль разнесла рэпера за искусственное "творчество" и попрощалась, муж Каменских отреагировал
Знай
2025-07-09T19:51:50Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Калипсо открывает турнир на выживание в трейлере второго сезона сериала по мотивам Twisted Metal от Sony
GameMag
2025-07-10T04:07:53Z
"Я там, где веселье умирает": Вышел новый трейлер второго сезона "Уэнсдей"
GameMag
2025-07-09T21:10:26Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Нежный, сытный и полезный: этот кабачково-овсяной пирог оценят родные
Telegraf
2025-07-10T03:16:29Z
Есть 25 с на разгадку: найдите три отличия между изображением боулинг-клуба
Gazeta UA
2025-07-10T03:01:06Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
В Киеве водитель, находившийся в розыске ТЦК, укусил полицейского во время задержания
Новости Украины
2025-07-09T18:55:10Z
В Киеве ночью раздались взрывы: столицу атакуют БпЛА и ракеты
TSN
2025-07-10T04:27:50Z
Разрушенный торговый центр и жилые здания: последствия ночной атаки РФ на Киев
Фокус
2025-07-10T04:22:09Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Отвлекся на дороге – отберут авто: украинским водителям готовят жесткие санкции
Знай
2025-07-10T04:22:23Z
Водителям ужесточились правила: какие авто теперь обязаны проверять дважды в год
Знай
2025-07-09T20:21:40Z
Toyota показала новый раллийный Yaris на водороде
Корреспондент
2025-07-09T18:24:45Z
Эту деталь невозможно отремонтировать: на что обращать внимание при покупке подержанного авто
Фокус
2025-07-09T14:27:48Z
Ред Булл уволил своего многолетнего руководителя
Корреспондент
2025-07-09T10:54:05Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Стало відомо, скільки коштують в Україні вишня та чорна смородина
AgroNews
2025-07-10T04:01:55Z
"Роуминг как дома", но с лимитом: почему интернет обещают, но не без ограничений
Знай
2025-07-10T04:01:55Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
"Последние два боя": Усик накануне реванша с Дюбуа заговорил о завершении карьеры
Фокус
2025-07-10T03:46:37Z
Итальянский клуб предложил 25 миллионов евро за лидера "Шахтера" — СМИ
ZN UA
2025-07-09T22:33:56Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
ПСЖ уничтожил "Реал" в полуфинале КЧМ-2025
Telegraf
2025-07-09T21:54:30Z
Соглашение на два года заключил с Сандерлендом 20-летний украинец
Корреспондент
2025-07-09T21:04:37Z